Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 50 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Elektronika
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 13:42 
     
UTF16 rašė:
Cituoti:
O kaip su pedofilais. Jis ir žmogus.


Taip, nusikaltėlis irgi žmogus ir kažkokias žmogaus teises turi. Aš buvau įsitikinęs, kad kalbame ne apie nusikaltėlius.

Kai kuriose šalyse homoseksualizmas yra nusikaltimas.
 • +2


_________________
Propaganda


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-29, 19:55
Pranešimai: 5279
Reputacija: +1520
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 14:00 
     
UTF16 rašė:
peeplt rašė:
Kai nebuvo paradų ir begalinės reklamos medijoje, juos visi labiau mylėjo (bent jau aš kalbu už save).


Na taip, tu gėjų pradėjai nemylėti, kai tik juos pamatei. Labai sąlyginė tokia „meilė“.

2009 m. 81,5 % Lietuvos gyventojų laikė, kad gėjai yra iškrypėliai, ligoniai ir (arba) ištvirkėliai. Nebuvo jokio viešumo, nebuvo jokių „paradų“, nes visi Lietuvos gėjai visi lindėjo po šluota:

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/apklausa-daugiau-nei-puse-gyventoju-nepritaria-geju-eitynems-vilniuje.d?id=22822011 rašė:
Tik 12,2 proc. respondentų homoseksualumas yra normali lytiškumo būsena. 38,3 proc. teigė, kad tai yra iškrypimas, 27,9 proc. – liga, 15,3 – ištvirkimas.


Cituoti:
O kaip su pedofilais. Jis ir žmogus.


Taip, nusikaltėlis irgi žmogus ir kažkokias žmogaus teises turi. Aš buvau įsitikinęs, kad kalbame ne apie nusikaltėlius.Nusikaltimas yra susitarimo, tolerancijos ir galų gale moralės klausimas. Yra daug šalių ir kultūrų kur gėjus yra greta statomas su pedofilais, nekrofilais, prievartautojais ir t.t.

Nei aš mylėjau nei aš nemėgau gėjaus. Jis man buvo tiesiog visuomenės dalis su "problema". Panašiai kaip alkoholikas. Turime visi tokių pažystamų ir vieni su tuo kovojame kiti susitaikome ir gyvename. Vieni smerkiame kiti teisiname. Tai buvo tiesiog dalis visuomenės. Bet kai ta "probleminė" mažuma pradeda kelti bures. Nori vairuoti mašina negerk. Nori auginti vaiką - bendrauk su priešingos lyties atstovu. Negali mesti gerti - nevairuok. Nenori moters - neturėsi vaikų. Taškas.

O kas liečia tavo netradicinės orientacijos apibūdinimą "ištvirkėliai ligoniai"... Kas pasikeitė dabar? Pasveiko ir pomėgius pakeitė?
Tikrai nežinau ar tai galima pavadinti liga, yra teiginių kad tokiais gimstama. Gal tai genetika. Nors kita vertus yra ir genetiškai užprogamuotų ligų. Bet aš klausiu dar kartą. KUR YRA RIBA? Sustosim ties vaikų luošinimu "tradicinėje" gėjų šeimoje, ar vaikų tvirkinimų "tradicinėje" pedofilų šeimoje. Negalima visko grįsti vien tik žmogaus pasirinkimo teise gyventi ir reikštis taip kaip jis nori. Nes tokiu atveju nėra ribų. O jai ribas brėžiame iškarto už gėjų, kodėl ten. Gal dar truputi aukščiau. Juk pedofilija irgi ne bakterinė liga. Jos neišgydisi. Žmogus irgi nori gyventi. Apginsim gėjus tada pradėsim ginti lėlių teises.
 • +2
Užsiregistravo: 2012-02-20, 13:01
Pranešimai: 285
Reputacija: +89
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 14:00 
     
Shinigami rašė:
UTF16 rašė:
Cituoti:
O kaip su pedofilais. Jis ir žmogus.


Taip, nusikaltėlis irgi žmogus ir kažkokias žmogaus teises turi. Aš buvau įsitikinęs, kad kalbame ne apie nusikaltėlius.

Kai kuriose šalyse homoseksualizmas yra nusikaltimas.


Taip. Tose šalyse paprastai nusikaltimas yra ir nesutikimas su didžiojo vado nuomone ar kokios maldaknygės-durnaknygės tiesomis. Džiugu, kad aišku į ką siūloma lygiuotis.
 • +1


_________________
Veni, vidi, fugi!Užsiregistravo: 2008-04-30, 15:56
Pranešimai: 557
Reputacija: +462
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 14:09 
     
[quote= Taip. Tose šalyse paprastai nusikaltimas yra ir nesutikimas su didžiojo vado nuomone ar kokios maldaknygės-durnaknygės tiesomis. Džiugu, kad aišku į ką siūloma lygiuotis.[/quote]

Dėja tolerancija homoseksualumui plačiau paplitusi tik vakarų kultūroje. Kuri pasaulio mastu nėra dauguma. Ir nevisi iš likusio pasaulio yra iš Š.Korėjos.
 • 0
Užsiregistravo: 2012-02-20, 13:01
Pranešimai: 285
Reputacija: +89
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 14:17 
     
peeplt rašė:
Ar_as? rašė:
Taip. Tose šalyse paprastai nusikaltimas yra ir nesutikimas su didžiojo vado nuomone ar kokios maldaknygės-durnaknygės tiesomis. Džiugu, kad aišku į ką siūloma lygiuotis.


Dėja tolerancija homoseksualumui plačiau paplitusi tik vakarų kultūroje. Kuri pasaulio mastu nėra dauguma. Ir nevisi iš likusio pasaulio yra iš Š.Korėjos.Visiškai teisingai. Kiti gyvena žmonijos rojuje Rusijoje, laisvės ir gerovės kiekvienam valstybėje Kinijoje, kiti pasaulio kelrodėse žvaigždėse afrikoje (kad ir tokiam deimante kaip Angola) arba moterų svajonėje - emiratuose/kalifatuose.

Džiugu, kad yra šalių, kurios saugo pasaulio dorovės, kultūros ir tradicijų židinį.

Ir, panašu, nereikia būti iš "Š. Korėjos", kad smegenys būtų iš Š...
 • +3


_________________
Veni, vidi, fugi!Užsiregistravo: 2008-04-30, 15:56
Pranešimai: 557
Reputacija: +462
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 14:30 
     
peeplt rašė:
Nusikaltimas yra susitarimo, tolerancijos ir galų gale moralės klausimas.


Tu rimtai manai, kad „netradicinės orientacijos“ klausimas yra kažkuo palyginamas nusikaltimui? Kur tame yra auka? Jei kažkokia auka vis tik yra (įvardyk konkrečiai), kodėl didžioji dalis pasaulio tokių žmonių nebaudžia? Kokią žalą patiria ta auka?

Cituoti:
Jis man buvo tiesiog visuomenės dalis su "problema".


Rekomenduoju susilaikyti nuo problemų ieškojimo pas svetimus žmones ten, kur jų nėra.

Cituoti:
Nenori moters - neturėsi vaikų.


Ką darysi su tais gėjais ir lesbietėmis, kurie jau vienaip ar kitaip augina vaikus? Atimsi juos iš jų? Atimsi žmogaus teises? Prilyginsi pedofilams? Bausi?

Cituoti:
Sustosim ties vaikų luošinimu "tradicinėje" gėjų šeimoje


Kaip vaikas yra luošinamas?
 • +2


_________________
„Kol bus skerdyklos, tol bus karai.“©


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-23, 12:43
Pranešimai: 1767
Reputacija: +573
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 14:31 
     
UTF, tai viskas ok, visi ir yra vertinami už nuopelnus.
Bet kvaili paradai visada sukelia pasipriešinimą judėjimui, nesvarbu ar tai lygiu teisių ar skinheadų ar dar kokia kvaila eisena.

va pvz:
Aš pvz netikiu į Dievą, bet gerbiu visas religijas, kurios neina pas mane į svečius aiškinti savo tiesų ir nerengia išpuolių. Užėjęs į bažnyčia laikausi jiems priimtų normų, keliaudamas kitoje šalyje pasirenku tinkamą aprangą ir t.t.
Ale islamas pradėjo sprogdinimus, visi pradėjo nemėgti islamo. Tai kas, kad 99% tikinčių yra nieko dėti.

-------
"Tose šalyse paprastai nusikaltimas yra ir nesutikimas su didžiojo vado nuomone"
Ar EU įstatymai šiai dienai yra tobuli, visos pažiūros yra tobulos ir po 50 metų niekas nesijuos iš durnų šių dienų įsitikinimų?

Ar anglijoj nusikaltimas nesutikti su karaliene? O gėjus jie dar labai neseniai engė. Ar aukstralijoj nusikaltimas nesutikti su valdžia? O vaikus jie dar neseniai atiminėjo. Ar norvegijoj nusikaltimas nesutikti su valdžia? Vaikus jie atiminėja dabar.
Poligaminės santuokos dar neseniai buvo legalios, dabar gi jos uždraustos. Fisokie *filai pakišti po baudžiamąją atsakomybe. Šių dienų taisyklės nėra liberalesnės nei buvo prieš 100m, tiesiog tam tikra žmonių grupė gavo daugiau teisių, tam tikra teises prarado. Ar einam į geresnį rytojų? Tikėtina.
 • +2
Užsiregistravo: 2009-07-13, 13:38
Pranešimai: 3332
Reputacija: +946
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 14:40 
     
peeplt rašė:
O kas liečia tavo netradicinės orientacijos apibūdinimą "ištvirkėliai ligoniai"... Kas pasikeitė dabar? Pasveiko ir pomėgius pakeitė?
Tikrai nežinau ar tai galima pavadinti liga, yra teiginių kad tokiais gimstama. Gal tai genetika. Nors kita vertus yra ir genetiškai užprogamuotų ligų. Bet aš klausiu dar kartą. KUR YRA RIBA? Sustosim ties vaikų luošinimu "tradicinėje" gėjų šeimoje, ar vaikų tvirkinimų "tradicinėje" pedofilų šeimoje. Negalima visko grįsti vien tik žmogaus pasirinkimo teise gyventi ir reikštis taip kaip jis nori. Nes tokiu atveju nėra ribų. O jai ribas brėžiame iškarto už gėjų, kodėl ten. Gal dar truputi aukščiau. Juk pedofilija irgi ne bakterinė liga. Jos neišgydisi. Žmogus irgi nori gyventi. Apginsim gėjus tada pradėsim ginti lėlių teises.Beveik visi būtinieji siauraprotiško požiūrio požymiai:

1. Gėjai - tik vyrai (nes gi lesbietės tokiem gražu, matė vakar droždami kokioj pornuškėj, aišku tose senos, kur per teliką kalbėjo tai negražu, bet ai...). Atsibuskit, netradicinė orientacija lyties neturi. Krūvos vaikų jau dešimtmečius auga dviejų moterų šeimose ir dauguma jų daug laimingesni ir geresni žmonės už tradicinio naftalino atžalas, ir būtų dar laimingesni, jei nebūtų tekę gyvenime klausytis to naftalino atžalų šnibždėjimųsi už nugaros ar atviro tyčiojimosi.

2. Gėjai = arba ≈ pedofilai = arba ≈ zoofilai. Jums gydytis patiems reikia, jei nesuprantat skirtumo tarp laisvai apsisprendžiančių suaugusiųjų santykių ir prievartos prieš vaiką ar gyvūną. Riba yra prievarta, bet čia ne kiekvienam buduliui suprasti, nes ir moters sakomo "ne" jie dažnai nesupranta ir ribos tame nemato..

Papildomi, kurių diskusijoje jau buvo, bet kažkaip šitas "komentaras" visų nepakartojo:
1. O kodėl jūs pencininkais nesirūpinat? (šitas tinka prie visko, prie straipsnio apie Rusiją, Tesla automobilį, lazerių pasiekimus, GMO, kiašinienę ir babos Jagos kelnaites).
2. O kaip aš savo vaikui paaiškinsiu - š. tu, o ne tėvas/motina, jei tokio dalyko savo vaikui negali paaiškinti, nes teks gyvenime ir daug sudėtingesnius aiškinti.
3. Vaikų atiminėjimas (būčiau pamiršęs, bet kol rašiau, dar vienas urvinukas temoj išlindo, priminė). Čia iš to pačio būrelio, kur chemtreilais nuodijami yra, persekioa juo pasaulinis žydų, masonų ir, žinomą, gėjų sąmokslas, kuris nori atimti visus darnių ir pūkuotų alkoholikų šeimų vaikus ir paversti juos gėjais. Dar žinoma, jie ir tų vaikų kraują geria... su antichemtreilais.
 • +5


_________________
Veni, vidi, fugi!


Paskutinį kartą redagavo Ar_as? 2017-07-19, 15:35. Iš viso redaguota 2 kartus.


Užsiregistravo: 2008-04-30, 15:56
Pranešimai: 557
Reputacija: +462
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 14:43 
     
HardAxe rašė:
Bet kvaili paradai visada sukelia pasipriešinimą judėjimui, nesvarbu ar tai lygiu teisių ar skinheadų ar dar kokia kvaila eisena.


O tau visos eisenos yra kvailos ar tik žmonių, kurių tu asmeniškai nemėgsti? Pvz., kariniai paradai kvaili, nes paradai? Pensininkų piketai, tradicinių šeimų paradai irgi kvaili, reikia tam priešintis?

Cituoti:
va pvz:
Aš pvz netikiu į Dievą


Nežinau, kodėl tu pradėjai kalbėti apie religinius išpuolius, kai mes kalbėjom apie viešų iškilmių problemą. Pvz., Lietuvoje būna visokių katalikiškų procesijų, rengiami vieši atlaidai. Jei gerai suprantu, tam reikia priešintis pagal tave?

Cituoti:
visos pažiūros yra tobulos ir po 50 metų niekas nesijuos iš durnų šių dienų įsitikinimų?


Pažiūros, kad gėjus galima bausti ar net prilyginti nusikaltėliams, yra vis labiau smerkiamos.

Ar tu pats pritari teiginiui, kad gėjai turi būti sodinami į kalėjimus? Kaip manai, ką mano Lietuva šiuo klausimu ir kodėl?

Patikslink, kur čia buvo legalios poligaminės santuokos ir kokia ten žmonių grupė prarado kažkokias teises.
 • +2


_________________
„Kol bus skerdyklos, tol bus karai.“©


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-23, 12:43
Pranešimai: 1767
Reputacija: +573
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 15:29 
     
Ar_as? rašė:
peeplt rašė:
O kas liečia tavo netradicinės orientacijos apibūdinimą "ištvirkėliai ligoniai"... Kas pasikeitė dabar? Pasveiko ir pomėgius pakeitė?
Tikrai nežinau ar tai galima pavadinti liga, yra teiginių kad tokiais gimstama. Gal tai genetika. Nors kita vertus yra ir genetiškai užprogamuotų ligų. Bet aš klausiu dar kartą. KUR YRA RIBA? Sustosim ties vaikų luošinimu "tradicinėje" gėjų šeimoje, ar vaikų tvirkinimų "tradicinėje" pedofilų šeimoje. Negalima visko grįsti vien tik žmogaus pasirinkimo teise gyventi ir reikštis taip kaip jis nori. Nes tokiu atveju nėra ribų. O jai ribas brėžiame iškarto už gėjų, kodėl ten. Gal dar truputi aukščiau. Juk pedofilija irgi ne bakterinė liga. Jos neišgydisi. Žmogus irgi nori gyventi. Apginsim gėjus tada pradėsim ginti lėlių teises.Beveik visi būtinieji siauraprotiško požiūrio požymiai:

1. Gėjai - tik vyrai (nes gi lesbietės tokiem gražu, matė vakar droždami kokioj pornuškėj, aišku tose senos, kur per teliką kalbėjo tai negražu, bet ai...). Atsibuskit, netradicinė orientacija lyties neturi. Krūvos vaikų jau dešimtmečius auga dviejų moterų šeimose ir dauguma jų daug laimingesni ir geresni žmonės už tradicinio naftalino atžalas, ir būtų dar laimingesni, jei nebūtų tekę gyvenime klausytis to naftalino atžalų šnibždėjimųsi už nugaros ar atviro tyčiojimosi.

2. Gėjai = arba ≈ pedofilai = arba ≈ zoofilai. Jums gydytis patiems reikia, jei nesuprantat skirtumo tarp laisvai apsisprendžiančių suaugusiųjų santykių ir prievartos prieš vaiką ar gyvūną. Riba yra prievarta, bet čia ne kiekvienam buduliui suprasti.

Papildomi, kurių diskusijoje jau buvo, bet kažkaip šitas "komentaras" visų nepakartojo:
1. O kodėl jūs pencininkais nesirūpinat? (šitas tinka prie visko, prie straipsnio apie Rusiją, Tesla automobilį, lazerių pasiekimus, GMO, kiašinienę ir babos Jagos kelnaites).
2. O kaip aš savo vaikui paaiškinsiu - š. tu, o ne tėvas/motina, jei tokio dalyko savo vaikui negali paaiškinti, nes teks gyvenime ir daug sudėtingesnius aiškinti.
3. Vaikų atiminėjimas (būčiau pamiršęs, bet kol rašiau, dar vienas urvinukas temoj išlindo, priminė). Čia iš to pačio būrelio, kur chemtreilais nuodijami yra, persekioa juo pasaulinis žydų, masonų ir, žinomą, gėjų sąmokslas, kuris nori atimti visus darnių ir pūkuotų alkoholikų šeimų vaikus ir paversti juos gėjais. Dar žinoma, jie ir tų vaikų kraują geria... su antichemtreilais.


Niekada nebuvau rašytojas. Sunku savo minti perteikti visiems suprantamai. Juo labiau kai ištraukia sakinį iš bendro konteksto ir jį komentuoja, ne pagal tai ką norėjai pasakyti o ką pats norėjo išgirsti.
Nebenoriu aš čia daugiau diskutuoti, nes atsiras dar daugiau sakinių kuriuos bus galima iškraipyti.

P.S. Ačiū už vaizdų mano vakarykštės dienos aprašymą, ką aš žiūrėjau ir ką aš veikiau.
 • 0
Užsiregistravo: 2012-02-20, 13:01
Pranešimai: 285
Reputacija: +89
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 15:34 
     
peeplt rašė:
Nebenoriu aš čia daugiau diskutuoti


Tikrai labai gaila, nes aš be galo tikėjausi išgirsti ką nors apie auką.
 • 0


_________________
„Kol bus skerdyklos, tol bus karai.“©


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-23, 12:43
Pranešimai: 1767
Reputacija: +573
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 16:01 
     
UTF16 rašė:
peeplt rašė:
Nusikaltimas yra susitarimo, tolerancijos ir galų gale moralės klausimas.


Tu rimtai manai, kad „netradicinės orientacijos“ klausimas yra kažkuo palyginamas nusikaltimui? Kur tame yra auka? Jei kažkokia auka vis tik yra (įvardyk konkrečiai), kodėl didžioji dalis pasaulio tokių žmonių nebaudžia? Kokią žalą patiria ta auka?


Nelyginu netradicinės orientacijos su nusikaltimu, kol asmuo nenusikalsta. Pirmas nusikaltimo sąvoką panaudojau ne aš. O aš tik atsakiau kad nusikaltimas yra visuomenės susitarimo klausimas. ?[/quote]


Cituoti:
Jis man buvo tiesiog visuomenės dalis su "problema".

Rekomenduoju susilaikyti nuo problemų ieškojimo pas svetimus žmones ten, kur jų nėra.


Tame ir bėda kad aš nieko neieškau ir ieškoti nenoriu. Bet vat tie svetimi kažko tai vis ieško.


Cituoti:
Nenori moters - neturėsi vaikų.

Ką darysi su tais gėjais ir lesbietėmis, kurie jau vienaip ar kitaip augina vaikus? Atimsi juos iš jų? Atimsi žmogaus teises? Prilyginsi pedofilams? Bausi?


O kodėl reikėtų visą šitą daryti? Nekaip mane supratote. Apie vaikų atiminėjamus nebuvo jokios kalbos. Aš visai nieko prieš kad tokios "šeimos" augins vaikus. Tik jai tai bus daroma tokiais būdais, - Mes gėjai (lesbietės), duokit mums vaikų. Tada aš prieš. Dabar žiniasklaidoje yra būtent taip piešiama. O tai tūrėtų būti daroma truputi santūriau. Be savo orientacijos afišavimo.

Cituoti:
Sustosim ties vaikų luošinimu "tradicinėje" gėjų šeimoje

Kaip vaikas yra luošinamas?


Tai ištrauktas sakinys iš konteksto. Bet dalis tiesos yra. Viskas priklauso nuo požiūrio. Luošinimas gal per stipriai pasakyta, bet tokio vaiko pasaulėvoka šiek tiek prasilenks su tradicinėje šeimoje augančio vaiko. Pvz. man tai neatrodo sveikintinas dalykas.
 • 0
Užsiregistravo: 2012-02-20, 13:01
Pranešimai: 285
Reputacija: +89
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 16:43 
     
peeplt, kas yra tradicinė šeima? Kodėl būtent tavo pasirinktomis "tradicijomis" turėčiau vadovautis aš? Galima tamstos nuomonę sužinoti?
 • 0
Užsiregistravo: 2017-03-21, 14:24
Pranešimai: 34
Reputacija: +6
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 16:48 
     
Ar_as? rašė:
2. Gėjai = arba ≈ pedofilai = arba ≈ zoofilai. Jums gydytis patiems reikia, jei nesuprantat skirtumo tarp laisvai apsisprendžiančių suaugusiųjų santykių ir prievartos prieš vaiką ar gyvūną. Riba yra prievarta, bet čia ne kiekvienam buduliui suprasti, nes ir moters sakomo "ne" jie dažnai nesupranta ir ribos tame nemato.

Man tai kaip tik
Homo = pedofilai = hetero = zoofilai
Kodėl? O gi pats į tai atsakiai
Cituoti:
jei nesuprantat skirtumo tarp laisvai apsisprendžiančių suaugusiųjų santykių ir prievartos prieš vaiką ar gyvūną.

Pedofilas nelygų vaikų prievartautojas.
Zoofilas nelygų gyvūnų prievartautojas.
hetero nelygų moterų prievartautojas.
Homo nelygų vyrų prievartautojas.

Jei pagamininsį lėlę panašia į 12 metų mergaitę, kiek pedofilas turintys šia lėlę išprievartaus vaikų? O gi 0.
Jei pagaminsi šuns robotą, kiek zoofilas išprievartaus gyvūnų? O gi 0.
Kaip ir gėjus. Jis neprievartauja. Jis tuo užsiima abipusių sutikimu. Todėl nėra nusikaltimo. Jei pedofilas neprievartauja vaikų ir neskatiną vaikų išnaudojimo pornografiniams filmams, tai kokios problemos?
Kokios problemos sekso lėlių gamyboje visiems norintiems? Homo, herero, pedo, zoo, necro ir t.t.
 • 0


_________________
Propaganda


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-29, 19:55
Pranešimai: 5279
Reputacija: +1520
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 17:04 
     
Shinigami rašė:
Ar_as? rašė:
2. Gėjai = arba ≈ pedofilai = arba ≈ zoofilai. Jums gydytis patiems reikia, jei nesuprantat skirtumo tarp laisvai apsisprendžiančių suaugusiųjų santykių ir prievartos prieš vaiką ar gyvūną. Riba yra prievarta, bet čia ne kiekvienam buduliui suprasti, nes ir moters sakomo "ne" jie dažnai nesupranta ir ribos tame nemato.

Man tai kaip tik
Homo = pedofilai = hetero = zoofilai
Kodėl? O gi pats į tai atsakiai
Cituoti:
jei nesuprantat skirtumo tarp laisvai apsisprendžiančių suaugusiųjų santykių ir prievartos prieš vaiką ar gyvūną.

Pedofilas nelygų vaikų prievartautojas.
Zoofilas nelygų gyvūnų prievartautojas.
hetero nelygų moterų prievartautojas.
Homo nelygų vyrų prievartautojas.

Jei pagamininsį lėlę panašia į 12 metų mergaitę, kiek pedofilas turintys šia lėlę išprievartaus vaikų? O gi 0.
Jei pagaminsi šuns robotą, kiek zoofilas išprievartaus gyvūnų? O gi 0.
Kaip ir gėjus. Jis neprievartauja. Jis tuo užsiima abipusių sutikimu. Todėl nėra nusikaltimo. Jei pedofilas neprievartauja vaikų ir neskatiną vaikų išnaudojimo pornografiniams filmams, tai kokios problemos?
Kokios problemos sekso lėlių gamyboje visiems norintiems? Homo, herero, pedo, zoo, necro ir t.t.


Nesigilinant į marazmus, kur sąmoningo žmogaus potraukis kitam yra prilyginamas potraukiui vaikui (ar dar smagiau - lėlei ar gyvūnui, kurie šiaip jau yra objektai, ne subjektai), kurie net ir teoriškai negali turėti tokios valios, prie visų surašytų lygybių turėtum pridėti ir hetero: kaip gražiai parašei - hetero nelygų moterų prievartautojas. Homo = hetero. Kitas lygybes jau praleisiu, aš kažkaip savęs su jais nelyginu ir neprilyginu dėl nurodytos priežasties, bet jei pats tokių skirtumų neįžvelgi, tai prašom.
 • 0


_________________
Veni, vidi, fugi!Užsiregistravo: 2008-04-30, 15:56
Pranešimai: 557
Reputacija: +462
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 17:31 
     
UTF16 rašė:
O tau visos eisenos yra kvailos ar tik žmonių, kurių tu asmeniškai nemėgsti? Pvz., kariniai paradai kvaili, nes paradai? Pensininkų piketai, tradicinių šeimų paradai irgi kvaili, reikia tam priešintis?

čia labai geras argumentas. Įtariu kažkiek prisideda žiniasklaida, bet kad ir kiek galvojau negaliu sugalvoti logiško renginių skirstymo savo vertinime. Dar kažkiek antipatijos įneša mažumų/rasių žaidžiama netoleravimo korta. Leiskit tą ir aną arba apkaltinsim netolerancija.
Šitą argumentą man reikia gerai apgalvoti. Jei karinį paradą ar regilines šventes aš galiu išskirti, tai pensininkų protestas kaip bepažiūrėsi įkrenta į tą pačią kategoriją. Tamsta teisus.
---
Aš tikrai nesiūlau bausti mažumų. Žmogaus prigimtinės teisės tam prieštarautų. Nesiūlau ir atiminėti iš porų vaikų, tačiau man baisu, kad nesusiformuotų mechanizmas, kai iš kažko vaikai atiminėjami, nes tam tikras sluoksnis turi poreikį įsivaikinti tiek ir tiek vaikų per metus.
Šiuo atveju lesbietėm paprasčiau, jos gali dirbtinio apvaisinimo būdu susilaukti atžalų ir jas auginti. Tačiau aš nenoriu organizuoto vaikų fabriko, kuris tiektų vaikus šeimoms, sukurtoms pagal vaikų neturėjimo modelį.
---
Ar reikia atiminėti vaikus iš pūkuotų pijokėlių? Ir taip ir ne. Tokia situacija kokia yra dabar būti negali. Bet alkoholizmas yra liga, reikia alkoholikus gydyti ir problema išsispręs. Jei po 20metų kažkas išras vaistus nuo alkoholizmo dabartiniai mūsų veiksmai prieš alkoholikus atrodys kaip viduramžių barbarizmas.
---
Iš dalies sutinku su Shinigami, bet tik tiek, kad žmogus nėra kaltas dėl požiūrio, kaltas tampa kai užsiima veiksmais.
Negalima bausti *filo už pažiūras, jie baudžiami už veiksmus.
Bėda, kad pagaminus lėlių vaikų gali atsirasti drąsos savo fantazijas perkelti į realybę, o tai jau nėra gerai. Čia reikėtų labai rimtų tyrimų - ar jiem užteks lėlių ar jomis neapsiribos?
 • 0
Užsiregistravo: 2009-07-13, 13:38
Pranešimai: 3332
Reputacija: +946
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 17:38 
     
peeplt rašė:
Tame ir bėda kad aš nieko neieškau ir ieškoti nenoriu. Bet vat tie svetimi kažko tai vis ieško.


Tai kam tie gėjų lyginimai su alkoholikais? Alkoholizmas yra liga (tarptautinis ligų klasifikatorius: F10.2). Koks homoseksualizmo TLK kodas?

Nes matai, tu gali turėti savo nuomonę, bet negali turėti savo faktų.

Cituoti:
Aš visai nieko prieš kad tokios "šeimos" augins vaikus.


Kokie esminiai skirtumai tarp sąvokos „šeima“ gąsdinamosiose kabutėse ir be jų? (Išskyrus tai, kad tėvai yra tos pačios lyties).

Cituoti:
Mes gėjai (lesbietės), duokit mums vaikų.


Kai gėjai nenori turėti vaikų, tada kritikai gėjų šeimas įrėmina į gąsdinamąsias kabutes ir sako, kad jų santykiai yra nešeima.

Kai gėjai nori vaikų, tada kritikai sako, kad tam nepritaria. Kadangi tokios šeimos bus bevaikės, jų galima ir nelaikyti šeimomis.

Vadinasi, kritikai patys sukuria šitą problemą ir patys nenori jos spręsti.

Cituoti:
Dabar žiniasklaidoje yra būtent taip piešiama.


Nėra jokių priežasčių, kodėl koks nors žmogus turėtų bijoti „afišuoti“ savo orientaciją, kodėl turėtų nereikalauti teisės įsivaikinti ir to pasekoje kurti šeimą. Tame nėra nieko nelegalaus ir to reikalauti yra visiškai teisėtas interesas.

Cituoti:
Viskas priklauso nuo požiūrio. Luošinimas gal per stipriai pasakyta, bet tokio vaiko pasaulėvoka šiek tiek prasilenks su tradicinėje šeimoje augančio vaiko. Pvz. man tai neatrodo sveikintinas dalykas.


Jei teisingai suprantu, vaikas neturėtų augti „netradicinėje“ šeimoje, nes tai nėra sveikintinas dalykas? Kas per dalykas yra „pasaulėvoka“ ir kuo ji pasireiškia? Iš kur turi informacijos apie „netradicinėje“ šeimoje augusių vaikų pasaulėvoką?
 • 0


_________________
„Kol bus skerdyklos, tol bus karai.“©


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-23, 12:43
Pranešimai: 1767
Reputacija: +573
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 17:48 
     
Ar_as? rašė:
kaip gražiai parašei - hetero nelygų moterų prievartautojas. Homo = hetero. Kitas lygybes jau praleisiu, aš kažkaip savęs su jais nelyginu ir neprilyginu dėl nurodytos priežasties, bet jei pats tokių skirtumų neįžvelgi, tai prašom.

Bet čia jau tavo asmeninis suvokimas, tada kitam Homo nelygų hetero.
Tu tik pasirenki tai kas tau priimtina ir atmeti visa kita. Ir paskui aiškini peeplt, kad šeima nėra tik vyras ir moteris. Jis taip pat išsirenka kas jam yra šeima, o kas ne ir jis nenori matyti kitokių. Tu darai lygiai ta pati, bet varai ant peeplt kad jam gydytis reikia. Nors mastai lygiai taip pat.
 • 0


_________________
Propaganda


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-29, 19:55
Pranešimai: 5279
Reputacija: +1520
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-19, 19:56 
     
peeplt rašė:
Cituoti:
Taip. Tose šalyse paprastai nusikaltimas yra ir nesutikimas su didžiojo vado nuomone ar kokios maldaknygės-durnaknygės tiesomis. Džiugu, kad aišku į ką siūloma lygiuotis.


Dėja tolerancija homoseksualumui plačiau paplitusi tik vakarų kultūroje. Kuri pasaulio mastu nėra dauguma. Ir nevisi iš likusio pasaulio yra iš Š.Korėjos.


Nugi ne, azijoje su homoseksualumu niekada nebuvo bėdų, išskyrus socialistinius režimus daugmaž sovietų sąjungos egzistavimo laikotarpiu. Kamasutroje homoseksualumui net atskiras skyrius yra. Visa netolerancija homoseksualumui į aziją buvo importuota iš vakarų kultūros.
 • 0
Užsiregistravo: 2011-04-19, 23:39
Pranešimai: 1880
Reputacija: +660
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-20, 02:21 
     
Pats bandžiau formuluoti kaip turėtų būti, bet vis užsikertu.
Kai darome apibrėžimą apie gėjus kuom remiamasi?

Jeigu tai darė žmonės anksčiau yra gerai (istorinių)?
Jeigu tai daro ir gyvūnai (aplinkoje esančiais kitais organizmas)?
Jeigu tai pakitimas genuose, kur ją prilyginsime? Prie ligų Pedofilija ir pnš ar prie paprastu pakitimų genuose kurie vyksta nuolatos?

Vieni remiasi jog anksčiau tai darė žmonės, kiti jog gyvūnuose irgi būna gėjų, o kiti priskiria prie ligų kuomet tiksliai net nežinome dėl ko atsiranda, bet žinant antrą teiginį labiau numanoma jog tai vyksta daugiau ne dėl aplinkos.

Toleravimas. Ką turime toleruoti, o ką ne? Tai sudėtingiausias klausimas, nes įvairiais atvejais galime tai pakreipti savo linkme.

Sudėtingiausia suprasti ties kuria vieta yra tai. Dažniausiai tai apibrėžiama ties kuria riba didžioji dalis mano ir nėra nubrėžtumo būtent čia, mes ją pačią susikuriame, bet ji priklauso nuo čia esančios visuomenės. Viena nubrėž vienaip, kita kitaip.
 • 0


_________________
"There is no weapon more deadly than the will." Bruce LeeUžsiregistravo: 2015-10-09, 15:19
Pranešimai: 759
Reputacija: +59
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-20, 10:58 
     
Berserkas rašė:
Pats bandžiau formuluoti kaip turėtų būti, bet vis užsikertu.
Kai darome apibrėžimą apie gėjus kuom remiamasi?

Jeigu tai darė žmonės anksčiau yra gerai (istorinių)?
Jeigu tai daro ir gyvūnai (aplinkoje esančiais kitais organizmas)?
Jeigu tai pakitimas genuose, kur ją prilyginsime? Prie ligų Pedofilija ir pnš ar prie paprastu pakitimų genuose kurie vyksta nuolatos?

Vieni remiasi jog anksčiau tai darė žmonės, kiti jog gyvūnuose irgi būna gėjų, o kiti priskiria prie ligų kuomet tiksliai net nežinome dėl ko atsiranda, bet žinant antrą teiginį labiau numanoma jog tai vyksta daugiau ne dėl aplinkos.

Toleravimas. Ką turime toleruoti, o ką ne? Tai sudėtingiausias klausimas, nes įvairiais atvejais galime tai pakreipti savo linkme.

Sudėtingiausia suprasti ties kuria vieta yra tai. Dažniausiai tai apibrėžiama ties kuria riba didžioji dalis mano ir nėra nubrėžtumo būtent čia, mes ją pačią susikuriame, bet ji priklauso nuo čia esančios visuomenės. Viena nubrėž vienaip, kita kitaip.


Man asmeniškai nėra jokio skirtumo kodėl gėjai/pedofilai/hetero ir t.t. yra. Jei jie nepažeidžia kitu ASMENŲ teisių, tada nematau nieko tame blogo.

Kai žmonės aiškina, kad gėjai blogai nes jų anksčiau nebuvo, tai yra visiškas melas ir rodau pirštu į Romą, kur tai buvo labai plačiai paplitę.
Kai sako, kad tai blogai nes gamtoje to nėra, tai melas. Nes gamtoje tai plačiai paplitę.
Tai lyga ar ne lyga? Visu pirma reikia tiksliai apibrėžti kas yra lyga. Ar genu pakitimas yra lyga? Pas tave juodi plaukai, o pas kita rudi. Nes jo genai kitokie nei tavo, kažkurio iš vieno genai yra "pakitę". Tai kuris iš jūsų yra ligonis? O gal genų pakitimas nėra lyga?
Aš lyga vadinu tai kas kenkia organizmui. Homoseksualumas organizmui nekenkia, tai ar galima tai vadinti lyga?

Būtent, tolerancija. Kaip apsispręsti ką toleruoti, o ko ne? Dar visai neseniai daug kas netoleravo juodaodžių. Dabar dar daug kas netoleruoja homoseksualų. Visiškai nėra jokios tolerancijos pedofilams, zoofilams, mazochistams ir t.t.
Jei juodaodis nepažeidžia kitu asmenų teisių, tai už ką ji bausti?
Jei homoseksualas nepažeidžia kitu asmenų teisių, tai už ką ji bausti?
Jei pedofilas nepažeidžia kitu asmenų teisių, tai už ką ji bausti?

P.S.
Kai asmuo sako, kad gėjai gerai, nes jie nepažeidžia kitu asmenų teisių ir kitus kaltina netolerancija ir siauru mastymų, bet paskui pats apsisuka ir sako, kad pedofilija negerai, nors pedofilas taip pat nepažeidžia kitu asmenų teisių, tai jau dvigubi standartai. Jis pats pasirenka ką toleruoti, o ko ne, bet kai kitas pasirenką ką toleruoti, o ko ne ir tai nesutampa su jo pasirinkimu, tai labai pyksta.
 • +1


_________________
Propaganda


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-29, 19:55
Pranešimai: 5279
Reputacija: +1520
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-20, 11:39 
     
Shinigami rašė:
Būtent, tolerancija. Kaip apsispręsti ką toleruoti, o ko ne? Dar visai neseniai daug kas netoleravo juodaodžių. Dabar dar daug kas netoleruoja homoseksualų. Visiškai nėra jokios tolerancijos pedofilams, zoofilams, mazochistams ir t.t.
Jei juodaodis nepažeidžia kitu asmenų teisių, tai už ką ji bausti?
Jei homoseksualas nepažeidžia kitu asmenų teisių, tai už ką ji bausti?
Jei pedofilas nepažeidžia kitu asmenų teisių, tai už ką ji bausti?

P.S.
Kai asmuo sako, kad gėjai gerai, nes jie nepažeidžia kitu asmenų teisių ir kitus kaltina netolerancija ir siauru mastymų, bet paskui pats apsisuka ir sako, kad pedofilija negerai, nors pedofilas taip pat nepažeidžia kitu asmenų teisių, tai jau dvigubi standartai. Jis pats pasirenka ką toleruoti, o ko ne, bet kai kitas pasirenką ką toleruoti, o ko ne ir tai nesutampa su jo pasirinkimu, tai labai pyksta.Dar kartelį - pabandyk suvokti, kas yra subjektiškumas, tiek teisine, tiek psichologine, tiek filosofine prasme. Gal tada pavyks suprasti, kuo skiriasi santykiai tarp sąmoningų subjektų nuo santykių su vaikais, gyvūnais ir kt.
Homoseksualumas neturi jokio, t.y. nei realaus/esamo, nei potencialaus neigiamo poveikio kitiems asmenims ar jų turtui, jis nenaikina turto, nesukelia skausmo.

Priešingai pedofilija, kuri pati savaime, kaip potraukis jau suponuoja pavojų, todėl bet koks jos skatinimas/toleravimas yra realiai arba potencialiai pavojingas visuomenei. būtent todėl ir mūsų BK 309 str. 2 d.
Tas, kas pagamino, įgijo, laikė, demonstravo, reklamavo, siūlė arba platino pornografinio turinio dalykus, kuriuose vaizduojamas vaikas arba asmuo pateikiamas kaip vaikas, arba pasinaudodamas informacinėmis ir ryšių technologijomis ar kitomis priemonėmis įgijo ar suteikė prieigą prie pornografinio turinio dalykų, kuriuose vaizduojamas vaikas arba asmuo pateikiamas kaip vaikas,
baudžiamas bauda arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.


Lygiai taip, kaip persekiojama ir už rengimąsi nužudyti, nelegalių ginklų laikymą (nebūtina nieko nušauti/panaudoti cheninio ginklo)), narkotinių medžiagų laikymą (tikrai nebūtina vartoti), įvairios neapykantos kurstymą (net jei ji nėra realizuojam veiksmais) ir t.t.
 • +1


_________________
Veni, vidi, fugi!Užsiregistravo: 2008-04-30, 15:56
Pranešimai: 557
Reputacija: +462
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-20, 13:12 
     
Shinigami rašė:
Berserkas rašė:
Pats bandžiau formuluoti kaip turėtų būti, bet vis užsikertu.
Kai darome apibrėžimą apie gėjus kuom remiamasi?

Jeigu tai darė žmonės anksčiau yra gerai (istorinių)?
Jeigu tai daro ir gyvūnai (aplinkoje esančiais kitais organizmas)?
Jeigu tai pakitimas genuose, kur ją prilyginsime? Prie ligų Pedofilija ir pnš ar prie paprastu pakitimų genuose kurie vyksta nuolatos?

Vieni remiasi jog anksčiau tai darė žmonės, kiti jog gyvūnuose irgi būna gėjų, o kiti priskiria prie ligų kuomet tiksliai net nežinome dėl ko atsiranda, bet žinant antrą teiginį labiau numanoma jog tai vyksta daugiau ne dėl aplinkos.

Toleravimas. Ką turime toleruoti, o ką ne? Tai sudėtingiausias klausimas, nes įvairiais atvejais galime tai pakreipti savo linkme.

Sudėtingiausia suprasti ties kuria vieta yra tai. Dažniausiai tai apibrėžiama ties kuria riba didžioji dalis mano ir nėra nubrėžtumo būtent čia, mes ją pačią susikuriame, bet ji priklauso nuo čia esančios visuomenės. Viena nubrėž vienaip, kita kitaip.


Man asmeniškai nėra jokio skirtumo kodėl gėjai/pedofilai/hetero ir t.t. yra. Jei jie nepažeidžia kitu ASMENŲ teisių, tada nematau nieko tame blogo.

Kai žmonės aiškina, kad gėjai blogai nes jų anksčiau nebuvo, tai yra visiškas melas ir rodau pirštu į Romą, kur tai buvo labai plačiai paplitę.
Kai sako, kad tai blogai nes gamtoje to nėra, tai melas. Nes gamtoje tai plačiai paplitę.
Tai lyga ar ne lyga? Visu pirma reikia tiksliai apibrėžti kas yra lyga. Ar genu pakitimas yra lyga? Pas tave juodi plaukai, o pas kita rudi. Nes jo genai kitokie nei tavo, kažkurio iš vieno genai yra "pakitę". Tai kuris iš jūsų yra ligonis? O gal genų pakitimas nėra lyga?
Aš lyga vadinu tai kas kenkia organizmui. Homoseksualumas organizmui nekenkia, tai ar galima tai vadinti lyga?

Būtent, tolerancija. Kaip apsispręsti ką toleruoti, o ko ne? Dar visai neseniai daug kas netoleravo juodaodžių. Dabar dar daug kas netoleruoja homoseksualų. Visiškai nėra jokios tolerancijos pedofilams, zoofilams, mazochistams ir t.t.
Jei juodaodis nepažeidžia kitu asmenų teisių, tai už ką ji bausti?
Jei homoseksualas nepažeidžia kitu asmenų teisių, tai už ką ji bausti?
Jei pedofilas nepažeidžia kitu asmenų teisių, tai už ką ji bausti?

P.S.
Kai asmuo sako, kad gėjai gerai, nes jie nepažeidžia kitu asmenų teisių ir kitus kaltina netolerancija ir siauru mastymų, bet paskui pats apsisuka ir sako, kad pedofilija negerai, nors pedofilas taip pat nepažeidžia kitu asmenų teisių, tai jau dvigubi standartai. Jis pats pasirenka ką toleruoti, o ko ne, bet kai kitas pasirenką ką toleruoti, o ko ne ir tai nesutampa su jo pasirinkimu, tai labai pyksta.


Kuomet kalbama apie genų pakitimus tai turima omenyje daugiau mutacija. O kaip žinome jos nebūna vien tik geros.

Kalbant apie pedofilija atrodo jog tam priskiri tik lytinius santykius su vaiku kaip vienas kitam aistros patenkinimą.

Pedofilija diagnozuojama asmeniui, kuris nuolat fantazuoja apie seksą su vaiku, jį seksualiai sujaudina vaikas arba jis jaučia seksualinį geismą vaiko atžvilgiu (paprastai turimas mintyje jaunesnis nei 13 m. amžiaus vaikas) bent 6 mėnesius. Pedofilas arba labai kenčia dėl šio įkyraus seksualinio geismo, patiria dėl to tarpasmeninio bendravimo sunkumų, arba atlieka veiksmus, pasiduodamas šiam geismui. Vaiko lytis nebūtinai yra svarbi, kadangi tikrasis lytinis dirgiklis yra lytiškai nesubrendusio vaiko kūnas.

Šis seksualinio potraukio sutrikimas gali būti diagnozuojamas asmeniui, kuris yra bent 16 metų amžiaus. Šešiolikmečio atveju jo seksualinio potraukio ar įkyrių seksualinių fantazijų objektas turi būti ne mažiau kaip 5 metais jaunesnis už šešiolikmetį. Jaunesniems nei 16 metų asmenims pedofilija negali būti diagnozuojama dėl tokių asmenų nebrandumo.

Čia aiškiai matosi apie riba ties kuria nubrėžiama. Nors suprantama dėl to ko nubrėžiama kitaip šįkart.

Tarptautinėje ligų klasifikacijoje (TLK-10) pedofilija priskiriama parafilijoms ir pažymėta kodiniu pavadinimu F65.4. Šį sutrikimą diagnozuoja psichiatrai arba psichologai.

Lytinis nukrypimas (dar vadinama parafilija, parapatija, parerozija, lytine paresteze arba perversija) – tai lytinis elgesys, pasireiškiantis tam tikroje kultūroje ar visuomenėje nepriimtinais būdais, kitaip tariant, elgesys, išeinantis už seksualinio priimtinumo ribų visuomenėje.
Lytinis nukrypimas, priešingai nei lytinis iškrypimas, nėra vertinamas kaip su sveikata susijusi patologija, tačiau yra kultūrinis reiškinys, atspindintis visuomenės priimtinumo ribas. Kai kurie seksologai nukrypimus apibrėžia kaip lytinius - erotinius sutrikimus, kuriems esant lytinis susijaudinimas ir orgazmas pasiekiami netipiškais būdais arba kultūroje nepriimtinomis formomis. Lytiniai nukrypimai nepalyginamai dažniau pasireiškia tarp vyrų nei tarp moterų.

Neretai lytiniu nukrypimu vadinamas bet koks nukrypimas nuo lytinio elgesio normų. Todėl vienokio ar kitokio lytinio elgesio traktavimas kaip nukrypimo priklauso nuo visuomenės normų, ir kinta laike.
Pavyzdžiui, masturbacija, oralinis seksas ir homoseksualumas (kuris Amerikos Psichiatrų asociacijos buvo išbrauktas iš parafilijų sąrašo 1973 m.) tam tikru metu irgi buvo laikomi lytiniais nukrypimais, tuo tarpu kai kraujomaiša buvo pakenčiama mažesnėse populiacijose, siekiant išlikti ekstremaliomis sąlygomis. XX-XXI a. daugiausia ginčų sukelia homoseksualumas, ir nors daug kas vis dar laiko jį nukrypimu nuo normos, visgi nei Pasaulio sveikatos organizacijos Tarptautiniame Ligų Klasifikatoriuje (kurio F.66 skyriuje aiškiai pabrėžta, kad seksualinė orientacija pati savaime nėra laikoma jokiu sutrikimu), nei Amerikos psichiatrų asociacijos leidžiamame Diagnostiniame ir statistiniame psichinių sutrikimų vadove homoseksualumas nėra priskiriamas prie parafilijų. Kartais lytiniams nukrypimams bandoma priskirti ir išprievartavimą, tačiau dažniausiai jis yra kitokio lytinio nukrypimo pasekmė (pvz., sadizmo).

Šiuo metu nėra vieningos nuomonės dėl to, kas lemia konkretaus asmens homoseksualumą – egzistuoja genetinės, hormoninės kilmės, taip pat socialinės teorijos. Visuotinai sutariama tik dėl to, kad konkreti lytinė orientacija nusistovi ankstyvame asmens vystymosi etape ir negali būti valingai keičiama.
Mokslininkai taip pat nustatė, kad homoseksualus elgesys būdingas ne tik žmonėms, bet ir kitoms gyvūnų rūšims (pvz., pingvinams, šimpanzėms, delfinams). Kai kurių heteroseksualių ir homoseksualių žmonių smegenų tyrimų duomenimis, homoseksualumas yra ne įgyjamas, o įgimtas, tačiau kol kas neaišku, ar tai lemia genai, ar priklauso nuo hormonų poveikio vaisiui gimdoje.

Zigmundas Froidas darė prielaidas, kad alternatyva tik „įgimtas“ arba tik „įgytas“ yra arba nepilna, arba ne visiškai atitinka tas sąlygas, kurioms esant formuojasi homoseksualumas. Nei „įgimtumo“, nei „įgytumo“ teorijos, anot Froido, nepaaiškina inversijos (taip jis vadino homoseksualumą kaip vieną iš nukrypimų pagal seksualinį objektą) esmės, kadangi pirmuoju atveju tenka paaiškinti, kas būtent žmogui yra įgimta (ir nejaugi jau nuo pat gimimo kūdikis yra susietas su konkrečiu seksualiniu objektu), o antru atveju reikia paaiškinti, ar vien išoriniai veiksniai gali lemti homoseksulios asmenybės formavimąsi, ar reikalingas dar ir kažkoks vidinis asmens atsakas į tuos veiksnius (t. y. kodėl ne visi žmonės tomis pačiomis ar panašiomis sąlygomis tampa homoseksualūs). Taigi galiausiai Froidas daro išvadą, kad seksualinis potraukis ir seksualinis objektas nėra tokie neatsiejami ir kad galbūt iš pradžių seksualinis potraukis egzistuoja pats savaime, nebūdamas nukreiptas į kokį nors konkretų objektą ir nebūdamas pastarojo sukeltas. Be to, Froidas taip pat pažymėjo, kad psichoanalizės požiūriu seksualinio objekto pasirinkimo nepriklausomumas nuo objekto lyties atrodo esąs pirminis, t. y. pirmiausia pasireiškia galimybė laisvai elgtis tiek su vyriškais, tiek su moteriškais lytiniais organais, kas pastebima vaikystėje arba senovės istorijos pirmykštėse bendruomenėse. Kaip įvairių apribojimų pasekmė pasireiškia seksualinio potraukio nukrypimas į vieną arba į kitą pusę, t. y. į homoseksualumą ar heteroseksualumą. Psichoanalizės požiūriu, pabrėžė Froidas, ypatingas vyro susidomėjimas moterimi yra tokia pati mokslinė problema, kurią reikia paaiškinti, o ne savaime suprantamas dalykas. Lemiamas momentas pasirenkant galutinį seksualinį objektą, anot Froido, ateina tik po seksualinės brandos ir galutinę orientaciją nulemia gausybė nepastebėtų ir neištirtų veiksnių, kurie yra iš dalies konstituciniai (vidiniai, kylantys iš savo psichosomatinės konstitucijos), iš dalies išoriniai.
 • 0


_________________
"There is no weapon more deadly than the will." Bruce LeeUžsiregistravo: 2015-10-09, 15:19
Pranešimai: 759
Reputacija: +59
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-07-21, 04:04 
     
Shinigami, "Jis taip pat išsirenka kas jam yra šeima, o kas ne ir jis nenori matyti kitokių. Tu darai lygiai ta pati, bet varai ant peeplt kad jam gydytis reikia. Nors mastai lygiai taip pat.", stai kaip lengva atskirti homofobus. Tiesiog isgalvotos nesamones ir kuo didesne semiotika. Na kaip dabar pagrisi savo keverzones? Kur tu matei homoseksualius asmenis teigiancius, kad visi turi buti gejai, o tradicinis seima turi sudaryti vienalyciai asmenys? Jokia LGBT organizacija sito neteigia ir tai tik irodo, kad krastutinemis priemonemis, savo sugalvotais faktais, bandai pateisinti savo homofobija, nes jau kitaip neina.
 • +2
Užsiregistravo: 2013-10-04, 23:04
Pranešimai: 28
Reputacija: +30
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-01, 14:12 
     
Trampas sako "make Amerika GREAT again", o gėjai per paradus staugia "make Amerika GAY again".

Iškart matosi vertybių skirtumas.
 • +1
Užsiregistravo: 2017-08-01, 13:31
Pranešimai: 7
Reputacija: -7
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 50 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'