Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Kompiuterinė įranga
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2010-11-11, 22:13 

susigundziau is uzsienio atsisiusti el. knygu skaitytuva

gal galite pasiulyti koki modeli?

bei atsakyti, ar su juo patogu narsyti internete?

pagrindiniai dalykai, ko as reikalauju is jo yra galimybe skaityti pdf'us ir narsyti interneta per wi-fi, visgi daigtas nevargina regejimo, yra lengvas, patogus, su ilgo veikimo baterija ir zymiai pigesnis uz plansetini kompiuteri

taigi, visu pirma noreciau, kad butu galimybe perziureti visus pdf'us (.doc ir .mp3 taip pat butu privalumas), tiek savo atsviestus, tiek atsisiustus, ir nebutu jokios autorizacijos ir panasaus velnio, nes kiek zinau, kai kurie tikrina, ar tu knyga pirkai is kokio tai amazon'o, ir tai dar ne visi formatai jiems tinka :) taip pat, kad nekiltu problemu su wi-fi ir nebutu jokiu mokamu programos atnaujinimu
  • 0

Reputacija: +21

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-11-11, 23:23 

O negeriau netbookas koks sitam reikalui Ar labai jau skiriasi tas akiu varginimas?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1477

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-11-11, 23:30 

bahuriux rašė:
O negeriau netbookas koks sitam reikalui Ar labai jau skiriasi tas akiu varginimas?

istiesu labai skiriasi, nes skaitytuvas nenaudoja apsvietimo, i ji ziuredamas matai ta pati ka ir ziuredamas i paprasta knyga

beto su juo nereikia tempiot vaizdo, nes rezoliucija atitinka 1 knygos psl.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-11-12, 00:11 

Pasižiūrėk populiariausius:
http://ebook-reader-review.toptenreviews.com/dark/
O ar naršyklė interneto yra, tai nežinau. Šiaip abejočiau. Visai ne ta paskirtis skaityklių.
Jei nebūtų taip brangu, mielai priglobčiau ką nors tokio formato:
http://ereaderguide.info/ereader_table_large.htm
  • 0

Reputacija: +834

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-11-12, 00:30 

Vienas iš šeimos narių turi Amazon Kindle 3, tai apie jį galiu pakalbėt.

Galutinė prekės kaina su muitu, siuntimu ir kitom išlaidom gavosi 550LT. Šiaip nelabai ką matau ten pasakoti, el. skaitytuvas ir tiek. Pdf failus atidaro be problemų, gal tik kartais pradeda lagint, jeigu uždėta aukštos kokybės nuotraukos. Bet ir tas lagas ne per didžiausias - puslapius varto ne per ~0.4s, kaip įprasta, o galbūt per 0.8. Kitaip sakant, skirtumo labai didelio nelabai yra. Jeigu be nuotraukų, tai ir knygą su 1k puslapių varto be problemų. Meniu suprantamas, skaityti visai malonu. Nesunku pasididint/pasimažint tekstą, peršokt į kitus puslapius ir pan.
Kitų funkcijų nelabai teko apturėt, kaip pvz. WiFi naudojimas, bet pagrindinę - skaitymo - funkciją jis atlieka be problemų.
Baterija laiko, kaip teigiama, mėnesį. Gal mėnesio ir nelaiko, bet kokias 2-3 savaites - garantuotai.

Deja, yra kažkoks brokas jame. Kindlu buvo naudotasi apie pusantro mėn. ir tiesiog pernešus iš vienos vietos į kitą sugedo ekranas. Maždaug 90proc. ekrano nereagavo į duodamas komandas. Taigi, teko keisti. Porą skambučių į JAV ir viskas be problemų pakeista, už 5 dienų naujas Kindlas. Reikėjo iš naujo sumokėti muito mokestį ir išsiųsti senąjį Kindlą, tačiau po to viską grąžina Amazonė. Deja, po savaitės sugedo būtent taip pat ir antrasis el. skaitytuvas. Kad kas nors jam būtų padaryta - tikrai ne. Na, o kaip sekasi toliau po šio incidento - nežinau, neužklausiau.

Nors ir atrodo brokuotas Kindlas vis pakliūdavo, bet man neatmušė noro turėti el. skaitytuvą. Visgi, norėtųsi šiek tiek kitokio - kad būtų galima žymėti pastabas (tad turėtų but tačskrynas), o kitkas nelabai ir turi reikšmės. Kol kas nieko nesu nusižiūrėjęs, išskyrus berods iRex, tik kad kaina kandžiojasi.

Tiek iš mano varpinės. Sėkmės renkantis savąjį skaitytuvą.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +46

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-11-12, 02:06 

punktyras,
aciu uz nuorodas. del wi-fi, jis paskutiniu metu nera toks jau retas dalykas skaitytuvuose :)

Dvigubas nulis,
aciu uz issamu atsakyma

o tarkim su Amazon Kinde nera tokio bajerio, kad gali skaityti tik tas knygas, uz kurias susimoki amazon.com? nes kazka tokio tikrai esu girdejes

as asmeniskai mastau apie Sony Reader, tik konkretaus modelio neissirenku, na bet gal dar atsiras daugiau turetoju ir pasidalins patirtimi
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-11-12, 10:26 

nondescript rašė:
o tarkim su Amazon Kinde nera tokio bajerio, kad gali skaityti tik tas knygas, uz kurias susimoki amazon.com? nes kazka tokio tikrai esu girdejes

Ne, tikrai ne. Be problemų įkeliamos bet kokios knygos.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-11-27, 11:50 

Aš irgi sugalvojau Kindle atsisiųsti iš amazonės, tai dabar rašo po galutine kaina su siuntimu kažkokį "Import Fees Deposit", kurio anksčiau nebūdavo:

Items: $158.99
Shipping & Handling: $26.97
Promotion Applied: -$10.00

Total Before Tax: $175.96
Estimated Tax To Be Collected:* $0.00
Import Fees Deposit $36.95

Tai kaip suprantu amazonė iškart į kainą įskaičiuoja mokesčius, kuriuos aš šiaip pats paskui turėčiau susimokėti, bet dabar nebereikės, nes jau bus sumokėta? T.y. neturėsiu reikalų su muitine?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +451

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-11-28, 09:48 

Pumper rašė:
Tai kaip suprantu amazonė iškart į kainą įskaičiuoja mokesčius, kuriuos aš šiaip pats paskui turėčiau susimokėti, bet dabar nebereikės, nes jau bus sumokėta? T.y. neturėsiu reikalų su muitine?

Manau, kad taip. Nusipirkau ir aš kindle 3 wifi versiją, kol kas niekas nepaprašė primokėti muito.
Kalbant apie pačią skaityklę, tai ji nėra idealas. Pirmiausia - mažas ekranas, 6 coliai. Tokiam ekrane malonu skaityti tikras elektronines knygas, kurių šriftą gali padidinti/pamažinti. Tačiau PDF atveju, jei nori pasididinti raideles, tenka stumdyti puslapį į šonus - klaikai nepatogu. Iš dalies padeda vaizdo pavertimas 90 laipsnių ("ant šono"), nes vertikali ekrano kraštinė didesnė.
Iš esmės ta pati problema naršant internete - platesnis puslapis netelpa į ekraną. Tačiau naršyklė turi spec. režimą, kuriame padidina vieną teksto stulpelį, taip pasidaro patogiau skaityti straipsnį ar pan. Pats interneto naršymas yra eksperimentinė funkcija, vartosi puslapiai lėtokai, neatidaromos nuorodos, kurios turėtų atsiverti naujame lange, naršyklė neleidžia išsaugoti PDF'ų.
Prie trūkumų pridėčiau kortelių skaitytuvo nebuvimą, nors tai tikrai ne problema (failus galima įsikelti per laidą arba siunčiant el. paštu).
Skaityklė taip pat neturi lietimui jautraus ekrano. Tai gali būti tiek trūkumas, tiek privalumas - mažiau peckiojasi ekranas ir geresnis kontrastas, tačiau nukenčia naršymo operatyvumas (tik reikia nepamiršti, kad interneto naršymas tikrai tik antraeilė funkcija).

Išvardinau pastebėtus trūkumus, praleisdamas privalumus :) Asmeniškai man tas prietaisas patinka, už jo kainą nieko geresnio neradau (o ir daugiau mokėti nenorėjau, tačiau, pora colių didesnis ekranas būtų arčiau idealo :) ).
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-11-28, 11:32 

Na, čia matomai norėjo padaryti maždaug standartinio A5 knygos dydžio, todėl ir gamina 6", ir nemanau, kad pvz. tas Kindle DX su 9,7" ekranu būtų geriau, nes paprasčiausiai labai nepatogu laikyti. O kad pdf nemalonu skaityti tai nieko tokio (jau nupiratavau >3000 knygų), gi ir kaina to Kindle atitinkamai mažesnė už šiaip kokio tablet PC.

Tas pats ir su interneto naršymu, ką aš naudosiu gal tik kokiam gmailui ir technologijom, nes gi ten jei kokį youtube pažėsi, nei flash ar java. O kad maloniau naršyti būtų, tai vienintelis pasirinkimas iš knygų skaitytuvų - Nook Color. Bet iškart kerta per baterijos laiką, kontrastą ir kainą. Tokiu atveju geriau jau dar $100 pridėti ir kad ir tą iPad nusipirkti.

Tik gaila, kad reikės man dabar laukti, kol amazonė turės laisvų K3, bo rašo, kad išsiųs tik "January 18, 2011 - January 26, 2011".

Beje, gal žinai, ar įmanoma kur nors knygų lietuviškai nusipirti (mobi formato) ar pdf skaitai?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-12-08, 00:22 

Pumper rašė:
Beje, gal žinai, ar įmanoma kur nors knygų lietuviškai nusipirti (mobi formato) ar pdf skaitai?

Žinau tik čia http://www.skaitykle.lt/
Pats daugiausia skaitau žurnalus pdf pavidalu dar kartais dokumentaciją txt formatu.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-09-06, 18:29 

Sveiki, beieškodamas info apie e-readeri užkliuvau čia, bet pamačiau, kad temą poros metų senumo, tai tiesiog norėčiau prikelti ją iš numirusių ir sužinoti jūsų naujas patirtis su šitais aparatais.
Pats ieškau e-readerio už prieinamą kainą (sakykim iki 500 LT) nemanau kad yra šansų nusipirkti LT, bet turėčiau galimybę pirkti ir usa be muito. Dalinkitės visa patirtim - kuo daugiau nuomonių tuo geriau.

Pats galvojau apie kindle, bet dar nežinau kokį, taip pat girdėjau, kad iRex neblogi bet jų ir kaina didesnė. Realiai pats rankose dar neturėjau skaityklės (šį savaitgalį pačiupinėsiu vieną - parašysiu nuomonę jei kam bus įdomu.) todėl labai laukiu jūsų nuomonės visais aspektais (kur pirkti, piratinės knygos - kiek jų ir kur, etc.).

P.s. Internete dauguma straipsnių kuriuos man išmeta paieška yra 2010 metų, čia gal koks bumas tuo metu tų skaityklių buvo ar kaip? :D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-09-06, 19:15 

Yra ir Lietuvoj Kindle 4 parduodami pvz. http://pigu.lt/kompiuterine_technika/pl ... id=3410243

Tik Kindle ir galiu rekomenduoti, o konkretų modelį tai jau pagal poreikius rinkis, bet galiu iškart pasakyti, kad su 3G nėra tikslo pirkti, nes intero naršymui visai jie netinka (nebent kindle fire, bet jis skaitymui nepatogus - akys išbėgs), o ir knygas tikriausiai nemokamai siųsiesi, tai ir amazon store nedažnai apsilankysi.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-09-06, 19:17 

Titano rašė:
Sveiki, beieškodamas info apie e-readeri užkliuvau čia, bet pamačiau, kad temą poros metų senumo, tai tiesiog norėčiau prikelti ją iš numirusių ir sužinoti jūsų naujas patirtis su šitais aparatais.

Vėl aš pasireikšiu šia tema :D

Jau apie pusmetį turiu Amazon Kindle Touch, nesigailiu nusipirkęs. Prieš perkant galvojau, kaip bus su tuo liečiamu ekranu - ar patogus rašymas, ar nesitepa ekranas. Visgi, tiek rašymu, tiek ekrano įskaitomumu esu patenkintas. Taip pat iš pradžių galvojau, kad ekranas bus nepakankamo dydžio, tačiau įpratus kažin ar norėtųsi didesnio - pats tas; didesnis ekranas tik sukeltų nepatogumo kelionėse.
Mėgstu klasiką, amazonėje ji gan pigi, tai turiu ką skaityti. Taip pat naudojuosi interneto naršyklės papildiniu Readability, kuriuo galima iš straipsnių išmesti visas reklamas paliekant vien tekstą ir išsiųsti į kindlą. Kitas malonus pliusas - kiekvienam kindlui suteikiamas el. paštas, į kurį gali siųsti visą skaitomą medžiagą, o pasijungus belaidį/3G - atsiunčiama į kindlą.
Apskritai, aparatas gan geras - kas parašyta specifikacijose, pristatyme, viskas yra pilnai išpildyta. Iki tobulo skaitytuvo norėtųsi tik dviejų dalykų - spalvoto ekrano, kad būtų galima skaityti žurnalus bei gebėjimo skaityti kreivus .pdf failus.

Kitų el. skaitytuvų neteko turėti, išskyrus pirmos bei antros kartos Kindle ir šio Kindle Touch, tad nežinau, gal ir kiti skaitytuvai nuo manojo niekuo nenusileidžia.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-09-06, 19:34 

Kaip pumper ir sakė, norėčiau skaityti nelegaliai (paprasčiausiai galimybės legaliai nelabai leidžia kol kas, bent jau ne pagal mano skaitymo poreikius ir pajamas). Taigi ir ši vieta man labai svarbi - pvz. kiek kindle gali skaityti piratinius failus, ar yra koks konverterisis pvz pdf į tą kindle formatą kad galėtum patogiau skaityti.

Ačiū 00, iš kur pirkai ir kiek mokėjai jei ne paslaptis? Ir kaip dėl akių? Tikrai nevargina ar vis tik tikra knyga vargina mažiau? Rašei, kad prie dydžio pripratai, bet man iš tikųjų bene didžiausia baimė ir yra tas 6 colių ekranas, tai kas šešis sakinius ir verti puslapį? :D

P.s. Kaip sakiau knygų dauguma greičiausiai būtų piratinės, nebent rasčiau kur nors kur jau Tikrai pigiai nusipirkti jas (pigiai turiu galvoj studentui be darbo :D), todėl galit iškarto pasidalinti saitais jei žinot piratinių knygų. Ačiū

P.p.s Čiupinėsiu http://www.avitela.lt/p/prestigio-per3172/ tokį rytoj iš draugo, jis patenkintas šituo daiktu, bet dar įsitikinsiu pats, nes kaip supratau ekranas nėra toks kaip to kindle pvz. be apšvietimo ar pan.? ;D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-09-06, 22:24 

Titano rašė:
<..>

Yra tie konverteriai, pvz. Calibre, tačiau jeigu .pdf failas padaromas nuskaitant ne su žodžių atpažinimu, o kaip vaizdas (tiksliai nežinau principo), tai joks konvertavimas nepadės - tokio failo skaitymas kindlu bus tik nervų gadinimas.

Pirkau per ebėjų, iš JAV atsiųstą į JK, su papildoma garantija, kaina berods siekie apie 540litų. Vargina tiek pat, kiek ir normali popierinė knyga. Prie ekrano dydžio pripratau, kaip jau sakiau. Nereikia hiperbolizuoti, viskas telpa tam ekrane. Jeigu manai, kad toks bus per mažas - ieškok alternatyvų.

Nuorodoje esantis skaitytuvas yra kaip tik su apšvietimu, naudoja TFT ekraną vietoj E-Ink'o, tad bus tas pats, kas knygą skaityti per kompiuterį, tik patogumo atžvilgiu geriau, bet ne akių. Nors jis turėtų susidoroti ir su kreivais .pdf failais, manau.

Redaguota: Pumper komentaras priminė neblogą puslapį.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Dvigubas nulis 2012-09-06, 23:18. Iš viso redaguota 1 kartą.

Moderatorius
Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-09-06, 22:48 

Titano rašė:
pvz. kiek kindle gali skaityti piratinius failus

Kadangi knygos neturi jokių apsaugų, tai ir pats Kindle neskiria ar legaliai pirkta knyga ar iš torrent'ų. Geriausia programa knygų persikėlimui ir konvertavimui (pvz. iš epub į mobi ir iš pdf į mobi) tai Calibre.

Klasikos tai ir legaliai nemokamai gali rasti spec. forumuose ir saituose.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-09-07, 09:28 

Pats turiu Kindle. Tik ne Touch. Pinigo pagailėjau, o ir prieš tai čiupinėjau Sony, tai man tas liečiamas ekranas pasirodė besąs beprasmis reikalas. Kindle pirkau iš vokiško amazon.de už 99 EUR. Tada atrodo ten Touch net nebuvo kažkodėl. Parvežė man jį iš Vokietijos draugė, tai jokių papildomų išlaidų daugiau neturėjau.

Pati skaityklė turi tik vieną minusą - neskaito ePub formato ir nusipirkus legalią ePub knygą su DRM apsauga, tenka pasikankinti norint konvertuoti. Bet kadangi dažniausiai knygas perku iš pačio Amazon, tai perdaug bėdų nematau. O lietuviškos parduotuvės nededa DRM. Senokai mečiau nelegalių knygų siuntimąsi. Nekyla ranka tai daryti. Nežinau kodėl. Daug ką galiu piratauti, bet knygų ne. Knygoms ir jų autoriams visad jaučiau kažkokią liguistą pagarbą.

Pati skaityklė labai paprasta naudoti. Ten apskritai beveik nieko daryt nereikia su ja. Baterija laiko iki mėnesio, jei wi-fi neįjungtas. Naršyti internete su ja netgi nebandžiau. Kažkaip reikalo nebuvo. Ekranas palyginti tikrai labai geras. Manau, kad Sony, B&M Nook ir Kindle turi daugiau mažiau panašaus lygio ekranus. Jie gal kiek tamsoki esant prastesniam aplinkos apšvietimui. Esu kažkokią taivanietišką skaityklę rankose turėjęs, tai ekranas buvo tragiškas. Pats ekrano dydis idealus. Didesnio jokiais būdais nenorėčiau, o mažesnis gal jau kiek erzintų. Aišku PDF failus nelabai malonus skaityti. Sony regis su jais kur kas geriau tvarkosi. Nook - nežinau.

Apskritai siūlyčiau kiek luktelti iki naujo Kindle Paperwhite išleidimo. Manau jis nekainuos daugiau nei dabartinis.
Cituoti:
The Amazon Kindle Paperwhite is to be released on October 1, 2012, and will have a sharper (212 ppi) high contrast display, and also features a front light
Aš jo pats jau noriu, bet kad senasis dar puikiai veikia :D

Ir nepasimauk ant "skaityklių" su LCD ekranais. Ta Prestigio būtent tokia. Joje skaityti tas pats, kas PC ekrane. Man akys išvarvėtų.

EDIT: amazon.com jau priimami užsakymai Paperwite.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +33

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-09-07, 13:38 

Smėlis rašė:
Pats turiu Kindle. Tik ne Touch. Pinigo pagailėjau, o ir prieš tai čiupinėjau Sony, tai man tas liečiamas ekranas pasirodė besąs beprasmis reikalas. Kindle pirkau iš vokiško amazon.de už 99 EUR. Tada atrodo ten Touch net nebuvo kažkodėl. Parvežė man jį iš Vokietijos draugė, tai jokių papildomų išlaidų daugiau neturėjau.

Iš pradžių Touch nebuvo parduodamas Europoje dėl teisinių nesklandumų, tad man teko siųstis jį iš JAV. Dabar, kaip matau, jau parduodamas ir Europoje.
O aš kaip tik labai džiaugiuos jį pasiėmęs, o ne paprastąjį Kindle - pažymi tekstą patogiai, pasirašai pastabą dar patogiau.

Šiandien gavau reklamą iš amazonės, pasirodo paprastasis Kindle jau visai atpigintas - 69 svarai, kai Touch'as vis dar už senąją kainą.

Taip pat pritariu Smėlio pastebėjimui dėl LCD ekraną turinčių skaitytuvų.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-09-07, 13:55 

Dvigubas nulis rašė:
Iš pradžių Touch nebuvo parduodamas Europoje dėl teisinių nesklandumų, tad man teko siųstis jį iš JAV. Dabar, kaip matau, jau parduodamas ir Europoje.
O aš kaip tik labai džiaugiuos jį pasiėmęs, o ne paprastąjį Kindle - pažymi tekstą patogiai, pasirašai pastabą dar patogiau.

Šiandien gavau reklamą iš amazonės, pasirodo paprastasis Kindle jau visai atpigintas - 69 svarai, kai Touch'as vis dar už senąją kainą.

Taip pat pritariu Smėlio pastebėjimui dėl LCD ekraną turinčių skaitytuvų.
Aš kadangi nieko nežymiu ir pastabų nerašinėju, tai man nelabai svarbu. Vat naršyti internete tai aišku turėtų būti ženkliai patogiau.

Bet kuriuo atveju, aš tikrai rekomenduoju laukti Kindle Paperwhite. Savo senąjį Kindle galvoju parduoti ir pirkti naująjį. Vien dėl ekrano šviesumo (jei reklaminės nuotraukos tikrai atitinka realybę) ir apšvietimo. O dar PPI padidėjo, tai išvis malonumas turėtų būti skaityti.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +33

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-09-07, 18:08 

turiu sony PRS505, pas tėvuką sony su liečiamu ekranu. Liečiamas ekranas uždeda papildomą sluoksnį ir ekranas tampa truputį blizgesnis.
Vienareikšmiškai maloniau skaitosi versija be lietimo.
Kadangi readerį naudoju išskirtinai grožinių knygų (iš jo nesimokau) skaitymui man pastabos nereikalingos.
  • 0

Reputacija: +1045

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-09-08, 16:20 

Ačiū už nuomones,
Tą prestigio užteko paturėt ranksoe 10 s, kad pamatyčiau koks tai sh ištikrųjų. Skaityti su tuo daiktu tas pats kas skaityti per pc monitorių.
Pačios skaityklės pirkti neskubu, nes noriu išsirinkti tikrai gerą ir patogų daiktą, todėl tikrai palausiu to paperwhite. Dabar matau paperwhite su "special offers" 119$, be "special offers" 139$, tie "special offers" tai čia reklamos kaip suprantu? Šiaip kaina to daikto būtų kaip tik.
Nors man ir irgi nėra malonu piratauti, bet kol pats praktiškai neuždirbu, piratavimas praktiškai vienintelė išeitis, kai kurias knygas jau noriu perskaityti ilgą laiką, bet biblioteka dar turbūt 10 metų jų neturės :?

P.s. 00, kaip visada teisus, pamatęs tą prestigio 7" supratau, kad tas dydis ekrano visai normalus :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-09-16, 13:54 

Patarciau pirkti su "special offers" ,nes visu pirma sutaupysi 20$ ,o visu antra reklamas rodo tik tada kai reader'is yra "uzmiges". Dar buna mazyte juosta apacioje kai narsai po meniu,bet ji beveik nepastebima, o skaitant reklamu nerodo. Pats turiu Kindle 4 su "special offers" ir esu patentinkas, baterija laiko apie menesi,reklamos visiskai netrukdo(Butina prijungti wifi ,kad jos butu atnaujinamos) ir akys visiskai nepavargsta(Lyg skaitytum popierine knyga). Dabar pats galvoju isigyti Kindle Paperwhite ,nes vakarais ar nakti svieciantis ekranas labai praverstu,nes dabar naudoju staline lempa arba LED prozektoriuka,kurie yra nelabai patogus. Reziume labai kokybiskas produktas ir uz ganetinai maza kaina.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-10-31, 16:40 

Nu aš irgi prisijungsiu :)
Aš jau metus turiu Kindle 3 ir galiu pasakyt, kad tas daiktas pritrenkiamai geras ir nuostabus.
Knygos skaitosi nuostabiai turiu kelias iš amazon.com ir kelias iš skaitykle.lt ir krūvą iš linkomanijos, tik aišku labai tinkamai sukonvertuotas, reikia mokėt konertuot iš pradžių su ABBYY Finereader iš PDF į DOCX, tada worde ištaisyt klaidas ir su CALIBRE sukonvertuot į MOBI arba EPUB formatą. Skaitymas tikrai nuostabiai malonus, o po Kindle 3 Programinės įrangos atnaujinimo ryškumas dar didesnis.
Tačiau dabar po kelių savaičių gausiu Kindle Paperwhite ir jo labai labai laukiu bus tikrai labai įdomu kaip jis man patiks :)
Tiesa lietuviškų knygų yra pilna ir legaliai ir nelegaliai tik reikia mokėt ieškot...
Pagrindiniai legalųs šaltiniai:

http://internet.unib.ktu.lt/www/knygos.htm
http://antologija.lt/
http://ebiblioteka.mkp.emokykla.lt/
skaitykle.lt
knygute.lt

Pagrindiniai nelegalųs:
Didžiausias Linkomanija
http://el-knygos.eu/
http://www.elknygos.lt
http://www.ebooks.ktu.lt/
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-11-26, 23:12 

Atgaivinu temą šiek tiek.
Na ką, artėja šventės, jau kaip ir išsirinkau, kad perku Paperwhite, vedu duomenis i amazon prikimui.. Ir pamatau alertą, kad į Lietuvą paperwhite'o nesiunčia. Kiek pasižiurėjau, tai siunčia tik paprastą kindle ir tai iš amerikos ne iš uk.
kindle-turėtojas rašei, kad gausi paprewhite, tai klausimas būtų kaip tu jį pirkai? Per draugus kur nors ar aš tiesiog kažko nemoku tam amazon.co.uk? O gal yra Lietuvos parduotuvėse jų? Nors spėju bus kainas užsikėlę neblogai, jei išvis jų yra?
Žodžiu skaityklę išsirinkau, dabar problemos su pačiu pirkimu, jei kas ką žinot ir galit padėti, pasidalinkit :)
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'