Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 8 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Kompiuterinė įranga
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-12-14, 22:32 

Sveiki,

gal esat susidūrę ir galit parekomenduoti kokią programinę įrangą, kuri leistų iš telefono be didesnių vargų streaminti vaizdą į kompiuterį? Aka chromecast analogą?

Taip pat gal yra koks softas, kuris leistų telefoną naudoti kaip monitorių? Ypač būtų aktualu jei leistų pilnai išnaudoti telefono ekrano privalumus, refresh rate šiuo atveju nesvarbu.
  • 0

Reputacija: +913

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-12-15, 09:49 

Skype?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1411

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-12-15, 11:34 

bahuriux rašė:
Skype?

a) Na norėčiau pvz kokį youtube filmuką pasileisti telefone ir "permesti" į kompo ekraną ar filmą. Ir padaryti tai be didelio hemarojaus kaskart maigant telefoną kokias 5 minutes susijungimui.

b) kadangi telefonas spalvas rodo gerokai tiksliau, redaguojant kokią nuotrauką spausdinimui būtų smagu telefoną pasijungti kaip "live preview". Detalių tokiam ekrane nesimatys, bet tikiuosi tikslesnių atspalvių nei laptope ir vaizdelis bus panašus į galutinį spausdintą formatą savo dydžiu.

yra visokių programėlių, bet galbūt kažkas jau išbandėt ir galit pasiūlyti patogią ir stabiliai veikiančią?
pvz:
a)

Mane domina praktinė patirtis, nenoriu visko iš eilės instaliuotis ir testuoti.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-12-15, 13:35 

Mačiau kaip vienas degalinių tinklas streamino reklamas iš centrinio ofiso visoms degalinėms gal net šimtams degalinių per TeamViewer, ant Linux Ubuntu OS, manau ir ant windowsų eina. Aš nesigilinau ar ten mokama versija kažkokia advanced buvo, ar ta pati paprasta nemokama. Tik reikia turėti greitą ryšį, tarp devaizų. Vaizdas labai kokybiškas ir gražus buvo (nors turinys užknisantis savaime aišku) :)) Daugiau nesu susidūręs su streaminimais. Kiek bandžiau visokių skirtingų būdų, arba neina pasijungti kažkokie erorai, arba vistiek kažkas neveikė, net ai kad per 5 minutes, bet išvis nei per valandą neidavo sujungti devaizų.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1411

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-12-15, 14:23 

TeamViewer arba VNC leidžia padaryti ekrano kopiją, bet man pirmu atveju atsirastų daugiau funcionalumo (gali numeti youtubės filmuką į teliką ir toliau maigyti telefoną),
O antru atveju galima turėti skirtingus vaizdus (Full-screen nuotrauką telefone o kompo ekrane pilną redaktoriaus vaizdą).
Bent jau tokie įnoringi mano pageidavimai. Patirtis mano ta pati - viskas įmanoma, bet perdaug nepatogu/neveikia/nestabilu.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-12-15, 17:01 

HardAxe rašė:
a) Na norėčiau pvz kokį youtube filmuką pasileisti telefone ir "permesti" į kompo ekraną ar filmą. Ir padaryti tai be didelio hemarojaus kaskart maigant telefoną kokias 5 minutes susijungimui.

Na jei nenori hemarojaus, tai susimokėk 50€ pinigo už Google Chromecast. Ir naudok be didelio vargo.

HardAxe rašė:
b) kadangi telefonas spalvas rodo gerokai tiksliau, redaguojant kokią nuotrauką spausdinimui būtų smagu telefoną pasijungti kaip "live preview". Detalių tokiam ekrane nesimatys, bet tikiuosi tikslesnių atspalvių nei laptope ir vaizdelis bus panašus į galutinį spausdintą formatą savo dydžiu.

Abejoju ar tai įmanoma kokybiškai pasiekti su telefonu. Jei video transliaciją suspausi nukentės kokybė, jei transliuosi nesuspaustą neužteks WiFi tinklo spartos.
  • 0

Reputacija: +249

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-12-15, 23:56 

Vytax rašė:
Na jei nenori hemarojaus, tai susimokėk 50€ pinigo už Google Chromecast. Ir naudok be didelio vargo.

Chromecast`o negali prijungti prie pvz laptopo, jam turi būti tėvė :( O kad ir naudojant išorinį monitorių tada prieš kažką streeminant iš telefono tektų perjungti monitoriaus įėjimą nuo pc į chromecast`ą
Vytax rašė:
Abejoju ar tai įmanoma kokybiškai pasiekti su telefonu. Jei video transliaciją suspausi nukentės kokybė, jei transliuosi nesuspaustą neužteks WiFi tinklo spartos.

Šiuo atveju man kaip ir dzin fps. Bėda, kad tas noras labai specifinis :(
Panašu, kad šitas veikia: https://www.spacedesk.net
vaizdo kokybė labai prasta, bet bendrai paėmus atspalvius galima apžiūrėti, tik vietoj grandiacijų matosi plėmai.
Kadangi man pagrindinė problema - žalsvai rodantis kompo ekranas tai tam kartui sprendimas tiks :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-12-16, 09:59 

HardAxe rašė:
Šiuo atveju man kaip ir dzin fps. Bėda, kad tas noras labai specifinis :(
Panašu, kad šitas veikia: https://www.spacedesk.net
vaizdo kokybė labai prasta, bet bendrai paėmus atspalvius galima apžiūrėti, tik vietoj grandiacijų matosi plėmai.
Kadangi man pagrindinė problema - žalsvai rodantis kompo ekranas tai tam kartui sprendimas tiks :)

Kad ir koks variantas bebūtų žiūrėk, kad tas sprendimas naudotų RGB888 arba YUV444 Color Space. Nes kitaip tų išskirtinių atspalvių negausi.
Čia pavyzdžiui SpaceDesk konfigūracijos langas: https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ ... DE35EDEA8/
Čia reiktų pasirinkti arba „Compression: Off (RGBA 32bit)“, arba „High Color Quality YUV 444“.

Dar pabandyk tuo metu telefone internetą pasijungti per USB kabelį. Tada turėtų labai padidėti tinklo pralaida.: https://screentimelabs.com/help/connect ... rough-usb/
  • +1

Reputacija: +249

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume