Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 136 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Pasiūlymai ir pageidavimai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2012-11-14, 09:48 

Vytautas rašė:
Gal parengti šviečiamąjį straipsnį apie reklamos rinką? Nors visų jos užkulisių ir mes nežinom, bet ji tikrai nėra tokia primityvi, kaip kad galvojate. ...

Tai ir yra puikus straipsnis - šis komentaras.
Apie reklamos mechanizmą - bet ne apie jo poveikį. Reklama remtas žiniasklaidinis verslas verčia kurti vis labiau bukesnį turinį :)
Masė masė masė masiškumas pardavimai kiekis kiekis kiekis...
Ir nėra kur dėtis - reklama vienintelis pinigų šaltinis. Kaip narkotikas - nenulipsi ;)
Ir reklama vis labiau įkyrės - galų gale portalas spausdins graužtuko samsungo ar dar ko nors reklaminius straipsnius kaipo „autorinius“ „mokslinius“ ar „apžvalgas“ :D
Niekur nesidėsit nuo to.
O skaitytojai?
Gaus geresnį turinį?
Prekybcentrin nueikit, pažiūrėkit į 0.9 ltr pieno pakelius - štai jums ir geresnio turinio personifikacija. Reklamos poveikis. Verslo požiūris į vartotoją :D
Nes - kitaip verslas negali. Nei pieno verslas, nei portalų :D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-11-14, 10:15 

Rili11 rašė:
labai trūksta reklamos su nuorodomis į visokiausius xxx puslapius, nes šie patampa įdomesni nei technologijų niekeliai

- ar tu toks jaunas ar jau toks senas, kad nežinai/užmiršai, jog xxx irgi yra tik technologiniai niekeliai..

:eek:
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +21

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-11-14, 11:19 

Pas mane pagrindiniai reklamos tiekėjai įtraukti į juodą sąrašą jau pačiame routeryje. Taip labiausiai užknisančios reklamos nemato ir šeimos nariai/svečiai. Visi toleruoja tam tikrą kiekį reklamos, jos padaugėja, tada imiesi priemonių. Ir taip vyksta iteracijomis :)

Tai gal portalo savininkams/kūrėjams verta pagalvoti apie naujo puslapio kūrimą? Atsirastų panašaus pobūdžio portakas, kuriame pateikinėsit labiau mokslinius straipsnius, po truputį auginsit/jaukinsit auditoriją. Po truputį atsiradinės reklamos užsakovai, augs reklama.
  • 0

Reputacija: +1083

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-11-16, 11:27 

naudoju chromą su adblock'u ir flashblock'u ir man, bent jau dabar, viskas vienodai(šeip aš jas ir taip jau išmokau išjungt nepastebėdamas), o vartotojo poreikių neatitinkančios reklamos- viena iš svariausių priežasčių nežiūrėti tv, ar nesinaudot kitom paslaugom.
Šeip geriausia reklama yra pats straipsnis(technologijų portale- apie technologijas ir tt.), su nuorodom ką daryt ir kur įsigyt. Dievinu tokias reklamas, net nereikia google įsijungt, kuri, mano galva, taip pat yra geriausia reklamos vieta.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-11-16, 13:02 

Įsidiekit įskiepius į savo naudojamas naršykles (Ad block plus, FlashBlock) ir nekelsit bangų dėl reklamų. :)
  • 0

Reputacija: +6

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-11-16, 19:44 

Skywalker rašė:
Įsidiekit įskiepius į savo naudojamas naršykles (Ad block plus, FlashBlock) ir nekelsit bangų dėl reklamų. :)

Dėl va tokių dalykų ir mano mėgstamas Autosport.com ir žengė tokiu keliu: moki už naujienas. O atsižvelgiant į tai, kad jie autosporte su naujienom visad pirmi, tai ką darysi, moki už tą turinį ir tiek.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-11-18, 00:10 

Lixteris rašė:
...Dėl va tokių dalykų ir mano mėgstamas Autosport.com ir žengė tokiu keliu: moki už naujienas. O atsižvelgiant į tai, kad jie autosporte su naujienom visad pirmi, tai ką darysi, moki už tą turinį ir tiek.

Ar ten visiškai nėra reklamų? :o
Jei jie naujienomis pirmi ir informacijos greitumas atsiperka - pvz lažinantis, tada tai neprasta investicija ;)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-11-18, 12:02 

Vyrai, baikit nesąmones. Portalai nekalti, kad reklamdavių marketingistai autobusu karves vežioja.

Jeigu jie locheliai, raudono kryžiuko kampe paspaudimą užskaitantys kaip "clicką", tai jų bėdos. Nejaučiu moralinės graužaties tokias reklamas blokuoti išjungęs Flash'ą, susimetęs NoScript, uždraudęs cross-domain užklausas su RequestPolicy.

Geros reklamos - paraštėse, jos kartais ir sudomina. O rėkiantys bei trukdantys idiotai tik britkina, kitąsyk net ir su reikalu juos išgūglinęs, jų portalą apeisiu plačiu lanku.

Labai norėtųsi Portalui palinkėti išmintingų reklamos užsakovų, utopiškai - ne mažesnės pilkųjų ląstelių koncentracijos kaip statistinis lankytojas [ir ... *], tuomet be problemų atleisčiau diržus, suteikčiau visas įmanomas išimtis ir mielai kelčiau clickrates. Realybė, deja, yra žiauri: Lietuvos reklamos rinka maža, tad net ir kokybiškiausi portalai privalo griebti bet kokį kąsnį.
[hr]* - ...ir pilnu etatu dirbančių profesionalių administratorių... Vien dėl dabartinio kodo skylėtumo Portalas nusipelno visokių blokadų. Neprašykite praktinių pavyzdžių, bet duodu džentelmeno garbės žodį, kad nesisaugančiam lankytojui pridaryti bėdų pakaktų kelių minučių.
  • 0

Reputacija: +403

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-11-27, 17:24 

Šiaip gerą temą AirDog sukūrė. Dažnai erzina reklamos, per kurias negali straipsnių antraščių perskaityt. Ypač ant išmaniųjų įrenginių. Tas reklamoms skirtas miniatiūrinis iksiukas skirtas tik su pele išjungt. O jei bandai su pirštu ant touchscreen'o, tai iš penkto karto pataikai, prieš tai, žinoma, keturis kartus atsidaręs reklamą.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +210

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-13, 14:00 

Root rašė:
Nesuprantu kiek begalima kisti tas reklamas, atidarau straipsni po keliu sekundziu alkoholio reklama , ir kiekviena kart atidarius straipsni tai kartojasi .... :-x :-x :-x
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +206

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-13, 16:59 

AirDog rašė:
[spoil]Paveikslėlis[/spoil]

Ne nu srsly, atrodo kaip rusiškas warez portalas. :)) Administracija, valdykit savo godumą.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +62

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-13, 17:50 

Taip nutinka, kai kokybiškas pelno nesiekentis tinklalapis tampa pelno siekiančiu. Dar tyliu, nes kol kas išeina atsirinkti kas likę gero, bet kai vakar bandžiau su smartfonu uždaryt padangų reklamą užėmusią visą ekraną ir atsidariau gal 20 reklaminių puslapių per tą laiką tai rimtai sunervino. Įdomiausia, kad net humoro tinklalapiai iš kurių nesitikima solidaus informacijos pateikimo, išdrysta padaryti vartotojų apklausą ir atsisako labiausiai erzinančios reklamos....
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +20

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-14, 17:28 

zamzungas rašė:
Taip nutinka, kai kokybiškas pelno nesiekentis tinklalapis tampa pelno siekiančiu. Dar tyliu, nes kol kas išeina atsirinkti kas likę gero, bet kai vakar bandžiau su smartfonu uždaryt padangų reklamą užėmusią visą ekraną ir atsidariau gal 20 reklaminių puslapių per tą laiką tai rimtai sunervino. Įdomiausia, kad net humoro tinklalapiai iš kurių nesitikima solidaus informacijos pateikimo, išdrysta padaryti vartotojų apklausą ir atsisako labiausiai erzinančios reklamos....

Reklamų, kurios pavaizduotos viršuje, kiek man žinoma, negalima atsisakyti. Arba bendrausi su reklamos agentūra, arba ne. Žinoma, renkasi visi pirmą variantą.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-14, 17:33 

AirDog rašė:
Peticija portalo administracijai.

Aš ne prieš reklamą ar uždarbį iš jos. Rašau nes noriu atkreipti Jūsų dėmesi į tai, jog reklama uždengianti tekstą ir trukdanti naršyti po svetainę yra neetiška portalo lankytojų atžvilgiu, vartotojas priverčiamas daryti bereikalingus veiksmus ir gaišti laiką. Vartotojui nepatinka toks agresyvus reklamos brukimas ir nepagarbus svetainės administracijos požiūris. Vartotojas yra klientas ir į jo nuomonę turi būti atsižvelgta. Tik dėl vartotojų gyvuoja šis portalas. Nebus vartotojų - nebus ir Jūsų.

Raginu portalo technologijos.lt administraciją atsisakyti agresyvių reklamų.

Pagarbiai,
AirDog

Jei nepatnka reklamos tai parsisiusk Ad block add-on skirta f. foxui ir chrome ir nereiks verkti del reklamu. As ne vienos reklamos nematau ir nesiskundziu.
  • 0

Reputacija: +46

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-17, 14:42 

O man patinka visko reklama iššokanti per visą ekraną dienos metu. Gi ne visi portalo lankytojai yra pilnamečiai, todėl alkoholio reklama turėtų bent prieš tai pasiklausti kiek lankytojui yra metų ir tik tada pasakoti, kaip vartoti svaigalus yra puiku!
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-17, 14:45 

zygis_ rašė:
O man patinka visko reklama iššokanti per visą ekraną dienos metu. Gi ne visi portalo lankytojai yra pilnamečiai, todėl alkoholio reklama turėtų bent prieš tai pasiklausti kiek lankytojui yra metų ir tik tada pasakoti, kaip vartoti svaigalus yra puiku!

Jo ta reklama erzina.. bet internete galima reklamuoti alkoholi nesvarbu kokiu paros metu, ar bent jau buvo galima pagal senas nuostatas.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-17, 14:48 

Gal ir galima, bet čia jau sąžinės reikalas, kuri, paskaičius senesnius komentarus, irgi panašu, kad parduota :)
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-18, 01:48 

zygis_ rašė:
Gal ir galima, bet čia jau sąžinės reikalas, kuri, paskaičius senesnius komentarus, irgi panašu, kad parduota :)

Reiks nesistebėti vieną dieną išvydus ''enlarge your penis'' banerį :)
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +20

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-16, 13:18 

Kaip mane erzina ta įkyri Snoro reklama su pasiūlymu paskolą pasiimt... (Ne ką geriau ir Eurovaistinė su savo reklamom.)
Reklaminius skydelius per daug nelendančius į akis dar galiu pakęst, bet kai gauni langą pačiam ekrano centre... Tiesiog trūksta žodžių. Jei jau taip, tai galima būtų ir iššokančius langus mėtyt,— vis tiek jau susidaro jausmas, kad į kokį neaiškų „warez“ puslapį per klaidą atklydau.

p.s.
Darbe neturiu galimybės naudoti įrankių, kurie leistų išvengti įkyrios reklamos.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-16, 20:08 

Simplicity rašė:
Kaip mane erzina ta įkyri Snoro reklama su pasiūlymu paskolą pasiimt... (Ne ką geriau ir Eurovaistinė su savo reklamom.)
Reklaminius skydelius per daug nelendančius į akis dar galiu pakęst, bet kai gauni langą pačiam ekrano centre... Tiesiog trūksta žodžių. Jei jau taip, tai galima būtų ir iššokančius langus mėtyt,— vis tiek jau susidaro jausmas, kad į kokį neaiškų „warez“ puslapį per klaidą atklydau.

p.s.
Darbe neturiu galimybės naudoti įrankių, kurie leistų išvengti įkyrios reklamos.

Keista, bet man nerodo nei snoro, nei eurovaistinės, o snoras čia ne tas bankas kuris bankrutavo? Kaip jie gali duot paskolas?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-16, 21:29 

Snoro lizingas... Čia dar matyt priklauso nuo regiono iš kurio jungiamasi. Aš iš Airijos jungiuos, tai gal dėl to man Eurovaistinė ir Snoro lizingas darbe krenta. Kokį kartą reiks ekrano nuotrauką padaryt ir įmest.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-16, 21:35 

Simplicity rašė:
Snoro lizingas... Čia dar matyt priklauso nuo regiono iš kurio jungiamasi. Aš iš Airijos jungiuos, tai gal dėl to man Eurovaistinė ir Snoro lizingas darbe krenta. Kokį kartą reiks ekrano nuotrauką padaryt ir įmest.
O, tai kas darbe neleidžia susimesti adblockų?
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +206

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-17, 00:00 

Simplicity rašė:

p.s.

Aišku, gali būt, bet nelabai čia ką pakeisi, reklamų dydis nepriklauso nei nuo mūsų, nei nuo administracijos, reklamas parenka firma kuri už tai atsakinga, o kol nėra kitų finansavimo šaltinių be reklamos portalas tiesiog neišsilaikytų.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-17, 12:03 

Snoro lizingas

• 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-17, 14:44 

sorry, o tai kur informacija skaitytojui?

Viršuj? apačioj? Aaaa, ta nuotrupa kairėj turbūt :D

tfu :shock: gi pagrindinė informacija yra reklama, o ten tekstas šiaip lankytojų pritraukimui :x

elektronika.lt daug senesnis portalas, informacijos panašiai, o reklamos mažiau! Nors ką jau čia... aš delfi.lt sugebu be adblokerio paskaityt, deja technologijų tikrai nebe;(
  • 0

Reputacija: +1083

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 136 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'