Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 5 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Tinklaraščiai » KTU Fundamentaliųjų mokslų fakulteto tinklaraštis
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-24, 13:06 

Sutinku, jie jaučia akivaizdų nesaugumą, bet kaip saugumą gali užtikrinti tualetinis popierius?
Ar tyrime buvo klausimai kaip jie naudoja popieriaus perteklių? kiek jiems darliko ir pan? Ką jie mano dabar apie tokį elgesį?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +226

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-24, 15:56 

vanduo4 rašė:
Sutinku, jie jaučia akivaizdų nesaugumą, bet kaip saugumą gali užtikrinti tualetinis popierius?
Ar tyrime buvo klausimai kaip jie naudoja popieriaus perteklių? kiek jiems darliko ir pan? Ką jie mano dabar apie tokį elgesį?

Pamenu, vaiksciojau UK parduotuveje ir is tolo stebejau senuka (kokia 80 metu), ir jis man atrode toks pasimetes ir nezinantis ka daryt, kai sustojo skyriuje kuriame buvo parduodamas tualetinis popierius ir popierines virtuves sluostes :( O parduotuve DIDZIULE, skyrius DIDZIULIS, o ten nieko nebuvo, viskas kaip issluota :(
Net maisto produktu nebuvo (makaronai, ryziai, miltai, kiausiniai ir t.t.)

Zdz, tas masinis pirkimas yra tik bukaprociu baime del nezinios. Ir tai nera zmones kurie galvotu apie kitus.
  • +1

Reputacija: +69

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-24, 17:38 

NekenciuReklamos rašė:
vanduo4 rašė:

Pamenu, vaiksciojau UK parduotuveje ir is tolo stebejau senuka (kokia 80 metu), ir jis man atrode toks pasimetes ir nezinantis ka daryt, kai sustojo skyriuje kuriame buvo parduodamas tualetinis popierius ir popierines virtuves sluostes :( O parduotuve DIDZIULE, skyrius DIDZIULIS, o ten nieko nebuvo, viskas kaip issluota :(
Net maisto produktu nebuvo (makaronai, ryziai, miltai, kiausiniai ir t.t.)

Zdz, tas masinis pirkimas yra tik bukaprociu baime del nezinios. Ir tai nera zmones kurie galvotu apie kitus.

Ir dar: Kažkokiu išgalvotu sąžiningumu čia net nekvepia. Bukumas + paranoja su pavydo prieskoniu (kitiems špygą).
  • +1

Reputacija: +7

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-25, 10:48 

Kad šitas klausimas jau buvo atsakytas. Tualetinis tiesiog didžiausia iš būtino reikalingumo suvartojimo prekių, tad tiesiog skaitine prasme jų lentynose gerokai mažiau, nei pvz tokio pat kiekio makaronų ar ryžių ir dėl to jis grečiau iš tų lentynų dingsta. Plius dar prisideda psichologinis efektas, kai žmonės mato, kad prekė gretai dingsta, jie labiau linkę ja apsirūpinti.
  • +1

Reputacija: +64

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume