Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Fotoaparatai ir fotografija
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 20:59 

Dėl paprastumo sutinku, papostinau truputį aukščiau, bet šiame Share'n'Sinchronize pasauly mažai ko gali neprireikti JEI to nori. Net sim kortelė gali būti naudinga mobiliam internetui turėti ir, pvz nukraut fotkes į debesį.
Kitą vertus, kalbam net nežinidami kas ten bus. Navigacijos ar e-book reader'io gal nedės :)

O šiaip visokių žmonių yra. Man pvz trukdo kai pilnai yra "pagalvota už mane". Ok, kartais man tinka interfeisas ON ir OFF arba Low-Mid-High, bet jei nėra galimybės turėti "Advanced Options" JEI aš to noriu tai tokį softą nurašau. Gali rodyti gražų, švarų ON ir OFF bet kamputyje niekam netrukdo dantačio ikonėlė jai nori po settingus pasiknist.
Taip ir čia.
  • 0

Reputacija: +74

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 21:12 

Ei paprastas žmogau ir kiti ten apples vergai, esate absoliučiai be fantazijos, jus kompus suprantat kaip kažkokį įrengini konkrečiai užduočiai kaip numatė Jobsas, bet juk dar yra ir kitų žmonių su fantaziją, ir nori atlikti tą ko niekas dar neatliko ar nenumatė Jobsas.
Aš kaip tik laukiu kokio DSLR aparato su normalia šiuolaikine os ir papildomai diegiamais plėtiniais ir appsais.
Kodėl ogi dėlto, kad man reikia paprasciausio automatinio sekvensinio fotografavimo su atgaliniu ryšiu. Dabar tai tenka realizuoti su mikrovaldiklių ir pašalinių kompiuterių pagalba t.y per šykną, o čia tik appsa patašai ir vuolia.
Pavyzdžiui pakelti helio balioną su fotiku, ar padaryti metų laikų , paros, dangaus skliauto, ar augalo augimo time lapse'a.
  • 0

Reputacija: +13

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 21:22 

Kilgoras Trautas rašė:
Ei paprastas žmogau ir kiti ten apples vergai, esate absoliučiai be fantazijos, jus kompus suprantat kaip kažkokį įrengini konkrečiai užduočiai kaip numatė Jobsas, bet juk dar yra ir kitų žmonių su fantaziją, ir nori atlikti tą ko niekas dar neatliko ar nenumatė Jobsas...

Apple hater detected... :-???
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +210

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 21:27 

Dargi dėl paprastumo man toptelėjo. Jei neisnaudoji kontaktais ir jų sinchronizavimu, feisbukais ar internetu (ką leidžia daryt pilnavertė OS) tai pasidaryk ant desktopo 3 shortcut'us (Samsungo vietoje, tik juos ten ir padėčiau) - Camera, Camcoder ir Gallery ir bus itin paprasta visiems kas nori paprastumo. Dar gal kokį laikrodžio widget'ą kamputyje.
Juk gerai kai turi galimybę ;)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 21:33 

Kilgoras Trautas rašė:
Ei paprastas žmogau ir kiti ten apples vergai, esate absoliučiai be fantazijos, jus kompus suprantat kaip kažkokį įrengini konkrečiai užduočiai kaip numatė Jobsas, bet juk dar yra ir kitų žmonių su fantaziją, ir nori atlikti tą ko niekas dar neatliko ar nenumatė Jobsas.
Aš kaip tik laukiu kokio DSLR aparato su normalia šiuolaikine os ir papildomai diegiamais plėtiniais ir appsais.
Kodėl ogi dėlto, kad man reikia paprasciausio automatinio sekvensinio fotografavimo su atgaliniu ryšiu. Dabar tai tenka realizuoti su mikrovaldiklių ir pašalinių kompiuterių pagalba t.y per šykną, o čia tik appsa patašai ir vuolia.
Pavyzdžiui pakelti helio balioną su fotiku, ar padaryti metų laikų , paros, dangaus skliauto, ar augalo augimo time lapse'a.

Kai žmogus jau pačiame pirmame sakinyje pradeda svaidytis įžeidinėjimais ir dar už nieką, aš iškart pradedu galvoti, kad jam kažkas greičiausiai negerai su galva...

moo rašė:
Dargi dėl paprastumo man toptelėjo. Jei neisnaudoji kontaktais ir jų sinchronizavimu, feisbukais ar internetu (ką leidžia daryt pilnavertė OS) tai pasidaryk ant desktopo 3 shortcut'us (Samsungo vietoje, tik juos ten ir padėčiau) - Camera, Camcoder ir Gallery ir bus itin paprasta visiems kas nori paprastumo. Dar gal kokį laikrodžio widget'ą kamputyje.
Juk gerai kai turi galimybę ;)

Teoriškai fotoaparatų gamintojai (jei norėtų ir sugebėtų) galėtų padaryti tokius fotoaparatus su Android, kad mums visiems žandikauliai atvėptų dviems savaitėms.
Bet kai užmetamas telefoninis Android be jokių naujų idėjų, tai....
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +37

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 21:52 

Paprastas_zmogus rašė:
Teoriškai fotoaparatų gamintojai (jei norėtų ir sugebėtų) galėtų padaryti tokius fotoaparatus su Android, kad mums visiems žandikauliai atvėptų dviems savaitėms.

"Dont fix what is not broken" juk :) Platforma tūkstančiams mokamų, ar nemokamų idėjų appsų pavidalu pilnavertėje OS o ne kažkokiame mod'e. Gali "instagramint" iki pažaliavimo savęs neribojant, ikonkes ar widgetsus ant desktopo stumdyt pagal nuotaiką ar geek lygį :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 22:02 

moo rašė:
Paprastas_zmogus rašė:

"Dont fix what is not broken" juk :) Platforma tūkstančiams mokamų, ar nemokamų idėjų appsų pavidalu pilnavertėje OS o ne kažkokiame mod'e. Gali "instagramint" iki pažaliavimo savęs neribojant, ikonkes ar widgetsus ant desktopo stumdyt pagal nuotaiką ar geek lygį :)

Telefono softas ir interfeisas fotoaparatui?
Vien pati idėja yra "broken", kurią tikrai reikia fix'inti :)

Mano galva čia nereikia iš fotoaparato daryti feisbukiuko dėžutės. Kaip tik reiktų paimti dabar egzistuojančius fotoaparatų interfeisus, juos patobulinti, o "po kapotu" įkišti Android.
Kitaip sakant, reiktų daryti tą patį, ką su Android daro Amazon. Jie naudoja Android tik kaip pigų ir pakankamai modernų pagrindą ant kurio gali statyti savas idėjas.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 22:10 

trapecijus rašė:
Kilgoras Trautas rašė:
Ei paprastas žmogau ir kiti ten apples vergai, esate absoliučiai be fantazijos, jus kompus suprantat kaip kažkokį įrengini konkrečiai užduočiai kaip numatė Jobsas, bet juk dar yra ir kitų žmonių su fantaziją, ir nori atlikti tą ko niekas dar neatliko ar nenumatė Jobsas...

Joks aš ne heiteris, pats naudoju IMAC 20 2007 metu ir labai juo patenkintas, išskyrus apple pele kuri guli stalčiuje. Be to kolkas asmeniškai nenaudoju jokio android įrenginio. Mane tik erzina šių kritikų toks kryptingas, siauras, subjektyvus požiūris į ne apple gaminį. Kad ir šis visiškai logiškas įrenginys, sulaukė kažkokio mistinio "neišbaigtumo". Jau net nepačiupinėja jie žino, kad tai kažkas neišbaigta. :-?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 22:19 

Kilgoras Trautas rašė:
trapecijus rašė:
Kilgoras Trautas rašė:

Joks aš ne heiteris, pats naudoju IMAC 20 2007 metu ir labai juo patenkintas, išskyrus apple pele kuri guli stalčiuje. Be to kolkas asmeniškai nenaudoju jokio android įrenginio. Mane tik erzina šių kritikų toks kryptingas, siauras, subjektyvus požiūris į ne apple gaminį. Kad ir šis visiškai logiškas įrenginys, sulaukė kažkokio mistinio "neišbaigtumo". Jau net nepačiupinėja jie žino, kad tai kažkas neišbaigta. :-?

Nes jau buvo isleista neisbaigtu irenginiu, kurie veikia tik teoriskai. Facebook ar zadimai fotoaparate tai tiesiog debilu ieskojimas. Tie kurie gamina daiktus konkreciai funkcijai, pagamina kokybiskesnius daiktus, tik deja, atsiranda durneliu perkanciu daiktus su nereikalingom funkcijom kurios deja neveikia taip kaip reklamuojama.
Ir beje, visi zinom, kad Samsung is programines puses nieko kokybisko pasiulyti negales, nezinau kaip baigesi su S4, ar viskas veikia kaip reklamavo, bet senesni irenginiai tiesiog suck'ino.
Ir sitas daiktas 99% bus telefono Android uzdetas nat fotoaparato, nes perdarineti OS del 1 gaminio tiesiog neapsimoka. Ar galima tiketis kokybes? Ar gelezis puikiai palaikys softa? Abejoju.
  • 0

Reputacija: +444

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 22:20 

Paprastas_zmogus, tai čia tau ir man nereikia feisbuko fotike, o kažkas fotkins ir share iš karto.

Dėl interfeiso, koks jis ten bus, tai kol kas, aš mačiau tik ikonėlių gridView kas liečiamiems ekranams yra bene geriausia ir visiškai, na niekaip, netrukdo fotoaparatui būti fotoaparatu.

Ir kam kiški apkapotus interfeisus jei tą patį galima pasiekti instaliuojant softą, kurį gali ištrinti ir sumsimest kitą pagal nuotaiką. Aš net specifinį appsą tokiam daiktui ką tik sugalvojau :)

Žodžiu man tokio tikrai nereikia, bet jei reikėtų - džiaugčiausi, kad softo lygyje galiu daugiau nei leidžia bet koks kitas, kad ir labai specializuotas, fotikų OS. Kaip čia kažkas sakė, labai gerai yra kai "gali".
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 22:26 

Straipsnio autoriui vertėtų pasidomėti ką reiškia DSLR. Samsung niekada negamino veidrodinių fotoaparatų. Sisteminius - taip, bet veidrodinių niekada. Taigi neklaidinkit potencialių vartotojų netiksliom savo žiniom apie fotoaparatų specifikas.

TAI YRA SISTEMINIS FOTOAPARATAS (Mirrorless) - NE VEIDRODINIS (DSLR).
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 22:31 

Paprastas_zmogus rašė:
moo rašė:
Paprastas_zmogus rašė:

Telefono softas ir interfeisas fotoaparatui?
Vien pati idėja yra "broken", kurią tikrai reikia fix'inti :)

Mano galva čia nereikia iš fotoaparato daryti feisbukiuko dėžutės. Kaip tik reiktų paimti dabar egzistuojančius fotoaparatų interfeisus, juos patobulinti, o "po kapotu" įkišti Android.
Kitaip sakant, reiktų daryti tą patį, ką su Android daro Amazon. Jie naudoja Android tik kaip pigų ir pakankamai modernų pagrindą ant kurio gali statyti savas idėjas.

Manau, tavo požiūrį į naujus įrenginius reikėtų fixinti. Tavo teiginiuose daug logikos. Tačiau, naujosiose technologijose neegzistuoja toks posakis "senas geras", todėl, kad naujas įrenginys turi būti naujas. Ir kritikuoti bet ką kas susiję su Samsung nėra objektyvu. Norėjo, padarė. Patiks nepatiks, čia kiekvieno asmeninis reikalas, o tu nurašinėji fotoaparatą, kurio rankose nelaikei. Net neabejoju, kad "senas geras" Apple išleistų kažką panašaus, tai tau būtų daiktas kokio pasaulis dar nematė.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 22:32 

Na, bet pažiūrėkime į įrenginį. Skirtas ne profesionalams, tačiau mėgstantiems rimtai fotografuoti. Todėl realiai instagramas ar pan. dalykėliai atkrenta, nes, spėju, koks 90% tokio aparato klientų nuotraukas nori patys pasiredaguoti su normalia programa, o ne užsimesti instragraminį filtriuką :) T.y. tikslinė auditorija manyčiau truputi ne ta.

Kaip jau minėjau, logiškas sprendimas būtų iš kur nors išsitraukti patį minimaliausią Android'o kastratą ir jį kiek paredagavus įdėti į šį fotiką. Išlaikant galimybę diegtis programėles iš parduotuvės. Tokiu atveju pats fotikas nebūtų apkrautas krūva nereikalingų funkcijų (funkcijų, kurių tikrai nenaudosi, nes jos tik telefonams; o softas vistiek veikia, apkrauna ramus/procesorių ir tiek). Čia grynai dėl naudojimo.

Pagrindinė esmė yra ne ta, ką tu gali pasidaryti su šiuo fotiku vos jį nusipirkęs (atsijungti pusę funkcijų, ištrinti pusę programėlių, susidėti launcherius ar ką tai ten), o ką gauni vos nusipirkęs produktą. Geras buvo pastebėjimas, kad įjungus fotiką reikės laukti kol užsikraus operacinė sistema. Juk taip ir bus, nes Androidas, kaip suprantu, nelabai pritaikytas ilgai išbūti "miego" režime (čia ne telefinis "miegas"). Tad tokiu atveju gauname iš karto dvi bėdas: ilgas krovimas/lėtas veikimas ir trumpas batarėjos laikymas (o fotoaparatai tikrai yra labai imlūs batarėjoms, jeigu daug fotografuoji). Tai tokiu atveju toks produktas man (kaip galimam jo pirkėjui) visiškai tampa neaktualus. Nes, vėl gi, jeigu aš perku tokį fotoaparatą, tai greičiausiai ne savęs fotkinimui prieš veidrodį :) Todėl sakau, kad logiškas sprendimas būtų buvęs Androidą pritaikyti profesionaliam nuotraukų darymui (su neprofesionalia šia kamera) ir įdiegti daug su foto redagavimu/dalinimusi susijusių funkcijų. Gauname tokiu atveju normalų fotiką su itin praplėstomis jo funkcijomis nuotraukų darymo srityje + jeigu tikrai norime tarkim sinchronizavimą per wi-fi su telefonu.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +861

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 22:44 

moo rašė:
Paprastas_zmogus, tai čia tau ir man nereikia feisbuko fotike, o kažkas fotkins ir share iš karto.

Na galbūt, bet jei tik tiek

Cituoti:
Dėl interfeiso, koks jis ten bus, tai kol kas, aš mačiau tik ikonėlių gridView kas liečiamiems ekranams yra bene geriausia ir visiškai, na niekaip, netrukdo fotoaparatui būti fotoaparatu. Ir kam kiški apkapotus interfeisus jei tą patį galima pasiekti instaliuojant softą, kurį gali ištrinti ir sumsimest kitą pagal nuotaiką. Aš net specifinį appsą tokiam daiktui ką tik sugalvojau :)

1. Interfeisas tai nėra tik programėlių sąrašas.
2. "kam kišti apkapotus interfeisus"... Žmonės lygiai taip pat kalbėjo apie iPad. Bet galų gale visi, išbandę, suprato, kad Windows XP+touchscreen yra nevykęs derinys. Todėl manau, kad fotoaparato valdymui galioja šiek tiek kiti reikalavimai, nei telefono.
3. Ne vartotojas turi rūpintis interfeiso sutvarkymu, o gamintojas.

Cituoti:
Žodžiu man tokio tikrai nereikia, bet jei reikėtų - džiaugčiausi, kad softo lygyje galiu daugiau nei leidžia bet koks kitas, kad ir labai specializuotas, fotikų OS. Kaip čia kažkas sakė, labai gerai yra kai "gali".

Daugumai žmonių nerūpi tas "aš galėčiau jei norėčiau". Čia tik geek'ai turi tą "instaliuosiu telefone VNC klientą ir valdysiu kompiuterį BECAUSE I CAN". Normaliems žmonėms reikia veikiančio daikto, o ne žaisliuko geek'iškos svajonėms.

EdvasP rašė:
Manau, tavo požiūrį į naujus įrenginius reikėtų fixinti. Tavo teiginiuose daug logikos. Tačiau, naujosiose technologijose neegzistuoja toks posakis "senas geras", todėl, kad naujas įrenginys turi būti naujas. Ir kritikuoti bet ką kas susiję su Samsung nėra objektyvu. Norėjo, padarė. Patiks nepatiks, čia kiekvieno asmeninis reikalas, o tu nurašinėji fotoaparatą, kurio rankose nelaikei. Net neabejoju, kad "senas geras" Apple išleistų kažką panašaus, tai tau būtų daiktas kokio pasaulis dar nematė.

O kur aš kalbėjau apie "senas geras" ?
Aš nurašinėju, ne fotoaparatą, o Samsung sugebėjimą į rinką paleisti rimtus, apgalvotus produktus, kurie tikrai turi atsakymą į "kodėl?"
Tiesiog pasidalinau savo senu pastebėjimu, kad ši kompanija žaidžia labai saugiai ir nedaro jokių drąsių sprendimų.
Aš netgi labiau teigiamai vertinčiau nepasisekusį, bet drąsų sprendimą.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Paprastas_zmogus 2013-06-17, 22:51. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 22:49 

Creatium rašė:
<..>

Mes juk nieko nežinome, gal ten taip ir bus :)
Tačiau..
Senolė mano Xperia x10, su senu 2.3.3 Androidu, miego režime (be kortelės) 2 savaites išgulėjo ir likę buvo dar 30%.
Dėl papildomo (mums nereikalingo) softo, kuris apkrauna ir bateriją, ir procą sutikčiau, kad jo nereikia out of the box.
O dėl tikslinės auditorijos jau nesutikčiau - pilnas feisbukas hipsterių su DSLR fotikais prieš veidrodį, su papūstom lūpom ir su gelsvu efektu :J
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 22:57 

moo rašė:
Creatium rašė:
<..>

Mes juk nieko nežinome, gal ten taip ir bus :)
Tačiau..
Senolė mano Xperia x10, su senu 2.3.3 Androidu, miego režime (be kortelės) 2 savaites išgulėjo ir likę buvo dar 30%.
Dėl papildomo (mums nereikalingo) softo, kuris apkrauna ir bateriją, ir procą sutikčiau, kad jo nereikia out of the box.
O dėl tikslinės auditorijos jau nesutikčiau - pilnas feisbukas hipsterių su DSLR fotikais prieš veidrodį, su papūstom lūpom ir su gelsvu efektu :J

Visokių žmonių yra naudojančių. TAČIAU. Pagrindinės tikslinės auditorijos jie tikrai nesudaro. Mat jeigu sudarytų, tai Samsungas fotiką išleistų su dviem aplikacijom (ir daugiau jokių funkcijų): Instagram ir Facebook. Faktas. Jeigu leidžia fotiką su pilnu Androidui, tai rodo, kad jų tikslinė grupė yra visai kita (o kokia tiksliai - neaišku, rašiau anksčiau kodėl).
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 23:01 

Beje, dar kartą pasikartosiu, nėra blogai (ir mes nesakom, kad tai blogai), jog Samsungas išleido tokį fotoaparatą. Aš sakau, kad klausimas ar yra tikslas leisti tokį produktą į rinką. Nes toks veiksmas tikrai nesuteikia pasitikėjimo kompanija. Šioje vietoje man truputį pirmena kokius 90-2000 metus, tai buvo pats pats 'gadgetų' įkarštis, truputį primena ir visokius džeimso bondo arba "get smart" filmus, kur rodomi visokie kieti peilis - diktofonas dalykėliai. Nu toks visiškas fuflo. Tik čia moderniau žymiai, operacinės sistemos, galingi fotoaparatai, megapikseliai ir t.t.

--------

Ir dar. Bandė kažkas lyginti su Google Glass arba iPhone. Blogas palyginimas. Abu minėti produktai PAKEITĖ(-eis) naudojamus(-otus) prietaisus. T.y. iPhone pakeitė paprastą telefoną, Google Glass galbūt pakeis išmaniuosius telefonus. Ką pakeis šis fotoaparatas? Telefoną? Google Glass? Ar fotoaparatą, nes tai yra "natūrali evoliucija"?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 23:06 

Paprastas_zmogus rašė:
1. Interfeisas tai nėra tik programėlių sąrašas.
2. "kam kišti apkapotus interfeisus"... Žmonės lygiai taip pat kalbėjo apie iPad. Bet galų gale visi, išbandę, suprato, kad Windows XP+touchscreen yra nevykęs derinys. Todėl manau, kad fotoaparato valdymui galioja šiek tiek kiti reikalavimai, nei telefono.
3. Ne vartotojas turi rūpintis interfeiso sutvarkymu, o gamintojas.

1. Tik tiek mes abu ir matome. Tą vieną foto straipsnyje. Ir buriame, patogu / nepatogu.
2. Va jei iPad su apkapotu interfeisu turėtų galimybę man pagykinti - mažą gražią ikonėlę kamputje su papildomais settingais - dabar turėčiau iPad. Nes galiu turėti, bet nenoriu savęs riboti. (čia juokas, nepriimkite asmeniškai :) )
3. Kaip ir sakiau, Samsugo vietoje (jei čia bus paprasta telefoninė OS) išneščiau 3 ikonas ant desktopo out of the box - foto, video ir galerija - visi patenkinti. Net mano močiutė sugebėtų naudotis ir nesijaudinti, o aš galėčiau pagykinti jei tik būtų poreikis :)

Ok, pažiūrėsim kai jau bus kažkas aiškiau, nes kol kas tai buriam.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo moo 2013-06-17, 23:10. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 23:09 

O tai kam tada reikalinga tokia funkcionali OS dėl trijų ikonų, kurių atliekamoms funkcijoms išvis tas Android net nereikalingas? :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 23:13 

Paprastas_zmogus rašė:
O tai kam tada reikalinga tokia funkcionali OS dėl trijų ikonų, kurių atliekamoms funkcijoms išvis tas Android net nereikalingas? :)

-Kilgorui Trautui, kuris ten kištų visokiu PRO appsus.
-John Smith, kuris visas foto darytų su GPS lokacija ir sinchronizuotų su gmail kontaktais ar kokiu debesiu if feisbuku.
-Man, jei šitą daiktą gaučiau dovanų - užsidėčiau gražų wallpaper :D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 23:23 

Dar pridesiu del palyginimu.. Labiau norisi lyginti si fotika su ismaniuoju televizoriumi. Bet ir tai nepavyktu, nes televizorius gali paprastam useriui pakeisti kompa. O fotikas su telefo funkcijom telefono nepakeis.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 23:24 

isprotejo koreja :D
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 23:37 

Creatium rašė:
Dar pridesiu del palyginimu.. Labiau norisi lyginti si fotika su ismaniuoju televizoriumi. Bet ir tai nepavyktu, nes televizorius gali paprastam useriui pakeisti kompa. O fotikas su telefo funkcijom telefono nepakeis.

Sutikčiau, bet tiesiog vardan sportinio intereso ir iš inercijos:
kodėl nepakeis jei pvz. yra BT ausinė? 10' planšetes su 3G daug kas naudoja kaip telefonus, o šitas daiktas su nuimtu objektyvu tai, spėju, kaip riebus smartfonas bus. Panašiai patogu kiek ir planšetė - reikia atskiros tašės.
Žodžiu, Think Different. Gal čia fotikas su pilna OS, o ne telefonas su prisukama kamera. Tai gal jis ir neprenduos pakeisti telefono.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo moo 2013-06-17, 23:54. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-17, 23:51 

Paprastas_zmogus rašė:

Jo o kam telefonui tie androidai, iosai....
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-06-18, 02:37 

Mano galva cia bus mazo tirazo, prototipinis modelis paleistas i rinka. Jis is esmes sprendzia dvi uzduotis - rinkodaros(pasireklamavimo) ir programini android tobulinima fotografavimo srityje. Juokinga skaityti kai si os vadinama telefonine, nors yra ir neskambinanciu irenginiu su sia os, o foto aparatas peikiamas del savo praplesto funkcionalumo, tarsi pvz. iphono lieciama ekranas butu butinybe telefonui, juk tuomet daugelis sake kad tai sh. ir to ekrano niekam nereikia ir nereikes, che che. Dalis komentavusiu mano kad irenginiai turi likti kvaili, o samsung mano kad ateityje visi irenginiai tures savo os ir jie noretu kad tai butu vieninga os pritaikoma ivairiems irenginiams.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +2

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'