Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 18 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Apie viską
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-30, 21:07 

Noriu nusipirkti nebrangią kėdę prie PC sėdėt.
Geriau rinktis medžiaginę ar odinę? šiaip biudžetas nedidelis, iki 200Lt max. Kur geriausia pirkti?
Kaip jums toks variantas? http://www.e-senukai.lt/baldai-namu-apy ... 413_1.html (Su nuolaida išeitų kokie 200Lt ar mažiau).
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-30, 21:56 

ddeividdas rašė:
Geriau rinktis medžiaginę ar odinę?
Odinę, nors neaišku kiek ten tos tikros odos bus :D

Cituoti:
šiaip biudžetas nedidelis, iki 200Lt max. Kur geriausia pirkti?
Ten, kur pagal kišenę :$

Cituoti:
Kaip jums toks variantas? http://www.e-senukai.lt/baldai-namu-apy ... 413_1.html (Su nuolaida išeitų kokie 200Lt ar mažiau).
Kaip ir daugelis kitų variantų. Jei nejosi, tai laikys :)
  • 0

Paskutinį kartą redagavo kionig 2012-08-31, 16:12. Iš viso redaguota 1 kartą.

Moderatorius

Reputacija: +218

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-31, 14:26 

tik medžiaginę. Nebent patinka sėdėti šlapiu užpakaliu.
gali apibėgti baldų parduotuves, ysk, senukus. Bet už tokią sumą kėdė per metus kitus išklibs :(
  • 0

Reputacija: +1277

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-31, 14:36 

Vienareikšmiškai medžiaginė. Odos už tokius pinigus nerasi, tik "natūralų dermantiną". Be to, kaip jau minėjo, šlapias užpakalis vasarą malonumo mažai suteikia. Nebent kondicionierius yra.

Past asmeniškai darbe bandysiu išsireikalauti panašios į šią. Tik čia pavyzdys blogas. Būna kur kas ergonomiškesnių. Tiesa, apie ilgaamžiškumą nieko nežinau.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Smėlis 2012-08-31, 14:39. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Reputacija: +35

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-31, 14:37 

Tikros odos pigiau nei 500lt tikrai negausi. O ir šiaip medžiaginė žymiai geriau dėl priežasties, kurią HardAxe paminėjo (žiemą, jei kambary vėsu, kėdė bus šalta, o vasarą įkaitus ir visai ventiliacijos nebus tarp kėdės ir užpakalio).

Beje, kad ir kokią pirksi, praktiškai visos už tokią sumą bus iš Kinijos ir kai kurios Lenkiškos, tai kokybės geriau nesitikėti.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +463

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-31, 16:35 

Tai, kad ir su medžiagine tas pats, kas ten mini, jog bus užpakalis šlapias, tai čia priklauso nuo to, kiek žmogus stipriai prakaituoja.

Nors ir pas mane medžiaginė, bet vistiek nuo prakaitavimo negelbėja. Prakaituoju kaip įprastai, per karščius daugiau, žinoma.

Mano kėdė irgi eilinė iš tų kinietiškųjų. Tik tiek, kad jau ilgokai turiu, tai nesulūžo, bet minusai tie, kad paralonė sėdima vieta išsisėdėjo.

Ir dar, lupasi chromas(o, gal nikelis) nuo metalinių kojelių :D

HardAxe rašė:
Bet už tokią sumą kėdė per metus kitus išklibs
Neišklibs, nes aš kinietiška jau turiu gana ilgus metus. Sakiau, jei nejosi su ta kėde, tai laikys.

Pumper rašė:
žiemą, jei kambary vėsu, kėdė bus šalta,
Negi nuogu užpakaliu ir bamba lakstai visad ir sėdi namuose, kai vėsu būna? :D Taip kad čia myžeris ir reikia būti pasigrūdinusiam.

Cituoti:
o vasarą įkaitus ir visai ventiliacijos nebus tarp kėdės ir užpakalio
Kaip jau minėjau, tai priklauso nuo kiek žmogus stipriai prakaituoja. Vienaip ar kitaip nėra tos ventiliacijos ir tarp medžiaginių.

Mano manymu, odinė(dermantinas koks greičiausiai) turėtų mažiau prakaito sugerti vasaros metu. O, jei nori, kad būtų ventiliacija, tai reikėtų, kad kėdės medžiaga būtų padaryta iš Gore-Tex medžiagos, bet už tokį dalyką, jei būtų tokių kėdžių, kaži ar išsiteksi į du šimtelius :$ Ir ne taip lengvai purvinsis bei lengviau išsivalyti, jei išpurvinsi ar trupinių kokių prikris :))

Šiaip tai senukų kataloge mažas pasirinkimas. O, jei nieko nerasi, tai pasiimk medinę taburetę :)
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-31, 16:42 

na kaip čia pasakius... aš kai norėjau pirkti pradėjau žiūrinėti kažką panašaus.. daug kas pradėjo gazdinti kad iš jysko ar senukų labai greitai kėdės minkštimas ištrupa.. tai gal aš iš viso.. nuvariau į turgų, pasiėmiau dėvėtą.. ne idealią, bet bent jau matosi kaip ji nešiojas ir kas jai per bėdos... o nauja po mėnesio ar dviejų vistiek jau panašiai būtų atrodžius (manau). Kitas reikalas jei ankščiau tokios kėdės neturėjęs tai atkreipk dėmesį kas pas tave per grindys.. jei laminatas ar parketas tai ratukai braižo.. ir vinilinis patiesalas po kede kainuoja dar ~100lt. ir geriau sumokėti tuos pinigus negu po to remontuoti slifuoti ar keisti grindis.. jei kitokia danga tada nemanau kad bus bėdų. aš isprendžiau kitaip šitą bėdą, kadangi pas mane kėdė visiškai stacionari (atsisėdi prisitrauki klavos stalčių ir dirbi) tai aš vietoj ratukų (kurių pora ir taip reikėjo keisti nes čia tas trūkumas nenaujo daikto) įstačiau baldines kojeles iš senukų po ~3-4Lt (jos ant sriegio, bet diametrą atitaikiau )
  • 0

Reputacija: +1189

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-31, 16:44 

kionig rašė:
Vienaip ar kitaip nėra tos ventiliacijos ir tarp medžiaginių.

Kinietiškam polistery su prasčiausiu paralonu tai tikiu, kad nėra.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-31, 16:47 

Pumper rašė:
kionig rašė:
Vienaip ar kitaip nėra tos ventiliacijos ir tarp medžiaginių.

Kinietiškam polistery su prasčiausiu paralonu tai tikiu, kad nėra.
Tai, kad visos iki vienos tokios. Plastamasės, poliesterio ir metalo gabalai. Nebent prigrežiojus skylių ir įtaisius ventiliatorių po užpakaliu, nors gal ir skylių pakaktų :D
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-31, 17:25 

Pas mane irgi laminatas, tai radom turguj panašią kėdę į šitą:

http://www.offi.lt/uploads/images/produ ... hoto03.jpg

Visai nauja ir nebrangi pakliuvo, jau laiko kokių pusę metų, jokio prakaito ar drėgmės nesijaučia.
  • 0

Reputacija: +23

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-31, 17:32 

Pats šiuo metu renkuosi kėdę už panašią kainą. Apvažiavau nemažai baldų parduotuvių, tačiau nieko padoraus neradau, nes net už 800lt kėdės nėra patogios. Nuvažiavau į Ermitažą - ten kėdėms 30 proc. nuolaida, tačiau jokios garantijos netaiko išvis. :) Tai dabar sprendžiu sudėtingą dilemą - kiek man ta kinietiška kėdė laikys...
  • 0

Reputacija: +458

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-31, 17:36 

jei pakankamai patogi kitaiska, tai nemanau kad už 800lt laikys keturis kartus ilgiau.. va jei viena patogi kita ne tada jau prasideda subtilybes..
  • 0

Reputacija: +1189

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-31, 19:50 

Ką tik iš SBA baldai. Esmė paprasta. Kėdė, kad ir už 600-700lt yra kiniška. Duoda du metus garantijos mechanizmams. Pati konsultantė sakė, jog ta oda atlaiko apie du metus. Po to prasitrina. Taigi nežinau tuomet, kiek padori kėdė turi kainuot...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-31, 19:55 

Aš tai pats ebay kėdę pirkau. Šiaip irgi galvojau, kad būtų neblogai pasimatuoti pagal užpakalį ir poreikius, bet pasižiūrėjau intere maždaug atitinkančių mano stuburo išlinkimą kėdžių nuotraukas (ir žmonių atsiliepimus amazonėj) ir išsirinkau vieną (+ gavosi pigiau ~500lt). Patogiai jau 9 mėn. sėdžiu.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-31, 20:01 

Pumper rašė:
Aš tai pats ebay kėdę pirkau. Šiaip irgi galvojau, kad būtų neblogai pasimatuoti pagal užpakalį ir poreikius, bet pasižiūrėjau intere maždaug atitinkančių mano stuburo išlinkimą kėdžių nuotraukas (ir žmonių atsiliepimus amazonėj) ir išsirinkau vieną (+ gavosi pigiau ~500lt). Patogiai jau 9 mėn. sėdžiu.

Na kad Ebay žiūrėjau, tai modeliai identiški ir kainos labai panašios. Pigiau gal vos keliasdešimt litų. Gal konkrečiau galėtum?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-31, 20:09 

Arthuras rašė:
Na kad Ebay žiūrėjau, tai modeliai identiški ir kainos labai panašios. Pigiau gal vos keliasdešimt litų. Gal konkrečiau galėtum?

Pirkau tokią > http://www.kedziucentras.lt/index.php?id=190
Ebay su siuntimu ~1020lt gavosi. Vokiškoj amazonėj ir dabar ~300 EUR kainuoja.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-09-01, 20:24 

Turiu ir odinę iš sendaikčių turgaus ir medžiaginę iš ten pat :) . Asmeniškai man, maloniau sėdėti ant medžiaginės. Vasarą tikrai prie odinės limpa kūnas ir per šortus su marškinėliais. Na, o žiemą būna šalta kol kūnu sušildai. Tas pats ir svetainėje su odiniais baldais.
Padeda bet koks storesnis audinys. Kad ir rankšluostis ar chalatas :)
Darbe sėdžiu ant odos, o remiuosi į tokį kaip tinklelis. Tai nors nugara vasarą nelimpa.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-05-22, 08:35 

Kokios nors konstrukcijos balansuojančios kėdės nieks nebandėt ?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +54

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume