Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Kompiuterinė įranga
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-04, 18:43 

Sveiki. Noriu paprasyti ismananciu zmoniu kad padetumete apsispresti del nesiojamo pc, perskaiciau ne viena tema ir kiek susidare ispudis kad neverta dar pirkti i7 procesoriaus kol tai nebus istobulinta, gal klystu, bet jei ka pataisykit. Nusiziurejas 1 variantasdabar akcija ir gautusi apie 2.6k o ir ziurineju ~2.5 +- , noreciau kad tai butu universalus viskam tiek zaidimam, sparciam darbui ir pan, ir kazkodel isikales i galva kad kuo didesne rezoliucija tuo geriau, bet tai tik mano blevyzgos . Ar geriau butu nesukti galvos ir kazka pan i tai uz zemesne kaina 2 variantas paskutiniam variante rezoliucija 1366x768 , o pries tai buvusiam 1600x900 ar i tai nekreipti demesio?, nors parametrai mano akimis yra panasus bet kainos skirtingos ir net labai.. nieko nesigaudau :/ pagelbekit

p.s ar geriau koki bandyti i7 , nes ju kainos labai panasios
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-04, 21:59 

i7 tai nevertėtų imt, laptopui per akis i5 jau yra. Ir tai ko gero nebus pilnai išnaudojama... Jeigu nebūsi koks dizaineris, architektas ar dar bala žino kas, kad nori didesnio ekrano, tai nemanau, kad jis būtinas, bet jeigu pačiam maloniau - kodėl gi ne?

Viskas ne tik į procą atsiremia, visos sudedamosios dalys turi būt pakankamai galingos, kad kompas suktųsi gerai. :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-04, 22:37 

Jeigu nori universalaus, tai tokio negausi... Gali pirkti arba darbui, narsymui nete (lengviems darbams) arba zaidimams...

Nekreipk demesio i tuos nusisnekejimus kaip: jie neistobulinti, labai kaista, negreitesni nei i5... NESAMONE,- jie beveik dvigubai greitesni nei i5, temperaturos pakenciamos, o apie neistobulinimus nezinau net ka pasakyti...
Jeigu daug zaisi,- imk i7. Tikrai pajusi skirtuma nei naudojant i5 (turejau laptopa su i5, dabar su i7)
Jeigu daug dirbsi is baterijos, daug nesiosi, daznai reikes atjungti nuo tinklo,- imk i5.

Kas liecia ekrano skiriamaja geba tai pasakymas: "kuo daugiau tuo geriau" labai tinka.
Jeigu labai kreipi demesi i ekrana,- jo raiska, spalvas, matymo kampa... Tai patariu nei kiek nesvarstes imti laptopa su 17" full hd 1920x1080 (bet cia vel atsiriama i tai ar daug nesiosi laptopa ar laikysi namuose... 17" didelis, sunkus... bet graziai rodo, ne taip kaista)

P.S

Acer nepatariu pirkti,- senaji acer naudojau ~1 metus, paskui viskas suletejo, pradejo detis nesamones... gal susidevejo detales ar pns... Ir ne man vienam taip su acer.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +96

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-04, 23:03 

Zmones siais laikais labai daznai nusiperka laptopa kad ji laikyti ant stalo, tokiu atveju uz tuos pacius pinigus bent 2 kart spartesni stalini kompiuteri susirinktum kuris tikrai viskam tiktu.

Taciau jai nori laptopo vis del to as asmeniskai nelabai pirkciau Acer ir HP, o rinkciau tarp kokio Dell ar Sony:

Kad ir pvz sitas: Dell'as http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/ ... k/8065375/

Puikiai tiks zaidimams ir darbui, SB procesoriai tikrai geri ir nesigailesi toki turedamas. Siuo metu vienas geresniu kainos/kokybes/patikimumo laptopu.

Taipogi taip jai zaisi laptopai sils, taciau tikrai net ir geriausius zaidimus zaidziant neuzkais jis tau iki 100c, na nebent lovoj zaisi.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +28

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-04, 23:12 

Kas apie dell... Pats turiu dabar, turejo pussesere... ir galiu pasakyti kad nera kokybes plastmasese....
Pas mane xps, pas pussesere buvo inspiron... Abieju klaviaturos tragiskos... barska, linksta ties viduriu... dizainas mano akimis ziurint,- tragiskas...
Inspiron jau sudege praejus ~6 men nuo pirkimo, mano sukasi gerai...

Silpna vaizdo plokste tavo isrinktame dell...
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-04, 23:26 

1hitkillhack rašė:
Kas apie dell... Pats turiu dabar, turejo pussesere... ir galiu pasakyti kad nera kokybes plastmasese....
Pas mane xps, pas pussesere buvo inspiron... Abieju klaviaturos tragiskos... barska, linksta ties viduriu... dizainas mano akimis ziurint,- tragiskas...

Na kiek turiu pazystamu, dell'ais tikrai nesiskunde, o kas liecia vaizdo plokste tai idek geresne ir be 3k gali ne neziureti i laptopus. Cia toks optimalus kainos/performance santykis.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +28

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-05, 00:17 

Dekui uz patarimus.
Zinoma labai sunku apsispresti, nes jis ir bus naudojamas viskam , tikraja ta zodzio prasme, as studentas (dirbantis naktini darba), mokslams reikalingas , ir geriau butu kad batareika ilgiau laikytu, taciau naktinis darbas turi ir minusu nes neturiu ka veikti, tam uzpildyt ir noriu kad eitu be problemu ir zaisti games.
Kita vertus su i5 procesorium (+turbo boost) galima ipirkti ~3k (su vaizdo plokste nvidia 540M (2gb) ar 555M ) ir prilaikant kitus visus rodiklius aukstam lygi, apie i7 procesorius, su jais sunkiau rasti visus aukstus parametrus, nes kiek suprantu kad ir pats hd su 5400 ir 7200 ar kiek ten, turetu skirtis pakankamai toshiba nors tokiu paciu parametru yra ir ASUS ir pan, labai daug nesinori investuoti nes tobuleja greit o ir kainos zemyn krenta, nors kainu atzvilgiu su i7 galima net pigiau nupirkti nei su i5 , nes ir ten raso kad turetu laikyt ~5h kompas, tad sunku labai sunku spresti :/
Prekyboje labiausiai galima matyti ASUS , ka apie juos galite pasakyti? Dell pranasesni uz juos ? (beje Dell kainos yra aukstesnes nei asus)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-05, 12:34 

Dainius23, tai tu apsispręsk ko nori — galingo ar ekonomiško. Galingas nešiojamas kompiuteris su standartine baterija ilgiau valandos neištemps. Jei nori su kompiuteriu ant baterijos penkias valandas išsėdėt, tai turi rinktis arba netbooka arba kažką iš ultra portable, bet tada jau gali žaidimus pamiršt. Didesnis ekranas visada geriau, tačiau 17" nesmagu su savim tampytis. Didesnės ekrano skiriamosios gebos pliusas — galima daugiau daiktų ant darbalaukio pasidėt :) Tik nereikia pamiršt, kad yra toks dalykas kaip per didelė rezoliucija. Darbe sėdžiu prie 20" 1680x1050 ir ekrane matomas tekstas jau kiek per smulkus. Na, bet čia jau subjektyvus dalykas.

1hitkillhack rašė:
Acer nepatariu pirkti,- senaji acer naudojau ~1 metus, paskui viskas suletejo, pradejo detis nesamones... gal susidevejo detales ar pns... Ir ne man vienam taip su acer.

Susidėvėjo detalės? :) Aš savo Acerį naudoju jau beveik tris metus ir jis nei sulėtėjo, nei su juo kokios nors nesąmonės dedasi, bet nešūkauju jog Acer yra pats geriausias prekės ženklas :)
Sistemą reikia apsikuopti, pasitikrinti ar kietajame diske blogų sektorių neatsirado, ištrinti nereikalingas programas ir failus. Galiausiai, jei kompiuteris pirktas su legalia Windows OS, gamintojas yra numatęs visišką sistemos atkūrimą — nepilna valanda ir turit naują tuščią sistemą. Per savo darbinę praktiką pastebėjau, kad dažniausiai kompiuterio lėtumu skundžiasi tie, kurie į kompiuterį rašo visas programas iš eilės, siunčiasi krūvą laužtų žaidimų iš neaiškių šaltinių, susirašo po kelias antivirusines programas ir viską pagardina internete rastais „registry cleaneriais“ ir „boosteriais“ :)
Nenuostabu, kad tokia sistema pradeda lėtai veikti, su ja „dedasi visokios nesąmonės“.
Tai kaip veiks kompiuteris priklauso ne nuo jo markės, o nuo paties vartotojo. Jei kompiuteris pastoviai šildosi numestas ant lovos, dažnai tai vienu ar kitu kampu nuo jos nusileidžia ant grindų, tai nenuostabu jog po kurio laiko sugenda.

Tai kas paslėpta plastmasiniam korpuse turi mažai ką bendro su prekės ženklu, besipuikuojančiu ant ekrano apvado :) Pagrindinės plokštės dažniausiai iš FOXCON, diskai iš Hitachi, WD, Seagate, Toshiba, LCD matricos iš AOU, CMO, LG, Samsung, procesoriai iš nVidia, ATI, AMD ar Intel, RAM iš Hynix :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-05, 13:36 

1hitkillhack rašė:
Pas mane xps, pas pussesere buvo inspiron... Abieju klaviaturos tragiskos... barska
Aš nesuprantu kaip žmonės vis verkia dėl tų klavų barškėjimo. Nu neįsivaizduoju kaip tarškėjimą apsakyti. Pas mane 4 metų senumo laptopas taip pat ir jo klaviatūra. Kiek teko sėdėti prie kitų kompų juos tvarkant tai jokio skirtumo nepajaučiau. Nebent pas naujausius ten kur jau eina su i5 tai jau tos klavos neva būna ypatingos, nepraleidžia vandens ir panašiai. Bet apskritai niekuo daug nesiskiria nuo taipinimo.

Nebent kaip koks maestro varai per klavą, kaip per pianiną ir negirdi savo muzikos... :D

Cituoti:
linksta ties viduriu...
:o tai tu rašai normaliai, ar ant jo sėdi ? Nesuprantu kaip ten gali linkti kas rašant vien rankomis, o ne kojomis.

Cituoti:
dizainas mano akimis ziurint,- tragiskas...
Kam rūpi tas dizainas ? Juk ne ant podiumo su laptopu eini pozuoti ? Tau reikalingas daiktas skirtas darbui, o ne dizainu grožėtis, kai varnas šaudysi per langą.

Jei kalbant subjektyviai, tai vienintėliai man šlykščiausi laptopai yra iš Lienovo :D

Cituoti:
Priklauso nuo kas ir kodėl. Daug faktorių dėl ko sudegė ir kas ten konkrečiai sudegė. Daug priklauso nuo platformos ir įvairių lustų joje, kurie eina iš skirtingų gamintojų.

Cituoti:
Aš visada laikiausi nuomonės, kad laptopas ne žaidimams. Tam yra konsolės ir prie normalaus metrinio ekrano ar kiek mažesnio žaisti atsisėdus patogiai sofoje dar su keliais draugais yra pats geriausias variantas. O ne sėdėti naktimis įmerkus galvą į ekraną bei varvinant akimis susikuprinusiam.

O tada galima likusius pinigus skirti ekonomiškam laptopui įsigyti bei su juo dirbti.
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +200

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-05, 20:28 

Net paleidus visu garsu muzika, girdisi kaip kai kurie mygtukai "virpa"... Nezinau kaip tau bet man labai didelis skirtumas rasyti ant tokios klaviaturos ir kokios nors verslo klases laptopo...
Taip, varau kaip maestro, abi rankos ant klaviaturos ir greitai rasant garsas buna tikrai ne koks, kartais paspaudziu smarkiau viena ar kita mygtuka, kitaip neina...
Man dizainas taip pat nelabai rupi,- svarbiausia nasumas... Bet vistiek smagiau grazu daigta tureti...

Man kaip tik Lenovo patys graziausi, ThinkPad serijos butent... na bet cia aisku skonio reikalas...
O apie zaidimus ir laptopus visada liksiu prie savo nuomones,- jie nepakeiciami (isskyrus konsoles ir metrinius tv) nes kedeje sedeti ilgiau kaip 2 valandas, tai jau prasideda kuno zalojimas... O su laptopu, pasiimi ausinimo lenta ir gali susirasti bet kokia patogia vieta...

O kas del acer kuri turejau, tai jis buvo priziuretas pragramiskai...
Bet pats laptopas naudojamas ekstremaliomis salygomis... Per visa naudojimo laika ~1 metus jis gal buvo isjungtas ilgiau kaip 5 minutes,- gal kelis kartus... Buvo daug zaidziama (isnaudojamos visos nasumo galimybes)...

Taip pats naudotas HP tarnavo 2 metus... bet po metu naudojimo pradejo smarkiai kaisti (dulkes buvo valomos tiek acer tiek hp).
Praejus ~2 metams, ijungus koki zaidima temperatura kildavo iki 90-100 laipsniu...

Dabar naujajame Dell, kad ir kaip butu gaila puikaus ekrano,- po 5 menesiu naudojimo pradejo gesti vienas po kito ekrano kristalai... Ir manau, kad garantija nieko man nepasiulys... Dabar matosi papilkeja apie 50 sektoriu...
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-05, 21:20 

1hitkillhack rašė:
Net paleidus visu garsu muzika, girdisi kaip kai kurie mygtukai "virpa"... Nezinau kaip tau bet man labai didelis skirtumas rasyti ant tokios klaviaturos ir kokios nors verslo klases laptopo...
Man tai nieko baisaus, kad girdisi kai rašai, o va laptopo beprotiškas užimas( kai maniškis stipriai apkrautas) daug įkyresnis nei rašymas ir barškėjimas.

Cituoti:
Taip, varau kaip maestro, abi rankos ant klaviaturos ir greitai rasant garsas buna tikrai ne koks, kartais paspaudziu smarkiau viena ar kita mygtuka, kitaip neina...
Keista. Nusipirk lazerinį priedėlį, kuris ant bet kokio paviršio atvaizduoja klaviatūra. Nebus jokio garso, tik kažin kaip intuityvu minkyti stalą :D

Cituoti:
Man dizainas taip pat nelabai rupi,- svarbiausia nasumas... Bet vistiek smagiau grazu daigta tureti...
Na ir kokios čia to dizaino galimybės suspaustoje išsilankstančioje dėžutėje ? Kiek visus žiūrėsi daug maž visi vienodai t.y. išsilankstanti dėžutė. Daugiau spalva skiriasi, o viskas tas pats.

Cituoti:
Man kaip tik Lenovo patys graziausi, ThinkPad serijos butent... na bet cia aisku skonio reikalas...
Žinoma skonio, kaip kampuotų mašinų, taip ir kampuotų laptopų nemėgstu :D

Cituoti:
O apie zaidimus ir laptopus visada liksiu prie savo nuomones,- jie nepakeiciami (isskyrus konsoles ir metrinius tv) nes kedeje sedeti ilgiau kaip 2 valandas, tai jau prasideda kuno zalojimas... O su laptopu, pasiimi ausinimo lenta ir gali susirasti bet kokia patogia vieta...
Ne tik kūno žalojimas, bet ar akių varvinimas.

Cituoti:
Taip pats naudotas HP tarnavo 2 metus... bet po metu naudojimo pradejo smarkiai kaisti (dulkes buvo valomos tiek acer tiek hp).
Praejus ~2 metams, ijungus koki zaidima temperatura kildavo iki 90-100 laipsniu...
Savo laptopo neardžiau 4 metus, t.y. nuo pat pirkimo. Beje, žaidimus jau pamiršau visiškai.. Temperatūrų trendai kaip buvo tokie taip ir liko. O laptopas tampomas praktiškai po visur.

Cituoti:
Dabar naujajame Dell, kad ir kaip butu gaila puikaus ekrano,- po 5 menesiu naudojimo pradejo gesti vienas po kito ekrano kristalai... Ir manau, kad garantija nieko man nepasiulys... Dabar matosi papilkeja apie 50 sektoriu...
Oho, tai nešk į garantini ir sakyk, tegu keičia ekraną. Bet kas iš to keitimo, jei visa tokia jų serija brokuota ir su tokiomis ligomis visi.

Geras laptopas kainuoja daug, o ne 1-2 tūkst. lt. O dar kaip daugelis mini, kad į šią bananų respublika plaukia visoks šlamštas skirtas mūsų trečiosioms šalims, tai nėra tikėtis kokybės už tą tūkstantėlį ar du.
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-05, 22:46 

Mano laptopas kainavo labai daug... bet isidejau SSD hdd... tai yra buvau atsukes dugna, kazin neprikibs prie to?...
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-05, 23:47 

kadangi prie praprastų dėžių nekimba, tai ne, neturėtų.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-06, 04:45 

cia jau kaip pataikysi nupirkti, maniskiam dell inspiron pavasari bus 7 metai, o sukasi be sustojimo. jokiu bedu isskyrus iskritusi viena klavisa, ir perdeges maitinimo laidas (adapteris) buvo tai kainavo originalus apie 100 lituku. kaip per 6.5 metu tokios bedos manau nereiskia nieko. aisku kai pirkau jis buvo hi-end, dabar vezlys palygint (intel centrino 1gb ram) bet veikia puikiai.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-06, 05:22 

1hitkillhack rašė:
Mano laptopas kainavo labai daug... bet isidejau SSD hdd... tai yra buvau atsukes dugna, kazin neprikibs prie to?...
Jei ekrane bėda, tai neturėtų turėti reikšmės, kai tu pasikeitei į SSD. Nes tai gali padaryti pats. O juk gamintojo garantija duodama dalims t.y. dėl gamintojo kaltės sugedo, tai jie turės tau pakeisti. O tu savo dalis gali laisvai upgreidinti. Bet laptopuose nėra ką ten jau ten ir upgreidint. Žodžiu servisui iki lemputės.
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-06, 10:55 

kionig rašė:
1hitkillhack rašė:
Jei ekrane bėda, tai neturėtų turėti reikšmės, kai tu pasikeitei į SSD. Nes tai gali padaryti pats. O juk gamintojo garantija duodama dalims t.y. dėl gamintojo kaltės sugedo, tai jie turės tau pakeisti. O tu savo dalis gali laisvai upgreidinti. Bet laptopuose nėra ką ten jau ten ir upgreidint. Žodžiu servisui iki lemputės.

Atiduodamas į servisą bijočiau tik vieno — kad iš serviso grįš originalios komplektacijos :D
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-06, 11:34 

Bet tie "kristalai" ar nezinau kaip juos pavadinti dar nevisiskai nudege... jie papilkeja ir mazdaug 1 kvadratinio cm plote... kazin ar vien del tiek keis ekrana...

Siaip bijau duoti i ta servisa... neaisku ka gausiu atgal... ir kiek laiko jie uztruks... Jeigu puse metu, tai pakentesiu su perdegusiais kristalais...
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-06, 12:11 

Tai ar labai sunku parašyti DELL supportui ir paklausti ką daryt su dėmėm LCD ekrane? Gal patys pasiūlys į servisą siųst.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-06, 16:14 

Aš laikausi nuomonės, kad notebukas turi būti nebrangus. Geras kompas, žaidimams, tai stacionarus su dideliu monitoriumi, gera pele, gera video, geru garsu.
Nešiojamas - turi turėti tiek kiek reikia ir ne daugiau.
Ir nereikia užsiciklinti ant Dell. Yra dar toks Samsung. Teko laikyti rankose štai šį modelį - paliko labai gerą įspudį, labai kokybiška matrica, gera baterija, net legalūs Windows 7 64- bit yra.
O kaina - nu juokinga.
http://www.vebnetas.lt/?getpage=DETAILS ... 4170219511
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-06, 16:46 

Cunami rašė:
Aš laikausi nuomonės, kad notebukas turi būti nebrangus. Geras kompas, žaidimams, tai stacionarus su dideliu monitoriumi, gera pele, gera video, geru garsu.
Nešiojamas - turi turėti tiek kiek reikia ir ne daugiau.
Ir nereikia užsiciklinti ant Dell. Yra dar toks Samsung. Teko laikyti rankose štai šį modelį - paliko labai gerą įspudį, labai kokybiška matrica, gera baterija, net legalūs Windows 7 64- bit yra.
O kaina - nu juokinga.
http://www.vebnetas.lt/?getpage=DETAILS ... 4170219511

Cunami, tave su vebnetu kas nors sieja? Kur tik kalba apie komponentų pirkimą ar klausimai apie techniką — ten tu su savo vebnetu :D Dar neteko matyti nei vienos tavo nuorodos, kuri nukreiptų į kokią kitą internetinę parduotuvę. Suprasčiau jei dar kaina vebnete būtų artima toms už kurias kitos internetinės parduotuvės tą patį reikalą pardavinėja. Įtariu paslėptą reklamą, o ne nuoširdų norą padėt :eek:

Samsung NP300E5A-A02EE
Vebnete — 1572.00 Lt
Fortake — 1510,62 Lt http://www.fortakas.lt/Nesiojamieji_kom ... &ID=394816
Skytech — 1516 Lt http://www.skytech.lt/samsung-np300e5a- ... 91211.html
Varle — 1499,99 Lt
Kilobaitas — 1399 Lt http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/S ... &ID=414639

Dar daugiau rezultatų čia — http://www.google.ie/search?q=%22NP300E ... afe=images
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-07, 03:18 

Sveiki, ar kas galite pateikti atsiliepimų apie Asus N55SF modelį ir gal ką kito pasiūlyti iš GF 555m serijos ir 15" ekranu ? Va liūdna kad tame modelyje stovi tik dviejų branduolių i5 2410m CPU. Bet esmė man žaidimai, video konvertavimas ir skype :) Tenka daug keliauti todel ir turiu pirkti nešiojamą. Ačiū už nuomones.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-07, 14:20 

O nenorėtumėt pagalvoti apie Asus N53SV? Čiupinėtas su i7 modeliukas. Yra pasirinkimas ar FHD ar HD ready ekranas, iki 16GB ram, 540M su 2GB ram ir gana ilgai tempiantis akumas. Naršant ir dirbant ofisinius darbus tempia apie 4 val. Žaisti žaidimų ant akumo ilgai nebandžiau, nes įtariu, kad greit išsikrautų. Ant laido tempia visus mano bandytus žaidimus ir programas be problemų. Beje, korpusas labai kokybiškas ir tvirtas, puikus garsas kaip nešiojamam kompiuteriui. Temperatūros neapkrovus ~43[sup]0[/sup]C, pilnai apkrovus ~82[sup]0[/sup]C. Aušinimas nezyzia įkyriai, kai neapkrautas - vos girdisi, apkrovus solidžiai šniokščia, bet nekerta per ausis, kaip kiti. Lengvai tobulinamas - ram ir hdd pasiekiami atsukus vos 2 varžtus. Klaviatūra patogi ir nelinksta rašant, kaip kitos. Jungtys patogiai išdėliotos. Taip pat dar vienas mano pastebėtas pliusas - oras aušinimui neimamas nuo kompiuterio dugno, todėl laikant ant lovos ar kelių nekyla temperatūra.
Tai tiek pradžiai - jei kils daugiau klausimų - visada atsakysiu.
P.S. nuoroda iš kur buvo pirktas:nuoroda tik pirktas buvo su i7 2630Qm, bet tai nemanau esant esminiu skirtumu. Paieškojus galima rasti ir pigiau. Sėkmės.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-07, 15:49 

serafanas rašė:
O nenorėtumėt pagalvoti apie Asus N53SV? Čiupinėtas su i7 modeliukas. Yra pasirinkimas ar FHD ar HD ready ekranas, iki 16GB ram, 540M su 2GB ram ir gana ilgai tempiantis akumas. Naršant ir dirbant ofisinius darbus tempia apie 4 val. Žaisti žaidimų ant akumo ilgai nebandžiau, nes įtariu, kad greit išsikrautų. Ant laido tempia visus mano bandytus žaidimus ir programas be problemų. Beje, korpusas labai kokybiškas ir tvirtas, puikus garsas kaip nešiojamam kompiuteriui. Temperatūros neapkrovus ~43[sup]0[/sup]C, pilnai apkrovus ~82[sup]0[/sup]C. Aušinimas nezyzia įkyriai, kai neapkrautas - vos girdisi, apkrovus solidžiai šniokščia, bet nekerta per ausis, kaip kiti. Lengvai tobulinamas - ram ir hdd pasiekiami atsukus vos 2 varžtus. Klaviatūra patogi ir nelinksta rašant, kaip kitos. Jungtys patogiai išdėliotos. Taip pat dar vienas mano pastebėtas pliusas - oras aušinimui neimamas nuo kompiuterio dugno, todėl laikant ant lovos ar kelių nekyla temperatūra.
Tai tiek pradžiai - jei kils daugiau klausimų - visada atsakysiu.
P.S. nuoroda iš kur buvo pirktas:nuoroda tik pirktas buvo su i7 2630Qm, bet tai nemanau esant esminiu skirtumu. Paieškojus galima rasti ir pigiau. Sėkmės.

82 laipsniai nera mazai... kokia mazdaug temperatura buna vietoje, kur laikai kairia ranka?

Tikrai pigiau :)
Nuoroda
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-07, 16:39 

1hitkillhack rašė:
82 laipsniai nera mazai... kokia mazdaug temperatura buna vietoje, kur laikai kairia ranka?

Tikrai pigiau :)
Nuoroda

Taip, šitą ir norėjau rasti. Aš mokėjau 2,5k Lt, tik tai buvo prieš HDD brangimą.
82 laipsniai yra maksimali mano matyta temperatūra. Čia per cpuid hardware monitor po 2 val žaidimo COD MW3 ant aukštos grafikos. Korpusas nekaista nė kiek. Ten, kur laikau rankas(riešus) kompiuteris dengtas kažkokiu metalo lydiniu. Aliuminis-magnis gal. Ir jis visada vėsus ir šaltas. Kažkur po klaviatūra jaučiasi truputį šiltesniės vietos, bet palyginus su kitais naudotais i7 turinčiais notebook'ais - šitas šyla LABAI mažai. Nelyginu su ALIENWARE ar kitom prabangiom serijom.
Beje, išjungus apkrovą - žaidimą ar programą - aušintuvas labai greit nutyla, ko taip pat neteko sutikti kituose nešiojamuose kompiuteriuose.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-08, 18:21 

Ačių. Labai įdomu. Sakai 540m vaizdo uštenka geiminti su full grafika? Asus tikrai padorus kompai. O kokių apsuku HDD? Gal kas turi panašios komplektacijos DELL, galetų ka plačiau papasakoti? Planuoju išleisti apie 3000lt. Norisi pageimint, bijau perkaitimų ir galvoju geriau 555m ir koks 4210m i5 ar 540m su i7 koks ten... 2670m ar panašus procas... visgi pajegumai skirtingi tiek tarp CPU tiek tarp GPU. Labai aktualu didelę rez.ir nonglare lcd ką ir siūlo N55sf O DELL tik glare randu. Bet garantija 3m. o ne 2 kaip Asus :) Turiu dar beveik 2 men išsirinkti kol grįšiu į LT.
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume