Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 2 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Automobiliai, motociklai, traukiniai...
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-16, 15:50 

Sveiki, man 15, gyvenu kaime, ir turiu 125cc motociklą. Aišku teisių ant jo neturių, bet važinėjų po laukus, ir po kaimo gyvenvetes ir mestelius. Ir iškylo klausimas. Aš ant 16m. laikisiuos teises ant 125cc, bet jeigu mane, iki tol pagautu su tuo motociklų ( be teisių ) kurnors mestelyje, ar gavęs bauda, galėčiau laikytis teises po pusmečio vis tiek? Ar typo gausiu kokia nuobaudą kuri nebeleis laikytis teisiu kai man bus 16m? ( maždaug pusmetys liko ).

ps: Maždaug kokia baudą būtu jei mane pagautu be teisių ir su netvarkingų motociklų?
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-16, 20:43 

Nuobaudos už KET pažeidimus
Tau aktualūs straipsniai: 123, 128. Motociklo savininkui (jei toks yra) aktualūs straipsniai: 132, 133. Pasižiūrėk tuos straipsnius ir pasiskaičiuok ant kiek gali nusibaust pats (arba nubaust tėvus).
Siūlau truputį pasėdėt prie knygų, nusipirkt šalmą, užsiregistruot ir susitvarkyt motociklą, praeit TA ir susirast vairavimo mokyklą, kur bazinį vairuotojo kursą išdėstys. Tada išlaikyk egzaminus Regitroj, nusipirk draudimą ir važinėk kaip normalus žmogus.

p.s.
Važinėjančius be vairuotojo pažymėjimo, anksčiau ar vėliau, vis tiek pagauna. Pagaus ir tave, o tada liesi vyriškas ašaras, kad tėvai neturi iš ko tūkstantinių baudų sumokėt.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume