Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 19 pranešimai(ų) ] 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Statybos ir remontas

Koks namas geresnis ?
Vieno aukšto 100%  100%  [ 5 ]
Dviejų aukštų 0%  0%  [ 0 ]
Viso balsų : 5
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-08, 14:55 
     
Sveiki,

Norėjau pasitarti, planuoju pradėti statytis namą. Pradėjau domėtis ieškoti informacijos. Tačiau labai sunkiai sekasi pasispręsti vieno ar dviejų aukštų būtų geriau statyti. Kuris variantas pigesnis ir greitesnis ?
Žiurinneju projektus internete [url]<galima reklama>[/url] ir vieno aukšto nameliai atrodo labiau prie širdies, tačiau labai neramu, kad pamatai ir stogas bus labai brangus. Gal kas turite kokius skaičiavimus šia tema
 • 0
Užsiregistravo: 2020-06-08, 14:50
Pranešimai: 1
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-08, 15:54 
     
Nėra vieno atsakymo.
Vieno aukšto namui nereikia laiptinės (mažesnis namo plotas iki 20 kv.m.), tačiau didesnis pamatas, stogas, o išorinių atitvarų bendras plotas didesnis nei dviaukščio, todėl ir išorinio atitvaro (įskaitant pamatus ir stogo) kaina bus didesnė. Bet vėlgi laiptinę gali paprastą daryti, pigiausiais sprendimais, gali lenktus betoninius laiptus, kur kiekviena pakopa skirtingo dydžio bus.

Vieno aukšto namas yra patogesnis naudoti, nes nėra laiptų! Tačiau erdvių atskyrimas man asmeniškai labiau patinka, kai yra du aukštai.

Kitas dalykas, vieno aukšto namo stogą padaryti gražiai yra itin sudėtinga. Ir ne, vienšlaitis stogas labai labai retai kada gražiai padaromas. Bet jei estetika nėra svarbu (kam tada namą statyti...), tada galima nekreipti dėmesio.

Bet viską reikėtų pradėti nuo analizės, koks yra sklypas, kokie jam apribojimai, (ploto užstatymo, orientacija pasaulio kryptymis), aplinka (medžiai, kiti pastatai, komunikacijos) ir tada žiūrėti ar vieno aukšto iš vis yra sprendimas.

Bet kokiu atveju, kainos atžvilgiu vargu ar bus reikšmingas skirtumas, kuris statybų metu darytų didelę įtaką.

P.S. jei namas senatvei - tada vieno aukšto. Jei dar iki senatvės toli, tai spėsit ir namą pakeisti. Namas, nėra vertybė ir turi keistis keičiantis šeimos situacijai.
 • +1


_________________
Surinkai -10 takšų? Tavo komentarų nebematau ir nebeskaitau. Sėkmės savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.Užsiregistravo: 2009-04-04, 03:11
Pranešimai: 15543
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Reputacija: +2893
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-14, 21:52 
     
Esu laiptininkas, tai galite laikyti mane neobjektyviu :), bet neseniai panašioj diskusijoj dalyvavau, tai kyštelėsiu savo trigrąšį.
2 aukštų namo kainą kiek augina perdanga, kuri turi būti pakankamai tvirta (1 aukšto name perdangos vaidmenį neretai atlieka tas pats stogas arba ji grynai simbolinė). Iš kitos pusės - vieno aukšto namo grindim reikalingas storas šiltinimo sluoksnis, tai kaip ir kompensuojasi visa tai.
Dėl 20 kv.m. laiptinės - stipriai persūdyta. Norintiems galėsiu įrodyt :). Laiptinė kaip atskira patalpa tikrai nėra būtina. Priešingai - laiptai puošia interjerą ir nereikia jų slėpti. Bendroj namo sąmatos kainoj laiptai tikrai nebus viršutinėj eilutėj. Bet prieš statydami 2 aukštų namą, pasitarkit su laiptų specialistais - architektai, kaip nebūtų gaila, apie laiptus galvoja mažai ir jiems palieka per mažai vietos. Bent jau dauguma architektų.
Betoniniai laiptai TIKRAI nebus pigiausi. Aišku, jei padaryti kokybiškai ir su pilna apdaila. Bet betoniniai (galbūt geriau sakyti - su betonine laikančia konstrukcija) laiptai bus stabilūs, juos galima naudoti ir statybų betu (plytelių klojėjai jums padėkos :D) ir, pristigus finansų, apdailą (medis ar kt.) galima daryti kiek vėliau (nors ir nepatartina).
Dar dviaukščio namo pliusas (iš finansinės pusės) - išnaudojamos pastogės. Sienas žemiausioj vietoj padarius ~1,2-1,5 m aukščio, sudėjus stoglangius, gauname jaukias patalpas su pakankamai nedidelėm papildomom investicijom (pusė sienos aukščio), stogo juk vis tiek reikia :).
Ir kaip teisingai pastebėjo kolega - dviejų aukštų name tikrai geriau atskiriamos poilsio ir gyvenamoji erdvės.
Dar įdomus niuansas išlindo vienam žmogui - vieno aukšto name turi problemyčių su židinio kamino trauka. Kaminas tiesiog per žemas. Aš ne specialistas - tiesiog statybų matau nemažai ir tokią problemą girdėjau.
 • +2
Užsiregistravo: 2018-06-28, 00:11
Pranešimai: 10
Reputacija: +9
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-15, 00:21 
     
20 kv.m. laitpinėje - čia dar pamažinau. Darai laiptus interjero dalimi, lenktus, patogius ir 25 kv.m. bendrai reikia (su priėjimu prie jų). Slėpti jų tikrai nereikia, bet tai būtent ir užima vietą, tūri/plotą.

Nu tik nedarykit nesąmonių su mansarda. Kiek sutaupysite ant medžiagų, tiek išleisite papildomai spintoms pagal užsakymą, arba tiesiog neturėsite spintų. Pakelti lubas iki 2,5 m ar palikti 1,2 metro skirtumas kainoje mažas. Geriau stogą keturšlaitį ir nuožulnų pakankamai daryti, o šiltinti antro aukšto perdangą - sutaupysi ant medžiagų, paprastesnis darbas. Tiesa, keturšlaitis šiek tiek brangesnis stogas, bet kaimynai darė dvišlaitį, gerokai statesnį, skardinį, ir kainoje jie sumokėjo daugiau (pas juos vieno aukšto 140 kv.m., pas mus 180 kv.m. dviejų aukštų. Pas juos B (šiltinimo realiai dėjo tiek pat, nes siekas A), pas mus A+.
 • 0


_________________
Surinkai -10 takšų? Tavo komentarų nebematau ir nebeskaitau. Sėkmės savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.Užsiregistravo: 2009-04-04, 03:11
Pranešimai: 15543
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Reputacija: +2893
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-18, 22:14 
     
aš kadangi esu energetikas tai iš mano varpinės vienaukštis yra geriau dėl šildymo ir vėdinimo sistemų. tikiuos, kad žmogus jau stato šiuolaikiškai ir jokių kaminų nebus tai čia menka problema.

o iš vartotojo pusės tai laiptinė atims labai didelį plotą iš tavęs, nežinosi ką su juo daryt, grožio mažai, praktiškumo dar mažiau, (apart laiptų žinoma). reality check tau: pažiūrėk kiek kainuoja butų 1m2 kaina su laiptais ir be ir pastebėsi labai aiškią koreliaciją. tarkim pvz www.piliamiestis.lt, yra žinoma ir kitų projektų, bet aš jų nežinau.
 • 0Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-31, 19:09
Pranešimai: 1113
Miestas: Kaunas
Reputacija: +377
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-19, 14:43 
     
Asmeniškai man labiau patinka vieno aukšto. Jei žemės yra pakankamai, tai gali skirti didesnio ploto vieno aukšto namui, bet jei sklypas nedidelis ar siauras, o vietos/kambarių daugiau reikia, tai neišsisuksi be antro aukšto.

Vieno aukšto stogas bus brangesnis, nes plotas didesnis, bet iš kitos pusės, perdanga antram aukštui irgi ne pigus reikalas.

Laiptinė neužims daugiau vietos, nei koridorius į daugiau kambarių vienam aukšte. Pvz. pas mus laiptinei skirta ~2,2x1,6m erdvė, bet kadangi laiptai atviri mediniai, tai po jais lieka atvira erdvė.
 • +1Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-12-10, 17:08
Pranešimai: 3467
Miestas: Panevėžys
Reputacija: +514
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-19, 15:21 
     
Pas mane laiptinė 2.2m X 3.2m nepamirškit, kad laiptinė sugadina ne vieną bet du aukštus mano atveju tai vos ne 14 m2 tam tikra prasme. Po laiptais kambarinė šuns būda . Laiptai pas mane labai gražūs modernūs kokių tik vienetai tai vaizdo negadina bet kainavo pačiam darant puse darbų 4k eurai. Pats projektavau ir gaminau siją, meistras medines pakopas ir popakopius 4cm, dar stiklai toj kainoj irgi nemenką dalį sudaro. Vienu žodžiu baisiai brangu, bet šūdo nesinorėjo pasigaminti. Dabar statyčiau tik 1 aukšto. Nors 2 aukštų gana smarkiai galima sutaupyti sklypo ploto bus kur "agrastus auginti" :)) ir energijos šildymui mažiau, nes kubo forma mažiau turi išorės ploto per tūrį, nei plokščio keturkampio.
 • +1


_________________
Jei abejoji nedaryk, jei darai neabejok.


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-07-05, 20:14
Pranešimai: 8042
Miestas: KLP
Reputacija: +1861
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-20, 19:56 
     
Pigiai laiptai gavosi, bahuriux, man vien už medines pakopas brangiau skaičiuoja, pigiau nerandu, nes kiekviena pakopa skirtinga :)

Perdanga perdangai nelygu, statant vieno aukšto ir pamatas didesnis turi būti, o pamato plotas kainuos daugiau nei perdanga, nes dažnu atveju neypač daug didėja svoris į pamatus, nes didžiausią dalį vis tiek sudarys "stogas" (su vėjų/sniegu).

All in all, kiek žiūrėjau studijų ir palyginimų, kainoje didelio skirtumo nesigauna. Kas gražiau, ar namas planuojamas senatvei ir pirmiausia aišku sklypo apribojimai.
 • 0


_________________
Surinkai -10 takšų? Tavo komentarų nebematau ir nebeskaitau. Sėkmės savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.Užsiregistravo: 2009-04-04, 03:11
Pranešimai: 15543
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Reputacija: +2893
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-20, 20:13 
     
taigi nuo sklypo dydzio ir sklypo situacijos priklauso. jei sklypas virs 20 aru, niekas netrukdo - dviauksti del saves statyt gali nebent idiotas.
jei sklypas didelis - virs 20 aru, bet koks nors nepalankus - pvz slaitinis, ar ten kokia siaurine puse, ar aplink vien kalnai-miskai kokie, ar iduba kazkokia - tada galbut kazka i dviauksti statai. bet cia reikia lygint su sklypo ar krastovaizdzio atverimo saulei kaina.
o jei sklypas 3 arai - tada gal ir penkiaauksti su pora liftu apsimoka :D :D :D
vertint kazkokiu laiptu irengimo kaina - cia irgi snekat kaip mazvaikiai. pazistu kur vaiksciojo pastoliniais laikinais laiptais virs 15 metu, ir nei vienas nuo to nenumire. isirenge namo vidu dalimis - pagal prioriteta. uztat namas labai patogus ir ergonomiskas.
o kiti prisidaro dizainerisku laiptu uz kelis gabalus €. o paskui net nesinaudoja - nes antram aukste koki slamsta prisikrove laiko :D :D :D viena staliu zinau, kur laiptais uzsiima - tai isvis susinere sau karaliskus tokius sraigtinius is rinktinio medzio. nesimato net kaip suleista. visiem rodo, kaip jis ten puse metu knisosi su jais. pabandziau uzlipt - virsuje durys uzkaltos :D klausiu kas ten - sako nebezinau - nebuvo pats gal keli metai... uzkale, kad siluma taupyt. maziau patalpu sildyt. tiesiog tingi kurent tuos ten savo visokius karaliskus zidinius :D :D :D bet jo laiptai puikus :D :D :D :D :D ir man patiko.
 • 0


_________________
Surinkai -10 tasku? Tavo ideologija paduoda dauniskumu... sekmes savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.

Lyderiai:
Nr1. is immortallt - 99+ minusu :D :D :D
Nr2. is utf16 - 50+ minusu :D :D :D
Nr3. ipienius - 50+bbz minusu :D :D :DUžsiregistravo: 2016-03-12, 10:09
Pranešimai: 4977
Reputacija: -570
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-20, 21:35 
     
immortallt rašė:
Pigiai laiptai gavosi, bahuriux, man vien už medines pakopas brangiau skaičiuoja, pigiau nerandu, nes kiekviena pakopa skirtinga :)

Mano irgi kiekviena detalė individuali viskas 3D. Aš dariau prieš 5 metus, gal tas kainai turėjo įtakos, na ir Klaipėdos tai ne Vilniaus kainos. Čia yra praktiškai savikaina, nes knisausi pats su projektu (matavau su lazeriu 3D laiptinės angą ir visus jos netobulumus netobulumų mažai nes pats viską nuo mūro iki dažymo padariau) perkėliau į kažkokią laiptų programą (demo versija), tada išeksportavau į 3ds max (demo versija) dabaigti, tada išeksportavau dxf formatu metalo lakšto iškarpas, medines dalis ir stiklo išklotines. Draugas laiptininkas padarė už 2,2k€ medines detales (tik pakopos ir antpakopiai), jam nieko nereikėjo projektuoti tik išpjauti nušlifuoti ir nudažyti iš rinktinio klijuoto uosio matmenis iki mm tikslumo buvo duoti visų dalių. Nuvežiau 2 metalo lakštus 4mm ir failiuką flešiuke, negaliu patikėti bet su plazminėm cnc staklėm išpjovė už 50€. Turėklai ir tvorelė iš grūdinto tonuoto stiklo 8mm Klaipėdoj radau firmelę kur padarė (viso 4 dalys) ~800€ (kiti su matavimu ir montavimu norėjo 2500€ pasiunčiau kur nors toliau eiti mintyse aš juos). Tada knisausi kelias dienas ir pats virinau su kempu iš krūvos 2D detalių (4mm storio plienas `~50 dalių) viską į 3D siją, paskui visokie šlifavimai, paruošimai antikorozinės dangos, špakliavimai, dažymai ir tt.. Paskui abu su draugeliu sumontavom jo darytas medines dalis, tada stiklus. Ir aišku kai baigėm buvo gausi "laistymo ceremonija, todėl gerai laiko laiptai ir negirgžda :))
Aš taip ir nepaklausiau draugelio nuomuonės, kaip jam taip atrodo, kad žmogus pirmą kartą gyvenime paima ir suprojektuoja gražius ir sudėtingus laiptus (kiekviena pakopa išskyrus pirmą ir paskutinę suktos) iki mm tikslumo ir be klaidų. Matyt pasikuklinau ir nenorėjau sumenkinti jo daugemečio įdirbio laiptų gaminimo srity :)

Aš laiptais nauduojuosi kiekvieną dieną, kaip ir visais kambariais ir visom patalpom name. Pats projektavau palei savo poreikius, net rozetės ir virtualūs baldai dar "ant popieriaus" turėjo savo vietas dar tada kai pamatų net nebuvo. Ištikro pirmus metus labai užkniso laipioti, o dabar pripratau tai kaip mankšta tinginiui gaunasi :)
 • 0


_________________
Jei abejoji nedaryk, jei darai neabejok.


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-07-05, 20:14
Pranešimai: 8042
Miestas: KLP
Reputacija: +1861
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-21, 19:26 
     
bahuriux rašė:
Mano irgi kiekviena detalė individuali viskas 3D. Aš dariau prieš 5 metus, gal tas kainai turėjo įtakos, na ir Klaipėdos tai ne Vilniaus kainos. Čia yra praktiškai savikaina, nes knisausi pats su projektu (matavau su lazeriu 3D laiptinės angą ir visus jos netobulumus netobulumų mažai nes pats viską nuo mūro iki dažymo padariau) perkėliau į kažkokią laiptų programą (demo versija), tada išeksportavau į 3ds max (demo versija) dabaigti, tada išeksportavau dxf formatu metalo lakšto iškarpas, medines dalis ir stiklo išklotines. Draugas laiptininkas padarė už 2,2k€ medines detales (tik pakopos ir antpakopiai), jam nieko nereikėjo projektuoti tik išpjauti nušlifuoti ir nudažyti iš rinktinio klijuoto uosio matmenis iki mm tikslumo buvo duoti visų dalių. Nuvežiau 2 metalo lakštus 4mm ir failiuką flešiuke, negaliu patikėti bet su plazminėm cnc staklėm išpjovė už 50€. Turėklai ir tvorelė iš grūdinto tonuoto stiklo 8mm Klaipėdoj radau firmelę kur padarė (viso 4 dalys) ~800€ (kiti su matavimu ir montavimu norėjo 2500€ pasiunčiau kur nors toliau eiti mintyse aš juos). Tada knisausi kelias dienas ir pats virinau su kempu iš krūvos 2D detalių (4mm storio plienas `~50 dalių) viską į 3D siją, paskui visokie šlifavimai, paruošimai antikorozinės dangos, špakliavimai, dažymai ir tt.. Paskui abu su draugeliu sumontavom jo darytas medines dalis, tada stiklus. Ir aišku kai baigėm buvo gausi "laistymo ceremonija, todėl gerai laiko laiptai ir negirgžda :))
Aš taip ir nepaklausiau draugelio nuomuonės, kaip jam taip atrodo, kad žmogus pirmą kartą gyvenime paima ir suprojektuoja gražius ir sudėtingus laiptus (kiekviena pakopa išskyrus pirmą ir paskutinę suktos) iki mm tikslumo ir be klaidų. Matyt pasikuklinau ir nenorėjau sumenkinti jo daugemečio įdirbio laiptų gaminimo srity :)

Aš laiptais nauduojuosi kiekvieną dieną, kaip ir visais kambariais ir visom patalpom name. Pats projektavau palei savo poreikius, net rozetės ir virtualūs baldai dar "ant popieriaus" turėjo savo vietas dar tada kai pamatų net nebuvo. Ištikro pirmus metus labai užkniso laipioti, o dabar pripratau tai kaip mankšta tinginiui gaunasi :)

siaip megejai kurie domisi niuansais, kaip taisykle padaro visada kokybiskiau net uz profus :D bet esme tame, kad profai procesa daro greiciau. plius profai is patirties zino, kur galima pachalturint , o kur neverta :D tu ten kazkur persistegei greiciausiai :D :D :D ta prasme jie pati procesa valdo ivairiau. gali prie kliento situacijos prisitaikyt. megejas to nesugeba. bet kokybe padaryt gali pilnai. tu vien kol suradai kazka ten kas pigiau tau padare :) profai turi kruvas tokiu galimybiu. plius visokias nuolaidas pas tarpiniu darbu vykdytojus, nes jie pastovus uzsakovai. o tu - vienetinis.
ta prasme gali net neklaust to draugelio - nes cia geriausias variantas - neklaust :)) :)) tiesiog ir toliau naudokis jo galimybemis ir buk jo klientu-draugeliu. toks statusas vertingas pats savaime.
 • 0


_________________
Surinkai -10 tasku? Tavo ideologija paduoda dauniskumu... sekmes savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.

Lyderiai:
Nr1. is immortallt - 99+ minusu :D :D :D
Nr2. is utf16 - 50+ minusu :D :D :D
Nr3. ipienius - 50+bbz minusu :D :D :DUžsiregistravo: 2016-03-12, 10:09
Pranešimai: 4977
Reputacija: -570
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-21, 20:58 
     
Nu neblogai, bet realiai tai jei ne draugas turbūt antrą tiek būtum sumokėjęs :D
 • 0


_________________
Surinkai -10 takšų? Tavo komentarų nebematau ir nebeskaitau. Sėkmės savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.Užsiregistravo: 2009-04-04, 03:11
Pranešimai: 15543
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Reputacija: +2893
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-21, 23:41 
     
Manau dvigubai nei aš mokėjau, gal kokie 7-8k€ ir dar prarastas naudingas plotas nuo 8 iki 15 m2. Vieno aukšto brangiau tikrai nebus.
 • 0


_________________
Jei abejoji nedaryk, jei darai neabejok.


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-07-05, 20:14
Pranešimai: 8042
Miestas: KLP
Reputacija: +1861
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-22, 09:26 
     
Kiek kainuoja papildomai 80 kv.m. pamato ir stogo gal norėsi parašyti, Arūnai. Na dar ir išorinių sienų padaugėja. Parašysi? :)
 • 0


_________________
Surinkai -10 takšų? Tavo komentarų nebematau ir nebeskaitau. Sėkmės savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.Užsiregistravo: 2009-04-04, 03:11
Pranešimai: 15543
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Reputacija: +2893
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-22, 10:29 
     
Aš kai pasižiuriu į dabartines statybų darbų ir medžiagų kainas man baisu darosi, puse medžiagų yra pabrange 1:1 litas : euras, bet tokios medžiagos kaip smėlis, žvyras, cementas osb plokštės beveik ta pati kaina.
 • 0


_________________
Jei abejoji nedaryk, jei darai neabejok.


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-07-05, 20:14
Pranešimai: 8042
Miestas: KLP
Reputacija: +1861
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-22, 13:12 
     
immortallt rašė:
Kiek kainuoja papildomai 80 kv.m. pamato ir stogo gal norėsi parašyti, Arūnai. Na dar ir išorinių sienų padaugėja. Parašysi? :)

O anram aukšte išorines sienas jau pamiršom? :D

Laiptininko atveju, tai jis matęs labai daug namų su laiptais, tame tarpe labai įspūdingų, tokių, į kuriuos kitu atveju nepatektų.
Kai nesi aplankęs tokio pat kiekio didelės vertės vienaaukščių namų - akivaizdžiai atrodo, kad kai kurie namai su laiptais - geresni.

Realiai turbūt priklauso nuo situacijos, sklypo, žemės kainos.
 • 0Moderatorius

Užsiregistravo: 2009-07-13, 13:38
Pranešimai: 5162
Reputacija: +1735
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-22, 18:33 
     
Šitie laiptai http://tiklaiptai.lt/atviri-laiptai/?_gallery=gg-8-185 2011 metais kainavo 6500 litų (iš Klaipėdos į Panevėžį važiavo sumontuoti). Dabar tikriausia panašiai € paprašytų, bet gi visam gyvenimui, ne mašina už tokią sumą, kuri per 5 metus pusę savo vertės prarastų.
 • +1Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-12-10, 17:08
Pranešimai: 3467
Miestas: Panevėžys
Reputacija: +514
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-23, 14:31 
     
Pumper rašė:
Šitie laiptai http://tiklaiptai.lt/atviri-laiptai/?_gallery=gg-8-185 2011 metais kainavo 6500 litų (iš Klaipėdos į Panevėžį važiavo sumontuoti). Dabar tikriausia panašiai € paprašytų, bet gi visam gyvenimui, ne mašina už tokią sumą, kuri per 5 metus pusę savo vertės prarastų.

be rysio tie atviri laiptai. cia tik isbrangintos kopecios :) kur kojos ilenda ir luzta...
o ta lokio peda - tai isvis nesamone - ypac kai uzlenkti. kojas reikia sukeitinet ant siauros pakopos - jei nesimetriskai surinkta. arba lipi ir sugalvojai laiptu viduryje nulipt atgal. ir pz :D. arba seniems-storiems-stambiems zmonems isvis problema tokiais uzlipt, nudrimba ir uzsimusa...
visam PATRUMPINTAM gyvenimui - ane ? :D :D :D
neturejo zmones problemu gyvenime - pasistate laiptus...
 • 0


_________________
Surinkai -10 tasku? Tavo ideologija paduoda dauniskumu... sekmes savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.

Lyderiai:
Nr1. is immortallt - 99+ minusu :D :D :D
Nr2. is utf16 - 50+ minusu :D :D :D
Nr3. ipienius - 50+bbz minusu :D :D :DUžsiregistravo: 2016-03-12, 10:09
Pranešimai: 4977
Reputacija: -570
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2020-06-23, 20:55 
     
HardAxe rašė:
immortallt rašė:
Kiek kainuoja papildomai 80 kv.m. pamato ir stogo gal norėsi parašyti, Arūnai. Na dar ir išorinių sienų padaugėja. Parašysi? :)

O anram aukšte išorines sienas jau pamiršom? :D

Laiptininko atveju, tai jis matęs labai daug namų su laiptais, tame tarpe labai įspūdingų, tokių, į kuriuos kitu atveju nepatektų.
Kai nesi aplankęs tokio pat kiekio didelės vertės vienaaukščių namų - akivaizdžiai atrodo, kad kai kurie namai su laiptais - geresni.

Realiai turbūt priklauso nuo situacijos, sklypo, žemės kainos.


Išorinės sienos yra, bet mažiau išorinių atitvarų 2 aukštų, pageidautina kubo formos, nei vieno aukšto stačiakampio ;)
 • 0


_________________
Surinkai -10 takšų? Tavo komentarų nebematau ir nebeskaitau. Sėkmės savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.Užsiregistravo: 2009-04-04, 03:11
Pranešimai: 15543
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Reputacija: +2893
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'