Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 13 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokykla
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2011-02-11, 17:14 

Nežinau ar jau buvo tokia tema :) Jei buvo, prašau mane nukreipti.
Esmė, kad man nepakanka mano mokykloje fizikos valandų..Per mažai man jų. Turint omeny, jog turiu daugybę laisvo laiko, manau galėčiau mokytis daug daugiau. Norėjau paklausti, ar yra kokių tai fizikos mokyklų? Žiūrėjau, kad yra 'Fotonas', bet ten tik 9okams, o aš pats jau 10 klasę įpusėjau. Svarbiausia, kad nekainuotų šimtų, gali būti akivaizdinis ir neakivaizdinis mokymas..
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-02-11, 17:30 

yra dar "Fizikos Olimpas":

http://www.olimpas.lt/
  • 0

Reputacija: +21

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-02-11, 17:32 

tommyy rašė:
Esmė, kad man nepakanka mano mokykloje fizikos valandų..Per mažai man jų. Turint omeny, jog turiu daugybę laisvo laiko, manau galėčiau mokytis daug daugiau. Norėjau paklausti, ar yra kokių tai fizikos mokyklų? Žiūrėjau, kad yra 'Fotonas', bet ten tik 9okams, o aš pats jau 10 klasę įpusėjau. Svarbiausia, kad nekainuotų šimtų, gali būti akivaizdinis ir neakivaizdinis mokymas..

Į fotoną galima stoti bet kuriais metais, nors ir dvyliktoj klasėj, tik reikės prisivyti, ar kažkas tokio. Be to, jų užduotys, berods prieinamos internete nemokamai. Gali sėsti ir mokytis laisu laiku. Tik negausi mokyklos baigimo popieriuko.

Kitas variantas e-book'ai internete.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-02-11, 18:08 

Sakyčiau, neaikvok tu pinigų, paimk iš bibliotekos vadovelių, uždavinynų ir savarankiškai mokinkis. Aš būdamas 12klasėj, iš bandomojo gavau kuolą, pasitempiau, ir tikram egze surinkau 96%, tai jei galiu aš tai gali ir tu :)
  • 0

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-02-11, 19:26 

Aš kažkada fotoną darydavau ir siūsdavau jiems. Na ten esmė ne tai kad mokytis, bet tai kad gauti ten jų kažkokį kaip ir diplomą kuris bent seniau prisidėdavo prie stojamojo balo. Jį darydamas realiai nieko neišmoksi, kadangi ten savarankiškas darbas, žinoma jei turi mokytoją kuris tau paaiškins tada gal ir gerai, bet jei darysi vienas tikėdamasis kažko išmokt tai abejoju ar kas nors tau išeis. Aš asmeniškai nutraukiau fotono užduočių darymą.

Jei turi laisvo laiko per pamokas, tai gali paprašyt kad mokytoja leistų pasėdėt kitų klasių pamokose, vis ko nors išmoksi.
Vadovėlius irgi reikia suprast, būna kai kurios temos parašytos gana sudėtingai, tada vis tiek reikia mokytojos paaiškinimo.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-02-11, 21:06 

Samdykis mane korepetitoriumi :D
O šiaip - skaitai knygas ir sprendi uždavinius. Knygas skaitai tol, kol imi suprast, uždavinius sprendi visąlaik.
  • 0

Reputacija: +607

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-02-11, 21:46 

Mano jaunystės laikais buvo nemaža mokslo populiarinimo knygų. Pav. Perelmano "Įdomioji fizika", Aisbergo serija knygų "???- tai labai paprasta"
  • 0

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-02-11, 21:46 

Na taip supratau, kad tiesiog neapsimoka stot į tas mokyklas... :) Tiesiog reikia susiveikt uždavinyną, vadovėlį aukštesnių klasių(iš tikro nėra ten taip sudėtingai ir išaiškinta juose) :) Dėkui už nuomones :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-02-12, 00:04 

tommyy rašė:
Na taip supratau, kad tiesiog neapsimoka stot į tas mokyklas... :) Tiesiog reikia susiveikt uždavinyną, vadovėlį aukštesnių klasių(iš tikro nėra ten taip sudėtingai ir išaiškinta juose) :) Dėkui už nuomones :)

Taip, skaityk vyresnių klasių, universitetų literatūrą, spręskis uždavinius (teorijos mokymosi be uždavinių sprendimo neįsivaizduoju). Jei kas nesigaus, tai gali rašyt čia, manau atsiras tikrai norinčių kartu paspręsti (vienas iš jų - aš, gali kreiptis bet kada), plačiau paaiškinti kas neaišku.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-16, 19:24 

Gytax rašė:
Baigiu jau 10-ą klasę. Norėčiau papildomai mokytis fizikos ar/ir matematikos. Bet bėda tame, kad per vėlai apie tai susimąsčiau. Į "Fizikos Olimpą" ar "Fotoną" patekt jau vėloka. Gal žinot, kur galėčiau papildomai mokytis anksčiau minėtų dalykų nuo 11-os klasės nejaučiant didelio atsilikimo (o gal būtent nuo 11-os klasės ir atsiveria durys į tam tikras vietas?)?

Perkelta iš čia.
  • 0

Reputacija: +21

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-03, 00:03 

Temos autorius suprato blogai. Stoti į olimpą apsimoka, nes nekainuoja, gausi baigimo pažymejimą, o svarbiausia mokėsi žymiai daugiau, nei moka tavo bendraamaąiai. Ypač naudinga, jei ketini stoti į tiksliuosius mokslus, su olimpo balais garantuota, kad įstosi pirmajame penketuke. Jei neketini stoti į tiksliuosius apsimoka vistiek, nes smegenėlės dirbs.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-03, 17:16 

Lazerinė katytė rašė:
Temos autorius suprato blogai. Stoti į olimpą apsimoka, nes nekainuoja, gausi baigimo pažymejimą, o svarbiausia mokėsi žymiai daugiau, nei moka tavo bendraamaąiai. Ypač naudinga, jei ketini stoti į tiksliuosius mokslus, su olimpo balais garantuota, kad įstosi pirmajame penketuke. Jei neketini stoti į tiksliuosius apsimoka vistiek, nes smegenėlės dirbs.
O ar nuo 11-os klasės galima įstot? Ar nebus taip, kad įstojus, per metus trejų metų darbą nuveikt reikės?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-14, 17:24 

tommyy rašė:

Paimk sovietinį fizikos vadovėlį ir skaityk, ten geriausiai paaiškinta
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume