Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Pasiūlymai ir pageidavimai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2015-03-06, 12:44 

Tema, skirta kritikai bei pasiūlymams forumo moderatoriams.

Forumo moderatoriai:
Dvigubas nulis
kionig
vazzy
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +46

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-18, 10:33 

Sveiki,

2019-04-13 dieną nutiko įdomus dalykas:
- užsiregistravo vartotojas Pasaulis ir greitosiomis surašė kažkiek beprasmiškų postų, kuriuos vartotojas Vanduo supliusavo, suteikdamas 10 balų - ribą, kurią peržengęs vartotojas gali minusuoti kitus.
- nuo 16:45:00 iki 19:26:00 Pasaulis sudėliojo vartotojui Vanduo 377 pliusus
- nuo 21:15:00 iki 23:32:00 Pasaulis sudėliojo vartotojui PonasNulis 183 minusus
Tą dieną jis ir baigė savo veiklą forume.

Nereikia nė aiškinti, kas tas piktas durnius, kurio klonas yra Pasaulis. Lygiai kaip nereikia aiškinti, kam priklauso vartotojas Svečias, kurio gyvenimo tikslas buvo pliusuoti Svetį.

Ar valdžia planuoja kaip nors reaguoti?
Jei ne, gal išvis verta panaikinti reitingavimo sistemą, kurią kiekvienas benkartas naudoja sąskaitų suvedinėjimui savo klonų rankomis?
  • +1

Reputacija: +416

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-18, 10:57 

I ta pacia tema pridesiu.
Suprantu, kad nedaug kas nori skaityti svecio komentarus, bet bent jau kas antrame treciame komentare jis izeidineja ir zemina forumo dalyvius.
Noriu atkreipti i tai demesi.
Edit: atsiprasau, radau, kaip pranesti moderatoriams.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +99

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-18, 11:03 

Aidas, Hmz: peržiūrėsiu abiejų nusiskundimus per artimausias keletą dienų.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-19, 12:00 

Pasirodo ir su minus 20 bagazu galima vertinti. Svetys pliusavo Arunas1948.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-20, 19:24 

Hmz rašė:
Nereikia nė aiškinti, kas tas piktas durnius, kurio klonas yra Pasaulis. Lygiai kaip nereikia aiškinti, kam priklauso vartotojas Svečias, kurio gyvenimo tikslas buvo pliusuoti Svetį.

Jei ne, gal išvis verta panaikinti reitingavimo sistemą, kurią kiekvienas benkartas naudoja sąskaitų suvedinėjimui savo klonų rankomis?
viewtopic.php?p=529104#p529104

Dvigubam nuliui.

1. Kaip suprantu tokių paryškintų žodžių vartojimas yra nei dabar, nei už keletos dienų nesvarstytinas?
2. Na, ir aš turiu įtarimų kas yra galimas svečio (ar spec) klonuotojas (jei toks klonas aplamai buvo). Mano manymu ir mano nuojauta man sako, jog tokį kloną kartais galėjo sukurti pvz. ir Hmz ar Aidas (sakyčiau, jie negatyvioje išmonėje stabdžių neturi).

---- --

3. Ar aplamai galima tikėtis, jog „komentarai visai ne į temą“ bent retkarčiais bus pratrinami?
Pvz. čia dar nebaigtas puslapis ( viewtopic.php?p=529254#p529254 ), o jau jame 12 komentarų visai ne į temą.

4. Ar toks matytas užrašas užeinant į t.lt
Cituoti:
Jūs buvote užblokuotas visam laikui.

Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su diskusijų administratoriumi.

Jūsų IP adresas blokuojamas.

yra perspėjimas, gąsdinimas, šantažas ir pan. vartotojui?
  • 0

Reputacija: -87

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-21, 20:02 

Hmz rašė:
Sveiki,

2019-04-13 dieną nutiko įdomus dalykas:
- užsiregistravo vartotojas Pasaulis ir greitosiomis surašė kažkiek beprasmiškų postų, kuriuos vartotojas Vanduo supliusavo, suteikdamas 10 balų - ribą, kurią peržengęs vartotojas gali minusuoti kitus.
- nuo 16:45:00 iki 19:26:00 Pasaulis sudėliojo vartotojui Vanduo 377 pliusus
- nuo 21:15:00 iki 23:32:00 Pasaulis sudėliojo vartotojui PonasNulis 183 minusus
Tą dieną jis ir baigė savo veiklą forume.

<...>

Sureaguota.

svetys rašė:
Hmz rašė:
<...>[/b].

1. Kaip suprantu tokių paryškintų žodžių vartojimas yra nei dabar, nei už keletos dienų nesvarstytinas?

1. Dabar nereaguosiu, o kaip bus ateityje - nežinau.

svetys rašė:

3. Ar aplamai galima tikėtis, jog „komentarai visai ne į temą“ bent retkarčiais bus pratrinami?
Pvz. čia dar nebaigtas puslapis ( viewtopic.php?p=529254#p529254 ), o jau jame 12 komentarų visai ne į temą.

4. Ar toks matytas užrašas užeinant į t.lt
Cituoti:
Jūs buvote užblokuotas visam laikui.

Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su diskusijų administratoriumi.

Jūsų IP adresas blokuojamas.

yra perspėjimas, gąsdinimas, šantažas ir pan. vartotojui?

3. Galima tikėtis, nedraudžiu. Aš artimiausiu metu neplanuoju trinti, galbūt kas nors kitas iš moderatorių to imsis.
4. Nežinau. Paskutinįkart IP adresą blokavau 2016-02-04, 13:01 spameriui.

Hmz rašė:
Nereikia nė aiškinti, kas tas piktas durnius, kurio klonas yra Pasaulis. Lygiai kaip nereikia aiškinti, kam priklauso vartotojas Svečias, [url=http://www.technologijos.lt/diskusijos/viewtopic.php?p=509654#p509654]kurio gyvenimo tikslas buvo pliusuoti Svetį

svetys rašė:
2. Na, ir aš turiu įtarimų kas yra galimas svečio (ar spec) klonuotojas (jei toks klonas aplamai buvo). Mano manymu ir mano nuojauta man sako, jog tokį kloną kartais galėjo sukurti pvz. ir Hmz ar Aidas (sakyčiau, jie negatyvioje išmonėje stabdžių neturi)

Vartotojo vardas „Svečias“ nepriklauso niekam. Iš senų Technologijos.lt laikų, kai dar reputacijos nebuvo, komentuoti buvo galima be prisijungimo vardo. Tokiems komentarams buvo suteikiamas „Svečias“ vardas. Nesu gyvenime naudojęs PHP, bet spėju, jog dėl kažkokio bug'o kai kurie pliusai/minusai priskiriami „Svečias“ vardui.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-22, 09:37 

mano nuomone sitos "reitingavimo nesamones" vyksta butent del tu kazkokiu dirbtiniu ribu, kai ten nuo minus 20 nebegali deliot minusu, o kai nesurenki + 20 - negali reitinguot ar kazkas tokio. nelabai ten gilinausi kaip ten tiksliai veikia, nes man nelabai svarbu. bet tokia sistema aiskiai bloga. pati reitingavimo sistema man siokia tokia informacine nuoroda, kas per diskutuotojas ir rodo tiesiog jo gerbeju-priesu kieki. ir problema manau butent tame - kad yra tos slenkstines ribos ivestos.
as siulyciau padaryt normalu reitingavima. be slenkstiniu ribu. leist reitinguot visiem visus, bet kokios savo asmenines bukles reitingui esant. tame tarpe ir naujiem.
o kad nebutu reitingavimo "bardakas" ribot pagal mane reikia tiesiog paciu reitingo vienetu kieki. ivest limita. sakykim parai ne daugiau 10 ivertinimu. skaiciuojant ir pliusinius ir minusinius kartu. gali sakykim atiduot 10 minusiniu. arba desimt pliusiniu. arba ivairiai.
ir sitas normavimas neturi kauptis, ar ten dar kazkaip kitaip but ribojamas ar pleciamas. persikelinet i kitas dienas ir panasiai. dienai 10 reitingu ir viskas. nori isnaudoji, nori ne. ir visiems be jokiu apribojimu. nes su ribom gaunasi kazkokia "diedovscina".
------
dar siulyciau rodyt reitingo kiekius - kiek aplamai yra gaves reitingo vienetu. jei tai imanoma arodyt iskart. nes pagal mane apie komentatoriu svarbu yra zinot reitingo balansa, ir ar jis aplamai reitinguojamas. man pvz neidomu zinot tik kad surinkes daug pliusu - vadinas toks tiesiog siknalaizys. arba kad daug minusu - toks yra radikalas ar atstumtasis. man idomiausi komentuotojai kur turi ka pasakyt. ir kuriu balansas buna apie nuli. va tokiu nuomone yra idomiausia (bent man).
ir bus tvarka ir palaima :D (svarbiausia - nereiks moderuot reitingu :D :D :D )
  • +1

Lyderiai-
Nr1. is immortallt - 99+ minusu :D :D :D
Nr2. is utf16 - 50+ minusu :D :D :D
Nr3. ipienius - 50+bbz minusu :D :D :D

Reputacija: -18

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-22, 18:39 

Dvigubas nulis rašė:
1. Dabar nereaguosiu, o kaip bus ateityje - nežinau.

1. Kaip suprantu Hmz gali nebaudžiamai tyčiotis (su savo „kiekvienas benkartas“) is ženklios lietuviškai kalbančios žmonių dalies (iš VISŲ ne santuokoje gimusių, iš VISŲ ne santuokoje gimdžiusių, iš VISŲ jų artimųjų ir pan.)? Tylus pritarimas tokiam elgesiui pagal jus atitinka reikalavimus, kurie yra keltini moderatorių kultūrinėms, etinėms, moralinėms normoms?
O gal jūs vadovaujatės tik komercinėmis moderatorių reikmėmis? Gal tada kartais ir superkate, ir pardavinėjate reitingavimo pliusus ir minusus?

Na, man neatrodo, kad taip turėtų būti ir su tuo turėčiau sutikti. Vėlgi, čia esame lyg ir kažkiek suinteresuotosios skirtingos pusės – tad matomai čia gali prireikti ir išorinio vertintojo įsiterpimo.

2. Vėlgi, gal galite paaiškinti kaip mano reitingavime pernakt atsirado 50+ minusų – nors tokio atsiradimo mano reitingo istorija nerodo. Gal galite paaiškinti kokia čia yra įvykdyta maklė?

3. Jei „Svečias“ kaip jūs teigiate nėra mano sukurtas klonas - tai ar Hmz nėra paskleidęs atviro šmeižto mano atžvilgiu. Ar pagal moderatorių taisykles toks šmeižtas irgi yra nutylėtinas ir veik skatintinas?
  • -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-22, 19:03 

AAA000 rašė:
ivest limita. sakykim parai ne daugiau 10 ivertinimu.

Sakyčiau, toks limitas turėtų būti ne parai, o visam metų ketvirčiui.

O, šiaip, aš siūlyčiau suteikiant reitingavimo balą parašyti prie jo ir privalomą komentarą.
Ir komentarą būtinai su argumentais (teiginiai netinka), ne švepla kalba ir pan.
Na, o reitingavimas be tokių priedų (pvz. vietoj argumentų įrašytas teiginys) automatiškai užtraukia minusą pačiam reitinguotojuj.

Na, bet siūlyti „moderatoriams patiems prisiimti daugiau darbo“ yra tas pats kas siūlyti „nusikaltėliui pačiam savo nuožiūra pasiskirti įkalinimo trukmę“ :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-22, 19:35 

Svety, turi privilegijuota padeti, lyginant su kai kuom, tad nenorek daugiau ir nelipk moderatoriams ant galvos.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-22, 21:00 

Aidai paaiskink ka cia parasiai.
  • -1

Reputacija: -968

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-23, 01:40 

svetys rašė:
3. Jei „Svečias“ kaip jūs teigiate nėra mano sukurtas klonas - tai ar Hmz nėra paskleidęs atviro šmeižto mano atžvilgiu. Ar pagal moderatorių taisykles toks šmeižtas irgi yra nutylėtinas ir veik skatintinas?

O tu imk ir surašyk pareiškimą prokuratūrai dėl galimo šmeižimo.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-23, 03:55 

svetys rašė:
AAA000 rašė:
ivest limita. sakykim parai ne daugiau 10 ivertinimu.

Sakyčiau, toks limitas turėtų būti ne parai, o visam metų ketvirčiui.

O, šiaip, aš siūlyčiau suteikiant reitingavimo balą parašyti prie jo ir privalomą komentarą.
Ir komentarą būtinai su argumentais (teiginiai netinka), ne švepla kalba ir pan.
Na, o reitingavimas be tokių priedų (pvz. vietoj argumentų įrašytas teiginys) automatiškai užtraukia minusą pačiam reitinguotojuj.

Na, bet siūlyti „moderatoriams patiems prisiimti daugiau darbo“ yra tas pats kas siūlyti „nusikaltėliui pačiam savo nuožiūra pasiskirti įkalinimo trukmę“ :)

nesamone bus. tu vel ribojimus siulai ir "diedovscina" - kai gales kauptis pas kazka "galimybiniai iskreipt rezultata reitingo taskai". cia tik kitokio pobudzio reitingavimo iskreipimas - itakos kaupimas. limitas negali but labai ilgalaikis. metu ketvirciui cia jau debilizmas butu. tada iskart bus "sukaupe" ir tie kur "nesenai prisiregistrave". reitingavimo limitas turi but momentinis. as parai siulau, nes gal programiskai taip paprasciau. geriausias aplamai variantas butu sakykim koks vienas reitingas kokiai valandai narsymo :D bet kas praskaitinejes sakykim valanda laiko gauna galimybe uzdet viena reitinga. ir nepersikelia ten niekas i jokias ateitis. kita karta gali reitinguot tik po valandos nuo uzdejimo. jei prasedejai 2 valandas - nereiskia kad gauni galimybe uzdet du reitingus. ir toliau lieka tik vienas galimas uzdet reitingas. tiesiog tu nepasinaudojai galimybe ir tiek. galimybes neturetu kauptis ir ribot reikia butent jas. nes cia kaip reitingavimo bugo formavimasis. o ne pati reitingavima reguliuot. va tokia reitingavimo sistema turi but. VISIEMS VIENODA ir sulyginanti galimybes. ir niekaip nesurista su "senbuviais", "surinkusiems reikiama norma" ar ten dar kazkaip kitaip - kas tiesiogiai iskreipia reitingavima...
o moderatoriu darbas pagal mane yra tik salint spamerius ar ten visokius klonus, ar trint antiistatymine necenzura. o ne kistis i reitingavima.
verst dirbtinai rasyt komentara prie reitingo irgi negalima. cia laisvos nuomones isreiskimo suvarzymas. tau svety ziuriu diktaturos labai patinka, kad visi pasiulymai diktaturiniai :D :D :D as manau teisinga tik nesavanaudisko tipo reitingavimo sistema. neutrali. pvz tokias moderatoriu galimybes, kaip uzdet iskart kokiu minus 100 reitingo tasku belenkam, net ir "kilniais tikslais" - as vertinciau kai labai grubu isikisima. :) nu bet cia mano nuomone. ta teturetu galet sau leist nebent forumo savininkas ar ten koks globalus administratorius. ir nepiktnaudziaut aisku - o tik kritiniais atvejais - sakykim forumo nulauzimo atveju ir pan - kai atvejis etiskai neutralus.
  • 0

Lyderiai-

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-23, 19:12 

Aš ir pagalvojau apie tokią reitingavimo sistemą kaip AAA000 siūlo būtu visai teisinga ir piktnaudžiavimui prasmės liktu mažai. Ir nereikia limito nuo kiek pliusų gali pradėti dėlioti minusus, gal tik laiko limitas kai prisiregistravai reitinguoti pradėti gali tik po tarkim 5, ar 7 dienų. Parai 5 reitingai pilnai pakatu, kitą parą vėl išnaujo 5 net jei neišnaudojai prieš tai. Nelabai atsimenu, kad kada būčiau per vieną dieną reitingavęs daugiau nei 3-4 kartus.

Pati reitingavimo sistema gal ir nebloga, jos naikinti nereikia, tik patobulinti, kad neliktu kaip tuo piktnaudžiauti. Nes visi net ir naujai prisiregistravę mato su kokiu "fruktu" tenka diskutuoti.
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +1479

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-23, 19:51 

Jeigu forumo dalyvis būtu labiau tolerantiškas savo antrininkui, nereikėtų jokių apribojimų, visi puikiai sutartu. :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +75

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-23, 22:45 

Idėja su balų skaičiaus per dieną ribojimu turbūt gera, BET ar mes turime priemones nuo krūvos accountų naudojimo iš to pačio kompo?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-24, 05:08 

Hmz rašė:
Idėja su balų skaičiaus per dieną ribojimu turbūt gera, BET ar mes turime priemones nuo krūvos accountų naudojimo iš to pačio kompo?

kiek zinau sitai nesunkiai sprendziama ip arba kompo proco kazkokio ten vidinio numerio baninimu. panasiai kaip telefonu imei kodas - tik kitaip vadinasi. ar kombinacijos situ dalyku. nesisprecializuoju - tik ka girdejau - platinu :D ta prasme kompai nera "bevardziai", ir matomas kaip minimum bent jau tinklo marsrutizatoriaus, uz kurio stovi ts konkretus kompas mac adresas, ir galima banint. arba ten prie acaunto pririst tik viena toki.
bet as kaip rasiau - geriau padaryt teisinga pacia reitingavimo sistema (be stambiu spragu, kaip ten visokie apribojimai) - ir tokios problemos, kad reikia ten kazka reguliuot - atkrenta savaime. arba visokiu spameriu tvarkyma uzkraut patiems forumieciams, per tas funkcija kur informuot administracija :D jei keli sureguoja, tada isikisa administratorius ir paziuri logus ir kazkam ban :D
labiausiai vertinga diskusijos platforma yra autonomine - isvis be registracijos. bet sunku priziuret tokia. ta tegali leist tik dideli portalai. bet ir ten ip viesina pvz diskutuotoju ar surisa pasisakymus su ip, kad kiti paziuret galetu, ar ten ne is vieno ip atseit "daug komentuotoju anoniminiu" :D visko nesureguliuos keli - tai uzmeta sita darba patiems diskutuotojams :D :D :D bent is dalies.
  • 0

Lyderiai-

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-24, 08:04 

O isvis kam tas reitingavimas reikalingas, as net nezinau kaip reitinguoti.
  • 0

Reputacija: -968

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-24, 08:11 

AAA000 rašė:
Hmz rašė:

kiek zinau sitai nesunkiai sprendziama ip arba kompo proco kazkokio ten vidinio numerio baninimu. panasiai kaip telefonu imei kodas - tik kitaip vadinasi. ar kombinacijos situ dalyku. nesisprecializuoju - tik ka girdejau - platinu

Joks vidinis proco numeris į internetą nekeliauja. Tave kažkas apmulkino.
Unikalūs adresai irgi nesąmonė - jei useriai į internetą išeina per darbovietės proxy, jie gali turėti vienodus ip adresus.

Cituoti:
ta prasme kompai nera "bevardziai", ir matomas kaip minimum bent jau tinklo marsrutizatoriaus, uz kurio stovi ts konkretus kompas mac adresas, ir galima banint. arba ten prie acaunto pririst tik viena toki.

Jei prie accounto pririšime jo naudojamą mac adresą (kurių anyway php negauna), man teks kurtis tris accountus - mobiliam, namams ir darbui. O štai prikepti šimto accountų tai nesukliudys.
Jei, atvirkščiai, iš vieno ip ar mac leisime veikti tik vienam accountui, tai sukels problemų vartotojams, kurių išoriniai adresai vienodi, kurių adresai generuojami dinamiškai ir t.t.
  • +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-24, 08:50 

Hmz rašė:
O tu imk ir surašyk pareiškimą prokuratūrai dėl galimo šmeižimo.

Hmm... kai mažas žmogelis neberanda kuo didžiuotis - tada jis ima didžiuotis savo nužmogėjimu.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-24, 09:10 

Arunas1948 rašė:
O isvis kam tas reitingavimas reikalingas

Na, bandymai robotizuoti (sukišti į kažkokius standartų/reitingų/ rėmus) žmogaus elgesį paprastai baigiasi nesėkme.
Akivaizdu, jog dabar šią robotizuojamą sritį yra uzvaldę sunkiai suvaldomų vinerių sunkiai suvaldomi lūkesčiai viewtopic.php?f=25&t=44391&p=402617
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-24, 12:49 

svetys rašė:

2. Vėlgi, gal galite paaiškinti kaip mano reitingavime pernakt atsirado 50+ minusų – nors tokio atsiradimo mano reitingo istorija nerodo. Gal galite paaiškinti kokia čia yra įvykdyta maklė?

Netiesa. Dingo pliusai, o ne atsirado minusai. Peržiūrėjau reputacijos istoriją ir radau, jog AAA000 per penkias minutes sudėliojo bent 30 pliusų iš visiškai skirtingų temų. Jie panaikinti.

Reitingavimo sistema šiuo metu yra peržiūrima. Jeigu bus kokių nors pokyčių, forumo nariai bus informuoti.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-24, 19:04 

Hmz rašė:
Joks vidinis proco numeris į internetą nekeliauja. Tave kažkas apmulkino.
Unikalūs adresai irgi nesąmonė - jei useriai į internetą išeina per darbovietės proxy, jie gali turėti vienodus ip adresus.

Jei prie accounto pririšime jo naudojamą mac adresą (kurių anyway php negauna), man teks kurtis tris accountus - mobiliam, namams ir darbui. O štai prikepti šimto accountų tai nesukliudys.
Jei, atvirkščiai, iš vieno ip ar mac leisime veikti tik vienam accountui, tai sukels problemų vartotojams, kurių išoriniai adresai vienodi, kurių adresai generuojami dinamiškai ir t.t.

cia as supaprastinau tiesiog :D tiesiog kazka isgeneruoja (man ten aiskino tikrai smulkiai, bet uzkniso mane tiesiog ar kazko nesupratau - tai as savaip uzsivardinau ir tiek :D :D :D ) ir surisa situs duomenis su registracija, kuri tiesiog privaloma. as gi nezinau ar cia taip daroma, nu tai remiuosi kur maciau kaip veikia. cia gi forumai sablonines platformos kazkokie. ir galima pastatyt apsauga ant sito. jei to nenaudoja kitur ar leidzia dinaminius ip ir proxy - nereiskia kad tai neegzistuoja. yra net labiausiai paplitusiu proxy ip sarasai, kur gali ivest i programa ir blokuos, jei is ten bandai jungtis - neleidzia prisijungt. o jei tiesiogiai - be problemu pasijungi. visokios regionines apsaugos buna, pagal dali ip ir pan. ip adresai ant medziu neauga - ju yra ribotas kiekis. vienu zodziu suformuluot unikalu prisijungejo adresa yra lengva. ir ten visus tikrint "nuo visko kas gali teoriskai pakent" nera butina.
  • 0

Lyderiai-

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-04-24, 19:22 

Dvigubas nulis rašė:
svetys rašė:

Netiesa. Dingo pliusai, o ne atsirado minusai. Peržiūrėjau reputacijos istoriją ir radau, jog AAA000 per penkias minutes sudėliojo bent 30 pliusų iš visiškai skirtingų temų. Jie panaikinti.

Reitingavimo sistema šiuo metu yra peržiūrima. Jeigu bus kokių nors pokyčių, forumo nariai bus informuoti.

va apie tai ir sneka - aktyvus kisimasis i reitingavimus. kokiu pagrindu nuimet mano pliusus? :D prirasyta galimybese apie ten visokius draugu-priesu aljansu formavimus. as tipo nuomoniu atsvaros neformalu aljansa pries uzsisedejusius forumo trolius gal formavau :D :D :D. o realybej gaunasi, kad minusai negalimi, ir net pliusai trinami :D ir uz minusus ispejimai - tai ju ir nebededu. tai kas cia per reitingavimo politika? cia nesamone gryna...
  • -1

Lyderiai-

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę