Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Naujos temos kūrimas  Pagrindinis diskusijų puslapis » Pasiūlymai ir pageidavimai

Ar kionig gali likti moderatoriumi?
Apklausa baigėsi 2013-08-10, 09:31
Gali likti. Man tinka šis moderatorius 71%  71%  [ 35 ]
Negali likti. Man netinka šis moderatorius 29%  29%  [ 14 ]
Viso balsų : 49
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 09:31 

Pakankamai svarbus klausimas, ar dar yra palaikančių tokį moderavimą iš šio žmogaus pusės? Nes jei kas ir turi priekaištų dėl pagarbos problemų diskutuojant ar moderuojant, visados matome tik vieną nick.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +153

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 09:51 

Norėjau temą rakinti, bet tiek to, paliksiu. Abejoju, kad iš to bus kokia nors nauda. Bent jau dabar.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +46

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 09:59 

Dvigubas nulis rašė:
Norėjau temą rakinti, bet tiek to, paliksiu. Abejoju, kad iš to bus kokia nors nauda. Bent jau dabar.

Na kodėl nepadiskutavus šia tema? beveik visi skundai moderatoriu atžvilgiu eina vienam žmogui. Bemaž jam vieninteliam užėjus į aštrių diskusijų sūkurį aistros ne aprimsta, o dar sustiprėja...
Pripažink, koks dar moderatorius buvo sukėlęs tiek triukšmo aplink save? Manyčiau bendruomenei reiktu išreikšti nuomonę, ar jiems tinka toks prižiūrėtojas ar jie tėra priversti susitaikyti jog jis egzistuoja.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 10:25 

O vienas aršiausių kritikų* šiuo metu stropiai renka taškus bananų pyragui laimėti... Labai daug ką pasako apie kritikuojančiojo nuomonės patikimumą.

[spoil]* - Nojus[/spoil]
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Unikali durnaropė 2013-07-27, 12:08. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 11:13 

Arns, kur tave asmeniškai kionig išcenzūravo ar nenormine kalba kur nors pasiuntė? Manau, kad bent politinių ir istorinių pažiūrų atžvilgiu tolerancijos jis laikosi - juk kitokiomis temomis praktiškai nerašai?

Taip, jam kartais pasireiškia hiperaktyvumas, bet ir to reikia. Asmeniškumai - taip pat, juk keletą metų diskutuojant su tais pačiais keliasdešimt aktyviausių dalyvių negali nesusikurti jų įvaizdžių. Daugumos komentarų autorius paslėpk, vien iš stiliaus atspėsiu.

Galbūt tikrai, tiek aistrų nekeltu, jei moderatoriai būtų anoniminiai, nesusieti su komentarų autoriais. Senbuviai juos atpažintų, o visokie, atsiprašant, nojai ir adolfėliai ne.

Šiaip galiu pagirti kionig už išskirtinę drąsą ir naglumą tarp moderatorių. Galbūt jis kiek ir pašiukšlina ar leidžiasi į beprasmius diskursus, bet be jo šis forumas būtų dar šiukšlinesnis.

Galima nebent paprašyti daugiau skaidrumo, bet tas tinka visam moderavimo procesui apskritai.

Žodžiu - parodykit man, kur kaltinamasis parodė netoleranciją politinėms, seksualinėms, Windows vs. OSS, iPhone vs. Android pažiūroms - ir jei įtikinsit, pakeisiu nuomonę. Kol kas - jei šalinat kionig iš moderatorių, galit banint mano IP arba aš pats technologijas blokuoju.

Arba organizuojam visų moderatorių perrinkimą. Kas čia per, rupūs miltai, "apkalta"? Kažkoks troliukas įsižeidė, kad jam veidrodį parodė? O kažkas* telaukė preteksto...
[hr]* - kodėl pasireiškė būtent Arns, nesuprantu. Rodos, protingas ir neagresyvus žmogus. Tado Blindos charakteris?
  • 0

Paskutinį kartą redagavo rwc 2013-07-27, 11:38. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: +403

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 11:38 

Daug kas nemėgsta gerų moderatorių, bet jei moderatorių visi mėgsta, tai jis niekam tikęs. Kionig, gerai atlieki darbą ;)
  • 0

Reputacija: +2207

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 11:39 

immortallt, skaitai mano mintis. Aukščiausias įvertinimas būtų 50/50 apklausoje.

Nuli, tema naudinga. Jei tik pats svarstomasis ne prieš. Yra karklas, sukarkim visus šunis - ir matysim, kokie kieno lūkesčiai.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 12:05 

Manęs neužkliudė, tad asmeniškumų netaikyti :)
Kodėl sumaniau sukurti temą su apklausą? Trumpai pradžioje parašiau, bet prasiplėsiu. Mano supratimu geras moderatorius lyg teisėjas per sporto rungtynes, turi būti mažai pastebimas, bet kai imasi veiksmų, visi gerbia ir priima. Tiek zamzungas tiek nondescript atlieka neužkliūnantį moderavimo darbą. Dvigubas nulis, buvęs moderatorius Smėlis, savo įsijungimu į diskusiją atneša tam tikrą tvarką, susiteminimą, nuraminimą... Iš kionig... Na žinok bandau atsiminti kada jis ką protingai pasakė, ir nelabai sekasi. Ir jei nebūtu užrašo moderatorius, man kiltu klausimas, ar už tokius ardymusis nereiktu sudrausminti, bet jis gi pats kitus drausmina.

Mano vertinimo standartais, tai atrodo labai prastas tonas visiems. Tokiu elgesiu ne tik penimi troliai, bet ir kiti karštakošiai paraginami pateršti diskusiją ir pasidalinti banais.
Tad nesutinku su rwc mintimis, kad be jo forumas būtu tik šiukšlinesnis. Negaliu nei aš, nei tu ar immortallt pasakyti kiek kuopimas savo sukeltos makliavos bendrai padeda moderuoti. Gal būt ta versija jog turtingas politikas daugiau nebe vogs, o daug rašantis yra ir daugiau pamatantis korealiuojasi tarpusavyje... Galbūt. esate teisūs, o gal ir ne...

Taigi siekiu ne konkretų žmogų nušalinti, supykdyti, o paklausti apie tai kokių moderatorių mums reikia. Vienoje pusėje turime hiperaktyvų ir nenustygstantįjį kioning, o kitoje pusėje ramius ir drausmingus likusius moderatorius. Jei visi katutėm už kioning, tai gerai, gal net dėl dar didesnės tvarkos reiktu dar vieno itin aktyvaus žmogaus (jei ne dabar, tai padėtu suprast ko reiktu kai vėl keisis moderatoriai).
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 12:10 

Kaip moderatorius, kionig tikrai tinka. Jis ne tik gerai atlieka savo pareigas (reaguoja į pranešimus apie pažeidimus, nepamiršta atsakomybės ir t.t.), bet ir tinka įvairioms diskusijoms.
Kai kas ginčytųsį dėl jo stiliaus, bet tada galima įvest sistemos savarankišką moderavimą su žodžių draudimais ir iš viso negalėsim nukrypt nuo "koks gražus šiandien oras".
rwc ir immortallt pasakė mano mintį.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 12:58 

Arns, tik nelygink kionig ir zamzungo korektiškumo. Mano nuomone, zamzungas kur kas aršesnis, tik gal rečiau reiškiasi.

Bet vis tiek - jei reikėtų perbalsavimo, pridėčiau savo 2¢.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 12:59 

pekalzz rašė:
Kaip moderatorius, kionig tikrai tinka. Jis ne tik gerai atlieka savo pareigas (reaguoja į pranešimus apie pažeidimus, nepamiršta atsakomybės ir t.t.), bet ir tinka įvairioms diskusijoms.
Kai kas ginčytųsį dėl jo stiliaus, bet tada galima įvest sistemos savarankišką moderavimą su žodžių draudimais ir iš viso negalėsim nukrypt nuo "koks gražus šiandien oras".
rwc ir immortallt pasakė mano mintį.

Pritariu ir as jums.

P.S. O sulauksim Nojaus potvynio?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +28

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 13:45 

Kažkas nesuvaldė liežuvio,buvo nubaustas ir dbr kelia bangas? Juokingi esat.Kionig yra šaunuolis.Tokių moderatorių mums ir reikia.Taškas
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +411

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 13:58 

Palaikydami KIONING,parodote savo vidini turini,nes jo komentaruose viskas nuodugniai aprashyta kokia sumaishtis jo galveleje dedasi.
Tegul jis moderuoja nors 101 metus,tik nesistebekite ,kad po jo "valdymo laikotarpio" taigos vietoje susiformuos tundra.
Na ir kas,kad man nulis skyre banus.Tarkime, ash uztershiau foruma.Bet uztershe ir Kioning.Jam neishdriso skirt.Pasireishke tas prakeiktas subjektyvizmas ...
Jeigu kitiems orbitrams tinka-OK,reishkia formuojasi ishkreita realybe technologijose.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Nojus 2013-07-27, 14:19. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: -12

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 14:13 

Nojus rašė:
Palaikydami KIONING,parodote savo vidini turini.
Tegul jis moderuoja nors 101 metus,tik nesistebekite kad po jo "valdymo lailotarpio" taigos vietoje susiformuos turndra.

Nojau, gal paskaičiuoti tavo "minusus"? Bei postus, dėl kurių, griežtai laikantis forumo taisyklių, jų nusipelnei, bet dėl moderatorių atlaidumo negavai? Kojas jiems turėtum bučiuoti, kad dar neišspyrė.

Per varganus vienerius metelius, kol čia siautėji, bent trejeto banų nusipelnei. Tavo laimė, kad pripažįstu, jog esu silpnokų nervų ir dėl tos priežasties nesibalotiravau į moderatorius.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 14:44 

Ach ,tie nervai.Blogai,kai pritrūkus gyvenamoje aplinkoje autoriteto,ateinama valdyti technologijų.Čia karalius kiekvienas,gavęs instrumentą .Iš diskusijų turinio galima parašyti mokslinį darbą.Viskas labai panašu į gyvenimą džiunglėse.Akivaizdžiai matosi jėgos branduoliai ir prie jų prisijungiantys su silpnesniais dantimis.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 15:04 

Nojus rašė:
Ach ,tie nervai.Blogai,kai pritrūkus gyvenamoje aplinkoje autoriteto,ateinama valdyti technologijų.Čia karalius kiekvienas,gavęs instrumentą .Iš diskusijų turinio galima parašyti mokslinį darbą.Viskas labai panašu į gyvenimą džiunglėse.Akivaizdžiai matosi jėgos branduoliai ir prie jų prisijungiantys su silpnesniais dantimis.

O! Koks buitinis autoritetas pasireiškė! Kas jis - gal fizikos PhD? Gal inžinierius su keliolikos metų patirtimi? O gal sėkmingas IT verslininkas, kasmet įkuriantis po įmonę?

Ne - jis nepripažintų teorijų sapnuotojas, kurio šlapios fantazijos prasilenkia su mokykline fizika ir nėra vertos net Paulo Cuelho pieštuko...

Tikras autoritetas! Daffaj jį į moderatorius!
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 15:23 

Muilo operų ant Lietuvos žemelės pritrūko, kad savas kuriat, chebryte?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 16:14 

rwc rašė:
O! Koks buitinis autoritetas pasireiškė! Kas jis - gal fizikos PhD? Gal inžinierius su keliolikos metų patirtimi? O gal sėkmingas IT verslininkas, kasmet įkuriantis po įmonę?

čia pasiūlymas drausti diskusijas išsilavinimo, darbo patirties ir pajamų pagrindu?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 17:31 

lmn rašė:
čia pasiūlymas drausti diskusijas išsilavinimo, darbo patirties ir pajamų pagrindu?

Rasiniu. Neandertaliečiams internete - NE!
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 18:23 

Iš tiesų,sakau jums:kionig sukurtas būti moderatoriumi,nes jo komentarų turinys atitinka absoliučios lankytojų daugumos mentalitetą.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 19:25 

Tai čia ta dauguma durnesnė ar gudresnė už tave? :)
Siūlyčiau Nojui taip nesusireikšminti ir geriau kelis kartus perskaityti jam skirtus komentarus.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 19:45 

Buvau ir adminas, ir moderatorius ir žinau, kaip sunku įtikti visiems, tiksliau tai neįmanoma.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 20:43 

Nerkashi,juk aš teigiu ,kad KIONING vertas tęsti forumui naudingą darbą.Prie ko čia aš?Tegul pluša ,jeigu jis jaučiasi pakylėtas.Aš mėgstu stebėti ir vertinti,bet nemėgstu kažkam paklusti,nes gimiau laisvas ir nepriklausomas.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 22:31 

Nojus rašė:
Nerkashi,juk aš teigiu ,kad KIONING vertas tęsti forumui naudingą darbą.Prie ko čia aš?Tegul pluša ,jeigu jis jaučiasi pakylėtas.Aš mėgstu stebėti ir vertinti,bet nemėgstu kažkam paklusti,nes gimiau laisvas ir nepriklausomas.

Laisvas ir nepriklausomas :D Nejuokink, tokių žemėje turbūt vienetai.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-27, 23:44 

už kionig,
man jis kaip Terminatorius, taško durnelius visomis kryptimis, juokiasi iš jų kvailumo ir puikybės. O šie ir toliau demonstruoja savo bukumą ir dar pradeda taškytis tulžimi ir kitais skysčiais. Su tais kvaišeliais reikia kovoti, gal bent vieną iš dešimties pavyks paprotinti.
Man to reikia ir tokiam moderatoriui didelis pliusas.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +6

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas   [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume