Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Kompiuterinė įranga
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2011-03-30, 16:19 

Updeita as jau buvau rades, taciau kiek skaiciau "zaliems" vartotojams geriau nelysti i bios atnaujinima, nes poto pas meistrus tiek sumokesi uz atstatyma, kiek ir uz plokste sumokejes :)
Abidvi IDE jungtys jau isbandytos.
Na o del Bios nustatymo dabar nepamenu. Reikes namie po darbo paziuret kas ir kaip ten nustatyta.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-03-30, 16:24 

Nešk tu tą savo adapterį atgal iš kur paėmei :) Sakyk, kad neveikia ir prašyk pakeist.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-03-30, 22:08 

Jei pajungi į IDE1 ir BIOS'e Standard CMOS Setup -> IDE Primary master ką rodo? Ar yra opcija Auto ar pan?

Opcijos kurios yra: None, Auto Manual. Taciau Auto vistiek neaptinka.
Na o cia bios versija ir dar daugiau del viso pikto.
BIOS INFO
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-03-30, 23:02 

rimaszem rašė:
Jei pajungi į IDE1 ir BIOS'e Standard CMOS Setup -> IDE Primary master ką rodo? Ar yra opcija Auto ar pan?

Opcijos kurios yra: None, Auto Manual. Taciau Auto vistiek neaptinka.
Na o cia bios versija ir dar daugiau del viso pikto.
BIOS INFO

Pabandyk atnaujinti BIOS, gamintojas duoda beveik 3m naujesnį. Bijoti nereikia, skaityk gamintojo instrukciją (nuorodą buvau davęs) ir atnaujink.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-03-30, 23:28 

Aš tai siūlyčiau jau kaip skupam sumokėt antrą kart ir nusipirkt PCI-->SATA ir bus mažiau vargo, nei dabar krūštis su šita nesąmone ir nesurasti galų, kur ten kas nesueina.
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +206

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-03-31, 09:19 

kionig rašė:
Aš tai siūlyčiau jau kaip skupam sumokėt antrą kart ir nusipirkt PCI-->SATA ir bus mažiau vargo, nei dabar krūštis su šita nesąmone ir nesurasti galų, kur ten kas nesueina.

O tu tikras, kad kompiuteris sugebės iš šito kieto disko OS užkraut? Vis gi, čia jau PCI įrenginys :-?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-03-31, 13:10 

2 variantai: Arba naujinu bios, arba nesu as jam atgal ta plokste. Tiesiog dabar jau azartas ja perkast :lamer: , kodel ji neatpazysta disko.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-03-31, 13:31 

Tas BIOS atnaujinimas nėra jau toks baubas :) Vargu ar ką nors galima ne taip padaryt. Nebent būtent tuo momentu gautum įtampos šuolį ar elektra dingtų :)) Žinai kuo neatsistebiu? Tavo dideliu noru prikelt seną laužą. Adapteris, nauja socket A plokštė, visokie litavimai. Būtų buvę žymiai protingiau už truputį daugiau pasikeist visą kompiuterį. Kompiuteris gi ne karvę kainuoja, protingai pasirinkus galima ir į 600 litų tilpt. Na, o jei būtų kas vidurius į krūvą už ačiū sumeta, tai galima ir su 300-400 litų susisukt.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-03-31, 14:51 

Nera cia ko stebetis, as jau toks zmogus. Arba as ja arba inai mane :D Na o as jau anksciau minejau, jog kompas yra mano brolio, o as dabar pas ji laikinai gyvenu kol nama dasistatineju. O sugedo tada, kai mano zmona ijunge, ir visos problemos dabar musu su zmona. Sau tai pirkciau normalu, o bratkai atgal ji atgaivint, nematau tikslo metyt pinigu. Jam is kompiuterio tik internetas reikalingas, ir muzika pasileist, kurios jis net nezino kaip permest is CD i PC, tai apie koki rimta kompa galima kalbet. Man svarbu tame HDD mano nuotraukos ir dar kai kokia svarbi info. Taip kad man ir toks variantas tinka :) Svarbu tik kad aptiktu HDD.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo rimaszem 2011-03-31, 15:43. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-03-31, 15:39 

Tai tu baik krapštytis su tuo adapteriu ir keliauk jo pakeist kitu. Parduotuvėj tiesiai šviesiai pasakyk, kad viską darai pagal instrukcijas, bet niekas nepasileidžia. Jei parduotuvė ne Topo Centras, o vietinių auksarankių, tai jie pasisiūlys tą adapterį už ačiū įsriegt. Tada ir pamatysi ar adapteris buvo brokuotas ar kažkoks nesuderinamumas. Jei bus kaltas adapteris, tai įsriegs kitą ir iškart pamatysi ar veikia ar ne. Jei ir kitas neveiks, tai atsiimsi pinigus ir iškelta galva galėsi keliaut kitur laimės ieškot.

Kas per įprotis krapštytis pačiam, lituot plokštes, kai nieko tuose reikaluose nerauki? :)
Nemanau, kad kas nors sugebės šią problemą išspręst pasikliaudamas tuo ką tu sakai ir ką darai.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-03-31, 16:08 

Pakeist jau nepakeisi. Istatymiskai 2 savaites jau praejo, ir tuo labiau sakys kad ko anksciau nesikreipiai jei neveike. Taip kad net kokybes inspekcija nepades. Patikek as sita zinau, nes pats parduotuvej dirbu irankiu skyriuje, tai situs dalykus labai gerai zinau. Na o del nunesimo tai nunesiu vien tik del to kad bent jau pasakyt kad "fignioj" prekiauja. Nunesiu su PC kartu ir tegul man jie tada pajungia taip kad veiktu. Idomu kaip jie tai padarys be kaskokiu atnaujinimu BIOSE?????
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-03-31, 22:50 

bios atnaujinimas nepades. cia ne tas atvejis. ten atnaujinimuose paprastai sukisti vien nauju procu modeliu parametrai, kad socketas teisingai veiktu su modeliais - kurie dar nebuvo net gaminami, kai ploste jau buvo pagaminta. esmines klaidas zaliuose bios istaiso jau distributoriai arba net patys gamintojai, kol nauju ploksciu prekyba neisibegejo. nebent perziurejus visas bios versijas (aprasymus kas atnaujinta) rasite kad kazkas taisyta su ide jungtim. tada verta nauja bios kist.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-01, 08:27 

Nelabai man pavyko kaska kito rast. Kazin ar isvis jie tures kokiu nors daugiau BIOS atnaujinimu sitam variantui.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-13, 13:53 

Na va. Beda isspresta. Nunesiau PC pas meistreli jurgeli, jis irgi kame cia reples nerado. Ant jo PC ir adapteris ir HDD kuo puikiausiai veikia, taip kad radau nebrangiai tik praeitu metu gamybos HDD ir isistaciau. Visos problemos issisprende. :) Na o svarbia informacija is savo HDD persimeciau su adapteriu per USB. Taip kad, kaip betaupysi-vistiek tas pats ant to pacio iseis :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-14, 12:19 

rimaszem rašė:
Na va. Beda isspresta. Nunesiau PC pas meistreli jurgeli, jis irgi kame cia reples nerado. Ant jo PC ir adapteris ir HDD kuo puikiausiai veikia, taip kad radau nebrangiai tik praeitu metu gamybos HDD ir isistaciau. Visos problemos issisprende. :) Na o svarbia informacija is savo HDD persimeciau su adapteriu per USB. Taip kad, kaip betaupysi-vistiek tas pats ant to pacio iseis :)
Tada galime kaltinti arba pareikšti įtarimus senai motininei plokštei :)
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +206

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'