Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 5 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Tinklaraščiai » KTU Fundamentaliųjų mokslų fakulteto tinklaraštis
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2018-05-02, 21:05 

Reikėtų skirti du dalykus: būti laimingu ir jaustis laimingu.
Tai pradžioje kalbama apie buvimą laimingu, o vėliau "profesorius psichiatras Dainius Pūras sako, kad nelaimingi lietuviai jaučiasi...".

Koks skirtumas tarp buvimo ir jautimosi laimingu? Na tarkim: ko nori narkomanas - būti laimingu ar pasijausti laimingu?
  • 0

Reputacija: +341

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-05-02, 21:43 

mindaugas.vaitiekūnas rašė:
Reikėtų skirti du dalykus: būti laimingu ir jaustis laimingu.
Tai pradžioje kalbama apie buvimą laimingu, o vėliau "profesorius psichiatras Dainius Pūras sako, kad nelaimingi lietuviai jaučiasi...".

Koks skirtumas tarp buvimo ir jautimosi laimingu? Na tarkim: ko nori narkomanas - būti laimingu ar pasijausti laimingu?

Čia jau požiūrio reikalas. Mano požiūriu jaustis laimingu niekuo nesiskiria nuo būti laimingu. O narkomanas nori būti apsinešusiu, nejausti otchodų, ar dar bala žino ko nori, bet laimė greičiausiai su tuo nesusijusi..
  • 0

Reputacija: +1087

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-05-02, 23:26 

SaMaras rašė:
Čia jau požiūrio reikalas. Mano požiūriu jaustis laimingu niekuo nesiskiria nuo būti laimingu. O narkomanas nori būti apsinešusiu, nejausti otchodų, ar dar bala žino ko nori, bet laimė greičiausiai su tuo nesusijusi..

Na čia tu klysti, bet aišku nereikėtų to vertinti kritiškai, nes tu tų dalykų per daug niekada netyrinėjai. Bet kai tą sako "profesorius psichiatras Dainius Pūras" tai jau yra kitas reikalas: jis tuos dalykus turi skirti!
Na pvz. ką iš kart sugooglinau yra šitas straipsnis.
Čia būti laimingu ir jaustis laimingu yra lyginama su būti sveiku ir jaustis sveiku: jeigu aš jaučiuosi gerai, sveikai, dar nebūtinai reiškia, kad esu sveikas. Taip pat ir su laime: jos reikėtų ieškoti visame kontekste, o ne emocinėje būsenoje.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-05-02, 23:28 

Ok dar vienas nuo 16:54 (parašius į vieną komentarą, dalis teksto dingsta, tai išskiriu per 2 komentarus)
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume