Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 79 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Automobiliai, motociklai, traukiniai...
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-12, 19:05 

geriau nusipirk konstruktoriu ir pabandyk pasigamint veikianti miniatiurini modeli, tada bent zinosi apie ka kalbi...nu tiesa jei leks 200km/h nepavysi.... traukinuko begius teks naudot...
  • 0

Reputacija: +37

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-12, 19:09 

Pas mane tai ne traktorius bus ,o lengvoji masina ,kad 60kW varikli deciau tai su tokiu varikliu net su akumais nenuvaziuociau 1km .O tai kaip teslos masina yra 4,4 kW elektros variklis ir vaziuoja iki 201 km/h ir nuvaziuojamas atstumas didelis su pilnai pakraunamais akumais jau rekordas 501 km.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-12, 19:30 

Žinantis rašė:
Pas mane tai ne traktorius bus ,o lengvoji masina ,kad 60kW varikli deciau tai su tokiu varikliu net su akumais nenuvaziuociau 1km .O tai kaip teslos masina yra 4,4 kW elektros variklis ir vaziuoja iki 201 km/h ir nuvaziuojamas atstumas didelis su pilnai pakraunamais akumais jau rekordas 501 km.

Ir kokio dydžio ta stebuklinga "teslos masina" yra, kad jai užtenka 4,4 kW galios variklio 201 km/h pasiekti?
  • 0

Reputacija: +4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-12, 20:35 

Žinantis rašė:

Gal tu čia apie modelines mašinėles kalbi? Nudusus paprasta mašinėlė turi 60kW variklį, 28 būdamas turėtum teises turėt, vairuoti ir dokumentus mašinos bent kartais žvilgtelėti.

Kai skaitai skaityk gerai ;) http://en.wikipedia.org/wiki/Tesla_Roadster#Motor ten prie sekcijos motor ;) 185kW. Čia net 3 kartus mažiau nei aš tau paskiau... Kitas dalykas ten nepaprastas varikliukas - "custom made".
Na net jeigu būtų 4.4kW nebūtų jokio skirtumo, nes aš tau ten parodyt norėjau, kad tavo "koncepcija" neįmanoma, nes kiekvienas po variklio esantis prietaisas, generatorius kompresorius rys daugiau energijos negu pagamina. Na nebent tu žinai variklius ir generatorius kurių naudingumo koeficientas gerokai viršija 1, bet tada imu 6, ne gal geriau visus kiek turi.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-13, 21:24 

Arcciss rašė:
Žinantis rašė:

Gal tu čia apie modelines mašinėles kalbi? Nudusus paprasta mašinėlė turi 60kW variklį, 28 būdamas turėtum teises turėt, vairuoti ir dokumentus mašinos bent kartais žvilgtelėti.

Kai skaitai skaityk gerai ;) http://en.wikipedia.org/wiki/Tesla_Roadster#Motor ten prie sekcijos motor ;) 185kW. Čia net 3 kartus mažiau nei aš tau paskiau... Kitas dalykas ten nepaprastas varikliukas - "custom made".
Na net jeigu būtų 4.4kW nebūtų jokio skirtumo, nes aš tau ten parodyt norėjau, kad tavo "koncepcija" neįmanoma, nes kiekvienas po variklio esantis prietaisas, generatorius kompresorius rys daugiau energijos negu pagamina. Na nebent tu žinai variklius ir generatorius kurių naudingumo koeficientas gerokai viršija 1, bet tada imu 6, ne gal geriau visus kiek turi.
As zinau generatoriu kuris prie 50aps/min duoda nomalia srove 2,5kW ,bet kaina to generatoriaus virs 20000 lt.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-13, 21:26 

O tokios sroves elektro variklis nebent trulikai naudoja .
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-14, 09:24 

Žinantis rašė:
As zinau generatoriu kuris prie 50aps/min duoda nomalia srove 2,5kW ,bet kaina to generatoriaus virs 20000 lt.

Nemaišyk sąvokų: srovė matuojama AMPERAIS, o galia vatais!
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-14, 10:36 

Manau, kad Zinanciam labai praverstu adolfo zinios spiraliniu elektromagnetiniu bangu srityje. Galbut bendrom jegom sugebetu sukurti spiraliniu elektromagnetiniu bangu generatoriu, galinti sukti ne viena, o keturis orinius graztus ir kurio naudingumo koeficientas butu 300%. Tokio SpirElMaGen'o ir 4 suktuvu varomas kompresovezis galetu ne tik pasiekti iki tol neregeta 201km/h greiti, bet lengvai iveiktu ir garso barjera, o reikalui esant su papildomais oriniais suktuvais galetu issiverzti is Zemes traukos lauko. Manau, tokio tipo variklis butu tikras perversmas elektromechanikos pasaulyje ir Lietuva pagaliau gautu Nobelio premija.
Taciau pagal mano teorija, kurios dar neuzrasiau, yra tikimybe, kad tokiems dviems protams suejus i kruva ir pradejus intensyviai dalintis mintimis, gali atsiverti milziniska ziniu juodoji skyle itraukianti visus aplinkinius. Tai kazkuo yra susije su tuo, kad zeme yra tusciavidure ir su spiralinemis elektromagnetinemis bangomis III-iojo tipo (kaip zinoma, I-ojo tipo spiraliniu elektromagnetiniu bangu veikimas yra kardinaliai priesingas II-ojo tipo bangu veikimui).
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-19, 16:24 

Ziurejau googleje ( suspausto oro variklis ) ir pamaciau ,kad yra lietuvis isradejas jau uzpotentaves si dalika 2006.06.29 9 pulapije panacia kaip mano sugalvota ir su visais aprasimais :( .Bet pas ji su akumu vienu . O man iseitu uzpatentuoti nors ir panasu dalika ,kaip as sugalvojes esu ,kokia jusu nuomone.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-19, 21:42 

Jei geriau pasidomėtum, rastum užpatentuotą ir laužą. Rodos, "absurdics patents histories". Vienas mano draugas turi užpatentavęs cheminį mišinį, jis gana dideliais kiekiais naudojamas, bet patentinis mokestis kyla ne pagal panaudojimą, bet pagal metus, todėl neišvengiamai ateis laikas, kai jis viršys autorinį atlygį ir teks visko atsisakyti. O jei tavo patentas naudos neduos, tai.. už ką mokėsi? :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-19, 23:50 

Aš taip tikėjaus, kad tu daugiau nieko neberašysi... Nieko nenoriu įžeisti, bet ar tu kartais rašai čia neprivagęs kokių nors grybų? Negi tu čia viską rimtai rašai? Negi čia tavo tikrai rimta įdėja? Ar tu ta prasme perskaitai ką parašai poto kai parašai?

Net ir turėdamas viso pasaulio pinigus TU to nepadarytum, gal kasnors, kadanors, bet tikrai ne tu.

Gerai, kaip jau sake, kam patentuoti jeigu neneš naudos? Ir ką tu ten patentuosi? Tik prašau rišliai atsakyk.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-20, 00:19 

Arcciss rašė:
Aš taip tikėjaus, kad tu daugiau nieko neberašysi... Nieko nenoriu įžeisti, bet ar tu kartais rašai čia neprivagęs kokių nors grybų? Negi tu čia viską rimtai rašai? Negi čia tavo tikrai rimta įdėja? Ar tu ta prasme perskaitai ką parašai poto kai parašai?

Net ir turėdamas viso pasaulio pinigus TU to nepadarytum, gal kasnors, kadanors, bet tikrai ne tu.

Gerai, kaip jau sake, kam patentuoti jeigu neneš naudos? Ir ką tu ten patentuosi? Tik prašau rišliai atsakyk.

Kam adresuota???
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-20, 00:36 

pilstymas is tuscio i kiaura :)) galinis rezultatas bus tik didelis snipstas,isejas oras net neprasuks tavo to antro kompresoriaus.
beje,fizikos vadoveli pasiskaityk,jei praleidai pamokas vidurinej :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-20, 00:49 

http://lt.wikipedia.org/wiki/Niutono_d%C4%97sniai
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-20, 01:14 

kadangi tavo turbokompresorine masina vaziuotu apie 200km/h. tai butu nemazas vejukas, tai siulyciau det triacia kompresoriu ant stogo, su propeleriu,dapustu oro,tai aitu geriau, gal ir 250km/h. pasiektum :shock:
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-20, 12:47 

O jus tikit tais fizikos desniais kas parasyta vadoveliose ,as netikiu kas yra parasyta tose fizikos vadoveliose .Gali but ,kad naftininkai ir parase ,kad tipo niekas nagaletu isradinet dviracio :)) .O kodel visi elektromobiniai stringa visose valstybese ,o todel kad neprileidzia naftininkai ,kad juos gamintu imones, nes nebebus jiems naudos is to ,kad visi prades vazineti visokiais elektromobiliais, suspaustu oru, vandeneliu ir kitokiais 0% emisijos transporto .As dar toliaus pagal puslapius ziurejau ir radau kitame lietuviskame forume, kad kazkoks vaikinas padare is suspausto oro ir visikiais priedais ir kad gali suktis amzinai is suspausto oro .
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-20, 12:49 

Ai pamirsau parasyt ,kad tas vaikinas buvo is rusijos .
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-20, 13:22 

O man idomu kodel urugvajeciai negamina su suspasutu oru masinu ,na as ispanu nemoku kalbos ,bet kaip paziurejau googleje viajar por el aire (www.lime.com) paziurekit gal matet toki varijanta man tai patiko kaip jis padares su hidraulika :L:
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-20, 18:21 

reikalas tas,kad tavo ideja: oras suka drele, drele dinama, dinama gamina daug elektros,elektra suka el. varikli variklis suks kompresoriu jis pripus tiek pat oro kiek kitas atiduos energijos sukdamas viska, per dideli energijos nuostoliai. nieko nesigaus. jei pac tiki, kad tai veiks,parsitemk kompresoriu,drele, masinini generatoriu kokias 4 100w lemputes. ijunk kompresoriu i el tinkla 230v ir pamatuok laika kiek jis pumpuos ora,tada isjunk is rozetes sujunk drele, su generatorium lempas ir paleisk drele sukt generatoriu (jei prasuks) ir pamatuok laika kiek suksis, tu niekaip neprigaminsi daugiau energijos nei sunaudosi... jei tu prijungsi ta drele prie kopresoriaus vietoj variklio,tikrai nepripusi tiek pat oro nei sunaudosi. Bet jei tu tiki,kad tavo ideja veiks,padaryk modeli ir parodyk liaudziai :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-22, 20:36 

Va nesenai radau googleje air motor self running apie amerikieti dar pavadintas generatorius nuo aplinkos oro Kim Zorzi ten tip top mano sumastimas .
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-22, 23:41 

tai bent nuoroda imesk ;)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-23, 00:00 

na stai ir atsakymai i tavo klausimus :)
http://peswiki.com/index.php/Directory: ... _Kim_Zorzi

kai padarysi,imesk i youtube :B:
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-23, 18:32 

Nuorodos nemoku imesti nes nepikyte del to !
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-23, 18:32 

O nuoroda ta pati ,kur tu imetei .
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-24, 19:32 

Otto ten tikrai ne tau :D ir taip turėjo būt aišku. Zinantis, tokie patys fizikos dėsniai, taip pat aprašyti buvo ir tada kai naftininku nebuvo, tai kodėl gi žmonės tada nesukūrė konors stebuklingo? Kitas dalykas, ten kur sakai, kažkas ten kažką sukūrė, ok tikiu, sukūrė, bet esu visu 100% įsitikinęs, kad košės pas juos galvelėje ir supratimo kas kaip vei\ikia ir saveikauja daugiau.

Laukiu tavo prototipo.
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 79 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'