Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 24 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Pasiūlymai ir pageidavimai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-05, 02:23 

Jau kurį laiką galima išgirsti daugiau neigiamų komentarų apie nuolat pasikartojančių temų kūrimą - namų darbus, programavimą, kompiuterio išsirinkimą ir t.t., tad buvo nuspręsta sukurti tam pagrindines temas, kurios bus forumo skilties viršuje.

Moderatorių nuomone, pagrindinės temos turėtų būti:
Namų darbai;
Kompiuterio programinės įrangos problemos;
Kompiuterio techninės įrangos problemos;
Kompiuterio ir jo dalių išsirinkimas;
Studentų apklausos;
Pascal programavimo A&Q.

Galbūt kai kurių temų nereikia? Arba atvirkščiai - kažko trūksta?
[hr]Taip pat manau, jog reiktų atnaujinti forumo taisykles. Vienos yra čia, kitos - čia, tačiau konkrečių ir labai aiškių taisyklių nėra - laikoma, jog kiekvienas vartotojas supranta bendravimo taisykles.

Vėlgi, ką mano forumo komentatoriai apie taisykles - dabar esančios tinka ar reikia pokyčių?

Primenu, jog pasiūlymus ir pageidavimus portalui galima rašyti šioje temoje, pasiūlymus bei kritiką moderatoriams štai čia.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +46

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-05, 11:35 

Manau kad mintis gera, gal prieš kokį pusmetį tą patį siūliau padaryti, bet niekas rimtai nežiūrėjo, na tikiuosi šis sprendimas pasiteisins.

O kas liečia taisykles, nemanau kad jas reikėtų keisti, dabar moderatoriai atlieka puikų darbą tramdydami tuos kurie nemoka reikšt savo minčių, nepagarbiai diskutuoja su kitais dalyviais arba tiesiog prisijungia tam kad pakurstytų tam tikras aistras (trolina), nemanau kad pakeitus taisykles labai dideli pasikeitimai įvyktų, moderatoriams vis vieną būtų darbo ir dabar turimos taisyklės mane, bent jau, tenkina. Vis vieną pagrindinės išliks šios: negalima reklamuoti kitų tinklalapių, negalima naudoti necenzūrinių žodžių, rašymas tik Lt kalba. Šios taisyklės niekur nedings, jų labiausiai ir laikomasi, kitokių nelabai ir sugalvosi.

Aišku čia tik mano nuomonė, pažiūrėsim kaip viskas bus toliau :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-05, 11:47 

Cituoti:

Dažnai prašo padėti išsirinkti ne tik kompiuterį, tai gal reiktų praplėsti.

Cituoti:
O kas liečia taisykles, nemanau kad jas reikėtų keisti,

Taisyklės būtų ne pakeistos, o papildytos ir tvarkingai sudėtos į vieną vietą.
  • 0

Reputacija: +21

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-05, 15:02 

Manau jau seniai laikas buvo sukurti tokias skiltis, o visas naujas tokias temas trinti, o klausimus perkelti į jiems skirtą vietą. Taip pat reiktų pakabinti įspėjimą, jog būtina rašyti į tam skirtą temą ir žinoma tas temas priklijuoti viršuje, nes dažniausiai būna- ''oj, aš naujokas, nemačiau, kad tokia tema yra''. Taip pat prie namų darbų temos pažymėti, jog prašantis atsakymų į elementarius klausimus bus nusiųsti paskaityti vadovėlių
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +20

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-05, 17:36 

būtų gerai, kad galėčiau pasižymėti kurias forumo temas noriu matyti naujienose.
  • 0

Reputacija: +1081

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-05, 18:56 

Pascal programavimo A&Q.

Gal tiesiog bendrai programavimas? :)
  • 0

Reputacija: +52

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-05, 19:25 

HardAxe rašė:
būtų gerai, kad galėčiau pasižymėti kurias forumo temas noriu matyti naujienose.

Dėl šių norų reiktų kreiptis į portalo administraciją, jie prižiūri techninę pusę.

Borland rašė:
Pascal programavimo A&Q.

Gal tiesiog bendrai programavimas?

Yra sukurta tema „Programavimo Q&A“, tačiau gan dažna tema apie programavimą būna iš Pascal, todėl siekiant išvengti per didelės netvarkos, šiai kalbai būtų sukurta atskira tema.

nondescript rašė:
Dažnai prašo padėti išsirinkti ne tik kompiuterį, tai gal reiktų praplėsti.

Kad nelabai kaip čia praplėsti gautųsi - renkantis kompiuterį bene visad prieinama prie atskirų komponentų keitimo, dėl ko tema „kompiuterio išsirinkimas“ gautųsi tas pats, kas ir atskira tema, skirta jo dalių išsirinkimui.

Savaime aišku, mano nuomonė jokiu būdu nėra galutinė - laukiu ir daugiau prieštaravimų, papildymų :D
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-05, 23:26 

HardAxe rašė:

Jo, iš tų naujų diskusijų temų nebus naudos ir skirtumo, jei eis kartu su "Aktyvios diskusijos", beveik taip pat nervins. O šiaip aš nelendu į diskusijas, ten ir taip daug temų. Žiūriu tik "Aktyvios diskusijos".
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-06, 00:44 

Dvigubas nulis rašė:
Moderatorių nuomone, pagrindinės temos turėtų būti:
Namų darbai;
Kompiuterio programinės įrangos problemos;
Kompiuterio techninės įrangos problemos;
Studentų apklausos;
Pascal programavimo A&Q.

Supaprastinčiau (žinau, kad daugiau temų susiplaktų į krūvą - aš už):
    Namų darbai;
    Programinės įrangos problemos; (neapsiribojant kompais)
    Techninės įrangos problemos; (neapsiribojant kompais)
    Pirkinio išsirinkimas; (neapsiribojant kompais)
    Apklausos; (ne tik studentų :) )
    Programavimas. (jei reikia; Pascal lengvai telpa į pirmą punktą)

Cituoti:
Vėlgi, ką mano forumo komentatoriai apie taisykles - dabar esančios tinka ar reikia pokyčių?

Mano asmenine nuomone, moderatoriai neturėtų "pliurpti" forume ar bent jau asmeninės nuomonės reiškimui turėtų turėti kitą nick'ą. Taip būtų išlaikomas nešališkumas ir mažiau kiltų abejonių dėl taisyklių taikymo patiems moderatoriams.

Jau matau pasipiktinusio kionig atsakymą :) Taip, pareigos įpareigoja.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-06, 00:58 

lmn rašė:
Mano asmenine nuomone, moderatoriai neturėtų "pliurpti" forume ar bent jau asmeninės nuomonės reiškimui turėtų turėti kitą nick'ą. Taip būtų išlaikomas nešališkumas ir mažiau kiltų abejonių dėl taisyklių taikymo patiems moderatoriams.
Tai, kad vistiek niekur nuo to nepabėgsi. Išlikęs rašymo stilius išduos tą žmogų besislepiantį už pseudonimo. Būtų gana sunku išlikti dviejuose vaidmenyse :eek:

Šiaip tai kliūna kaip kam tas užrašas, bet diskutuoju tiesiog kaip eilinis. Moderatoriaus veikla visai kitokia, prižiūri forumą, kartais jį pakurstai[kartais :D]. Aj, žinai ten kažkas kažką netaip nužiurėjo ir blogą žodį pasakė, tai ir prasideda.

Cituoti:
Jau matau pasipiktinusio kionig atsakymą :) Taip, pareigos įpareigoja.
Baik bajerius, nėra man dėl ko pykti :)

Dėl Paskalio, tai tiesiog daugeliui mokinių bėda su juo būna, tai kaip ir dėl to iš pradžių galvojama sukurti būtent jiems tokią temą. Gana daug temų buvo atskirų iš paskalio nei sakykime iš C/C++ ir kitų populiarių aukšto lygio kalbų.
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +206

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-06, 09:38 

lmn rašė:
    Namų darbai;

Man toks irgi labiau patinka :L:

lmn rašė:
Mano asmenine nuomone, moderatoriai neturėtų "pliurpti" forume ar bent jau asmeninės nuomonės reiškimui turėtų turėti kitą nick'ą.

Matai, tada jau geriau tą prierašą nusiimti, nei kurti multi account'ą. O tai, kad kartais parašom savo nuomonę, tvarkyti forumo visiškai netrukdo, surask bent vieną atvejį, kai kionig ar kuris nors iš mūsų būtų piktnaudžiavę savo pareigomis.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-06, 15:27 

nondescript rašė:
lmn rašė:
Mano asmenine nuomone, moderatoriai neturėtų "pliurpti" forume ar bent jau asmeninės nuomonės reiškimui turėtų turėti kitą nick'ą.

Matai, tada jau geriau tą prierašą nusiimti, nei kurti multi account'ą. O tai, kad kartais parašom savo nuomonę, tvarkyti forumo visiškai netrukdo, surask bent vieną atvejį, kai kionig ar kuris nors iš mūsų būtų piktnaudžiavę savo pareigomis.

Moderatoriai gali būti anonimai - irgi neblogas variantas. Esmė ta, kad moderatoriui irgi turi būti taikomos forumo taisyklės, o tai padaryti objektyviai sunku, kai prie nicko prirašyta "moderatorius".
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-06, 15:43 

Su diskusijomis apie moderatorius gal reiktų kiek kitur diskutuot :)

lmn rašė:
    Namų darbai;

Viena problema ta, kad tikrai viskas užsigriozdins vienoje temoje. Bet tai netgi geriau, tik ne visai optimalus variantas, kadangi temos kuriamos su neinformatyviais pavadinimais "padėkite, kompas sugedo", kituose "dėl namų darbų". Ir taip tokių gal 20 ir daugiau ypač kompiuterinės įrangos skyrelyje, tai akivaizdu, kad iš tų temų niekam naudos ir nebus. Ta nauda tik vienkartinė.

Dabar viską sumetus į vieną temą. Irgi kils problemų. Nes niekas neskaitys pirmų temų puslapių ir spaus rašyti pranešimą. Kadangi kompų pirkimo pikais tokia tema nusidrieks ne per vieną puslapį.

Bėda ta, kaip išmokyti žmones ar priversti juos domėtis patiems? Nes kaip čia pasakius, dauguma čia filantropiškai tokia patarinėjimo veiklą vykdo, o dažniausiai dar kiekvienam reikia iš naujo nuo a iki z aiškinti kompiuterio rinkimo principus. Kitam ten televizorių išrink, trečiam namų kiną, penktam dar ką.

Aš tai pagalvoju, kad reiktų kokių tai temų, kuriose būtų galima surašyti tų žmonių pateiktus būdus t.y. tiesiog vadovus, kaip susirinkti kompiuterį pačiam. Tą patį būtų galima ir kitose temose padaryti.
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-11, 01:58 

Na, tai daugiau idėjų ar kokių kitokių pastebėjimų nebus? Čia, kad visiškai nepasimirštų ši tema.
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-11, 13:20 

Man patinka lmn pasiūlimas, geriau praplėsti Dvigubo Nulio siūlomas temas, o tai po to "padėk išsirinkt kompiuterį" eis į bendrą temą, o "padėk išsirinkt smartphoną" metysis kur pakliuvo.

Dėl tavo pastebėjimo, nemanau, kad tai didelis minusas, nes kaip pats sakai, tokios temos labai trumpalaikės. Net jei parašysi tutorialą, kitam jis gali netikti, nes kiekvieno poreikiai labai individualūs, beto techniniai parametrai ir kainos keičiasi su kiekviena diena. Dedam viską į vieną temą, bent jau forumas atrodys švaresnis.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-11, 16:42 

Oi nea, tikrai nea, su smartplytomis yra atskira politika ir religija (android vs apple wars). Ir bandyti sumesti kartu su kompais, tai būtų didžiulė klaida :)

Kai prasidės karai, tai nebesusigaudys žmonės visiškai ir pasimirš ar čia apie kompus diskutuojama, ar lyginamasi... kieno ten... turint android ar apple :D

Nedrįsčiau sumest viską į vieną katilą. Kur kompai, ten kompai, o kur mobilkės ten - mobilkės. Paprasta. Geriau kelios atskiros temos, nei viskas viename.

Nėra ko mum taupyti tos vietos ir būtinai viską mesti į vieną didelį katilą, nei į kelis mažesnius, kurie geriau pasiskirstys tematiškai ir nebus didelės mišrainės.

Kurgi ten kiekvieno norai individualūs, jie visi vienodi. Devizas trumpas ir aiškus "man reikia geriausio už pigiausią kainą". Va ir visi norai ;)
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-21, 16:40 

Idėja gera.

O dėl moderatorių-anonimų, tai nesutinku. Joks moderatorius nėra absoliučiai bešališkas, nereikia to šališkumo slėpti - verčiau išties pasitempti ir bent atrodyti objektyviu, demonstruoti gerą pavyzdį.

Kas dėl multi-accountų, tai vėlgi tame nematau nieko blogo. Prisipažinsiu: turiu antrą paskyrą, kurią naudoju labai retai - tuomet, kai išties noriu, kad mane identifikuotų; kad mano pasisakymui būtų suteikta kiek oficialumo, kad jam "svorio" pridėtų mano pareigos, pažintys ir patirtis realiame gyvenime. Kuomet atstovauju nebe grafomaną trolį rwc, bet realų save. Ir vis dėlto, net ir anoniminė daug kam žinoma e-tapatybė įpareigoja...
  • 0

Reputacija: +403

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-04-01, 16:41 

Taigi, buvo sukurtos temos Namų darbai, Apklausos, Kompiuterio programinės įrangos problemos, Kompiuterio ir jo dalių išsirinkimas, Kompiuterio techninės įrangos problemos, o programavimo klausimams palikta ta pati Programavimo Q&A (Klausimai ir atsakymai) tema.

Visos šios temos pažymėtos kaip svarbios, tad jos visad bus forumo skilties viršuje.

Žiūrėsim, kaip pasiteisins šis dalykas ir spręsime tolesnius veiksmus - ar kuri nors tema nepasiteisino, ar dar kažką reikia pridėti.

Kaip visada, pasiūlymai laukiami.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-04-08, 20:30 

Šias "fiksuotas" forumo temas reikia kažkaip daugiau reklamuoti, nes idėja beveik neveikia - dvi naujos programavimo temos, monitoriaus ieškantis bei kompiuterio strigimas. Tik apklausos kol kas pataikė į vietą.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-04-08, 20:38 

lmn rašė:
Šias "fiksuotas" forumo temas reikia kažkaip daugiau reklamuoti, nes idėja beveik neveikia - dvi naujos programavimo temos, monitoriaus ieškantis bei kompiuterio strigimas.
O, va kaip jas pareklamuoti? Tikimės, kad žmonės patys jas atras, bet atrodo tai per sunku.

Dėl programavimo, tai deja ten ne naujos temos, kaip tik senos, bet jau nėra blogai. Žinoma, ten eilinis kuriam gatavos programos penketui. Bet sukūrė reikiamoje vietoje, tiek, kad blogai, jog per dvi temas. Keistas tokių žmonių mąstymas, neva daugiau prirašysi, tai atsakymą greičiau gausi, deja taip nebūna.

Cituoti:
Tik apklausos kol kas pataikė į vietą.
Kad dėl šito teko man parodyti, kur reikia rašyti :D

Teks dabar pagainioti. :eek:
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-04-08, 21:06 

kionig rašė:
lmn rašė:
Šias "fiksuotas" forumo temas reikia kažkaip daugiau reklamuoti, nes idėja beveik neveikia - dvi naujos programavimo temos, monitoriaus ieškantis bei kompiuterio strigimas.
O, va kaip jas pareklamuoti? Tikimės, kad žmonės patys jas atras, bet atrodo tai per sunku.

Gal įmanoma aktyvių diskusijų višuje prikabinti vieną užrakintą temą, kur būtų nuorodos į aktualią informaciją, pvz., forumo taisykles, gėdos lentą, pasiūlymus bei tas naująsias, "fiksuotas" temas?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-04-09, 12:54 

lmn rašė:
Gal įmanoma aktyvių diskusijų višuje prikabinti vieną užrakintą temą, kur būtų nuorodos į aktualią informaciją, pvz., forumo taisykles, gėdos lentą, pasiūlymus bei tas naująsias, "fiksuotas" temas?
Kad nelabai įmanoma be kokio papildomo programavimo. Temos tik skyriuose kaba pačiame viršuje. O, jų nepastebėti irgi nėra labai sunku.
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-04-09, 13:32 

Ne paslaptis, kad į forumą daug kas eina per "aktyvias diskusijas", nes kol per diskusijas rasi aktyvią temą, gali geras laiko tarpas praeit :) forumui tikrai trūksta funkcionalumo.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-07-22, 19:14 

Sveiki,
OT, bet svarbu. Tinklapio prenumeratų informavimo sistema veikia nekorektiškai. Dažnai kai kurios temos nepraneša apie naujus pasisakymus.
PVZ. dabar užsiprenumeravęs http://www.technologijos.lt/diskusijos/ ... 455#266455
bet pranešimų negaunu, tik atsitiktinai pastebėjau, kad pasisakymų parašyta ir net ne vienas. Kame problemos neįsivaizduoju, gal ribotas temų prenumeratų kiekis ar kitas velnias.. Tarp spamo nėra.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume