Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 5 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Sveikata
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-20, 18:00 

Sveiki. Turbūt tikrai ne aš vienintelis susiduriu su šia problema, nes darbe itin daug laiko tenka praleisti prie kompiuterio, laisvalaikiu mėgstu paskaityt dar. Šiaip dažniausiai nešiodavau lęšius, bet paskutiniu metu - tik akinius. Galvojau, kad galbūt lęšiai prisideda prie išsausėjimo, tačiau su akiniais tas pats. Gal kam teko išbandyt veiksmingų priemonių? Bandžiau vadinamąsias dirbtines ašaras, bet pagerėjimas buvo vos juntamas.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-23, 03:21 

Siūlyčiau pavartoti A ir E vitaminus. Ir aišku daugiau skysčių gerti. Man irgi buvo panaši problema, tai padėjo.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-24, 23:41 

artbart rašė:
Sveiki. Turbūt tikrai ne aš vienintelis susiduriu su šia problema, nes darbe itin daug laiko tenka praleisti prie kompiuterio, laisvalaikiu mėgstu paskaityt dar. Šiaip dažniausiai nešiodavau lęšius, bet paskutiniu metu - tik akinius. Galvojau, kad galbūt lęšiai prisideda prie išsausėjimo, tačiau su akiniais tas pats. Gal kam teko išbandyt veiksmingų priemonių? Bandžiau vadinamąsias dirbtines ašaras, bet pagerėjimas buvo vos juntamas.

Viena is priezasciu kodel atsisakiau lesiu buvo butent akiu sausejimas ir dirginimas ilgai sedint prie kompiuterio. Kas bent man padejo, tai didesnis skyciu vartojimas, pertraukeliu darymas kas pusvalandi bent minute ar dvi tuo metu ziurint kazkur i toli ir dazniau pamirksint ar tiesiog pabuti uzsimerkus. Zmogus turi keista savybe, kuo labiau isitempes dirba, tuo reciau mirksi :) Jei uzsimerkus skauda akis, vadinasi persitempia akies raumenys, tai gal reiketu pagalvoti apie stipresnius akinius arba pakeisti atstuma iki monitoriaus, jei darbui nesvarbu spalvine gama, geriau pasikeisti monitoriaus spalva i siltesne. Akys daug greiciau dziuva sausoje patalpoje, tai jeigu imanoma dar galima padidinti patalpos dregme. Akiu lasai bent man niekada nedave norimo efekto, jau geriau ta laika skirta susilasinti lasams tiesiog pabuti uzsimerkus, lasai turintys drusku kaip konservanto dar labiau sausina akis.
  • 0

Reputacija: +63

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-28, 15:25 

qrad rašė:
Siūlyčiau pavartoti A ir E vitaminus. Ir aišku daugiau skysčių gerti. Man irgi buvo panaši problema, tai padėjo.

Šių vitaminų pas mane tikrai netrūksta, o skysčių, su labai retom išimtim, per dieną išgeriu tiek, tiek ir reiktų. Bet džiugu, kad tamstai padėjo! ;D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-05-28, 15:41 

ArturasArturas, stipresni akiniai, deja, dar labiau silpnina akies raumenį, tad ilgalaikėj perspektyvoj regėjimas tik silpnės. Dėl to lęšius nešioju minimaliai silpnesnius nei reikėtų pagal receptą ir visiškai atsisakyt jų nelabai noriu patogumo sumetimais. Dėl darbo įtemptumo ir pertraukėlių esat visiškai teisus, o aplinkoje nėra siaubingai sausa, bet vienoj vietoj dirba nemažai žmonių, todėl pastovią drėgmę palaikyt beveik neįmanoma. Kadangi lęšius reiks jau keist greit, tai ten, kur perku, yra ir visokie lašai akims. Apie Lacrifresh drėkinančius girdėjau neblogų atsiliepimų, nors svetainėj įtartinai visur 5*, tai net nežinau :D
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume