Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 8 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Kompiuterinė įranga
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 20:45 

Sveiki, tai gi internetas yra 100mbps, bet esmė ne čia, patarkit kokį gerą routerį kuris nelūžta pajungus daugiau įrenginių, nes namuose yra apie 5-6 įrenginius, o esamas silpnuolis greitai lūžta, pagrindas man kad stabiliai dirbtų jis ir kas kart nereiktų jo perkrauti, žaidžiu online žaidimą tad dakniso jau vargti, jei vienas esu tinkle viskas gerai, bet jei prisijungia kas viskas lūžinėja
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 21:10 

kiek esu turėjęs įvairių (nuo pigių iki vidutinės kokybės) routerių, nupirkti jie visi veikė gerai, o pagyvenę pradėdavo lūžinėti :(
  • +1

Reputacija: +1044

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 21:16 

vat to ir bijau, galvoju apie tokį, ką manot Netgear AC1200 Smart R6220, teko nagrinėti tai sujungėm gal 6-8 įrenginius greitis nekrito įrenginiams, nes mano paprastas šiuo metu JWNR2010 Netgear N300 tai kelis įrenginius sujungus pradeda lūžti ir greitis nukrenta nuo 150mbps iki 72mbps kompiuteriui
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-22, 00:44 

na mano patirtis rodo, kad geresnis routeris praleidžia kiek didesnį greitį, bet labiausiai skiriasi padengiama zona bei papildomos funkcijos.
Deja tiek brangūs tiek pigūs routeriai po kelių metų tapdavo "nestabilūs". Ir jei sąlyginai mažesnį greitį galima pakęsti be jokių negatyvių emocijų, tai visokius atsijunginėjimus ir iš lempos atsiradusius vėlavimus ignoruoti yra neįmanoma.
Ir tikrai esu čiupinėjęs vienodus routerius (kažkokia tplink piguva) (namie, pas tėvus, etc) kurių vienas totalus grybas, o kitas veikia puikiai ir bėdų nemato. Tam grybaujančiam nepadėjo nei update nei firmwaro perašymas į DD-WRT.

Ir šiai dienai esu išmetęs puikiai veikusius cisko, tp-link ir d-link routerius... Toks jausmas, kad išdžiūsta elektrolitai ar dar kažkas tokio atsitinka ir jie pradeda pjauti grybą :(
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-22, 13:07 

Viskas aišku, situacija sudėtinga reiškiasi, na lyginant kaip ir sakiau R6220 teko nagrinėti, tai patiko jog sujungus prietaisus nekrito greitis, ką mano silpnuolis metus naudotas daro,esmę lyg ir supratau, bet gal dar kas parekomenduosit modeliuką iš savo varpinės, prioritetas jog galima būtų reguliuoti prietaisų greitį, kam sumažinti kam padidinti
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-22, 17:57 

Šiuo metu turiu Asus RT-AC66U, esu patenkintas.
Reikalavimai perkant buvo 5GHz wifi + 1gbps LAN.

Tikrai turtingas gamintojo softo funkcionalumas, kuris tuo pačiu kartais užknisa proproguojamais servisais bei bent praeityje turėjo saugumo skylių.

5GHz tobulai veikia miegamajam rajone, kuriame galima rasti 30 kaimynų wifi tinklų.

p.s. Rinkausi pagal gerus atsiliepimus ir dar įkandamą kainą, kažkaip nesiryžau namie pereiti prie ruckus ir panašių gamintojų. Tikiuosi, kad išgyvens ilgai, bet po savo patieties nebedrįstu sakyti, kad aukštesnio lygio routeriai išlieka stabilus ilgiau už pigiausios serijos gaminius.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-12-01, 16:07 

Tai vat įsigijau naują routerį netgear R6220, viskas gerai tikrai patenkintas esu dingo visos bėdos,bet dabar įdomu pasidarė vienas dalykas, turiu šiuo metu du routerius, ar galima pajungti nuo naujo routerio senąjį bevieliu būdu? na taip sakant kad senas priimtu signalą bevieliu būdu ir tada per lan kabelį perduočiau signalą vienam įrenginiui papildomai, ar tik galima repeatinti lan kabelio pagalba? ačiū
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-12-02, 03:00 

priklausomai nuo routerio sugebėjimų, manau, kad galima.
Wifi jungties tipas turėtų būti bridge jei nemaišau.
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume