Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 18 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Kompiuterinė įranga
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-01, 12:53 

Sveiki,

Prisiėjo laikas atsisveikinti su savo senuku nešiojamu ACER, kuris užkniso negyvai :)

Turiu idėją, pakeisti jį planšetiniu+wireless keyboard+minitorius.

Mano porekiai paprasti:
1. Redagouti, rinkti tekstą, be jokių suderinamumo su docx problemų naudojant pilnavertę wireless klaviatūrą.
2. Pažiūrėti filmą prijungus daiktą prie tv arba gulint lovoje tiesiog per jį.
3. Pažaisti kokį paprastą žaidimuką, kai galva "perkaista".
4. perskaityti laiškus kavinėje (3g neūtinas, galiu pasijungti per wifi nuo telefono per hotspot).
5. Vedant paskaitas ir konferencijose naudoti kaip "užrašinę" paskaitos planui.

1. Ką galėtumėte patarti? Į ką atkreipti dėmesį?
2. Manau Android niekaip nepatenkins mano 1 punkto? Ar klystu? todėl žvalgausi į windows, nujaučiu RT, kaip ir Android, netiks pirmam ir dar greičiausiai plius trečiam punktui. Lieka su normalia windows? kiek žiūrėjau, tai man jie (acer, asus, lenovo) skiriasi tik kaina ir apdaila...?
  • 0

Reputacija: +458

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-01, 14:49 

Šiuolaikinės programos Androidui yra suderinamos su docx, xlsx. Kiek supratau iš forume esančių pasisakymų, esi ekonomistas/teisininkas? Tad su itin sudėtingu formatavimu nesusidursi (paveikslėliai + mat lygtys + CAD iliustracijos, kur dalis teksto eina landscape, dalis - portrait ... ), o tai mažina tikimybę, kad Googlo duodamos programos neveiks su docx, xlsx.

Problema gali būti prijungimas prie TV, bet teoriškai, jei yra HDMI - veiks.

Šiaip, saugiausia pirkti su normaliais Windows 8.1, tai nebus jokių bėdų tada garantuotai.
  • 0

Reputacija: +594

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-01, 16:14 

Ir šiaip 8,1 yra lengviausiai priimtini pc naudotojui, o geležis visuose 8,1 gana stiprus.
Manau geriausias variantas, jeigu tik finansai įkerta http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabook ... ook_TX300/
Bent jau man labai patiko šita serija, kokybiškai surinkta, gerai veikia, malonus daiktas.
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +20

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-01, 17:16 

zamzungas rašė:
Ir šiaip 8,1 yra lengviausiai priimtini pc naudotojui, o geležis visuose 8,1 gana stiprus.
Manau geriausias variantas, jeigu tik finansai įkerta http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabook ... ook_TX300/
Bent jau man labai patiko šita serija, kokybiškai surinkta, gerai veikia, malonus daiktas.

Na, atrodo maloniai, bet 3.000 LTL už daiktą teksto redagavimui, užrašinei ir filmo pažiūrėjimui man kažkaip neatrodo logiška, o ir ekrano tokio didelio nenoriu - normaliai dirbčiau tik per monitorių, o paštui ar filmui, manau 10 colių tikrai gana.

Norėčiau kartu su normaliu monitoriumi darbui namie įtilpti į 2500 LTL.
Klausimėlis: minit 8.1. kiek matau, prie tabletų iki 2k visur nurodo windows 8. Reiktų palaukti 8.1. ar iki 2k nereikia svajoti?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-01, 17:19 

- rašė:
Šiuolaikinės programos Androidui yra suderinamos su docx, xlsx. Kiek supratau iš forume esančių pasisakymų, esi ekonomistas/teisininkas? Tad su itin sudėtingu formatavimu nesusidursi (paveikslėliai + mat lygtys + CAD iliustracijos, kur dalis teksto eina landscape, dalis - portrait ... ), o tai mažina tikimybę, kad Googlo duodamos programos neveiks su docx, xlsx.

Šiaip, saugiausia pirkti su normaliais Windows 8.1, tai nebus jokių bėdų tada garantuotai.

Su android turiu šiek tiek patirties: pigų minipc prie teliko esu prijungęs filmam, youtube, internet radio ir pan. Viskas labai liuks, bet interface yra totaliai nepritaikytas naudojimuisi su klaviatūra, ir man niekaip nepanašu, kad su kokiais google docs būtų bent pusė patogumo, kurį duoda openoffice ar ms office.... O man tai yra pagrindinis reikalavimas.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-01, 17:22 

zamzungas rašė:

Dar yra Acer Aspire P3 serija, bet jie ne tokie gražūs.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-01, 17:47 

Ar_as? rašė:
- rašė:

Su android turiu šiek tiek patirties: pigų minipc prie teliko esu prijungęs filmam, youtube, internet radio ir pan. Viskas labai liuks, bet interface yra totaliai nepritaikytas naudojimuisi su klaviatūra, ir man niekaip nepanašu, kad su kokiais google docs būtų bent pusė patogumo, kurį duoda openoffice ar ms office.... O man tai yra pagrindinis reikalavimas.

https://play.google.com/store/apps/deta ... openoffice

visas nueksportuotas Openoffice Androidui. Čia veiks su klaviatūra + pele. Peržiūrai gal ką kitą panaudot galima.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-01, 18:41 

Ar_as? rašė:
zamzungas rašė:

Na, atrodo maloniai, bet 3.000 LTL už daiktą teksto redagavimui, užrašinei ir filmo pažiūrėjimui man kažkaip neatrodo logiška, o ir ekrano tokio didelio nenoriu - normaliai dirbčiau tik per monitorių, o paštui ar filmui, manau 10 colių tikrai gana.

Norėčiau kartu su normaliu monitoriumi darbui namie įtilpti į 2500 LTL.
Klausimėlis: minit 8.1. kiek matau, prie tabletų iki 2k visur nurodo windows 8. Reiktų palaukti 8.1. ar iki 2k nereikia svajoti?

8 Windows į 8.1 nemokamai atsinaujins, ar jau atsinaujino. Tas asus tai žinoma, kad yra truputi prabangus, ir dalį jo kainos sudaro gražus korpusas ir asus vardas, tad minėti acer aspire galibūti nebloga kiek pigesnė alternatyva. Iki 2000 su windows8 nelabai ką rasi :) Dar žinoma surface pro neblogas variantas , tik kaina lipa kiek virš 2500 europoje :)
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-01, 21:05 

zamzungas rašė:
8 Windows į 8.1 nemokamai atsinaujins, ar jau atsinaujino. Tas asus tai žinoma, kad yra truputi prabangus, ir dalį jo kainos sudaro gražus korpusas ir asus vardas, tad minėti acer aspire galibūti nebloga kiek pigesnė alternatyva. Iki 2000 su windows8 nelabai ką rasi :) Dar žinoma surface pro neblogas variantas , tik kaina lipa kiek virš 2500 europoje :)

O kaip tokie variantai? visiškas šlamštas? Kodėl? Nepaveš normaliai tų win8?
lenovo
arba
dell
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-02, 01:41 

Jei bus skystas planšetas, tai tau normalios kokybės ant TV nerodys. O TV kaip pas tave? Jei jungiasi per intiką ir koks samsung, tai gal verta žiūrėti iš samsungų, nes kiek girdėjau, jie lengvai susijungia...
  • 0

Reputacija: +2142

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-02, 11:18 

Ar_as? rašė:
1. Redagouti, rinkti tekstą, be jokių suderinamumo su docx problemų naudojant pilnavertę wireless klaviatūrą.
2. Pažiūrėti filmą prijungus daiktą prie tv arba gulint lovoje tiesiog per jį.
3. Pažaisti kokį paprastą žaidimuką, kai galva "perkaista".
4. perskaityti laiškus kavinėje (3g neūtinas, galiu pasijungti per wifi nuo telefono per hotspot).
5. Vedant paskaitas ir konferencijose naudoti kaip "užrašinę" paskaitos planui.

Siūlyčiau Android planšetą, 7 colių (pigesnis nei 10 colių, mažesnis nešiotis, o namie jungsi prie monitoriaus).
1. play.google.com siūlo daug ofisinių programų, o - nurodė ir konkretų variantą. Klaviatūrai prijungti reiktų bluetooth modulio
2. jungimui prie TV planšetui reikia HDMI jungties
3-4. nematau problemų
5. verta pagalvoti ar nešiosies klaviatūrą kartu? Gal laptopas patogiau?
  • 0

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-02, 11:33 

Geriausias variantas nexus 7 tada, tik neaišku kaip tas OpenOffice veikia Androide. :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-03, 01:11 

Jungimui prie TV, jei TV geras, užtenka ir wifi ;) Bent jau samsung geresni modeliai tokią funkciją siūlo.
  • 0

Reputacija: +2142

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-03, 06:18 

Nu ir nubalsavot čia, žmogus galvoja apie laptop-tablet hibridą, o jūs nusprendėt, kad jam reik nexus 7, kas vos ne su šiuolaikiniais telefonai konkuruoja savo dydžiu :)
Kas liečia planšetę, tai taip 10 colių samsungas tikrai geras variantas, kas liečia plančetę kuri turi atstoti laptopa, tai čia jau android eina namo į savo pramoginių įrenginių daržą, ir vieninteliai ir vis dar nepakartoti windowsai lieka optimaliausiu variantu. Reik kažko minimum 10 colių, su gamykliniu pritaikymu klaviatūroms. Nūrodyti lenovo ir dell šiaip neblogi variantai pagal savo kainą, bet čia jau priklauso nuo techninių poreikių, nes I7 lygint su atomu kaip ferrari su sena kregžde :) Tiesa 10 colių lygoj kažko galingesnio ieškot už normalią kaina nereikia tikėtis. Taigi manau sprendimą reik priimti asmeniškai įvertinant kokio dydžio norimą įrenginio, ar jis visiškai turi pakeisti laptopą, ar bus dirbama be prijungto monitoriaus, ar reikalinga papildoma galia.
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-03, 10:20 

zamzungas rašė:
Nu ir nubalsavot čia, žmogus galvoja apie laptop-tablet hibridą, o jūs nusprendėt, kad jam reik nexus 7, kas vos ne su šiuolaikiniais telefonai konkuruoja savo dydžiu :)
Kas liečia planšetę, tai taip 10 colių samsungas tikrai geras variantas, kas liečia plančetę kuri turi atstoti laptopa, tai čia jau android eina namo į savo pramoginių įrenginių daržą, ir vieninteliai ir vis dar nepakartoti windowsai lieka optimaliausiu variantu. Reik kažko minimum 10 colių, su gamykliniu pritaikymu klaviatūroms. Nūrodyti lenovo ir dell šiaip neblogi variantai pagal savo kainą, bet čia jau priklauso nuo techninių poreikių, nes I7 lygint su atomu kaip ferrari su sena kregžde :) Tiesa 10 colių lygoj kažko galingesnio ieškot už normalią kaina nereikia tikėtis. Taigi manau sprendimą reik priimti asmeniškai įvertinant kokio dydžio norimą įrenginio, ar jis visiškai turi pakeisti laptopą, ar bus dirbama be prijungto monitoriaus, ar reikalinga papildoma galia.

Na, ekrano dydis nėra tiek aktualus. Aš gal gan durnai noriu: ne planšetės/notebook hibrido, bet planšetės/stalinio darbo pc hibrido. Tai man planšetė arba prie monitoriaus būtų arba nešiojamasi be jokių klaviatūrų. Kaip minėjau, posėdyje, paskaitoje akį užmest į pasirašytą kalbos/paskaitos ar pan. planą manau ir 7 colių gana...
Visgi androidu tam netikiu - sakiau, turiu prie tv mini pc, tai pramogoms ok, bet... Kažkaip pagal kainas ima atrodyti, kad daug paprasčiau ir pigiau bųtų pirkti android planšetę (androidą iki 1000) + stalinį kompą namie (darbui su word lygio programomis manau manau iki 1500 su monitorium išeitų). Gaila, kad kol kas noras atsikratyti vieno įrenginio toks brangus.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-03, 12:19 

Turiu draugą, kuris kaip tik taip pasielgė - stalinis pc darbui + acer kažkokia planšetė už 500 Lt kelionėms + užrašams + pranešimams.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-09, 19:01 

Sveiki. Vena problema išsisprendė, palankių ar nepalankių aplinkybių dėka turiu galaxy note 8 (pasitaikė labai gera proga labai pigiai įsigyti). Paimėginau - daiktas patinka, su bluetooth klaviatūra jis man daro viską, ko reikia.

Iškilo poreikis monitoriui (darbui namie). Nežinau į kokį žiūrėti. Suprantu tiek: turi turėti usb+hdmi (jau turiu laidą hdmi, išmėginta su tv, puikiai veikia). Kilo klausimas, kokio dydžio ekrano prasminga dairytis? tabletas duoda rezoliuciją 1280X800. Ar neatrodys baisiai pvz ant 24" monitoriaus?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-10, 01:38 

Ar_as? rašė:
Sveiki. Vena problema išsisprendė, palankių ar nepalankių aplinkybių dėka turiu galaxy note 8 (pasitaikė labai gera proga labai pigiai įsigyti). Paimėginau - daiktas patinka, su bluetooth klaviatūra jis man daro viską, ko reikia.

Iškilo poreikis monitoriui (darbui namie). Nežinau į kokį žiūrėti. Suprantu tiek: turi turėti usb+hdmi (jau turiu laidą hdmi, išmėginta su tv, puikiai veikia). Kilo klausimas, kokio dydžio ekrano prasminga dairytis? tabletas duoda rezoliuciją 1280X800. Ar neatrodys baisiai pvz ant 24" monitoriaus?

Nuo ekrano raiskos menkai priklauso. Pas mane telefone FHD, o galima prijungt 4k tv.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +274

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume