Diskusijos - www.technologijos.lt
http://www.technologijos.lt/diskusijos/

Del USB atmintinės formatavimoTaisyti
http://www.technologijos.lt/diskusijos/viewtopic.php?f=15&t=15573
Puslapis 11

Autorius:  uodasuodas [ 2010-11-23, 21:30 ]
Pranešimo tema:  Del USB atmintinės formatavimoTaisyti

Sveiki:) Norėčiau jūsų paklausti, koks skirtumas tarp formatų NTFS ir FAT232?

Taip pat, su USB atmintuko formatavimu iškilo man problema. Kai bandau formatuoti, gaunu error'ą, kad negalima formatuoti, nes šiuo metu kita programa arba procesas naudoja USB. Nors ir išjungiu viską, palieku tik window'sų gyvavymui reikalingus procesus, problema išlieka. Taip pat, paspaudus "safely remove harware" man meta tą patį error'ą - "the device is currently in use".
Apskritai man reikia USB atmintuką formatuoti dėl to,kad nors jis ir 8GB atminties, vientisą failą didesnį nei 4GB neleidžia į jį permesti, nors kelis, tarkim 2GB - leidžia. IR vienam forume perskaičiau, kad ši problema gali būti dėl to, kad USB atmintukas yra formatuotas FAT32, o reikia suformatuoti NTFS.

Iš anksto dėkui tiems, kad nepatingės pagelbėti :)

Autorius:  immortallt [ 2010-11-23, 23:34 ]
Pranešimo tema: 

FAT32 neleidzia didesniu nei 4GB failu saugoti, bet po 3.99GB kad ir simtas failu gali buti, jei tik pakankamai vietos yra saugykloje. NTFS sita problema issprendzia.

The device is in use gali buti del viruso. Aisku gali pabandyt pasiieskoti kokios programos formatavimo jei labai nori, bet kai pas mane kompas svarus, tai neprireike tokiu priemoniu.

Autorius:  bahuriux [ 2010-11-24, 10:59 ]
Pranešimo tema: 

Labai gerai atrakina procesus ir parodo koks procesas naudoja ta ar ana faila programele unlocker. Zinoma nemokama http://ccollomb.free.fr/unlocker/#download.
Kazkodel man neleido formatuoti usb atmintines 2GB 3-4 metu senumo i ntfs, tik i FAT32, beto FAT 32 supranta beveik visu rusiu operacines.

Autorius:  rwc [ 2010-11-24, 16:58 ]
Pranešimo tema: 

FAT (arba VFAT, FAT32) - sena DOS'inė failų sistema, kurią palaikė ir Win95/98. Ji gera tuo, kad yra paprasta, susigadinus failams juos galima nesunkiai atstatyti ir ją supranta dauguma įrenginių - MP3 plėjeriai, fotoaparatai, mašinų grotuvai, visos normalios OS ir ji pati užima nedaug vietos diske. Taip, ji turi failų dydžio apribojimą (2GB.), vardų ilgio, neturi žurnalinio rašymo, saugumo nustatymų... Bet ar viso to reikia 8GB flešiukui? Nebent jį nori paskirti tik tam vienam failui nešiotis.

Aš tokią problemą spręsčiau ne formatavimu, o archyvavimu išskaidant mažesniais gabalais su nuliniu arba mažiausiu suspaudimu. Pvz., 7Zip, WinZip, WinRar, TotalCmd taip sugeba.

Šiaip, MS nerekomenduoja mažesnių nei 10GB formatuot NTFS ir yra toks apribojimas, kurį galima kažkaip išjungti. O formatuoti gali neleisti ir dėl kitų priežasčių - pvz., jei tavo atmintinė turi dar kažką gudresnio - paslėpą failų sistemą ar pan.. Kai kurie grotuvai patys saugosi ir neleidžia formatuot kitaip nei FAT32.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/