Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Karyba ir technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-05, 01:25 
     
Prakeikti ruskių teroristai, remiami fašistinės kremliaus chuntos
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-04-11, 15:12
Pranešimai: 1713
Miestas: Vilnius
Reputacija: +98
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-05, 05:25 
     
Visi straipsniai kuriuose yra vartojamas zodis teroristas ir kalbama apie Ukraina dvelkia propoganda. Jau seniai visi lyg ir susitarem, jog zodis teroristas tikrai negali buti taikomas Ukrainos atveju. Kitaip visi Egipte, Alzyre, Sirijoje ar visur kitur kariaujantys ar kariave kovotojai turetu buti laikomi teroristais. Net Islamo valstybes kovotoju nelabai galima vadinti teroristais. Jei kazkas kovoja pries reguliariaja armija tai niekaip nera susija su terorizmu. Terorizmas yra nukreiptas pries civilius gyventojus norint ibauginti ir skleisti panika. Cia labiau vyksta pilietinis karas, primenantis Vietnamo situacija. Visiskai supriesinta tauta vardan kazkokiu turtingu dedziu interesu.. Jei istikro laikas Ukrainieciams pasiduoti nes jei sugriaus visa sali teks ilgai gyventi skurde ir atstatineti viska ka prisidare. As tu zmoniu vietoje geriau jau junkciausi prie Rusijos. Vistiek bus geriau nei tai kas laukia "laisvos" Ukrainos. Tiesa Ukrainoje nekariauja reguliarioji armija. Ten yra vygdomos "antiteroristines operacijos". skiedalai, kitaip nepavadinsi. Tiek vieniems dedems tiek kitiems dedems svarbu tikrai ne ukrainieciu gerove.
 • 0
Užsiregistravo: 2012-10-14, 12:08
Pranešimai: 215
Reputacija: -26
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-05, 13:54 
     
1. Nepastebėjau, kad kas su tamsta tarėsi ir juolab susitarė... čia tikrai nėra esmė, kaip pavadinti agresorių.
2. Ukrainoje nieko panašaus į pilietinį karą, nors būtent tai tamsta nori čia prastumti. Dar pirmą - antrą etapą galima buvo pritemti iki pilietinio, bet tolimesnis ardymasis niekaip netelpa į šiuos rėmus - gyventojai išbėgiojo iš naujų karo židinių, tai koks čia pilietinis? kokių piliečių?
3. "Jei istikro laikas Ukrainieciams pasiduoti nes jei sugriaus visa sali teks ilgai gyventi skurde ir atstatineti viska ka prisidare. As tu zmoniu vietoje geriau jau junkciausi prie Rusijos." - čia ir išlenda skysto žmogaus raudonas siluetas.
4. Nesuprantu giedančių raudoną giesmę - jei ten taip gerai, tai gero kelio... nes dauguma Lietuvos gyventojų visais laikais nenorėjo ir nenori gyventi su okupantu vienoje valstybėje, todėl man sunku suvokti kodėl ukrainiečiai turėtų norėti priklausyti nuo rusijos (iš mažos raidės, kad parodyčiau panieką dabartinei šios valstybės užsienio politikai).
 • 0
Užsiregistravo: 2011-03-18, 12:23
Pranešimai: 25
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-05, 14:47 
     
Šiaip vakar teko žiūrėti gyvai per rusų NTV kas darosi būtent rytų Ukrainoje. Vadinami separatistai valė nuo ukrainiečių armijos vieną iš miestų o rusų žurnalistas tiesiogiai filmavo. Bent tame mieste jokių gyventojų. Kur jie pasidėjo neaišku. Pabėgo į Rusiją ar Ukrainą neaišku. Kaip sakė pasitaiko pavieniai seni žmonės kurie neturi fizinių galimybių kažkur judėti. O šiaip žaidimas su snaiperiais. Rodė ligoninėje atsidūrusį ukrainiečių kariškį kurį į nugarą sušaudė savi. Tiesiog priekyje esančius šaudo savi iš nugaros jei nejudi reikiama linkme. Ginkluotės prasme separatistai tikrai labai neblogai ginkluoti. Nesimato jokių problemų šiuo klausimu. Kaip separatistai teigia jie laiko apsupę apie 10000 ukrainiečių karių. Pagrindinis jų tikslas atstumti ukrainiečius saugiu atstumu nuo miestų, kad negalėtų apšaudyti. Bendrai stebint separatistų kovinius veiksmus akivaizdu kad tai profesionalai o ne šauktiniai kaip Ukrainos armijoje. Bendrai rytų ukrainiečiai yra rusai o ne ukrainiečiai. Net sovietmečiu vakarų Ukraina buvo "bandervcai" ir kitaip jų niekas nevadino. Taip kad realiai visuomet egzistavo dvi Ukrainos. Tik anuomet tai nebuvo aktualu. Normaliausias žmogiškas variantas taikiai susiderinti kas kam nori priklausyti. Paspausti rankas ir išsiskirti. Kokio velnio vieniems kitus žudyti. Dėl ko?
Žiūrint dabar iš perspektyvos galima paklausti ar ukrainiečiai geriau gyveno prie Janukovičiaus ar dabar gyvena prie Porošenkos? Padėtis suprantama tik blogės. Praktiškai niekas nenori Ukrainos finansuoti. Nebent tik įsigyti ginklams. Kai nusistovės kažkokia pusiausvyra tuomet ir bus matyt su kuo kalbėt.
 • 0
Užsiregistravo: 2010-02-06, 00:34
Pranešimai: 1395
Reputacija: -117
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-05, 17:00 
     
Dėl terorizmo tai aš pritarčiau kad ten ne teroristai o kovotojai, dėl kitko tai grynas raudonas briedas.. kas kam į nugaras šaudė nemačiau, gali būti ir taip ir visiškai kitaip.. ką reikės tą parodys žūrnalystai (galioja ne tik prorusams). Sovietmečiu visi "kažkas" buvo.. labusus kažkodėl ir dažnai fricais vadino (kalbu apie kariuomenę)
 • 0
Užsiregistravo: 2008-07-14, 10:06
Pranešimai: 2944
Reputacija: +1299
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-05, 17:03 
     
vytautas50 rašė:
Šiaip vakar teko žiūrėti gyvai per rusų NTV kas darosi būtent rytų Ukrainoje. Vadinami separatistai valė nuo ukrainiečių armijos vieną iš miestų o rusų žurnalistas tiesiogiai filmavo.

O aš žiūrėjau II pasaulinio nacionalsocialistinius reportažus, kur sakė tuoj išgelbės pasaulį nuo komunistinio maro.
Ar čia ne tiek žurnalistai kur pasakojo apie ukrainiečių nukryžiuotą
vytautas50 rašė:
Ginkluotės prasme separatistai tikrai labai neblogai ginkluoti. Nesimato jokių problemų šiuo klausimu.

Kažin kaip jie apsirūpina ta ginkluote ? :-) Tikriausiai "humanitarinė" pagalba ?

vytautas50 rašė:
Pagrindinis jų tikslas atstumti ukrainiečius saugiu atstumu nuo miestų, kad negalėtų apšaudyti. Bendrai stebint separatistų kovinius veiksmus akivaizdu kad tai profesionalai o ne šauktiniai kaip Ukrainos armijoje.

Tikriausiai Mariupolį iš Grad'ų apšaudė, kad nustumtų ukrainiečius nuo Donecko ? :-)
Beje, iš kur tie profesionalai tarp teroristų (separatistų). Juk ten kovoja tik paprasti angliakasiai sukilę prieš Kijevo "chuntos" "fašistinį" režimą ?

vytautas50 rašė:
Bendrai rytų ukrainiečiai yra rusai o ne ukrainiečiai. Net sovietmečiu vakarų Ukraina buvo "bandervcai" ir kitaip jų niekas nevadino. Taip kad realiai visuomet egzistavo dvi Ukrainos. Tik anuomet tai nebuvo aktualu. Normaliausias žmogiškas variantas taikiai susiderinti kas kam nori priklausyti. Paspausti rankas ir išsiskirti. Kokio velnio vieniems kitus žudyti. Dėl ko?

Rusija taip pat ne vienalytė. Kažin kodėl rusai čečėnams, ingušams, Japonijos saloms neleido referendumų rengti ? :)
Kodėl nesilaikoma Minsko susitarimų ?
Tegul atiduoda užgrobtus Krymą, Donecką ir Luhanską ir bus galima sukirst rankom.

vytautas50 rašė:
Žiūrint dabar iš perspektyvos galima paklausti ar ukrainiečiai geriau gyveno prie Janukovičiaus ar dabar gyvena prie Porošenkos? Padėtis suprantama tik blogės. Praktiškai niekas nenori Ukrainos finansuoti. Nebent tik įsigyti ginklams. Kai nusistovės kažkokia pusiausvyra tuomet ir bus matyt su kuo kalbėt.

Galima paklausti kada Varšuva geriau gyveno. Kai vokiečiai okupavo ? Ar kai buvo "išvaduota" iš nacionalsocialistų (nacių) gniaužtų ?

Atsakymas: tada kai Varšuva buvo laisva.
 • 0
Užsiregistravo: 2008-03-16, 23:47
Pranešimai: 672
Reputacija: +49
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-05, 17:46 
     
Na aš ir sakau kad ten tie separatistai tikrai ne angliakasiai. Ten net ne rusų eiliniai šautiniai o kur kas geriau paruošti kariai. Tokiam plote tiesiog fiziškai su tokiu pasiruošimu nerasi.
Kas liečia pačius rusus karo metu tai normaliai iš paskos ėjo NKVD ir jei bandai suktis atgal esi nušaunamas. Tiksliau kai taip pradėjo daryti sustabdė bėgimą. Tankus normaliai užrakindavo kad negalėtum pabėgti. Čia kariavusių gyvi prisiminimai.
Kas liečia apšaudymus tai Donecką normaliai ukrainiečiai apšaudo "smerč". 8 futbolo aikščių plote nelieka nieko. Karas yra karas ir visiems nusispjaut ant civilių.
Na kai Rusija nusileis Ukrainos atžvilgiu tai praktiškai neteks Juodosios jūros. Ten visur atsiras NATO bazės kaip ir pas mus. Nemanau kad tai juos labai žavi. :-) Tiesiog tempia gumą kaip galėdami. Išsekinimo karas. Rusijai palyginus pigu, o Ukrainai sudėtinga.
Visumoje kas liečia laisvę jos nėra, nebuvo ir nebus. Kažkas kažkam priklauso ir tarnauja. Didesnis srėbalo indas išrinktiesiems tai nėra laisvė. Žmonės dar vienas kito atžvilgiu barbarai gyvenantys silpnesnio sąskaita. Čia viskas kaip gamtoje. Silpnesni arba maistas stipresniam arba tarnai. Kaip buvom laukiniai taip ir likom. Tik techninės galimybės užtikrina didesnį tarnų, vergų valdymą. :-)
 • 0
Užsiregistravo: 2010-02-06, 00:34
Pranešimai: 1395
Reputacija: -117
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-05, 18:12 
     
Tik kad "vergaut vakarams" yra kažkodėl 10000000 kartų geriau, nei Rasijai. Užtenka pažiūrėt į gyvenimo kokybės indeksą, GDP, vidutinį atlyginimą, sveikatos apsaugos lygį, visuomenės išsivystymą, technologijų lygį ir taip toliau.
 • 0


_________________
"Maybe it's not politicians who suck, maybe something else sucks around here. Like... The public" - George CarlinUžsiregistravo: 2010-10-22, 22:25
Pranešimai: 1631
Miestas: Vilnius
Reputacija: +475
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-05, 18:22 
     
vytautas50 rašė:
Na kai Rusija nusileis Ukrainos atžvilgiu tai praktiškai neteks Juodosios jūros. Ten visur atsiras NATO bazės kaip ir pas mus. Nemanau kad tai juos labai žavi. :-) Tiesiog tempia gumą kaip galėdami. Išsekinimo karas. Rusijai palyginus pigu, o Ukrainai sudėtinga.
Visumoje kas liečia laisvę jos nėra, nebuvo ir nebus. Kažkas kažkam priklauso ir tarnauja. Didesnis srėbalo indas išrinktiesiems tai nėra laisvė. Žmonės dar vienas kito atžvilgiu barbarai gyvenantys silpnesnio sąskaita. Čia viskas kaip gamtoje. Silpnesni arba maistas stipresniam arba tarnai. Kaip buvom laukiniai taip ir likom. Tik techninės galimybės užtikrina didesnį tarnų, vergų valdymą. :-)


Na,keletas minčių:
kol Rusija laikysis imperinių nuostatų (atkurti didžiąją Rusiją),tol ji matys visur priešus.
Rusija turi galų gale atsibusti,juk II-as pasaulinis karas jau senokai pasibaigė.Rusijai kaip krikščioniškai valstybei reikia atlikti atgailą ne tik prieš kitas tautas bet ir prieš savo žmones (kažkas panašaus į Niurnbergą).Pavyzdys yra Vokietija,kuri prisikėlė iš griuvėsių ir dabar tikrai yra viena iš galingiausių valstybių (nors daug metų savo teritorijoj turi JAV karines bazes).Kinija tikrai dabar nesiruošia būti Rusijos draugu(nes kas nori su ubagu draugauti).Kinija jau senokai yra orientuota į ES ir JAV,nes  čia daugiausia realizuoja savo prekes.Na dėl JAV iš viso nėra ko pergyventi-tai didžiausia pasaulio demokratija ir pramoninė galybė.Žinoma galima kabinėtis prie visokių smulkmenų ir pūsti iš to burbulą(esam tokių dalykų matę),bet muilo burbulai galop sprogsta,kaip ir SSSR.Na o NATO bazės Lietuvoj ar kitur yra garantas,kad išvengsim Donecko ar Lugansko scenarijų.Kai tik Rusija pakeis savo mąstymą ir pasikeis, nebeliks būtinumo laikyti kokias nors bazes. ir nesidangstyk filosofijomis apie žmogaus primtyvumą,kaip senas komunistas.Geriau atsakyk,kodėl Rusų Mentalitetas vis dar sustingęs praeitame amžiuje? Tamstos taip pat
 • 0


_________________
Nuomonė apie žmogų, kaip ir apie beveik kiekvieną būtybę, priklauso nuo to, iš kokio atstumo į jį žiūri!


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-02, 19:24
Pranešimai: 887
Miestas: Klaipėda
Reputacija: +442
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-05, 18:58 
     
Velnias rašė:
1. čia tikrai nėra esmė, kaip pavadinti agresorių.

Ir dar kaip yra. Iš vis terorizmas kare negalimas vartoti terminas, nes civilių aukos atsitiktinės, o ne tikslinės.

Cituoti:
2. Ukrainoje nieko panašaus į pilietinį karą, nors būtent tai tamsta nori čia prastumti. Dar pirmą - antrą etapą galima buvo pritemti iki pilietinio, bet tolimesnis ardymasis niekaip netelpa į šiuos rėmus - gyventojai išbėgiojo iš naujų karo židinių, tai koks čia pilietinis? kokių piliečių?

Dar vienas puikus pavyzdys kaip trūksta raukšlelių smegenyse. Koks pilietinio karo apibrėžimas? http://en.wikipedia.org/wiki/Civil_war# ... e-fearon-1
Ir net jei apsimesime kad nenusišnekėjai, gal galėtum pateikti pilietinio karo pavyzdžių, kur didelė dalis vietinių neišsibėgioja?
 • 0


_________________
Žmonės, kurie neapkenčia tiesos, nepakenčia ir žmonių, drįstančių ją sakyti. Fransua Fenelonas


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-01-09, 12:50
Pranešimai: 6318
Reputacija: +153
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-06, 09:07 
     
Vakar girdžiu per kažkurį mūsų oficialų tv kanalą kad iš rytų Ukrainos į Rusiją pabėgo 0.6 milijonų pabėgėlių. Maža to tie pabėgėliai apsigyveno pas kitus eilinius rusus ir nėra jokių pabėgėlių stovyklų kaip pas arabus. Keista kodėl tipo ukrainiečiai bėga ne į Ukrainą o Rusiją. Tiesiog rytų Ukrainoje visą laiką gyveno rusai o ne ukrainiečiai. Kažkoks ukrainietis partijos sekretorius taip nupaišė žemėlapį nes jam gražiau atrodė. Dabar ukrainiečiai sumastė rusus jėga padaryt ukrainiečiais. Klasikinis kitataučių naikinimo būdas. Rezultate turim ką turim. Bandymas tam pasipriešinti iš rusų pusės. O propaganda gynybą vadina agresija.
 • 0
Užsiregistravo: 2010-02-06, 00:34
Pranešimai: 1395
Reputacija: -117
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-06, 09:33 
     
Cituoti:
Vakar girdžiu per kažkurį mūsų oficialų tv kanalą kad iš rytų Ukrainos į Rusiją pabėgo 0.6 milijonų pabėgėlių.

Įsijunk kitokį kanalą. Kad tau taip sakoma, nebūtinai taip yra. Pavyzdžiui aš girdėjau, kad bėga į ukrainos pusę. Tai negalima priimt to kaip už pinigą ir ant to statyti tolesnę pasaką.

Cituoti:
Ir dar kaip yra. Iš vis terorizmas kare negalimas vartoti terminas, nes civilių aukos atsitiktinės, o ne tikslinės.

O kai tikslingai automatais sušaudomas autobusas pilnas civilių, čia tikslinės aukos?

Cituoti:
Ir net jei apsimesime kad nenusišnekėjai, gal galėtum pateikti pilietinio karo pavyzdžių, kur didelė dalis vietinių neišsibėgioja?

Esmė ne apie pabėgusius ar ne pabėgusius, tačiau, kas kovoja vienoje ar kitoje pusėje. Pilietinis karas turi vykti tarp savų piliečių, o ne piliečių ir turistų iš rusijos.
 • 0
Užsiregistravo: 2010-05-11, 22:23
Pranešimai: 23
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-06, 10:07 
     
dododo rašė:
O kai tikslingai automatais sušaudomas autobusas pilnas civilių, čia tikslinės aukos?

Naivumas tikėti kad savo kontroliuojamoje teritorijoje pats šaudysi pilną civilių autobusą. Paprasčiausias logiškas kitos pusės teroristinis aktas tam kad įrodyti jog kontroliuojanti teritoriją pusė nesugeba apsaugoti savų civilių. Klasikinis civilių bauginimas ir tiek. Na o po to politikai su rezultatais jau žaidžia norima linkme. Jei civilių autobusas būtų susprogdintas kokiam Kijeve nekiltų abejonių kas tai padarė. Bet kadangi autobusas susprogdintas kitoje pusėje tai taip pat nekyla abejonių kas tai padarė. :-) Kad Doneckas apšaudomas artilerijos ir "smerč" raketomis taip pat nekyla abejonių kad tai daro ukrainiečiai. Kaip lygiai taip pat nekyla abejonių kad Maripolį apšaudė separatistai. Vienu atveju vieni neigia to nedarę, kitu atveju kiti. O yra kaip yra. :-)
 • 0
Užsiregistravo: 2010-02-06, 00:34
Pranešimai: 1395
Reputacija: -117
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-06, 10:22 
     
vytautas50 rašė:
Vakar girdžiu per kažkurį mūsų oficialų tv kanalą kad iš rytų Ukrainos į Rusiją pabėgo 0.6 milijonų pabėgėlių. Maža to tie pabėgėliai apsigyveno pas kitus eilinius rusus ir nėra jokių pabėgėlių stovyklų kaip pas arabus. Keista kodėl tipo ukrainiečiai bėga ne į Ukrainą o Rusiją. Tiesiog rytų Ukrainoje visą laiką gyveno rusai o ne ukrainiečiai. Kažkoks ukrainietis partijos sekretorius taip nupaišė žemėlapį nes jam gražiau atrodė. Dabar ukrainiečiai sumastė rusus jėga padaryt ukrainiečiais. Klasikinis kitataučių naikinimo būdas. Rezultate turim ką turim. Bandymas tam pasipriešinti iš rusų pusės. O propaganda gynybą vadina agresija.galėtų, kad ir visi ruskiai pabėgt iš Ukrainos į rusiją. visiems nuo to būtų tik geriau. kaip, kad ir Lietuvoje, nesupykčiau, kad tokie asmenys kaip tu mintų ten kur jų vieta - į rusiją.
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-24, 15:39
Pranešimai: 978
Reputacija: +404
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-06, 10:36 
     
vytautas50 rašė:
Naivumas tikėti kad savo kontroliuojamoje teritorijoje pats šaudysi pilną civilių autobusą. Paprasčiausias logiškas kitos pusės teroristinis aktas tam kad įrodyti jog kontroliuojanti teritoriją pusė nesugeba apsaugoti savų civilių. Klasikinis civilių bauginimas ir tiek. Na o po to politikai su rezultatais jau žaidžia norima linkme. Jei civilių autobusas būtų susprogdintas kokiam Kijeve nekiltų abejonių kas tai padarė. Bet kadangi autobusas susprogdintas kitoje pusėje tai taip pat nekyla abejonių kas tai padarė. :-) Kad Doneckas apšaudomas artilerijos ir "smerč" raketomis taip pat nekyla abejonių kad tai daro ukrainiečiai. Kaip lygiai taip pat nekyla abejonių kad Maripolį apšaudė separatistai. Vienu atveju vieni neigia to nedarę, kitu atveju kiti. O yra kaip yra. :-)

O man tai kyla tik vienas klausimas: O ką veikia civiliai šalia fronto linijos? Karas juk ten vyksta, jie turėtų nešdintis iš ten kuo toliau. Bet panašu, kad Rusija tiesiog Dombase taiko visas „gerąsias“ Hezbollah praktikas.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-07-27, 22:29
Pranešimai: 1747
Miestas: Kaunas
Reputacija: +272
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-06, 10:52 
     
Vytax rašė:
O man tai kyla tik vienas klausimas: O ką veikia civiliai šalia fronto linijos? Karas juk ten vyksta, jie turėtų nešdintis iš ten kuo toliau. Bet panašu, kad Rusija tiesiog Dombase taiko visas „gerąsias“ Hezbollah praktikas.

per daug kompiuterinių žaidimų? :) Žmonės GYVENA, vieni neturi kur trauktis, kiti per seni, tretiems tik tas turtas ir telikęs, tad tikisi jog jo kieme neįvyks mūšis. Kad ir dabar elementariai ukrainiečių kontroliuojama(ta) Debalcevė, kaip pagal tave, kodėl ten yra žmonių? Juk išeitu, jog ukrainiečiai irgi taiko tą pačią taktiką, slėptis tarp civilių, kad svarbus taškas nebūtu paimtas...

O šiaip tu neskiri kuo pasižymi Hesbolahh, jie specialiai įsirengia ginklų saugyklas po ligoninėmis, mokyklomis ar mečetėmis. Izraeliui paskelbus kur bus smogta, jėga neišleidžiami žmonės iš kvartalų, kad tik būtu aukų... Tuo tarpu Ukrainoje yra besikeičiantis frontas, tad kartais visos pusės atsiduria panašiose padėtyse kai reikia šturmuoti miestą, niekas specialiai nesiekia aukų, kad tik būtu dėl ko paverkti per tarptautinę žiniasklaidą.
 • 0


_________________
Žmonės, kurie neapkenčia tiesos, nepakenčia ir žmonių, drįstančių ją sakyti. Fransua Fenelonas


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-01-09, 12:50
Pranešimai: 6318
Reputacija: +153
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-06, 11:00 
     
hamann rašė:
galėtų, kad ir visi ruskiai pabėgt iš Ukrainos į rusiją. visiems nuo to būtų tik geriau. kaip, kad ir Lietuvoje, nesupykčiau, kad tokie asmenys kaip tu mintų ten kur jų vieta - į rusiją.

Su tokiomis mintimis ir atsiranda ISIL fenomenas. Reikia žudyti kitaip galvojančius. :-) Malonu kad tai atsiranda jau ir Lietuvoje. :-) Duok tau ginklą ateisi iššaudyti manęs ir mano šeimos. Kaip kažkam sakiau nesipriešinsiu, nes tu taip pat mirsi tik gal kiek vėliau. :-) O šiaip man visi žmonės yra žmonės. Nejaučiu jokio pykčio niekam. Iš viso nežinau kas tai yra pyktis ir neapykanta. Absoliučiai svetimi jausmai būdingi ne žmogui o kažkokiam primityviam padarui. :-)

Šiaip vakar separatistai oficialiai pareiškė kad iš Debalcevė išleis visus civilius ir jie galės judėti kur nori ar į Ukrainą ar į Rusiją. Viskas normaliai. Civilius išleidžia, o vyrai po to kalasi. Viskas kaip priklauso. :-) Tik smulkmena ar tai leis padaryti civiliams ukrainiečiai?

Dar tokia smulkmena. Ukrainos rada priėmė įstatymą kad vadas gali vietoje sušaudyti kareivį nevykdantį įsakimo ir oficialiai leido kurti dalinius kovojančius prieš dezertyrus t.y. šaudančius į nugarą. Ji kuriama savanorių pagrindu. Įdomi struktūra. Klasikinis NKVD. Matyt didelės problemos su kovine dvasia. :-) Iš tikro žudyti ne taip paprasta. Žmogų reikia priversti žudyti kitą žmogų atitinkamais metodais.
 • 0
Užsiregistravo: 2010-02-06, 00:34
Pranešimai: 1395
Reputacija: -117
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-06, 12:06 
     
Arns rašė:
O šiaip tu neskiri kuo pasižymi Hesbolahh, jie specialiai įsirengia ginklų saugyklas po ligoninėmis, mokyklomis ar mečetėmis. Izraeliui paskelbus kur bus smogta, jėga neišleidžiami žmonės iš kvartalų, kad tik būtu aukų... Tuo tarpu Ukrainoje yra besikeičiantis frontas, tad kartais visos pusės atsiduria panašiose padėtyse kai reikia šturmuoti miestą, niekas specialiai nesiekia aukų, kad tik būtu dėl ko paverkti per tarptautinę žiniasklaidą.


 • 0
Užsiregistravo: 2008-03-16, 23:47
Pranešimai: 672
Reputacija: +49
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-06, 12:27 
     
Skeptikas rašė:
Arns rašė:
O šiaip tu neskiri kuo pasižymi Hesbolahh, jie specialiai įsirengia ginklų saugyklas po ligoninėmis, mokyklomis ar mečetėmis. Izraeliui paskelbus kur bus smogta, jėga neišleidžiami žmonės iš kvartalų, kad tik būtu aukų... Tuo tarpu Ukrainoje yra besikeičiantis frontas, tad kartais visos pusės atsiduria panašiose padėtyse kai reikia šturmuoti miestą, niekas specialiai nesiekia aukų, kad tik būtu dėl ko paverkti per tarptautinę žiniasklaidą.Hmm, kaip tu įsivaizduoji kovas miestuose? :)
Pagrindinis skirtumas nuo Hamas - tai, kad Hamas šaudo specialiai ten kur būtu civilių aukų, be konkretaus tikslo. Tame pačiame Mariupolyje ėjo kalbos jog už kelių šimtų metrų buvo susitelkę ukrainiečių kariai, į tai štabą ar gynybos postą. Palestiniečiai tiesiog bando kuo daugiau civilių aukų, čia ir yra didžiausias skirtumas, tarp karo aukų ir teroristinių veiksmų. Aišku aukoms jokio skirtumo, bet karine traktuote, yra. Tarptautinė bendruomenė vertina, jei šaudoma į vietas kur žinoma jog jau nebėra šaudžiusiųjų, tai karo nusikaltimas, jei ten dar yra, tada tiesiog kovos veiksmai. Būtent todėl tankiai apgyvendintose teritorijose ne į kiekvieną šūvį leidžiama atsakyti atsišaudant.
Kitaip sakant, nemažai civilių žūčių ir tarkim Donecke yra lygiai tokios pačios kaip Mariupolyje, diskutuotini nebent kaip traktuoti, nes neretai jos yra nuklydusių sviedinių darbai.
 • 0


_________________
Žmonės, kurie neapkenčia tiesos, nepakenčia ir žmonių, drįstančių ją sakyti. Fransua Fenelonas


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-01-09, 12:50
Pranešimai: 6318
Reputacija: +153
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-06, 12:46 
     
vytautas50 rašė:
hamann rašė:
galėtų, kad ir visi ruskiai pabėgt iš Ukrainos į rusiją. visiems nuo to būtų tik geriau. kaip, kad ir Lietuvoje, nesupykčiau, kad tokie asmenys kaip tu mintų ten kur jų vieta - į rusiją.

Su tokiomis mintimis ir atsiranda ISIL fenomenas. Reikia žudyti kitaip galvojančius. :-) Malonu kad tai atsiranda jau ir Lietuvoje. :-) Duok tau ginklą ateisi iššaudyti manęs ir mano šeimos. Kaip kažkam sakiau nesipriešinsiu, nes tu taip pat mirsi tik gal kiek vėliau. :-) O šiaip man visi žmonės yra žmonės. Nejaučiu jokio pykčio niekam. Iš viso nežinau kas tai yra pyktis ir neapykanta. Absoliučiai svetimi jausmai būdingi ne žmogui o kažkokiam primityviam padarui. :-)tau tikrai su galva negerai. prie ko čia žudymas. tiesiog kaip prancuzai supakavo čigonus ir deportavo į Romuniją, taip šiuo atvėju, šalies vieningumui grėsmę keliančius rusus deportuočiau ten kur jų vieta. į jų mylimą rusiją. Nebebūtų ko rusams lysti į svetimas teritorijas.
Tave - nežinau. keblus klausimas ar į rusiją reiktų ar į psichiatrijos kliniką, su tokiais pasisakymais.
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-24, 15:39
Pranešimai: 978
Reputacija: +404
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-06, 12:57 
     
Taip vietinis Vilniaus taboras tikrai vertingesnis už rusus. Jiems net butus dykai reikia duoti. Svarbu kad jie palaiko vieningumo idėją, bet visiškai nesvarbu kad jie tiesiogiai naikina mūsų žmones. Kuo daugiau lietuvių bus išnaikinta vietoje tuo tau geriau. :-) Svarbu tai būtų daroma su vienybės idėja. :-)
 • 0
Užsiregistravo: 2010-02-06, 00:34
Pranešimai: 1395
Reputacija: -117
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-06, 13:12 
     
vytautas50 rašė:
Taip vietinis Vilniaus taboras tikrai vertingesnis už rusus. Jiems net butus dykai reikia duoti. Svarbu kad jie palaiko vieningumo idėją, bet visiškai nesvarbu kad jie tiesiogiai naikina mūsų žmones. Kuo daugiau lietuvių bus išnaikinta vietoje tuo tau geriau. :-) Svarbu tai būtų daroma su vienybės idėja. :-)


taigi tau visi žmonės yra žmonės. ar arabas ar čigonas ar rusas, gi betkurį priimtum pas save į namus esant reikalui. juk ne koks primityvus padaras esi, ir nesivadovauji rasizmu paremtu pykčiu ir neapykanta.
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-24, 15:39
Pranešimai: 978
Reputacija: +404
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-06, 14:46 
     
Aš tik konstatuoju faktą kad nematai problemų po savo kojomis, o ieškai ten kur jų nėra . Su vietiniais čigonais puikiai sutariu. Aplink mane čia jų pakankamai daug. Suprantama nesutikau nei vieno čigono per savo netrumpą gyvenimą kuris dirbtų kokį nors darbą. Na bet jei jiems tam sudarytos sąlygos tai viskas gerai. :-) Aš jiems nekenkiu, man jie taip pat nekelia problemų.
Aišku įdomu kaip pagal ES direktyvas teks įsileisti pagal kvotas visokių afrikiečių ir arabų. Manau bus linksma. :-) Tai ne baltaodžiai rusai. :-)
 • 0
Užsiregistravo: 2010-02-06, 00:34
Pranešimai: 1395
Reputacija: -117
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-06, 15:55 
     
vytautas50 rašė:
Aš tik konstatuoju faktą kad nematai problemų po savo kojomis, o ieškai ten kur jų nėra . Su vietiniais čigonais puikiai sutariu. Aplink mane čia jų pakankamai daug. Suprantama nesutikau nei vieno čigono per savo netrumpą gyvenimą kuris dirbtų kokį nors darbą. Na bet jei jiems tam sudarytos sąlygos tai viskas gerai. :-) Aš jiems nekenkiu, man jie taip pat nekelia problemų.
Aišku įdomu kaip pagal ES direktyvas teks įsileisti pagal kvotas visokių afrikiečių ir arabų. Manau bus linksma. :-) Tai ne baltaodžiai rusai. :-)


Aš kalbėjau apie ukrainą. jei ką.
Pažįstu tavo taip vadinamų "arabų" gyvenančių Lietuvoje. Labiau išsilavinę žmonės, protingesni ir kultūringesni už statistinį rusą.
Lengviausia yra bijoti to ko nežinai ir nesupranti.

P.S. Ir dabar nieks nedraudžia jiems čia gyventi, taip kad kokios dar fantastinės ES kvotos??
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-24, 15:39
Pranešimai: 978
Reputacija: +404
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'