Diskusijos - www.technologijos.lt
http://www.technologijos.lt/diskusijos/

Auga verslo procesų valdymo poreikis
http://www.technologijos.lt/diskusijos/viewtopic.php?f=144&t=9671
Puslapis 11

Autorius:  rwc [ 2009-12-09, 17:32 ]
Pranešimo tema: 

Niekam negirdėto, tačiau tikriausiai velniškai brangaus produkto promo? ERP, BPM, paremtas Microsoftu, mažai įmonei atsipirks per 18 mėn? NEJUOKINKIT! Kiek įmonių BPM'ams išleidžia šimtus tūkstančių per metus. O galbūt autorius turėtų sakyti teisybę:

Krizės metu pinigai inovacijoms skaičiuojami skrupulingiau, todėl autoriaus firmai sunku iškišti brangią platformą, kuri nors ir prisidengdama skambiu ERP vardu, realiai neduoda nieko daugiau nei paprasčiausias Google Docs?

O gal: autorius laiko savo klientus idiotais, perkančiais katę maiše? Atviros technologijos - fe, hipiška, SharePoint - va tai daiktas, per 18 mėn. gal net licencijos atsipirks. Dokumentų valdymas (integracija su SharePoint, Word, Outlook) - neskamba; biznio procesų valdymas (integracija su SharePoint, Word, Outlook) - visai kas kita. O gal: autorius paprasčiausiai nėra matęs BPM, jis nežino, kad BPM tai visų pirma workflow, procesų optimizacija analizės lygyje, o dokumentų valdymas - tik nykstamai maža to dalis?

Autorius:  IevaGerulyte [ 2017-11-09, 17:07 ]
Pranešimo tema:  Re: Auga verslo procesų valdymo poreikis

<a href="http://www.terraproject.lt/procesai.aspx" alt="verslo procesų valdymas">verslo procesų valdymas</a> iš tiesų populiarėja, nes vis daugiau įmonių palieka šį reikalą asmenims, kurie tikrai nusimano. Idėjų verslui gal būt turi ne vienas, tačiau kaip sėkmingai valdyti visus procesus reikia išmanyti.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/