Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 19 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Informacinės technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 11:50 

Nuo pat pirmos isleidimo dienos naudoju windows 8.1,esu daugiau nei patenkintas. :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +44

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 14:06 

Hmmm. Ir kur čia perėjimas nuo XP prie win8?
Juk kompiuterio su XP kaip supratau nereikės atiduoti. O jei jo nereikės atiduoti vadinasi ir toliau naudosi XP plius turėsi nauja kompiuterį ne su XP. O kadangi gali rinktis ar imti PC ar laptopą, ar planšetę tai vaikui paimi planšetę su nuolaidą, o pats ir toliau naudoji PC su XP. Va, jei galėtum perrašyti XP į win8 butu jau perėjimas.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1542

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 22:56 

Splius rašė:
Nuo pat pirmos isleidimo dienos naudoju windows 8.1,esu daugiau nei patenkintas. :)

Nuo pat pirmos XP isleidimo dienos naudojau XP ir esu taip pat daugiau nei patenkintas. W8 pabandziau kai ji dar net nebuvo isleista, to uzteko kad susigadinti nuotaika.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1440

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-26, 00:44 

bahuriux rašė:
Splius rašė:

Nuo pat pirmos XP isleidimo dienos naudojau XP ir esu taip pat daugiau nei patenkintas. W8 pabandziau kai ji dar net nebuvo isleista, to uzteko kad susigadinti nuotaika.

Na jei apsiriboji ties interneto naršymu tai valio! Bet šiaip ar taip nieko keisto,kad kai runkelis nuo rambyno (dviračio) sėda už ferrari vairo jam viskas per keista ir per sudėtingą,visko per daug,viskas visiškai kitaip.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +44

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-26, 01:06 

Splius rašė:
bahuriux rašė:
Splius rašė:

Na jei apsiriboji ties interneto naršymu tai valio! Bet šiaip ar taip nieko keisto,kad kai runkelis nuo rambyno (dviračio) sėda už ferrari vairo jam viskas per keista ir per sudėtingą,visko per daug,viskas visiškai kitaip.

O tau atrodo, kuo sistema sudėtingesnė - tuo geresnė? :D Muahaha, dar neatsikandęs turbūt to painumo. Kai reikia kažką padaryt greitai ir tiksliai, nebėra laiko nagrinėt idiotų kurtą grafinę aplinką.
  • 0

Reputacija: +458

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-26, 01:44 

Splius rašė:
bahuriux rašė:
Splius rašė:

Jei as apsiribociau interneto narsymu, skaipu ir offisu tikrai nesirinkciau absoliuciai jokios WIN OS, o tik linux. Bet deja nepataikei, as moku elgtis su kompais tiek su geleziu, tiek softo naudojime ir spec programom, kurios zinoma, kad neveikia netik ant w8, bet ir ant w7 nelabai jau man veikdavo. Ir kaip jau tau atsake, man nera reikalo "zavetis" nauja grazia nepatogia sasaja, kai man reikia dirbti su failais details rezime ir su keliom programom iskarto.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1440

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-26, 02:30 

Galim diskutuoti nediskutave, bet pripazinkim - windows 8 yra eiline microsofto OS skira nulupti daugiau pinigu
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +98

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-26, 07:35 

win8 man labiausiai nepatinka jų programos per visa ekraną. Aš ne tam namie turių du didelius monitorius, kad per juos abu galėčiau žaisti soliteri ar atsidaryčiau notepadą. Ir pas mane ne planšetė, o PC. Todėl man reikia kad programos butu ne per visa ekraną, o keičiamo didžio.
Bei nelabai gerai ant win8 veikia AutoCAD Civil 3D 2014, o senesnės versijos iš vis neveikia.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-26, 07:58 

Geras! Kiek ms kainuos pinigų žmonių nenoras pirkinėti naujus kompus su kiekvienais langais? ;-)
xp dabar gi turi bent kelis milijonus vartotojų? Ir kiekvienam po šimtelį?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-26, 10:41 

TasKitas rašė:
Geras! Kiek ms kainuos pinigų žmonių nenoras pirkinėti naujus kompus su kiekvienais langais? ;-)
xp dabar gi turi bent kelis milijonus vartotojų? Ir kiekvienam po šimtelį?

Gi straipsnyje juodu ant balto parašyta, kad XP aktyviai naudoja trečiojo pasaulio šalys, o dovanų kuponus gauna tik JAV ir Kanados gyventojai. Jei tikėti StatCounter'iu, tai JAV XP užima ~10%. Garantuotai, didžioji dalis tų 10% yra įmonės, o ne namų ūkiai, nes vartotojiškumo mes mokomės būtent iš JAV :)
Tokios akcijos-atrakcijos yra puiki proga atsikratyti baltos dėžės, kuri tik užimą vietą kur nors garaže.

Kas iš jūsų, gerbiami diskusijų dalyviai, pirko kompiuterį su legalia Windows XP versija? :) Įprastai, Lietuvoje mes perkame kompiuterio dalių rinkinį su DOS/Baltix operacine sistema, nes esam protingi ir mokam skaičiuoti :D Amerikonai („gi visi žino, kad anie yra tūpi“) perka jau paruoštus darbui kompiuterius su HP, DELL, Apple ženkliukais, pamojuoja dar kreditine kortele, kad aktyvuotų visokius MS OFFICE, NIS ir gyvena patenkinti iki kol kompiuteris užsilenkia arba morališkai pasensta.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-26, 12:37 

Shinigami rašė:
win8 man labiausiai nepatinka jų programos per visa ekraną. Aš ne tam namie turių du didelius monitorius, kad per juos abu galėčiau žaisti soliteri ar atsidaryčiau notepadą. Ir pas mane ne planšetė, o PC. Todėl man reikia kad programos butu ne per visa ekraną, o keičiamo didžio.
Bei nelabai gerai ant win8 veikia AutoCAD Civil 3D 2014, o senesnės versijos iš vis neveikia.
Ką Tu kalbi. Kas per visą ekraną. Viskas normaliai veikia desktop režime ir tas Metro(buvęs pavadinimas) tik kaip start menu man.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-26, 13:07 

Simplicity rašė:
Kas iš jūsų, gerbiami diskusijų dalyviai, pirko kompiuterį su legalia Windows XP versija? :) Įprastai, Lietuvoje mes perkame kompiuterio dalių rinkinį su DOS/Baltix operacine sistema, nes esam protingi ir mokam skaičiuoti :D Amerikonai („gi visi žino, kad anie yra tūpi“) perka jau paruoštus darbui kompiuterius su HP, DELL, Apple ženkliukais, pamojuoja dar kreditine kortele, kad aktyvuotų visokius MS OFFICE, NIS ir gyvena patenkinti iki kol kompiuteris užsilenkia arba morališkai pasensta.

Na, pvz aš, ūkyje gyvena bent du notebook'ai pirkti iš karto su XP, tiem darbam kur skirta jų užtenka. Vienas, kažkoks eepc lygio net neperinstaliuotas (na, porą kartų klonuotas į gyvesnius hdd) ir man tikrai sunku net pagalvoti apie kažkokius pokyčius, ypač piniginius :) Tiesiog, pripratus prie įvairių linux distribucijų kur versijos tai tik kažkoks skaičiukas, sunku suprasti kaip galima produktą faktiškai mesti ir pradėti gaminti kitą, nors jis daro faktiškai tą patį, tik gal atrodo kiek kitaip. Mol kleintai irgi meskit, čia visiškas š, pirkit "naują", čia jau geresnis š :)
  • 0

Reputacija: +374

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-26, 13:18 

kestutisz rašė:
Simplicity rašė:
Kas iš jūsų, gerbiami diskusijų dalyviai, pirko kompiuterį su legalia Windows XP versija?
Na, pvz aš, ūkyje gyvena bent du notebook'ai pirkti iš karto su XP.

- Firmose didžioji dauguma yra legalūs WINDOWS, nes laikas nuo laiko būna tikrinimai, bent pas mus.

Cituoti:
Mol kleintai irgi meskit, čia visiškas š, pirkit "naują", čia jau geresnis š :)

- Tokios firmos, kaip "ms" yra glaudžiai susiję su tokiom firmom kaip "ftb". Kadangi ponas Snaudalius perdavė visas žinias apie XP, tai tenka tiek USA, tiek Kanadoje jų staigiai atsikratyti.

:x
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-26, 13:34 

kestutisz rašė:
Simplicity rašė:

Na, pvz aš, ūkyje gyvena bent du notebook'ai pirkti iš karto su XP, tiem darbam kur skirta jų užtenka. Vienas, kažkoks eepc lygio net neperinstaliuotas (na, porą kartų klonuotas į gyvesnius hdd) ir man tikrai sunku net pagalvoti apie kažkokius pokyčius, ypač piniginius :) Tiesiog, pripratus prie įvairių linux distribucijų kur versijos tai tik kažkoks skaičiukas, sunku suprasti kaip galima produktą faktiškai mesti ir pradėti gaminti kitą, nors jis daro faktiškai tą patį, tik gal atrodo kiek kitaip. Mol kleintai irgi meskit, čia visiškas š, pirkit "naują", čia jau geresnis š :)

Lietuviui to nesuprast... :) Airijoj išmanioji plyta morališkai pasensta per gerus 6 mėnesius, o iPhone iškart po to, kai pasirodo nauja jo versija. Žmonės eina į parduotuves, tęsia kontraktus, atiduoda apynaujus savo telefonu ir dar primoka, kad turėtų naują „geresnį“ daiktą.
Lietuvis, tuo tarpu, du metus sugeba atvaikščiot su gamykline plėvele ant telefono ekrano ir dar skaito, kad telefonas yra naujas :D
Vakariečiai nemoka skaičiuoti pinigų, nes viskam yra Master Card'as :)
Todėl su Windows XP pas juos sėdi pensininkai ir idėjiniai, o vartotojai per tuo dešimt metų jau pakeitė 3 kompiuterius. (Net tą pačią visų keikiamą Windows Vistą airiai graibstė kaip kažką toooookio, nes labai graži ta burbulų ekrano užsklanda buvo :D )

Delfi lygio straipsnio antraštė sako viena, o realiai M$ bando iškišti savo Surface planšetus ir populiarinti Windows ekosistemą. Ką jiems reiškia 50$-100$ dovanų kuponas apsipirkti Windows parduotuvėje? Turbūt nieko, o va vartotojai bėga į parduotuves, nes geras deal'as :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-26, 13:46 

ra2 rašė:
- Tokios firmos, kaip "ms" yra glaudžiai susiję su tokiom firmom kaip "ftb". Kadangi ponas Snaudalius perdavė visas žinias apie XP, tai tenka tiek USA, tiek Kanadoje jų staigiai atsikratyti.
:x

Ką tu čia nusišneki? :D

Windows lifecycle fact sheet
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-26, 14:03 

Simplicity rašė:
Ką tu čia nusišneki? :D

- Tai tik pajuokavimas, bet kuo toliau, tuo pasirodo daugiau paslapčių išsivežė Snaudalius.

p.s.
.. kas dėl kompiuterių naujinimų, tai nereik painioti "pižonų" su įvairaus lygio firmomis. Paprastos nedidelės firmos tiek USA tiek UK vis dar naudoja XP. Pats mačiau ir nustebęs į juos pažiūrėjau, o jie paaiškino dar nespėjus paklausti: "Jeigu tenkina paskirtį, kam leisti laiką ir pinigus?"

:B:
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-26, 15:46 

ewuldoxx rašė:
Ką Tu kalbi. Kas per visą ekraną. Viskas normaliai veikia desktop režime ir tas Metro(buvęs pavadinimas) tik kaip start menu man.

Tai gal išduok paslaptį kaip šita http://apps.microsoft.com/windows/en-us ... 3858ee0c8e žaidimą pasileisti ne per visa ekraną? Nes kiek ieškojau, buvo tik mokamos papildomos programos :-(
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-26, 21:31 

Shinigami rašė:
ewuldoxx rašė:

Tai gal išduok paslaptį kaip šita http://apps.microsoft.com/windows/en-us ... 3858ee0c8e žaidimą pasileisti ne per visa ekraną? Nes kiek ieškojau, buvo tik mokamos papildomos programos :-(

Prašom:
IE App + HEARTS App (Abi iš Modern UI aplinkos):
[spoil]Paveikslėlis[/spoil]
Firefox (desktop) + HEARTS (Modern UI App):

Tik toks pastebėjimas— žaidimas pyksta jei jam skiri per mažai vietos:
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus: