Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Šiuolaikinių technologijų rinka
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-07, 20:09 

Dar viena reklamos auka. Na gerai. Pamąstom. Apple naudoja DRM savo audio failams. Kas nežino, kas tai yra. Pagooglinkit. Slashdote dažniau apsilankykit. Esmė - venkit geriau kaip velnio. Toliau - formatų palaikymas. AAC failai. Iš itunes parduodama su 128kbps. Čia MAŽIAUSIA kokybė su kuria realiai galima klausyti muzikos. mp3 palaikyas yra vien d4l to, kad tai populiariausias formatas. O kur mpc? ogg? Kalbant apie lossless... apple lossless ir wav... wavų niex nedės. Nelogišk be suspaudimo dėti. apple lossless... dar vienas proprietary formatas. Kur flac, ape (nors ir ne atviras standartas, bet mėgiamas melomanų), wavpackas?... Pačio plėjerio kokybė - vidutiniškai laiko metus. Dizainas. Hm... Skonio reikalas. Tačiau jei dizainas iš esmės nesikeičia daugiau nei ~10 metų... Ir jei be baltos spalvos pasiūlo dar juodą ir dar kelias... O tai jau NAUJIENA!!! Pirkit... Jis kitokios spalvos!! Visa apple esmė - marketingas. Jau taip kiša tą ipodą... ir iphone'as taip pat atėjo... Tas lietimui jautrus valdymas... O kas čia ypatingo. Ar jis patogus (atvirai)? O, įdomu, prikėjas domėjosi kitais plejeriais? Nekalbu apie made in china ir ipodų kopijas. Kalbu apie creative, iriver ir pan?..
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-07, 20:39 

Reklama ir tiek.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-07, 20:55 

manau kat tikrai vertas savo pinigu tas grotuvas nes ir nera geresniu ir su toke talpa,ir noretusi tokiu straipsniu daugiau apir mp3 grotuvus.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-07, 21:07 

-
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Sokantis Debesis 2011-04-01, 00:22. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-07, 22:08 

Straipsniukas tikrai saliskas gavosi :( iPodas liaupsinamas kaip dievulis :U: Zinoma,kad tai kokybiska preke,bet nereikia pamirst kad yra ir kitu geru prekiu :shock: Ir kad betkuri is ju turi ir minusu.Neisimtis ir iPodas :mad: Ir galima buvo parasyti ju daugiau 8-)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-07, 22:09 

sz520qm rašė:
Dar viena reklamos auka. Na gerai. Pamąstom. Apple naudoja DRM savo audio failams. Kas nežino, kas tai yra. Pagooglinkit. Slashdote dažniau apsilankykit. Esmė - venkit geriau kaip velnio. Toliau - formatų palaikymas. AAC failai. Iš itunes parduodama su 128kbps. Čia MAŽIAUSIA kokybė su kuria realiai galima klausyti muzikos. mp3 palaikyas yra vien d4l to, kad tai populiariausias formatas. O kur mpc? ogg? Kalbant apie lossless... apple lossless ir wav... wavų niex nedės. Nelogišk be suspaudimo dėti. apple lossless... dar vienas proprietary formatas. Kur flac, ape (nors ir ne atviras standartas, bet mėgiamas melomanų), wavpackas?... Pačio plėjerio kokybė - vidutiniškai laiko metus. Dizainas. Hm... Skonio reikalas. Tačiau jei dizainas iš esmės nesikeičia daugiau nei ~10 metų... Ir jei be baltos spalvos pasiūlo dar juodą ir dar kelias... O tai jau NAUJIENA!!! Pirkit... Jis kitokios spalvos!! Visa apple esmė - marketingas. Jau taip kiša tą ipodą... ir iphone'as taip pat atėjo... Tas lietimui jautrus valdymas... O kas čia ypatingo. Ar jis patogus (atvirai)? O, įdomu, prikėjas domėjosi kitais plejeriais? Nekalbu apie made in china ir ipodų kopijas. Kalbu apie creative, iriver ir pan?..

Oj, domėjausi aš kitais playeriais, ypač COWON produkcija, būtent dėl FLAC palaikymo, bet neradau, kas būtų geriau už ipodą (tad sau nusipirkau prieš savaitę). Kur tu rasi pleyerį, kuriame tiek vietos ir jame toks paprastas valdymas? Itunes aš nenaudoju (pas mane Linux), visa mano muzikos kolekcija yra FLAC formatu, tad konvertuoju į aukščiausios įmanomos kokybės mp3 failus ir tada keliu.

P.s
Aš nekenčiu Apple dėl:
1. Deda papildomas apsaugas, kad Ipod'us būtų galima naudoti TIK su Itunes
2. 6 kartos Ipod'uose vidinė programinė įranga yra encryptinta, todėl nebeveikia nei ipodlinux, nei Rockbox
3. DRM MUST DIE
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-07, 22:46 

Man tai uztenka seno apibraizyto creative mp3 grotuvo, kurio dabar uz 10lt neparduociau:D, net nzn kam tas ipodas isvis reikalingas o.O
  • 0

"Jei kare reiktu rinktis ar gauti kulka is karabino, ar serija is kulkosvaizdio - daug kas rinktusi kulkosvaidi..kodel? Nes maziau reiktu kankintis pries mirstant...Tai irodo, jog labiau bijom skausmo, nei mirties."

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-07, 23:27 

O geriausia tai nusiperki koki gera mobiliaka, pvz. 5610 XpressMusic ir vienu suviu nusauni du zuikius :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-08, 13:08 

Nzn,as tai noreciau iPod'o. Jis taip grazei atrodo,toks paprastas. Na o kas ten del visokiu dazniu ir pan.. manes tai nedomina,svarbu,kad skambetu ir gerai atrodytu. Aisku atrodau,kai koks paveiktas reklamos,bet jei pirkt tai tik iPod,nebent su finansais sunku,tada aisku ir paprasta grotuvas tinka ;]]
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-08, 13:41 

o koki video konverteri naudojat, norint persikelti video i iPod'a???ir is kur galima ji atsisiusti???
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-08, 15:02 

Retry rašė:
sz520qm rašė:

Oj, domėjausi aš kitais playeriais, ypač COWON produkcija, būtent dėl FLAC palaikymo, bet neradau, kas būtų geriau už ipodą (tad sau nusipirkau prieš savaitę). Kur tu rasi pleyerį, kuriame tiek vietos ir jame toks paprastas valdymas? Itunes aš nenaudoju (pas mane Linux), visa mano muzikos kolekcija yra FLAC formatu, tad konvertuoju į aukščiausios įmanomos kokybės mp3 failus ir tada keliu.

P.s
Aš nekenčiu Apple dėl:
1. Deda papildomas apsaugas, kad Ipod'us būtų galima naudoti TIK su Itunes
2. 6 kartos Ipod'uose vidinė programinė įranga yra encryptinta, todėl nebeveikia nei ipodlinux, nei Rockbox
3. DRM MUST DIE

:) Na ką galiu pasakyti. Tik pats papildei mano surašytą trūkumų sąrašą... :) Taip. Gal būt paprastas. Bet ar tikrai patogus? Valdymas firminis apple ipodų. Tačiau tikrai nėra patogus. Na, neteko bandyti daug kartų. Bet manau, reikia priprasti prie tokio. Ir greičio bei efektyvumo, nemanau, kad suteikia.

Uždarumas baisesnis nei windows sistemoj... Tad apie galimybę naudotis produktu, kurį nusipirkai, kaip nori, reliatyviai dingsta. :) Apie kokybę... Kiek girdėjau, gerų atsiliepimų nebuvo. Nebent iš tokių pat fanų, kuriems nesvarbu kaip ir kas, tik kad ipodas... Dažniausiai laiko ~1 metus. Amerikietiškai :) po to turėsi pinigų, pirk kitą :D Apie itunes išvis patyliu. Skambesys iš esmės priklauso tik nuo ausinių, nes visi (software ar hardware) plejeriai atkuria taip, kaip priklauso.. Apie ausines iPodo, nieko nežinau. Tik kad baltos :D ir ryškiai šviečia vagišiams (dar vienas minusas :P )

Bet šiaip gerai, kad yra apple.... Dėl tokių idiotiškų produktų atsiranda geresnės alternatyvos. ;)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-08, 15:17 

Beje, Retry, atrodo, kad ir šeštos kartos ipodų softwaras dekryptintas: http://ipodminusitunes.blogspot.com/200 ... e-won.html
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-08, 16:24 

sz520qm rašė:
Beje, Retry, atrodo, kad ir šeštos kartos ipodų softwaras dekryptintas: http://ipodminusitunes.blogspot.com/200 ... e-won.html

Čia nulaužta apsauga, kad galėtum prie ItunesDB prieiti, bet nedecryptinta pati firmware:)

O valdymas tikrai paprastas ir efektyvus, daugiau pabandęs manau suprastum. Na man pripratimui reikėjo pusės dienos (priprasti prie ratuko jautrumo)

Edit-> Tu šneki apie alternatyvas, geriau nurodyk jas :)
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Retry 2008-05-08, 16:31. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-08, 16:30 

Retry rašė:
sz520qm rašė:

Čia nulaužta apsauga, kad galėtum prie ItunesDB prieiti, bet nedecryptinta pati firmware:)

Aišku. Bet tai tada galima naudoti ne tik su itunes, taip? Tik kito firmware'o neįdėsi...

Beje, ne į temą, bet matosi, esi protingas žmogus. Jei įdomu, pažiūrėk šitą: http://www.openmoko.com/ open source telefonas. Linux sistema, pilnas palaikymas trečių šalių programoms ir net OS diegimui ir net paties telefono pilna specifika ir brėžiniai. Kolkas komercinio pardavimo nėra ir gana ilgai jie tempia, bet kai išleis, bus geras daiktas... Tie patys iphone'o "pribumbasai" ir dar daugiau... ;) Jei tik bus pinigų, imsiu ;)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-08, 16:37 

Jo, todėl dabar saviškį galiu naudoti su amaroK ir man visai nereikia Itunes :)

Apie openmoko žinau:) Seku progresą nuo phase0, ir jei tik atsiras pinigų jis atsidurs mano kišenėje:)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-08, 19:10 

Na gerai, cia jau ir taip aisku, ipoda perki reiskias perki ji del mados, stiliaus ar valdymo, manau del to playerio tikrai neapsimoka prikti, o svarbiausia, tai kad creative gamina tokius gerus grotuvus, pigesnius, tik kad greit susibraizo, o siaip nesulauzomi! (tik baterijos dangtelis daugelyja yra labai mirtingas :) ) jei pirkciau nauja grotuva tai tik creative!
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-08, 21:19 

Tikrai nevertas dar 1 perdarytas ispustos reklamos produktas
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-09, 01:17 

as nelabai naudojuos tais mp3 bet man apple niekad kazkodel nepatiko, o vat iriveriai man patys geriausi tik va beda kad kaina nenusileidzia ir tiems ipodams
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-09, 02:24 

Domas rašė:
Na gerai, cia jau ir taip aisku, ipoda perki reiskias perki ji del mados, stiliaus ar valdymo, manau del to playerio tikrai neapsimoka prikti, o svarbiausia, tai kad creative gamina tokius gerus grotuvus, pigesnius, tik kad greit susibraizo, o siaip nesulauzomi! (tik baterijos dangtelis daugelyja yra labai mirtingas :) ) jei pirkciau nauja grotuva tai tik creative!

hah, mano kaip tik subraizytas, o mergina pamete batareju dangteli=D
  • 0

"Jei kare reiktu rinktis ar gauti kulka is karabino, ar serija is kulkosvaizdio - daug kas rinktusi kulkosvaidi..kodel? Nes maziau reiktu kankintis pries mirstant...Tai irodo, jog labiau bijom skausmo, nei mirties."

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-09, 07:12 

Viskas butu visai nieko bet toki milzina kiseneje nepanesiosi :). As asmeniskai pasirinkau toki varinata SONY NW-013 1GB, laiko irgi 30h, bet matmenys... Lupdazio dydzio... Malonu. Dzin man tie formatai yra konverteriai puikus. Reikejo hardo nusipirkau 120gb nesiojama 2.5 colio, jokio vargo.

O tiem kas per mobiliuosius klauso... Na uzjauciu jusu mobiuliuju baterijas ir tiek... Kiek zinau ilgai nelaiko. Asmeniskai turiu w810, ne karto muzikos nesu klauses (kadangi turiu tam spec. prietaisa).
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-09, 12:22 

kuo daugiau apribojimų, tuo labiau produktas mane atstumia.
jau turbūt 2 metai turiu Creative MuVo ir vargo nematau. Tik jo originalios ausinės neilgai tvėrė, todėl nusipirkau kitas kur kas kokybiškesnes. grotuvas veikia nuo vieno AAA tipo akumuliatoriaus, kurių "galiojimo laikui pasibaigus" visuomet galima įsigyti kitą. mano žiniomis šio malonumo iPod ir nemažai prabangių grotuvų nesuteikia. tai dar vienas minusas. gamintojai tarsi iš anksto nusprendžia, kad vartotojas grotuvu naudosis max 2 metus, o toliau visvien pirks kitą.
video failų grojimo galimybė man irgi visai nenaudinga. juk tame mažam ekranėlyje nieko nesimato beveik, be to, konvertavimai ir kiti dalykai užima laiko. be to, maniškis grotuvas puikiai veikia be jokių laidų. jį galima prijungti tiesiai į PC USB lizdą ir sukrauti muziką ar informaciją be jokių papildomų programų ir t.t. kitaip tariant, iPod valdymo patogumas (nors tai jau diskusijų klausimas) tikrai neprilygs visapusiškam pigaus, mažo, patogaus ir ilgaamžio mano grotuvo patogumui.

aišku tai asmeninė mano nuomonė.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +35

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-09, 16:33 

et kur laikai ritasi, lupdazio formos grotuvai.... o kur dingo dideles stereo mages kurias ant peties nesiodavosi? :)) ten dar ant garsiakalbiu spalvotu lempuciu(diodu) budavo, mirgu marga, groja tiesei i viena ausi, Jega!
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-09, 20:09 

As muzikai klausyti naudoju nokia n73, gal kokybes nepalyginsi su Ipodu, iphonu, creative ar ka... bet pavyzdziui klausant apie 5h muzikos per diena, man uztenka baterijos ir pokalbiams ir smsams ir internetui visai dienai, aisku kraunu kas nakti :) taciau visa ta procesa kartoju daugiau kaip 1 metus ir viena ketvirti, baterija ne trupucio prasciau nedirba. Taciau del muzikos mobilieji tel neatsilieka, tarkim nokia 5700 arba n91... ir esminis dalykas kad man nereikia nesiotis video playerio, muzikos pleyerio, telefono... kur kas kompaktiskiau... O ipodas atsilieka dar nuo kitu gamintoju nes jie viska daro del klientu kad nupirktu ta ju daikciuka. Ne taip senai Apple gavo bauda uz tai kad ju ausiniu gamybai naudojamos medziagos kenkia sveikatai ir tersia gamta del kazkokiu cheminiu elementu, o Nokia senai atsisake tokiu dalyku, jie jau senai gamina dalykus kurie daro maziausia itaka gamtos tersimui. Tikru tikriausia teisybe kad apple gaminiai yra tikru tikriausias marketingas, ir ju gaminiai tiem kurie visiskai nesusigaudo skaitmeninese technologijose. Del ipodu valdymo patogumo sutinku, patogus. Ir gan malonus tie gaminiai is Apple. taciau sutinku kad kuo didesni apribojimai, tuo labiau stumia salin...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-05-10, 23:25 

Ipod niekada nebus populerus lietuvoje nes lietuvei nekence kas vrangu ir gera.. jei lietuvis neisgali nusipirkti daigto tai jis ji apvarys// o ipod yra tikrai geras , paprasatas , grazus- toks koks zmonems reikia. ne toks su kvailu valdymu ( kur reik spaudineti migtugus ( pvz paziureti savo dainu kolekcija ar su creative gali nenukeldami pirsto perziureti 50 dainu? su creative jums reiks 50 kartu paspausti migtuka o su ipod tik pasukti pirsta.. )
ipod yra pagaminta belekiek accesories( priedu) taigi lb gerai.. !
del ipod ausiniu- tai jos tiksrai nera lb geros.. bet paziekit kitu player ausines.. m,anot kad jos kurkas geresnes? .. nemanau.. geros ausines prasideda nuo 60Lt..//
itunes- yra gerai tiems zmonems kas isikelia visas dainas ir netvarko savo dainu kolekcijos arbe tiems kas saziningai perka muzika ( taigi ne Lietuviams)
ipod- batereika ( :D) laiko tikrai gerai.
gali ziuret video- tai yra gerei keliaujantiems zmonems arbe seip.. ekranas nera toks mazas. nu mazokas bet visge ekranas padorus. didelis ( kaip mp3 player)
del dizaino - skonio reikalas

didzeuses ipodo minusas tai kad susibraizo galine ipod puse ...
as turiu ipod nano ( ir tai antrasis ipod)
db greitpirksiu 80 or 160 GB ipod.. nes man neks netelpa i 8Gb ipod..

pinigai yra verti del ipod ( jeigu turit pinigu)
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'