Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 19 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Automobiliai, motociklai, traukiniai...
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-28, 14:37 

sveiki, noreciau, kad kas pagamintu ta prietaiseli. na jis tikrai nesudetingas, taciau pas mane abi rankos kairios:) be to truksta ziniu, nes esu zmogus ne is tos sferos. prietaisa naudociau atomobilyje, ne suvirinimui. taigi jei kam idomu kuro sanaudu sumazinimo reikalai, butu idomu isgirsti kompetetinga nuomone ir noreciau surasti zmogu, kuris tai galetu pagaminti. principine shema kaip prietaisas veikia yra cia http://www.water4gas.com/2books.htm , ieskoti apcioje.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-29, 14:20 

Pagal nuorodą parodytas HHO generatorius nelabai vykęs sprendimas, be to jie siūlo naudoti sodą, kas sukelia ženklią elektrodų koroziją. Lietuvoje gana sunku gauti mažą kiekį nerūdijančio 314, 316 markės plieno. Su viela bandžiau, bet įspūdžio nepaliko ir apsistojau prie plokšelinių elektrodų. Be to jie nenaudoja flashback arestor.
Į kokį auto nori montuoti HHO generatorių.
Kol kas generatorių dariau tik savo reikmėm, bet gal ir pabandyciau sukontruoti ir daugiau. Be to kai kurių medžiagų ir schemą reikia siustis iš užsienio .Nors schema nesudėtinga, bet nežinau kas ją galėtų surinkti. Pats moku surinkti, bet tik labai mėgėjiškai.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-30, 20:12 

Pabandykite grafitą plokštelėms.Jis tikrai nekoroduos.Elektrolizeriuose gaminti H irO mišinį vartoja silpną sieros rūgšties tirpalą.
  • 0

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-06-13, 19:30 

Nori kad kas pagamintu tau elektrolizeri? :)) ne vienas protingas zmogus to nedarys del to kad 1.jei susizalosi ar susisprogdysi teks gamintojui moketi tavo gydymo ar laidojimo islaidas.juk kaip sakei tavo rankos kairios tai ko gero taip gali atsitikt :P 2.jei pakliusi ant kokio patentinio gaminuko ir tai isplauks i viesuma,gali susilaukti saukimo i teisma is patento savininko.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-07-21, 00:17 

ziurek mano varda ten rasi ka as parasiau i foruma,o ten mano video you tube,sudominau tai rasyk maila pakalbesim apie tuos generatorius
.turiu daug informacijos ir galimybiu.
dar eik i you tube ir ziurek mano video stasys26.ten rasi.
su pagarba stasys82
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-06, 23:52 

Sveiki, gal kas galit padaryti sroves impulsu reguliatoriu 12V 30A nuo 400hz iki 2kz? rasykit su kaina pasiulymus i el pasta.: tovi@roventa.lt

suderesim kaina ir jai viskas tiks galimi usakymai didesniais kiekiais.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-31, 11:48 

sveiki , as taippat bandau pasidaryti automobili dalinai varanciu su hho, jau isidejau papildoma generatoriu ir akumuliatoriu .atskirai butent toms dujoms isgauti , ir viskas kaip ir veikia , bet tik tos dujos issiskiria vienoda kieki. o man reikia kad gauciau didesne elektros srove is generatoriaus kai paspaudziu ekseleratoriu. na zoziu kad generatorius gamintu elektra nuo apsuku , o jis dabar man gamina vienoda srove 14 v. gal kam teko si uzdavini iveikti , ir ar pavyko . kiek as suprantu tai ta generatoriu reikia atristi ar nucipsinti ,. laukiu patarimu , aciu Tomas
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-31, 16:02 

1. jei abi rankos kairios, tai geriau pamirsti toki dalyjka. Ir as tikrai neapsiimciau kam nors daryti, kaip jau minejo zmogus, nes nenoriu atsakomybes.
2. toks daiktas tinka tik i automobili kurio visiskai negaila.
3. efktas pasireiskia senos konstrukcijos varikliuose kuriu suspaudimo laipsnis nevirsija 9:1, arba pamatavus kompresija jei nevirsija 12 bar. Dra geresne ekonomija su dujom (LPG). Gal ir su dyzeliu, bet dyzeliai ir taip ekonomiski, tai nelabai prasminga.
4. reikia velinti degima.
5. padaryti kintama duju kieki priklausanti nuo gazo, geriau nuo pratekejusio oro kiekio.
6. rekomenduoja nenaudoti HHO, kai yra lamda zondai nors jie apeinami, bet sudetingeja setupas, ir nutraukti duju gamyba kai variklio darbo rezimai, ant laisvu ir pilnai nuspausto gazo.
7.jei vaziaujat ant benzo ir jum brangu, isidedat dujas, arba perkat dyzeline auto, nes tas HHO neatpirks skirtumo tarp LPG ir benzo.

Esu padares du vienas skirtas i auto kitas virinimui. Galiu duoti patarimu. Geriausia yra vienos celes su dideliu elektrodu plotu elektrolizeris ~2 V, tada ji galima padaryti sandaru, nes sandarumas labai didele problema, man abu praleidzia skyscius, nes yra is daug celiu, masininis is 7 celiu. Neblogas korpusas elektrolyzeriui yra blogas termosas, kuris pagamintas is nerudijancio plieno. Reikia padaryti inverteri kuris duotu 2V ir kokia 20-30A, 555 cipo pagrindu padaryti taimeri, tada eis pareguliuoti impulso ploti, per tranza nuo gazo (ir dazni nors daznis cia tiesiogiai nedalyvauja). Geriausias elektrolitas KaOH, geriausias/prieinamiausias elektrolitas NaOH, nes turi maza varza ir yra pirkti NaOH="kurmis" 99% NaOH, buna senukuose pirkti, blogiausias, bet saugiausias soda, blogiuasias ir nuodingiuasias valgomoji druska. Neatsimenu proporciju kiek kurmio/NaOH reikia pilti, maisoma irgi kaip ir koncentruota rugstis tokiu pat principu, kurmis pilamas i salta vandeni. Tinka betkuri nerudijancio plieno skarda kuri turi nikelio ir kuo daugiau tuo geriau, kaip jau kazkas minejo 314 316 palei amerikonu standartus. Tinka netgi senos skalbimo masinos bakas/darbine dalis, as dariau is senos rusu laiku "riga 17" berods taip vadinasi, jokios korozijos nebuna. Elektrodams tinka betkas kas praleidzia elektra, turi labai maza varza ir nerudija. Visa esme kuo mazesne elektolito varza tuo maziau issiskiria silumos ir mazesni nuostuoliai. Galima pasiausti elektrodu pavirsiu su stambiu slifavimo popieriumi, tada elektrolizeris pradeda efektyviai veikti iskarto, o to nepadarius jo efektyvumas dideja palaipsniui beveik iki tokio pat lygio, per kazkiek valandu. Pasiles elektrolitas yra laidesnis delto irgi padideja duju issikyrimas ir zinoma sroves valgymas.
Saugumas, bandymus reikia daryti ventiliuojamoj patalpoj, geriau lauke, kokioj nors pvz 200L statinej nusuktoj nuo zmoniu, maitinimo grandinej ideti saugikli, kad neivyktu trumpas jungimas, butinai naudoti "flash back arestor" (burbuliatoriu) ir atbulinius voztuvus, deveti kazkokius apsauginius akinius. As buvau susprogdines kelis burbuliatorius, paskui perejau prie paprasciausiu alaus bambaliu nes perbrangu buvo juos gaminti arba atisyti.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1478

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-13, 21:44 

gaila kad proporciju nepameni o koki kurmi pylei grudais ar skysta?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-06-21, 20:35 

Aš ir kažkada masčiau apie tuoki reikalą bet neradau žmogaus kas davestu iki galo ši projektą . Dabar norisi paklausti o kaip išsprendei reikalą su auto kompu? Nes šeip reikia dar sureguluoti mišini ir t.t. o jei dar auto mandresnis?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-21, 21:52 

sveiki gal kas žinote išspręsti tokią problemą.
pasidariau HHO generatoriu plokštelės ~0,5mm storio 150x150 jų yra 21, modelis mazdaug toks

ir sujungimas panašus tai kai sujungiu kas antra plokštelę kaista be proto iki raudonumo ties sujungimais su plokštelėmis ir laidai pradeda lydytis kaitimas sumažėja ir galima pastoviai laikyti kai sujungi pirma ar antra su viena iš paskutinių na žodžiu palieki didelį tarpą tarp + ir - bet tada gamina mažai dujų. P.S. tarpas tarp plokštelių 2-3mm
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-22, 01:23 

Nesuprantu kaip tu sujungei bet tau reikia sujungti sitaip.
+~14V (7tarpai) -~14V (7tarpai) +~14V (7tarpai) -~14V
Tau truksta 1 ploksteles, arba ignoruok paskutine dali, tiesiog jos nejunk. Koks elektrolitas, jei elektrolitas lievas = dideles varzos nera ko noreti, kad efektyvumas geras butu
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1478

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-22, 01:38 

ledas666 rašė:
sveiki, noreciau, kad kas pagamintu ta prietaiseli. na jis tikrai nesudetingas, taciau pas mane abi rankos kairios:) be to truksta ziniu, nes esu zmogus ne is tos sferos. prietaisa naudociau atomobilyje, ne suvirinimui. taigi jei kam idomu kuro sanaudu sumazinimo reikalai, butu idomu isgirsti kompetetinga nuomone ir noreciau surasti zmogu, kuris tai galetu pagaminti. principine shema kaip prietaisas veikia yra cia http://www.water4gas.com/2books.htm , ieskoti apcioje.

negali pasidaryt? - nusipirk ;-) http://www.ebay.com/itm/HYDROGEN-FUEL-C ... 646wt_1399 ; jei gatavas per brangu, gali pirkt dalimis: http://www.ebay.ca/sch/www-greensource- ... rom=&_ipg=
  • 0

Reputacija: +29

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-22, 08:43 

nusipirkti visi gudrus, visas įdomumas tame, kad tu pats pasidarai, išsiaiškini kaip kas veikia, tada ne tik praktinė nauda bet ir dvasinis malonumas.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-22, 12:22 

cwiexs rašė:
<..>dvasinis malonumas
Su brangia elektra ? :))
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +200

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-22, 14:21 

cwiexs rašė:
nusipirkti visi gudrus, visas įdomumas tame, kad tu pats pasidarai, išsiaiškini kaip kas veikia, tada ne tik praktinė nauda bet ir dvasinis malonumas.

iš kur ten nauda ir malonumas, jei reikia ieškot žmogaus, kuris už tave viską padarytų?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-22, 19:12 

o kas ką prašo padaryti? Aš tik konsultuojuosi kaip geriau padaryt o tu jei nenusimanai nieko tai geriau išvis patylėtum eik ir pirkis kad jau taip patinka viska gaut ant lėkštutės padėta.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-22, 20:30 

cwiexs rašė:
o kas ką prašo padaryti? Aš tik konsultuojuosi kaip geriau padaryt o tu jei nenusimanai nieko tai geriau išvis patylėtum eik ir pirkis kad jau taip patinka viska gaut ant lėkštutės padėta.

Ar aš tau siūliau pirkt, kad apsiputojai čia kaip prisisiotas fontanas?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-23, 00:46 

Kiekvienoje elektrinėje yra elektrolizeris, iš kurio vandenilis tiekiamas generatoriaus aušinimui. Kažkuriame Modelist- Konstruktor numeryje mačiau, kaip pasigaminti elektrolizerį, Nieko sudėtingo, bet tikrai neverta, nes daugiau suvartosi, negu gausi.
  • 0

Reputacija: +2

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume