Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 10 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokykla
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-30, 13:11 

Sveiki planuoju studijuoti užsienyje ir norėčiau, kad tie, kurie laikė ielts papasakotų iš kokių knygų mokėsi. Planuoju mokytis savarankiškai.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-30, 14:57 

ValentasD rašė:
Sveiki planuoju studijuoti užsienyje ir norėčiau, kad tie, kurie laikė ielts papasakotų iš kokių knygų mokėsi. Planuoju mokytis savarankiškai.

Sveikas, prieš pora dienų laikiau egzaminą, dar nežinau kiek gausiu, bet galiu papasakoti kaip mokiausi.
Aš lankiau parengiamuosius kursus, kuriuose mokėmės iš knygų ''focus on IELTS'', taip užsiregistravęs egzaminui gausi prieeiga prie officialios treniruočių medžiagos, kuri man nepasirodė tokia gera, kaip pateikta knygoje.
Knyga naudinga tuo, kad joje gausu patarimų ir populiariausiu klaidų sarašų. Taip pat labai daug naudingos informacijos rasi http://www.ielts-blog.com/
Mano patarimas- skaityk angliškus naujienų puslapius, wikipedia, žiūrėk mokslines TV laidas ir bandyk į viską isigilinti, taip pat kasdien parašyk bent po vieną rašymo užduotį.
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +20

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-30, 16:42 

Jei gerai mokeisi mokykloje , tada užteks toliau ruoštis valstybiniam egzaminui.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-30, 17:37 

O ką manai apie knygas " New Insight Into IELTS" ? Girdėjau, kad neblogos. Ar verta pirkti?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-30, 17:56 

ValentasD rašė:
O ką manai apie knygas " New Insight Into IELTS" ? Girdėjau, kad neblogos. Ar verta pirkti?

Pats asmeniškai nebandžiau, ir nežinau kas juose rašoma, mano minėtoji ''focus on IELTS'' yra vodovėlio tipo(šio vadovėlio minusas, kad skaitymo užduotys gana nesudėtingos), o kitų vadovėlių nežinau, tačiau greičiausiai bus kažkas labai panašaus, šiaip išstudijuoti vieną gerą vadovėlį tikrai pravartu, o daugiau reikia treniruotis, kuo daugiau naudoti anglų kalbą, skaityti klausyti, rašyti, kai baigsi knygoje pateiktus pratimus galėsi ieškoti internete.
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +20

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-30, 17:59 

Ačiū už patarimus ir tikiuosi, kad išlaikei gerai. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-01, 00:49 

Inight'as irgi nebloga knyga. Pagal mane, bet kokia knyga tiks, kuri turės bent 3 pavyzdinius IELTS testus. Išspręsi, susidarysi nuomonę kur reiktų pasitempti ir keliauji į internetą praktikuotis. Asmeniškai man buvo sunkiausios rašto užduotys (na, kaip ir tikriausiai daugeliui..), tai ties šia vieta geriausia būtų pasisamdyti korepetitorių ir rašto darbus rašyti su jo pagalba. O klausymą/skaitymą/kalbėjimą galima ir individualiai išmokti, manau.

Sėkmės.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +46

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-01, 18:18 

Dvigubas nulis rašė:
Inight'as irgi nebloga knyga. Pagal mane, bet kokia knyga tiks, kuri turės bent 3 pavyzdinius IELTS testus. Išspręsi, susidarysi nuomonę kur reiktų pasitempti ir keliauji į internetą praktikuotis. Asmeniškai man buvo sunkiausios rašto užduotys (na, kaip ir tikriausiai daugeliui..), tai ties šia vieta geriausia būtų pasisamdyti korepetitorių ir rašto darbus rašyti su jo pagalba. O klausymą/skaitymą/kalbėjimą galima ir individualiai išmokti, manau.

Sėkmės.

Kur būtent į internetą praktikuotis? Nes apie IELTS mažai žinau kol kas.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-01, 19:10 

Esminis ir neginčytinas faktorius - kuo daugiau laiko praleisti ENG aplinkoje, dalinai mėginant įsilieti į ją pačiam (diskusijos, paprasti, nesudėtingi chat'ai su užsieniečiais tam tikromis tema, etc.). Pvz.: ENG TV kanalai, dokumentinės laidos, filmai su ENG/LT subtitrais žemiau, komp. žaidimai (tiek vieno žaidėjo režimas, tiek online), įvairūs naujienų portalai (BBC, CNN, FoxNews, etc. (svarbu, kad publikacijos būtų pagal tavo mėgstamą temą)).

Realiai pasipraktikuoti be samdinių neišeis (aišku, būna išimčių, bet juk tai reti atvejai), nebent pramogai pavyks kokį anglų k. pakankamai išmanantį draugą priversti pasišnekučiuot...

Apie vadovėlius internete... Žinai reikalą (LM, torrent.lt...).
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-01, 19:40 

ValentasD rašė:
Kur būtent į internetą praktikuotis? Nes apie IELTS mažai žinau kol kas.

Kadangi rašymo užduotis pagal mane sunkiausia, tai turiu šias nuorodas (1; 2). Taip pat dar kartą apie IELTS egzaminą lietuviškai.

Klausymo visgi siūlau turėti iš BBC/Al Jazeera English ir pan., kur būtų galima išgirsti dialogo, tačiau ne tokio "apšlifuoto", kaip dokumentikose.
Rašymui, kaip jau sakiau, geriausia turėti korepetitorių bei bendrauti anglakalbių real-time pokalbių svetainėse.
Kalbėjimui vėlgi, svarbiausia praktika. Kalbėk kad ir su draugais angliškai, jei turi kas nors noro. Jei ne - nors ir važiuojant autobusu mintyse kalbėk kokia nors monologo tema.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +46

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume