Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Kompiuterinė įranga
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-18, 15:43 

Fifa 13 (2012) low: 188.8 fps Compare med.: 126.5 fps Compare high: 96.9 fps Compare ultra: 57.6 fps

Pagal idėją gal ir tikėtina, kad pasikeičia, tačiau man net 2010 metų fifa lagina.. Su tuo pačiu nba 2k10, kaip minėjau, dabar pavyko ~40fps išgauti, o čia iš to sarašo, praktiškai didžioji dalis ant low puikiai veiktų (netgi ant ultra kai kurie, kaip fifa 2013) Procesorius irgi tikrai nėra stabdis, jo pakanka tokiems žaidimams.

Sakai: "(aišku persijungia ne visada, yra listas žaidimų, iš kurių vieni veikia su intel hd4000 arba su kita... taigi kartais tenka perjungti pačiam. "
Tai vat, manau bentjau šie žaidimai ir nepersijungia, pabandysiu atsisiųsti kelis kitus, kad įsitikinčiau. Bet visvien iš nuotraukų matosi, kad neviskas taip, kaip turi būti.
Ir kaip tu pats perjungi?
Ačiū, kad padedat.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-18, 17:12 

Aš tokių skaičių ant savo GTX660 nematau, todėl nesinori tikėti, kad kažkas imantis keliskart mažiau el. energijos ir turintis, palyginus, juokingą aušinimo sistemą gali tokius fps rodyti. Dar pasakyk, kad Full HD?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-18, 22:01 

Na, ne aš ten tuos fps surašiau tam puslapyje. Ir tik nereikia sakyti, kad su ja jau negalima nieko nuveikti. Nesitikiu stebuklo, bet ir nenoriu tikėti, kad kaip integruota veikia tokiu pat galingumu.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-20, 05:31 

Rewi rašė:
Na, ne aš ten tuos fps surašiau tam puslapyje. Ir tik nereikia sakyti, kad su ja jau negalima nieko nuveikti. Nesitikiu stebuklo, bet ir nenoriu tikėti, kad kaip integruota veikia tokiu pat galingumu.

Tai atlik paprastą testą - tą patį žaidimą paleisk ant integruotos, o po to ant AMD ir pažiūrėti ar skiriasi FPS.
  • 0

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-20, 09:43 

Tai kaip aš pažiūrėsiu, kai net nežinau kuri įjungta... man neduoda taip kaitaliot jų. eina pakeisti tik bendrą galingumą iš batery saveing į high-performance. Tai jei čia ta pati integruota, vien nuo to skirsis fps. Ir nereikia sakyti man, kad su su ta vaizdo plokšte, kuri pas mane ant 2k10 ~40fps nustačius low. Akivaizdu, kad veikia tik integruota.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-20, 15:40 

Rewi rašė:
Tai kaip aš pažiūrėsiu, kai net nežinau kuri įjungta... man neduoda taip kaitaliot jų. eina pakeisti tik bendrą galingumą iš batery saveing į high-performance. Tai jei čia ta pati integruota, vien nuo to skirsis fps. Ir nereikia sakyti man, kad su su ta vaizdo plokšte, kuri pas mane ant 2k10 ~40fps nustačius low. Akivaizdu, kad veikia tik integruota.

Rewi rašė:

Tavo kompe GPU veikimo principas kitoks - ne grafikos plokštės junginėjamos, o programa veikia ant vienos arba kitos plokštės (o plokštės nesijunginėja). Tai tavo screenshotuose, nr. 2, matau, kad konkrečias programas galima priskirti vienai ar kitai plokštei. Tai ir pabandyk konkretų žaidimą įdėti į sąrašą ir pažiūrėti FPS, o po to išimti iš sąrašo ir vėl pažiūrėti FPS. Jei bus skirtumas, tai viskas gerai veikia.
  • 0

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-29, 22:50 

Taip, būtent tai ir padėjo, viskas dabar puikiai veikia įdėjus į sarašą.
Kad ir aišku jau viskas, antrą kart nepirkčiau intel + amd hibrido...
per 15 metų kiek susiduriu su kompiuteriais, parodo, kad su nvidia yra daug paprasčiau dirbti ir tvarkytis. :)
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'