Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Pasiūlymai ir pageidavimai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-27, 23:34 

http://www.delfi.lt/news/daily/science/ ... d=26183589

Tai ko nepasigyrėt? ;)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-28, 00:06 

Antrosios vietos premiją taip pat gaus Kauno technikos kolegijos lektorius Vytautas Valinskas, Kauno technikos kolegijos lektorius Alius Noreika ir viešosios įstaigos „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ direktorė Edita Strodomskaitė už mokslo ir technologijų populiarinimo internetinį portalą www.technologijos.lt.

Na ar nemalonu būt įvertintiem? Jūs šaunuoliai sveikinu!!!
  • 0

Reputacija: +11

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-28, 00:18 

Sveikinu. Džiaugiuosi dėl jūsų. Tokių žmonių Lietuvai tikrai reikia!
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-28, 00:35 

sveikinu :) premija gavot tikrai pelnytai, man jus vienas is lankomiausiu naujienu portalu
  • 0

Reputacija: +21

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-28, 00:41 

Dėkui visiems už palaikymą :) Patiems irgi malonu, kad vis gi darbą Švietimo ir mokslo ministerija vertina kaip rimtą indėlį į mokslo populiarinimą.

Ačiū!
  • 0

Portalo administracija
Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-28, 02:20 

Na taip, sveikinimai nuo manęs. Turiu pasakyti, kad gan įspūdinga, turint galvoje, kad tokį projektą daro tokia nedidelė komanda ir vien tik iš idėjos. Tiesiog nuostabu, kad yra švietėjiškų sielų Lietuvoje dar. ;)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-28, 02:41 

Sveikinu portalo administraciją ir linkiu toliau puoselėti "mokslo populiarinimo" tradicijas, o "akiračio plėtimą" apie homeopatiją ar kitokį pseudomokslą palikti "geltonajai spaudai".
  • 0

Reputacija: +4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-28, 02:46 

Plikas rašė:
Sveikinu portalo administraciją ir linkiu toliau puoselėti "mokslo populiarinimo" tradicijas, o "akiračio plėtimą" apie homeopatiją ar kitokį pseudomokslą palikti "geltonajai spaudai".
Pilnai sutinku su siuo pasakymu !
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +210

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-28, 02:59 

Mielieji, ne apie premijas ir pagyras kalbėkit. Jūs geriau patarkit, kaip man išsiregistruot iš šitos delfi.lt ir balsas.lt kopijos. Nes tam, kad čia perskaityt per vakarą naujus mokslinius straipsnius užtenka užeit 4 kartus per metus. Esu visiškai nusivilęs šia svetaine (kaip komercine, nes jei būtų iš entuziazmo, neabejotinai būtų ir turinys geresnis, nekalbant jau apie tai, kad kritikuot nepadoru). Arba persivadinkit į parapsichologija.lt ar pan. - nors atrodysit į temą. Taigi klausimas kur "unregister" ar pan. f-ja, nes niekaip tokios negaliu surast? Iš anksto dėkoju už atsakymą.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-28, 10:43 

Kaukas rašė:
Mielieji, ne apie premijas ir pagyras kalbėkit. Jūs geriau patarkit, kaip man išsiregistruot iš šitos delfi.lt ir balsas.lt kopijos. Nes tam, kad čia perskaityt per vakarą naujus mokslinius straipsnius užtenka užeit 4 kartus per metus. Esu visiškai nusivilęs šia svetaine (kaip komercine, nes jei būtų iš entuziazmo, neabejotinai būtų ir turinys geresnis, nekalbant jau apie tai, kad kritikuot nepadoru). Arba persivadinkit į parapsichologija.lt ar pan. - nors atrodysit į temą. Taigi klausimas kur "unregister" ar pan. f-ja, nes niekaip tokios negaliu surast? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Žinom, jog visiems neįtiksim, o ir mėginti yra nerealu. Kiekvienas renkasi tai kas jam yra maloniau - taip jau surėdytas gyvenimas. O problamos sprendimo būdas labai jau paprastas - tiesiog į naršyklės adreso laukelį nereikia vesti www.technologijos.lt ir problema žaibiškai išsisprendžia. Aš šį metodą esu išbandęs su daugybe svetainiu - pasiteisina visais atvejais ;)
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Vytautas 2009-11-28, 11:07. Iš viso redaguota 1 kartą.

Portalo administracija
Vartotojo avataras

Reputacija: +54

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-28, 10:52 

sz520qm rašė:
http://www.delfi.lt/news/daily/science/premijos--mokslo-ir-technologiju-populiarintojams.d?id=26183589

Tai ko nepasigyrėt? ;)

Na, asmeniškai girtis tai nelabai ir mėgstu, o be to į tokias premijas aš kiek kritiškai žiūriu. Švietimo ir mokslo ministerija užsidėjo pliusą, kad remia tokią veiklą; mes gavome "moralinį pasitenkinimą" su simboline pinigine premija, tačiau realiai projekto priežiūroje niekas nepasikeitė - ir toliau kapstykis kaip išmanai :)
Vat jeigu gautume vykdomai veiklai rėmimą iš ministerijos, tada turbūt jau pasigirtume ;)

Nors, gal mano požiūris per metus darosi kiek per daug pragmatiškas - štai kolega Alius vis dar optimistiškas - gal tikrai reiktų labiau džiaugtis ir tokiais dalykais :)
  • 0

Portalo administracija
Vartotojo avataras

Reputacija: +54

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-29, 02:12 

Sveikinai ir nuo manes. Kada įkurta šita svetainė?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +11

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-29, 04:59 

Kaukas rašė:

Nors as ce netinku man si svetaine tinka ir ji tikrai geresnia uz kokia delfi.
Teiskit mane jei norit bet mano nuomone tokia.

Ir beto ce net nereikia uzsiregistravusiam but kad perskaitytum kanors arba ieitum i foruma taip kad kam uzsiregistravai kad pareikstum nepasitenkinima?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-29, 05:01 

Ir beto pamirsau sveikinimai.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-29, 11:48 

Vytautas rašė:
Kaukas rašė:

Žinom, jog visiems neįtiksim, o ir mėginti yra nerealu. Kiekvienas renkasi tai kas jam yra maloniau - taip jau surėdytas gyvenimas. O problamos sprendimo būdas labai jau paprastas - tiesiog į naršyklės adreso laukelį nereikia vesti www.technologijos.lt ir problema žaibiškai išsisprendžia. Aš šį metodą esu išbandęs su daugybe svetainiu - pasiteisina visais atvejais ;)

Vytautai, padaryk išsiregistravimo funkciją. visi bus laimingi. juk jei esi prisiregistravęs, tai būtinai turi lankytis ir burbėti, kad negali panaikinti registracijos ir esi PRIVERSTAS lankytis. dar reiktų padaryt funkciją, kad būtų galima užsiblokuoti šioje svetainėje taip, kad jos net nerodytų silpnumo akimirką surinkus jos adresą :D
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +33

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-29, 12:31 

Sveikinu!Saunu,jog puoselejat si projekta!
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-29, 14:43 

Plikas su Kionig, neskleiskit ereziju apie jusu pseudomoksla ;)

O seip sveikinu :) Sauniai dirbat ir dar entuziazmo turit, kai tiek bambanciu.
  • 0

Reputacija: +2246

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-29, 15:55 

Kaukas rašė:

Mielasai, tu toks kvailas ar kas yra? :) Nebesilankyk ir neberašynėk.Ko čia užeini?Pasipizdavot? :) Graudu.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-29, 17:44 

immortallt rašė:
Plikas su Kionig, neskleiskit ereziju apie jusu pseudomoksla ;)

O seip sveikinu :) Sauniai dirbat ir dar entuziazmo turit, kai tiek bambanciu.
Kazin kas tau isplove smegenis ? :)
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +210

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-29, 22:30 

Sveikinu. Jūsų darbas tikrai nelieka neįvertinas, o į verksnius nekreipkit dėmesio.
  • 0

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-30, 01:48 

Sveikinu ir aš. Mano visada pirmi veiksmai eilės tvarka, kai tik įsijungiu internetą: užeinu į technologijos.lt, pasitikrinu el. paštą, pasižiūriu, kas skype prisijungęs, tada jau kažką kitką darau. :)) Ir visada taip. :-) Nors kiek apmaudoka, kad anksčiau būdavo daugiau straipsnių susijusių su mokslu ir technologijomis.
  • 0

Reputacija: +7

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-30, 23:27 

Sveikinu :L:

O technologijos.lt man tapo jau įpročiu, tik aišku ne žalingu ir aš jo tirkai nenoriu atsikratyti. :-)
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-01, 18:37 

Vienas is lankomiausiu mano portalu. Sveikinimai!
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-02, 14:56 

Kritikos ir aš turiu nemažai dėl kai kurių straipsnių ir citatų, bet taip kategoriškai kaip kiong dar "nenurašau" į delfius ir balsą.lt :) Žinoma čia daug galima rasti visokių geltonosios spaudos straipsnių iš parapsichologijos ir pseudomokslų serijos, bet, kaip bebūtų, vistiek dauguma straipsnių čia yra normalūs ir yra įdomūs. Kol dar psaudomokslas nepaėmė viršaus, tol išsiregistravimo myguko neieškosiu :) ( nebent baną gausiu už kokią kritiką :D )

Lietuvoje nedaug mokslo populiarinimo puslapių, nelabai yra iš ko rinktis. Neskaitant specializuotų, tai yra dar mokslofestivalis - http://mokslofestivalis.eu/lt/ . (sorry už konkurentų reklamavimą ). Gal ten ir mažiau geltonos spaudos straipsnių, tačiau straipsnių gausa ir navigacijos patogumu technologijos smarkiai lenkia mokslofestivalį...
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-03, 10:27 

Tommix rašė:
siukslynas cia ne portalas.

vadinasi mėgstate lankytis šiukšlyne? :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +33

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume