Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 23 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Karyba ir technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-16, 12:45 

Tai kad antroj nuotraukoj prorusiški kovotojai su georgijaus juostelėmis..
  • 0

Paskutinį kartą redagavo paranoiac 2014-06-16, 23:04. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: +16

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-16, 12:57 

Rusija = DRAUGAS! Tik Su RUSIJA mes būsim sotūs, saugūs, aprūpinti! Mums ta „demokratija“ nereikalinga, nes tada prisiveisia visokių pederastų, gotų, ir apskritai, bernai sumoteriškėja - ima nešioti plaukus, ilgesnius nei per porą pirštų!
  • 0

Reputacija: +624

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-16, 13:19 

- rašė:
Rusija = DRAUGAS! Tik Su RUSIJA mes būsim sotūs, saugūs, aprūpinti! Mums ta „demokratija“ nereikalinga, nes tada prisiveisia visokių pederastų, gotų, ir apskritai, bernai sumoteriškėja - ima nešioti plaukus, ilgesnius nei per porą pirštų!

Viso to yra ir rusijoi tik jie dbr padvale slepsis ar darys uzdarus vakarus saviems, nepriklausomai nuo valdzios. Ar cia vis dar to sukirpimo esi katram galioja, kad tarybiniais laikais sekso nebuvo.
  • 0

Reputacija: +47

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-16, 13:20 

- rašė:

Oi trolis, 999 lygio, praskaidrinai man sia apsiniaukusia diena :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-16, 13:28 

idomu kodel jie issirinko oligarcha prezidentu..
  • 0

Reputacija: +24

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-16, 18:38 

- rašė:

Būtent prieš tokį akmens amžiaus požiūrį ir eina žmonės į karą. Nes mat, jei neskustas, jei nesikeikia ir degtinės nemaukia litrais tai jau ne vyras.
  • 0

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-16, 19:10 

Aš manau, kad ten jis sarkastiškai rašė..
  • 0

Reputacija: +3121

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-16, 19:36 

Neįsivaizduoju kaip jis padeda ukrainiečiams remdamas oligarchiją Ukrainoje. Šiaip jau jis užsiima žudymu ukrainiečių, kurie išdrįso pasipriešint oligarchų priespaudai.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-16, 21:58 

Kur raudonskūrių viršininkas? Nes pėškos jau susirinkę ir bando iš "lempos" komentarais keisti temą.
  • 0

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-16, 22:18 

Nu vyrukas matosi griežtas... Ne ką prastesnis už tuos Donecko kovotojus laisvės didžiuosius... Bet kad ir kaip ten bebūtų, stiprybės jam ir jo būriui.
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-16, 22:26 

azotas rašė:
Idomus ir teisingas klausimas. Atsakymas turbut butu cia ir yra demokratijos problema, kad runkeliu dauguma isrinks i valdzia ta kuris pazers geresniu pazadu, dar koki koncerta surengs, ar panasus opiumas liaudziai, o babkiu tokiom reklamom oligarchai turi. Bet siaip jo palaikau Ukraina kaip ir like 90% cia esanciu.

Klausimas/pastaba (ne asmeninis, bet viesas) dalyviui Arns ir visiems likusiems pro rusams.
Cituoti:
Ji pažeidė pagrindinį – Budapešto – memorandumą, kurį Rusija pasirašė ir kurio garantu ji pati buvo. O galų gale pati jį ir pažeidė. Taip elgiasi apgavikai ir paprasčiausi šunsnukiai.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1981

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-16, 23:13 

bahuriux rašė:
azotas rašė:
Idomus ir teisingas klausimas. Atsakymas turbut butu cia ir yra demokratijos problema, kad runkeliu dauguma isrinks i valdzia ta kuris pazers geresniu pazadu, dar koki koncerta surengs, ar panasus opiumas liaudziai, o babkiu tokiom reklamom oligarchai turi. Bet siaip jo palaikau Ukraina kaip ir like 90% cia esanciu.

Demokratijos problema dar ir ta, kad balsuoja dauguma, bet balsus skaičiuoja mažuma. Kadangi balsavimas yra anonimiškas, t.y. aš pvz. negaliu pažiūrėti už ką balsavau aš ir balsavo mano kaimynas, vadinasi balsus lengva falsifikuoti, skirtingai nei parašus referendumui.

Aš taip pat už Ukrainą, tik be Kijevo chuntos ir oligarchų valdžios. Vadinasi už Donbaso sukilėlius.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-16, 23:17 

bahuriux, ir pacitavai žmogų, iš svetimos šalies pasisamdžiusi už samdinį, kuriam norėtųsi to savo šalyje, bet apgailestauja jog ten niekas nesiryžta kariauti... Yep, įkvepiantis pavyzdys, reiktu jį į Lietuvos istorijos vadovėlius įtraukti, ar bent jau kokį paminklą pastatyti.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +153

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-16, 23:44 

Arns rašė:
bahuriux, ir pacitavai žmogų, iš svetimos šalies pasisamdžiusi už samdinį, kuriam norėtųsi to savo šalyje, bet apgailestauja jog ten niekas nesiryžta kariauti... Yep, įkvepiantis pavyzdys, reiktu jį į Lietuvos istorijos vadovėlius įtraukti, ar bent jau kokį paminklą pastatyti.

Kaip vanduo nuo žąsies :)
Gimęs būti raudonu ilgainiui patampa rudas kaip kakis :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +98

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-17, 02:12 

mykolas rašė:
bahuriux rašė:
azotas rašė:

Demokratijos problema dar ir ta, kad balsuoja dauguma, bet balsus skaičiuoja mažuma. Kadangi balsavimas yra anonimiškas, t.y. aš pvz. negaliu pažiūrėti už ką balsavau aš ir balsavo mano kaimynas, vadinasi balsus lengva falsifikuoti, skirtingai nei parašus referendumui.

Aš taip pat už Ukrainą, tik be Kijevo chuntos ir oligarchų valdžios. Vadinasi už Donbaso sukilėlius.

Klįsti, skaičiuojant balsus ir prižiūrint dėžes sėdi skirtingų partijų atstovai. Tai ir užtikrina, kad nebūtų klastojama, kaip referendumo atveju rytų Ukrainoje.
  • 0

Reputacija: +3121

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-17, 03:43 

Gerai pasakyta: norint islikti psichologiskai stabiliam ir fiziskai gyvam, reikia y prieso naikinima ziureti kaip y savigyna ir butinybe norint isgyventi.
- Skersti okupantus be pasigailejimo. Kito kelio nera. Sekmes kovojant del savo ir kitu laisves.
- Ydomu kokia Rusijos okupantu motyvacija? Nejaugi jie gina tevyne, o gal tiesiog tai daro del pinigu? Uz ka jie kovoja svetimose zemese?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +257

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-17, 08:47 

- rašė:

Ai trumpesni plaukai išreiškia didenį vyreškumą. Nenusišnekėk kvailį, vyrai visais laikaisnešiojo ilgus plaukus, tiesa sakant visokius plaukus,. kokie užauga tokius ir nešioji. Ir nereik sureikšminti. Per tokius durnius ir turim nemažą diskriminaciją. Negi visi turi atrodyt kaip kaliniai, apskusti iki dviejų pirštų storio :D

Lietuva Rusijos sudėtyje niekada nebūtų Lietuva, o būtų Rusijos dalis, kažkuri federacija, ar kelios federacijos. Bet reik suprasti, kad Rusjos sudėtyje nebus tiesos ir laisvės. Nepriklausomybės taip pat jų sudėtyje nerasi.
  • 0

Reputacija: +796

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-17, 09:15 

Manu verta pažiūrėti ir paskaityti Rolando Paulausko paaiškinimą apie Ukrainą. Jo apkaltint komunistinėm pažiūrom kaip ir neįmanoma, nes net nebuvęs spaliuku. Kitas momentas pats pirmas žmogus garsiai prabilęs apie nepriklausomybę. Gerai prisimenu koks buvo šokas visiems kitiems. Nes normaliai dabartiniai tiek kairieji tiek dešinieji buvę komunistų partijos ar komjaunimo funkcionieriai. Tik pakeitė kepures ir uoliai tarnauja ES kaip seniau TSRS. Taip kad paskaitykit kas ir kaip su tą Ukraina. Ir iš viso kam reikalingas tas chaosas. Tuo labiau kai naujasis prezidentas buvęs Janukovičiaus laikais ekonomikos ministras. Keistai žmonės renką praktiškai tai kas buvo. http://www.rolandaspaulauskas.lt/?p=1671 Vadintis vieni kitus raudonais ar žydrais nekonstruktyvu :-)
  • 0

Reputacija: -38

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-17, 09:29 

mykolas rašė:
bahuriux rašė:
azotas rašė:

Tamsta ties baudžiako riba vaikščiojate... Nesiskųskite po to...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-17, 14:21 

vytautas50 rašė:
Nes normaliai dabartiniai tiek kairieji tiek dešinieji buvę komunistų partijos ar komjaunimo funkcionieriai. Tik pakeitė kepures ir uoliai tarnauja ES kaip seniau TSRS.

Na visi mes galim pririnkti politikos apžvalgininkų nuomonių, bet tiesa iš tikrūjų tokia, kad dabar persivadine gražiais pavadinimais ankščiau nemažai jų buvo komunistai, tame tarpe socialdemokratai ypač. Dėl to man labau patinka jaunimas, ir norisi daugiau ne anos kartos, o mūsų kartos žmonių valdžioje. Jie nėra taip sugadinti sovietų, atkatų ir kompromatų. Todėl man Liberalų sąjūdis (nereklamuoju) atrodo rimčiausiai. Dar nėra tiek prisidibę/išgarsėję kaip anie, soc.demokratai, tvarka ir teisingumas, kairieji krikščionys demokratai. Darbo partija mano nuomone visada buvo prorusiška ir priklausoma nuo rusų.
  • 0

Reputacija: +796

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-17, 17:28 

Juk minusas aiškų sarkazmą pareiškė. Keista, kad tiek daug žmonių to nesupranta.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-06-17, 21:12 

Dabar pas mane visąlaik bus toks parašas.
Keista, „didžiausi“ patriotai myli Rusiją, nekenčia Amerikos - nors būtent Amerika yra (tam tikra prasme) Lietuvos nepriklausomybės garantas, ir suteikia galimybę PATIEMS tvarkytis savo valstybėje.
Keista, „patriotai“ nusistatę prieš laisves ir teises, nors būtent jos leidžia jiems reikšti savo nuomonę.
  • 0

Reputacija: +624

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume