Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 22 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Tinklaraščiai » KTU Fundamentaliųjų mokslų fakulteto tinklaraštis
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2018-03-31, 11:12 

Visos priežastys sutampa su mano, dabar jausiuosi turintis aukštesnį intelektą.
Nebent antrame, kur sakoma jog nesilaikoma madų. Na, man daugiau ne pačias madas, o tiesiog man patinkančios kultūros madas, bet pernelyg daug nesureikšminu ir neskiriu jam laiko, kad pastoviai domėtis joje pokyčius.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +94

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-03-31, 15:04 

Man viskas tinka 100%, bet mėgstu muziką ir tūsus :)dažniausiai su savo rinktiniais draugais. čia kaip suprantu aprašyti intravertai, bet plius dar kažkas. nelabai suprantu psichologijos teoriju.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1499

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-03-31, 15:27 

Man atrodo, kad tokie „tyrimai“ nurodo paprasčiausiai, kad stipriausią nuomonę apie savo aukštą intelektą turi intravertai. Ta prasme.. Visi save laiko protingiausiais, bet stipriausiai tuo tikintys yra intravertai. Kaip tik koks „protingumą“ nustatantis „tyrimas“, taip intraverto (dar kartais pridėkim antisocialaus) savybės..
  • 0

Reputacija: +347

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-03-31, 18:06 

Kai merginos buciuosasi tai normalu kai vyrai tai daro jie yra netradicines orientacijos (jei kas nesuprato paziurekit i thumbnaila)
  • 0

Reputacija: +47

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-03-31, 20:42 

Denis_LT rašė:
Kai merginos buciuosasi tai normalu kai vyrai tai daro jie yra netradicines orientacijos (jei kas nesuprato paziurekit i thumbnaila)

tu gal kartais skirk, kur "buciuojasi" dvi-du tarpusavyje, o kur tik pabuciuoja i zanduka viena-vienas. gal gyvenimas prasvieses - "netradiciniu" gaudytojau :D
rukai gal pvz? man visi rukantys irgi itartinai atrodo su malonumu ciulpiantys kazka burnoje - keistokas iprotis - prie noro galima irgi netinkamu isvadu padaryt... :D :D :D
  • +2

Lyderiai-
Nr1. is immortallt - 99+ minusu :D :D :D
Nr2. is utf16 - 50+ minusu :D :D :D
Nr3. ipienius - 50+bbz minusu :D :D :D

Reputacija: +110

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-04-01, 00:18 

AAA000 rašė:
Denis_LT rašė:

tu gal kartais skirk, kur "buciuojasi" dvi-du tarpusavyje, o kur tik pabuciuoja i zanduka viena-vienas. gal gyvenimas prasvieses - "netradiciniu" gaudytojau :D
rukai gal pvz? man visi rukantys irgi itartinai atrodo su malonumu ciulpiantys kazka burnoje - keistokas iprotis - prie noro galima irgi netinkamu isvadu padaryt... :D :D :D

o ka pagalvotum jei pamatytum viruka buciuojanti viruka i zanduka
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-04-01, 09:57 

Denis_LT rašė:

Europoj tai iprasta. ypac tokiose salyse kaip Prancuzija, Ispanija :D
man tai nesukelia jokios reakcijos klyne, jei tu to klausi :D :D :D kazkokie itarimai kyla tik butent apie klausinetojus ir tokiu temu pletotojus... :) kazkas su jais netaip. susidaro ispudis, kad jie irgi to troksta - tik prisibijo... :D :D :D
  • +2

Lyderiai-

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-04-01, 11:44 

AAA000 rašė:
Denis_LT rašė:

Europoj tai iprasta. ypac tokiose salyse kaip Prancuzija, Ispanija :D
man tai nesukelia jokios reakcijos klyne, jei tu to klausi :D :D :D kazkokie itarimai kyla tik butent apie klausinetojus ir tokiu temu pletotojus... :) kazkas su jais netaip. susidaro ispudis, kad jie irgi to troksta - tik prisibijo... :D :D :D

tai nera iprasta, bet okey pasiduodu
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-04-01, 23:46 

,,spec,, rašė:
AAA000 rašė:

NU šituos žodžius galėjai pasilaikyti pas save, nesinori rukant savo malonumui sutikti žmogu kuris įsivaizduos tave kažka ciulpent, tai yra totaliai nenormalu....

jei tau rukant kazkas praeina, ziuri i tave ir sypsosi - manai ne apie tai galvoja? :D
isvis tos rukanciu susimetimo grupeles itartinos - juk daugumoj atveju vienos lyties... KODEL?
Nu tu pats pagalvok, kaip realiai is sono atrodo pvz su malonumu ciulpEntys stora cigara... :D :D :D apglosto ten ji visaip, apseilina... :D :D :D
  • +1

Lyderiai-

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-04-02, 01:16 

Kad cia sumaistytas protas su socialiniais igudziais bei emocijomis. Pazistu pasaulio olimpiadu prizininku, bet jie neatitinka cia nurodytu kriteriju, nors jie nerealiai protingi.
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +205

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-04-02, 01:20 

cia labiau kalba apie ismintingus, negu protingus
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +205

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-04-02, 09:20 

Nebūtina draugui taip pat galvoti, kalbėti ir elgtis. Pakanka galėt susišnekėt adekvačiai.
  • +2

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-04-02, 10:47 

Kažkaip labiau užneša visas šis rašinys į "vienišiaus" pasiteisinimus kodėl jis yra toks ir anoks, ir koks jis yra kietas dėl to kad yra "vienišius".
  • 0

Reputacija: +19

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-04-02, 14:13 

skaitRa rašė:
Nebūtina draugui taip pat galvoti, kalbėti ir elgtis. Pakanka galėt susišnekėt adekvačiai.
Na turiu gerą draugą kurio beveik visi parametrai ir prioritetai, bei gabumai gyvenime absolučiai skiriasi nuo mano į priešingą pusę. Jei mano tipas yra INTP, tai jo ESFJ, beveik neegzistuoja tokia tema kur mes abu turėtume tokia pačia nuomuonę, bet esam geri draugai kažkaip.

procc rašė:
Kažkaip labiau užneša visas šis rašinys į "vienišiaus" pasiteisinimus kodėl jis yra toks ir anoks, ir koks jis yra kietas dėl to kad yra "vienišius".

Pvz aš nesu vienišius ir niekada tokiu nebuvau nei anksčiau, nei dabar :) o visa šita rašliava man tinka. Mano žmona irgi racionali ir protinga, matyt palei tai ir susiradom vienas kitą. Vienišumas su intravertiškumu nelabai rišasi mano manymu, nu nebent koks ekstremalus intravertas būtum, kai tave nervina ne tik nesąmones tauškiantys ir feisbuke, bei feisbuku gyvenantys ekstravertai, bet apskritai visi žmonės tada taip vienišumas garantuotas.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-04-02, 21:05 

O kažin iš to kaip nusivalai subinę pašikęs galima atspėti intelektą?
  • 0

Reputacija: +4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-04-02, 21:14 

cvekas rašė:
Daugmaž galima, jei valaisi pirštu ir tepi ant sienos, tai nekažką, jei laikraščiu, bent į runkelio lygį galima pretenduoti, jei su tuoletiniu popieriumi, ko gero būsi miestietis puošeiva, o jei dar nusiplauni rankas po visko, tai jau tavo IQ galimai iš trijų skaitmenų.
  • +8

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-04-02, 21:38 

bahuriux rašė:
cvekas rašė:
Daugmaž galima, jei valaisi pirštu ir tepi ant sienos, tai nekažką, jei laikraščiu, bent į runkelio lygį galima pretenduoti, jei su tuoletiniu popieriumi, ko gero būsi miestietis puošeiva, o jei dar nusiplauni rankas po visko, tai jau tavo IQ galimai iš trijų skaitmenų.

O jeigu išvis nešiki, gali pretenduoti į kitus North Korea rinkimus.
  • +2

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-04-02, 21:39 

bahuriux rašė:
cvekas rašė:

Ačiū. Einu pasitikrinsiu savo intelektą :D
  • +1

Reputacija: +4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-04-03, 01:50 

Aš taip pat nesu vienišius nors praktiškai viskas čia atitiko. Pavyzdžiui man nepatinka šnekėti apie paprastus buitinius dalykus, bet patinka šnekėti apie ką nors "reikšmingo".
  • +1

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-04-03, 13:25 

baikit muštis. čia kaip horoskopas. Duok paskaityti bet kam, gausi įvertinimą, kad 80% tiesos būtent apie jį.
  • 0

Reputacija: +1070

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-04-03, 14:11 

Aš tai nelabai sureikšminu tokius "straipsnius".
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume