Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 3 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Kompiuterinė įranga
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-06, 23:29 

sveiki, planuoju pirkti stacionarų komiuterį darbui su tokiomis programomis kaip: Maya, Photoshop, AutoCAD. kilo klausimas, kokią vaizdo plokštę turėčiau pasirinkti. dažniausias atsakymas, jog tai turėtų būti būtent NIVIDIA quadro fx... , tačiau koks tai turėtų būti modelis? ka manote apie tiesiog galingos vaizdo plokštės, skirtos žaidimams, naudojimą darbui su su tokiomis programomis?

iš anksto ačiū už atsakymus
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-07, 11:35 

Neesu nei grafikos ekspertas nei vaizdo plokščių ekspertas, taigi nepatariu pasitikėt 100% mano nuomone, tačiau kiek girdėjęs vaizdo plokštės skirtos žaidimams turi kitokią architektūrą nei vaizdo plokštės skirtos grafiniam darbui. Taip pat pirkt patariu bent su i5 dvibranduoliu procu. Galingas procesorius nepaprastai padeda renderinimui.
Na aš bent jau tiek esu girdėjęs iš pažystamo studento-architekto.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-07, 12:44 

Pagal testus, tai skirtumas didelis yra tarp kokio Quadro ir paprasto analogiško GeForce, bet kai aš turėjau laptopą su Quadro FX3600m, tai tikrai nejaučiau jokio performance augimo nuo eilinės žaidimų VGA, nes naudojau Direct3D, o Quadro tik OpenGL pritaikyta (su 3dsmax dirbu).

Taigi, jei Maya irgi Direct3D galima pasidaryti, tai nėra tikslo pinigus kišti darbinei VGA.

Čia gerai matosi, kad testuose Quadro žymiai geriau pasirodo (specviewperf), bet realiai dirbant su 3dsmax skirtumo žymaus nėra - http://area.autodesk.com/forum/autodesk ... l-tests41/ - tik kažkodėl Vista greitis labai nusimuša naudojant GeForce, bet iš patirties žinau, kad šitas susitvarko išjungus visus Aero ir pan. pribambasus.

Realiai tai skirtumą pajaustum tuo atveju, jei laabai didelius projektus darai, pvz. virš milijono polių ar pan.

Taip pat čia yra lentelė su rezultatais (fps su scena Maya) - http://www.allquests.com/question/40848 ... -Maya.html - nėra praktiškai skirtumo tarp Quadro ir GeForce/Radeon.

Taigi mano patarimas:
- jei dirbi su nedidelės scenom/modeliais, dėkis kokį GTX570 arba silpnesnę
- jei dirbi su didelėm scenom ir high-poly modeliais, pirk FX1800 arba FX3800 - pirkti silpnesnes nėra tikslo.

Jei Quadro nuspręsi dėtis, geriau ieškok ebay arba užsienį, nes Lietuvoj tai kainos 5x sukeltos, jei išvis turi pardavimui.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +454

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume