Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Pasiūlymai ir pageidavimai

Pasiulimai jums atrodo korektiski ar ne?
Taip 48%  48%  [ 12 ]
Ne 24%  24%  [ 6 ]
Nezinau, tegu administracija nusprendzia 28%  28%  [ 7 ]
Viso balsų : 25
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-23, 00:01 

Aš irgi sutinku su Tas_pac - tas VIP tikrai nuvalkiotas žodis :)
Dėl garbės lentos, tai manau reikėtų rodyti visų norinčiųjų vardus. Na mano manymu jeigu jau būtų pradėti rinkti pinigai (aukojimas) technologijos.lt išlaikymui vien už "gražias akis" (kad kažko kito mums ir nereikia :) ), tai manau aukotojai ir norėtų matyti kiek pinigų buvo surinkta ir kur jie investuoti. O kad pamatytume kiek pinigų buvo surinkta, geriausiai padaryti lentą su aukojusiųjų vardais ir aukota pinigų suma. Nes tarkim jei ten rašysit, kad paaukota iš viso 120Lt, tai iš kur man žinoti, kad nebuvo paaukota koks 1000Lt ir kita pinigų dalis nenuėjo ant alaus? :) O kai bus matomi vardai, tai bus galima ir paprieštarauti (garbingai tai reikėtų daryti...), kad va aš čia paaukojau 50Lt, bet kažkodėl savęs tam sąraše nematau - kur nukeliavo mano pinigai?
Na manau supratot - viskas dėl pasitikėjimo :)
  • 0

Reputacija: +195

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-26, 14:34 

Ponas Windas matomai zioplas yra. Nieko neismano apie phpBB foruma, nezno kas yra RSS feed'as, ir vapsie..truksta ziniu-mokinkis prisistaikyti, o ne aplinka prie tave stur taikytis.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-27, 15:32 

Tommix daug kalbi ir ishraishkingai, malonek pristatyti pats kokios srities asas esi?
rss zinau ir phpbb man rodos seniau zinau nei tu pats ishvydai intika...Protinga vistos galva turi. Mes kalbam ne tai ka zmones gali ishmoket ar prie ko taikytis.. mes kalbam apie Kaip uzdirbti portalui pinigu, o geriausias tam budas yra pirkti ish portalo paslaugas. Tad bukas bei mielas zmogau patylek ir skaityk TOPIC apie ka kalba eina. Jei nori kalbet apie mane kurk savo tema ir varyk ant manes kiek nori.

Toliau tesiu minti.. mastykit kaip technologijos.lt portala ishlaikyt ish ko jiems darytis pelna ir t.t.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Windas 2009-04-28, 09:06. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Reputacija: +10

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-27, 23:30 

suderinkit su Fermentu del isskirtiniu teisiu rasyti apie ju pasiekimus :) nepelninga, bet naudinga ateiciai. pasistenge jus galetumete netgi savo zurnala leisti ir tapti savo srities lyderiais LR o dar labiau pasistenge galetumete prasiplesti ir LV ir kitur :) argi ne? visu pirma reikia paskleisti zinia apie save. o pries tai reikia tia ziniai pasiruosti. na zodziu..jusu vietoje as daryciau viska kad tapti kone pasauline korporacija :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +38

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-28, 09:05 

patalnius, uzsimojai per daug. Visu pirma norint buti lb stipriu portalu reik tureti galinga serveri jei kalabant apie internautus.. nes srautai vis didetu, bet tam reik ir finansu, jug uz dyka niekas nedalyja serverius ir provideriai dar visokie.. Dbr manau portalo administracijai reiktu ishspresti sunkiausia kl, kaip uzdirbti siek tiek daugiau pinigu jog galetu normaliau plestis ir visa kitka
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +10

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-28, 17:43 

Maksimalizmas nėra blogai :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +38

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'