Diskusijos - www.technologijos.lt
http://www.technologijos.lt/diskusijos/

Kaip matematinės idėjos ištraukė žmoniją iš olų į civilizaciją
http://www.technologijos.lt/diskusijos/viewtopic.php?f=145&t=64511
Puslapis 11

Autorius:  Giedranatas [ 2019-11-07, 05:38 ]
Pranešimo tema: 

Taip ir liko neatsakytas klausimas kaip tos idėjos iš olų traukė... Prieštaringumo pilnumas ar nulio integralinė begalybė ten traukė laukan iš jaukių olų...?, nes legendose kalbama apie alkanumą mėsai, o ne matematikai.

Autorius:  bahuriux [ 2019-11-07, 09:32 ]
Pranešimo tema: 

Cituoti:
Antra, loginė sistema yra neprieštaringa, jei joje joks teiginys ir jam priešingas teiginys negali būti teisingi vienu metu. Juk braškės tą pačią akimirką negali būti prinokusios ir neprinokusios, o šio straipsnio skaitytojas arba supranta, arba nesupranta, ką skaito.

Cituoti:
Įsivaizduokime, kad gyvename įprastame mums pasaulyje, vienintelis skirtumas tik tas, kad teiginys kiaulės moka skraidyti ir teiginys kiaulės nemoka skraidyti yra abu teisingi vienu metu.


Na su tais išėjimais iš urvų, tai fail. O dėl Gödelio skraidančių ir neskraidančių kiaulių tuo pačiu metu, tai šitas teiginys teisingas. Kvantinis neapibrėžtumas egzistuoja iki to momento, kol mes nepatikrinam "numesdami kiaulę iš balkono" ir taip kartais "ta kiaulė skraido kartais ne 50 : 50". Iki to momento "kiaulė ir skraido ir ne tuo pačiu metu". Aš kalbu apie sistemas kurių dydis nanometrai ir mažiau. Arba Shriodingerio katinas yra gyvas ir mires tuo pačiu metu. Tai tik įrodo, kad realus pasaulis yra labiau crazy, nei įmanoma prifantazuoti.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/