Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 5 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokykla
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2015-07-16, 20:37 

Sveiki,

Tikiuosi šie forumai yra vis dar aktyvus, tad noriu jūsų pasiteirauti. Kaip žinote vasara nesustabdomai bėga į galą, tad nusprendžiau patobulėti. Šiek tiek apie mane: Aš buvau 10 klasės mokinys, dabar eisiu į 11 klasę. Mokykloje labiausiai dominančios pamokos yra matematikos ir fizikos.. Ir žinau, jog tikrai nenoriu apsiriboti vien tik mokykliniais vadovėliais. Tad norėčiau sužinoti, kokie vadovėliai man leistų tobulėti ir išmokti ką nors naujo matematikos bei fizikos srityse(10-12 kl.). O galbūt man reikėtų perskaityti 11-12 kl. mokyklinius vadovėlius, bet klausimas ar tai mane skatintų tobulėti? Be abejonės nenorėčiau vien tik sausos teorijos, turėtų būti ir praktiniai uždaviniai (nebūtinai viena knyga). Tad ar turite kokių pasiūlymų ?

P.S. Tikiuosi supratote mano ilgas ir nesuprantamas *blevyzgas.

Nekantriai laukiu atsakymo

Pagarbiai, M.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-07-16, 21:49 

hmmm, net sunku kažką ir patarti, kai neturi priėjimo prie universitetų bibliotekos, tai jau kažką reiktų galvoti apie popmokslą, tai gal mano patarimas būtų paskaitinėti Hawking'o "visata riešuto kevale", "didysis projektas" (the grand design". Šitos knygos gal šiek tiek pakels susidomėjimą fizika.

Jei nori rimtesnės literatūros pasiimk Fizika (1,2,3,4 tomai) Tamašausko, tai bus toks kaip įvadas į universitetinę fiziką.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +298

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-07-16, 22:45 

vazzy rašė:
hmmm, net sunku kažką ir patarti, kai neturi priėjimo prie universitetų bibliotekos, tai jau kažką reiktų galvoti apie popmokslą, tai gal mano patarimas būtų paskaitinėti Hawking'o "visata riešuto kevale", "didysis projektas" (the grand design". Šitos knygos gal šiek tiek pakels susidomėjimą fizika.

Jei nori rimtesnės literatūros pasiimk Fizika (1,2,3,4 tomai) Tamašausko, tai bus toks kaip įvadas į universitetinę fiziką.

Ačiū labai už informacija, o gal turi kokiu pasiūlymų su matematika? Na man pačiam nėra sunki mokyklinė matematika, sakyčiau net lengva, bet norėčiau pasikuisti ir tolesniuose kursuose, kur reikia įjungti loginį mastymą, na žodžiu, patobulint matematines žinias.

M.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-07-16, 22:52 

Calculus - geriausi pagrindai tiek matematikai tiek ir fizikai. Kaikuriose moklyklose desto, kai kur ne. Universitete bus butina moket jei jau su fizika ar matematika siesi mokslus.
  • 0

Reputacija: +53

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-07-16, 23:59 

Myslius rašė:
Calculus - geriausi pagrindai tiek matematikai tiek ir fizikai. Kaikuriose moklyklose desto, kai kur ne. Universitete bus butina moket jei jau su fizika ar matematika siesi mokslus.

Kaip suprantu tai bus tik anglų kalba, ar ne ?
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume