Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 136 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Pasiūlymai ir pageidavimai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-02, 23:16 

Aš čia jau trečia karta bandau grįžti, irgi iš senų skaitytojų, kaip matai. Bet išėjau ne dėl reklamos, o dėl perteklio tų, kurie dėl 2x2 sprendimo rašo ištisus traktatus su integralų, reliatyvumo teorijos ir moderniosios astrofizikos panaudojimu. Sprendimas jiems dzin. Svarbu parodyti kokie jie protingi. Gal ir tie, kurių tu nematai, irgi dėl to išėjo? O ne dėl reklamos.
Aš dėl reklamos neišeisiu. Tik dėl "proto bokštų" miško. Bet kol kas laikausi.
:D
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +11

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-03, 10:20 

Sergejus rašė:
Aš dėl reklamos neišeisiu. Tik dėl "proto bokštų" miško. Bet kol kas laikausi.

Na, „proto bokštų miškas“ turi ir teigiamų pozicijų.

- Jis puikiai atlieka paryškinančiąją funkciją. Panašiai kaip ryžių kilograme galima labai puikiai ir greitai surasti didelę bulvę :)
- Kita puiki „proto bokštų miško“ pozicija yra ta, kad jis įsiterpia į bet kurią žmogaus veiklos terpę. Pvz. nuo nieko neįpareigojančių plepesių iki įtikėjimų, jog žmogaus skrandis yra toks paprastas daiktas kaip „sloikas su druskos rūgštimi“ (pvz. tą kažkur entuziastingai įrodinėjo punktyras).
Ir t.t.
- Vėlgi tai („proto bokštų miškas“) yra puiki parankinė priemonė kai (bent pirminiame etape) galima veik visada „miško“ nuomonę atmesti kaip klaidingą versiją ir koncentruotis į likusias ir taip greičiau rasti racionalų grūdą.

- Ir, šiaip, vargu ar yra verta ignoruoti realybę. Jei net nueisite į iškiliausią Lt universitetą - ten irgi būtinai rasite įvairiausių atmainų „proto bokštų mišką“, sakykim, pradedant nuo kokio „biurokratinio proto miško“ :)

- Ir t.t. ir t.t.
  • 0

Reputacija: -82

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-03, 15:30 

:)) Va, Svetys. Esi vienas iš tų. Bent jau kol kas linksma paskaityti, panašu į anekdotus.
;) Tik turiu pasakyti, kad varai ne į temą. Čia apie reklamą portale, eik kitur rodyti savęs.
  • +1

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-04, 07:30 

Sergejus rašė:
Esi vienas iš tų.
Kol kas joks t.lt „proto bokštas“ ar „ne bokštas“ dar (viešai) nepripažįsta JF – tad, ko gero, kliedite, jog yra (viešas) JF „proto bokštų“ miškas :).

Sergejus rašė:
Bent jau kol kas linksma paskaityti, panašu į anekdotus.
Hmm.. na, va, greituoju būdu ir įsirašėte į „fizikos proto bokštų miško“ gretas (nioliktuoju numeriu) :)
Ar (potekstėse) dar ir kitoms miškų giraitėms priklausote (o galimybių tam tikrai yra)?

Sergejus rašė:
Čia apie reklamą portale, eik kitur rodyti savęs.
Ane? :)
Jūs čia (šioje portalo diskusijų temoje) savo mintis savuose komentaruose reklamuoti tai galite.
O kiti tai jau ne? :)

== =====

P.s.
O, šiaip, čia jūsų teikiamas „antireklaminis pasiūlymas“ juk tėra tik sužiedinta destrukcija ar loginė savižudybė: nepakenčiat „proto bokštų“ pats prisistatydamas „proto bokštu“...
  • 0

Reputacija: -82

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-03-13, 01:54 

Nežinau čia dizaino ar reklamos problemos... O gal telefonas jau beviltiškai susenęs...
Samsung S8, Chrome.
Spoiler:
Paveikslėlis
  • 0

Paskutinį kartą redagavo HardAxe 2018-03-13, 10:30. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: +911

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-03-13, 09:07 

Reklamos trukdo atvazduoti turinį. Tiesiog sustabdyk krovimą anksčiau ir be kaikurių reklaminių elementų atvaizduoja normaliai. Pas mane taspats būna telefone ant FF naršyklės.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1410

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-03-15, 22:54 

naudokit adblock ir nereiks cia verksliant del tu reklamu
  • 0

Reputacija: +16

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-03-15, 23:53 

Jei esu tikras, kad mano pasakyto reikia, kad tai tikrai bus naudinga - pasakysiu ir jokios reklamos man nesutrukdys. Kaip nesutrukdys perskaityti čia kas man įdomu ir naudinga :cool:
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-03-16, 12:51 

Sergejus rašė:
Jei esu tikras, kad mano pasakyto reikia, kad tai tikrai bus naudinga - pasakysiu ir jokios reklamos man nesutrukdys. Kaip nesutrukdys perskaityti čia kas man įdomu ir naudinga :cool:

Niekas nesustabdo jaunavedžių nuo vestuvių, bet per eilę metų išskiria neužsukta dantų pastos tubelė...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-03-16, 14:57 

Tai bent problema! Nuperki kiekvienam atskirą tūbelę, ir vėl laimės pilni namai :eek:
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-09-19, 10:16 

pradeda t.lt priminti pigų komercinį televizijos kanalą.

Kartais įmetą gerą filmą, dažnai juos rodo kelis kartus, pilnas reklamos, o dienos metu rodo ir visiškai nesuvokiamus top-šop pasiūlymus apie pigius ir neturinčius analogų gaminius.
Turi jis vieną gerą autorinę laidą, bet apart to šlamšto gabalas ir žiūrimas pagrinde vaikus auginančių mamų dėl fono.
  • +1

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 136 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'