Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 78 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Informacinės technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 21:08 

Naudoju Ubuntu jau 2 metus ir visai tenkina :D Aš tarp tu 1,2%
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 21:27 

Aš ir vienas iš 1.2%.. Administratoriai jeigu jūs sekate tokias statistikas gal galėtumėte pateikti duomenis kiek Linux vartotojų procentaliai lankosi šiame puslapyje? :)

Pažiūrėjau source kodą ir pamačiau, kad Google Analytics naudojat.. Tai būtų labai įdomu sužinot, tai ko prašiau.. 8-)
  • 0

Paskutinį kartą redagavo ezg 2008-11-01, 21:32. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 21:31 

As pats jau senai ruosiausi pereiti ant linuxu ir kai galiausiai mazdaug pries menesi pilnai perejau ant ju tikrai jauciasi skirtumas tas windoziu ir linux, linux man tai zymiai patogiau uz windozes .
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 21:32 

Gėda sakyt, bet tik su Windows'ais esu dirbęs. Man jie nei patinka, nei ką, bet prie kitos OS būtų sunku pereit. Labiausiai dėl to, kad dauguma programų pritaikytos tik Windows OS
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 21:40 

M.Mantas rašė:
Gėda sakyt, bet tik su Windows'ais esu dirbęs. Man jie nei patinka, nei ką, bet prie kitos OS būtų sunku pereit. Labiausiai dėl to, kad dauguma programų pritaikytos tik Windows OS

Visoms programoms, kurios veikia tik ant Windows yra pakaitalų, o jei jie netenkina, yra toks dalykas kaip Wine, su kurios pagalba galima paleisti daugelį programų ir žaidimų, kurie pritaikyti Windowsams.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 21:43 

Rytis rašė:
M.Mantas rašė:

Visoms programoms, kurios veikia tik ant Windows yra pakaitalų, o jei jie netenkina, yra toks dalykas kaip Wine, su kurios pagalba galima paleisti daugelį programų ir žaidimų, kurie pritaikyti Windowsams.

Programos paleidimas ant Wine, bi jos pačios sukonfigūravimas užima daugiau laiko, nei turėti Windows ir juo naudotis.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 21:51 

nu ir rašė:
<...>

Programos paleidimas ant Wine, bi jos pačios sukonfigūravimas užima daugiau laiko, nei turėti Windows ir juo naudotis.

Bandęs esi? Nemanau. Tarkim esu įrašinėjęs GTA: SA. Procesas lygiai toks pat ir užima tiek pat laiko, kiek įrašinėčiau Windowsuose. Jokių ten atskirų konfiguravimų nereikia. Tas pats galioja ir Counter-Strike, PhotoShop ir kitoms smulkioms programėlėms, tarkim sugadintų duomenų atkūrimui iš flash kortelės. Viskas veikia be priekaištų.

Ir apskritai manau, kad ne tame esmė. Tokių programų, kurioms reikėtų atskiro konfigūravimo ar komponentų yra labai mažai, o Wine savo klaidas taiso greitai. Pačios sistemos greitas veikimas, puiku išvaizda, saugumas, sistemos aptarnavimas yra pagrindiniai dalykai, dėl kurių renkamasi Wine.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 22:05 

Su šia nauja Ubuntu versija man "išgaravo" ir dauguma problemų. Nvidia, ir garso plokštės "draiverių" problemos, bet jos ir taip buvo pataisomos savarankškai. Dabar sutaupiau (ir ateityje sutaupysiu) daug laiko perinstaliuodamas Ubuntu.

Šiaip man ir dabar Ubuntu valdymas yra gana patogus, bet jei kūrėjai nori pagerinti jį dar, aš nieko prieš.

P.S. Dabar rašau iš WinXP, nes ruošiuosi šiek tiek pažaisti :D
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 22:12 

ezg rašė:
Aš ir vienas iš 1.2%.. Administratoriai jeigu jūs sekate tokias statistikas gal galėtumėte pateikti duomenis kiek Linux vartotojų procentaliai lankosi šiame puslapyje? :)

Pažiūrėjau source kodą ir pamačiau, kad Google Analytics naudojat.. Tai būtų labai įdomu sužinot, tai ko prašiau.. 8-)

O ką, mintis įdomi - mus irgi sudomino:) Spalio mėnesio rezultatai tokie:

Paveikslėlis

Paveikslėlis
  • 0

Portalo administracija
Vartotojo avataras

Reputacija: +58

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 22:30 

Rytis rašė:
M.Mantas rašė:

malonėk ant Linux paleisti SolidWorks, AutoCAD, Inventor arba surasti joms lygiaverčius pakaitalus :)

kas dėl to, kad Linux taps geresniais už Mac OS, tai gal tegul už Windows tampa ir užskaitysiu juos. iki šiol asmeniškai 3-4 kartus mėginau pereiti prie Linux ir visus kartus nepastebėjau nei menkiausio postūmio link draugiškos OS paprastam vartotojui. nekenčiu Windows dėl begalės priežasčių, tačiau Linux kaip alternatyvos nematau nei per kur.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +36

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 22:42 

Abejoju ar Linux kada nors taps patogesnė už OSX, nes Apple turi labai limituotą hardware'o liniją ir jos operacinė sistema yra ypatingai gerai pritaikyta dirbti su aparatine įranga. Kadangi Linuxus kiš į bet kokius kompus, tai su jais visada gali kilti problemų dėl kokio nors įrenginio neveikimo/nepalaikymo ir nepavyks tas jų planuojamas patogumas. Pats naudoju Vista. Užknisa ir apskritai Windows užkniso jau. Dabar kai pradėjo daryti Windows 7, tai atrodo visai įdomiai, bet kaži kaip ten išeis. Galėtų nors su viena OS rimčiau padirbti. Dar turiu įsirašęs į PC OSX opercinę sistemą, kitaip tariant - Hackintosh. Neskaitant Wireless kortos draiverio nebuvimo, viskas veikia puikiai. Valdymas ypač patogus ir operacinė yra nuostabi. Kitas mano kompiuteris tikrai bus iš Apple produkcijos.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 22:45 

Smėlis rašė:
Rytis rašė:
M.Mantas rašė:

malonėk ant Linux paleisti SolidWorks, AutoCAD, Inventor arba surasti joms lygiaverčius pakaitalus :)

kas dėl to, kad Linux taps geresniais už Mac OS, tai gal tegul už Windows tampa ir užskaitysiu juos. iki šiol asmeniškai 3-4 kartus mėginau pereiti prie Linux ir visus kartus nepastebėjau nei menkiausio postūmio link draugiškos OS paprastam vartotojui. nekenčiu Windows dėl begalės priežasčių, tačiau Linux kaip alternatyvos nematau nei per kur.

Pilnai pritariu. Aš ir ne kartą bandžiau pereiti prie Ubuntu. Net užsisakiau tą nemokamą diską :D Naudojausi per sukąstus dantis. Labiausiai nervina tas terminalas. Nori įdiegti kokį ten dalykėlį - naudok terminalą, kai pasiskaitai forumuose... Kažkokie kodai bala žino... Nors norėtųsi, bet mano nuomone, dar toli jiem iki windu. O tuo labiau iki maco :]
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 22:57 

Linux jėga, bet dėja tenka naudotis ir windowsais dėl kaikurių programų su kuriomis kyla problemų paleidžiant ant linux arba tiesiog norint pasileisti kokį žaidimą... todėl turiu dvi os viename kompe.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 22:58 

Kaip ir kažkas užsiminė, kai Linux'uose bus galima naudotis AutoCAD, ir kitas panašias inžinerinių programų paketais, tuomet mesiu windoze...o kolkas, laukiu, kenčiu ir taupau pinigus Apple'ui...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 23:12 

Per 6men nei karto Ubuntu terminalas nebuvo jungtas (nu gal 2 max).
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 23:19 

Rytis rašė:
nu ir rašė:
Bandęs esi? Nemanau. Tarkim esu įrašinėjęs GTA: SA. Procesas lygiai toks pat ir užima tiek pat laiko, kiek įrašinėčiau Windowsuose. Jokių ten atskirų konfiguravimų nereikia. Tas pats galioja ir Counter-Strike, PhotoShop ir kitoms smulkioms programėlėms, tarkim sugadintų duomenų atkūrimui iš flash kortelės. Viskas veikia be priekaištų.

Ir apskritai manau, kad ne tame esmė. Tokių programų, kurioms reikėtų atskiro konfigūravimo ar komponentų yra labai mažai, o Wine savo klaidas taiso greitai. Pačios sistemos greitas veikimas, puiku išvaizda, saugumas, sistemos aptarnavimas yra pagrindiniai dalykai, dėl kurių renkamasi Wine.

Esu bandęs, ne sykį ir ne du. Negana to, jog diegiant Wine būna problemų, dargi mano sitema (1,5 Ghz pentium su 750 RAM) gerokai sulėtėja, kai per Wine zulinu, pvz, Adobe Premiere. To nejaučiu dirbdamas tiesiogiai WinXP.

Taigi, viskas priklauso nuo poreikių.

O kad klaidas taiso greitai ir apskritai intensyviai prižiūri/tobuliną projektą, žinau. Pažįstamas prie to prisideda.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 23:21 

Pilnai pritariu. Aš ir ne kartą bandžiau pereiti prie Ubuntu. Net užsisakiau tą nemokamą diską Very Happy Naudojausi per sukąstus dantis. Labiausiai nervina tas terminalas. Nori įdiegti kokį ten dalykėlį - naudok terminalą, kai pasiskaitai forumuose... Kažkokie kodai bala žino... Nors norėtųsi, bet mano nuomone, dar toli jiem iki windu. O tuo labiau iki maco :]

Šiaip Mac`os irgi reikia kartais naudoti terminala nes mac`os siaip yra pagaminta unix pargindu .
Kiek kartu per metus perasai windowsa? Nepastebejai , kad po ilgo naudojimosi jis vos velkasi ? Otas terminas tiesog stebuklas kiek tau laiko uztrunka windows rasti ir suinstaluoti programa? ubuntu terminale viena komanda sudo apt-get install programos pavadinimas. Paliginam kainas Linux Free Windows apie 300-500 Lt. Antra saugumas jokiu virusu , linux maziau apkrauna Pc, Del programu tai kas kaltas kad kurejai jas neisleidzia , taip ir tarp tvarkikliu.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 23:40 

Ghost rašė:
Šiaip Mac`os irgi reikia kartais naudoti terminala nes mac`os siaip yra pagaminta unix pargindu .
Kiek kartu per metus perasai windowsa? Nepastebejai , kad po ilgo naudojimosi jis vos velkasi ? Otas terminas tiesog stebuklas kiek tau laiko uztrunka windows rasti ir suinstaluoti programa? ubuntu terminale viena komanda sudo apt-get install programos pavadinimas. Paliginam kainas Linux Free Windows apie 300-500 Lt. Antra saugumas jokiu virusu , linux maziau apkrauna Pc, Del programu tai kas kaltas kad kurejai jas neisleidzia , taip ir tarp tvarkikliu.

Jei su Windows nesielgi kaip su šukšliadėže, jiems nieko neatsitinka. Kaip ir su unix-like operacinėmis sistemomis. Skirtumas tas, kad linuxai yra dažnai atnaujinami ir per atnaujinimus kartais apkuopiamos vartotojų pridarytos neąmonės, o Win reikia prisižiūrėti labiau vartotojui. Nekiši belekokių programų iš eilės, naudoji saugias naršykles ir neprisirenki visokių spyware, Win sukasi kaip bitutė labai ilgai. ASmeniškai pats Windows XP neperinstaliavau pusantrų metų ir nesiskundžiu veikimo sparta - diskų defragmentavimas, registro defragmentavimas, vieno klavišo paspaudimo šiukšlių išvalymas - normali kompiuterio priežiūra, tolygi kambarių išsivalymui.

Esmė tame, kad reikia sugebėti elgtis su programomis taip, kaip pridera, o ne manyti, kad visą darbą jos atlik už tave.

Beje, pažįstu vieną žmogų, kuris ksperimento sumetimais berods nuo 98 ar 99 metų nėra perinstaliavęs Win98SE. Sako veikia puikiai (tiesa, nedrožia jo 24 h per parą).
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-01, 23:48 

Ghost rašė:
Otas terminas tiesog stebuklas kiek tau laiko uztrunka windows rasti ir suinstaluoti programa? ubuntu terminale viena komanda sudo apt-get install programos pavadinimas.

Taip, tik kad normaliai veiktų apt, prieš tai reikia apsikuoti. Neretai reikia perrašyt serverių sąrašą, įrašant lietuviškus distributorius, jei nori greitesnio siuntimo. Antra, jei internetan eini per proxy, velgi atsiranda papildomos konfogūravimo problemos, nes ne viskam veikia visuotinis proxio nustatymas. Atskirom programom redaguoti configūracinius failus užknisa - tai atbaido vartotojus.

Ghost rašė:
Paliginam kainas Linux Free Windows apie 300-500 Lt.

ASmeniškai mano kompiuteri su OS ir be OS kainavo vienodai. Pasirinkau su OS, turiu operacinę praktiškai nemokamai.

Ghost rašė:
Antra saugumas jokiu virusu ,

Deja, [b]yra[/i] virusų ir linux. Kad jų nėra, čia mitas. Visada rekomenduojama sukonfigūruoti bent minimalią sistmos apsaugą - ugniasienę. Be to, virusų nepopuliarumas kol kas lemiamas sistemos nepopuliarumo, kai linux rinka užims kokius 40%, virusų bus kaip prikakota ir nė motais bus, kad linux - atviro kodo nuolat atnaujinama OS. Virusai dar sparčiau atnaujinami.

Ghost rašė:
linux maziau apkrauna Pc,

Irgi absurdas. Naujos linux'ų versijos su tokiais pačiais blizgučiais kaip ant Win nesmarkiai nusileidžia apkrovomis. Asmeniškai sugebu netgi "pakabinti" linux'us (pvz., Linux Mint, parašyta Ubuntu pagrindu).

Ghost rašė:
Del programu tai kas kaltas kad kurejai jas neisleidzia , taip ir tarp tvarkikliu.

Čia absurdiškiausias girdėtas komentaras. tai kuo nusikalto vartotojas?? Todėl jis ir renkasi tą sistemą, kuri yra labiau palaikoma. Kam jam važinėti su vežimu ir bandyti jam uždėti gumines padangas, jei jis iškart gali pasiimti automobilį?

Taigi. Šiuo komentaru nepasisakiau prieš Linux distribucijas, pats naudoju Linux Mint (prieš tai naudojau Linux Mandrake ir Ubuntu) kaip alternatyvias OS, bet WinXp man lieka patogesnė. Kiekviena sistema turi savų pliusų ir minusų.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-02, 00:18 

Tomulisz rašė:
Labiausiai nervina tas terminalas. Nori įdiegti kokį ten dalykėlį - naudok terminalą, kai pasiskaitai forumuose... Kažkokie kodai bala žino... Nors norėtųsi, bet mano nuomone, dar toli jiem iki windu. O tuo labiau iki maco :]

Šiaip jau kelios paskutinės versijos, kai galima išsiverst beveik be terminalo.
Pats senąjam kompe keletą mėnesių naudojau ubuntu.
Programas galima instaliuot per Synaptic - atsidarai, patogiai susirandi ko reik ir susidiegi. Jokio terminalo. Taip pat iš interneto atsisiuntus kokių programų .deb paketuose juos gali su diegt be terminalo - tiesiog double click ant paketo ikonos ir diegiasi (kaip paprastas windowsų setup'as).
Visokie printerių draiveriai - nustatymuose truputį paieškojau, ir pirą kart naudodamasis žymiai greičiau priverčiau veik daugiafukcinį printerį nei windowsuose.

. rašė:
Jei su Windows nesielgi kaip su šukšliadėže, jiems nieko neatsitinka. Nekiši belekokių programų iš eilės, naudoji saugias naršykles ir neprisirenki visokių spyware, Win sukasi kaip bitutė labai ilgai. ASmeniškai pats Windows XP neperinstaliavau pusantrų metų ir nesiskundžiu veikimo sparta - diskų defragmentavimas, registro defragmentavimas, vieno klavišo paspaudimo šiukšlių išvalymas - normali kompiuterio priežiūra, tolygi kambarių išsivalymui.

Nusipirkau laptopą, susidiegiau šviežiai Vistą, savo softo instaliavau minimaliai, patį svarbaiusią - Firefox, Photoshop, Winamp, Vlc, antivirusą, Winrar'ą ir pnš. Internete pagrinde vartau paštą ir rss readerį. Žodžiu, kompe tvarka, tikrai ne šiukšliadėžė. Bet Vista vistiek sugalvoja Š pamalt.
Geriausia kai po pirmų 2 sav. naudojimo disk cleanup'ą dariau - po disko analizavimo leido visokius temporary failus trint, bet vienas punktas prajuokino - "windowsų eror'rų logai - 2GB". Hdd vietos tikrai netaupo...

. rašė:
Ghost rašė:
linux maziau apkrauna Pc,

Irgi absurdas. Naujos linux'ų versijos su tokiais pačiais blizgučiais kaip ant Win nesmarkiai nusileidžia apkrovomis. Asmeniškai sugebu netgi "pakabinti" linux'us (pvz., Linux Mint, parašyta Ubuntu pagrindu).

Vat čia ne mitas. Mano senasis kompas, 1,9ghz, 256mb ram, 64mb vaizdūškė - tuos ubuntu blizgučius, guminius langus, shadingus pavilko beveik be laginimo. Na aišku rimtai dirbant su daug programų vienu metu ir visais blizgučiais kompas jau nelabai pasivilktų, visgi silpnokas jau, bet pvz. su tiuninguotais Xp jis veikia lėčiau nei su blizgančiais ubuntu, o apie vistą išvis nekalbu. Atsibostų laukt kol ji užsikrautų..
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-02, 00:25 

. rašė:
Ghost rašė:

Jei su Windows nesielgi kaip su šukšliadėže, jiems nieko neatsitinka. Kaip ir su unix-like operacinėmis sistemomis. Skirtumas tas, kad linuxai yra dažnai atnaujinami ir per atnaujinimus kartais apkuopiamos vartotojų pridarytos neąmonės, o Win reikia prisižiūrėti labiau vartotojui. Nekiši belekokių programų iš eilės, naudoji saugias naršykles ir neprisirenki visokių spyware, Win sukasi kaip bitutė labai ilgai. ASmeniškai pats Windows XP neperinstaliavau pusantrų metų ir nesiskundžiu veikimo sparta - diskų defragmentavimas, registro defragmentavimas, vieno klavišo paspaudimo šiukšlių išvalymas - normali kompiuterio priežiūra, tolygi kambarių išsivalymui.

Esmė tame, kad reikia sugebėti elgtis su programomis taip, kaip pridera, o ne manyti, kad visą darbą jos atlik už tave.

Beje, pažįstu vieną žmogų, kuris ksperimento sumetimais berods nuo 98 ar 99 metų nėra perinstaliavęs Win98SE. Sako veikia puikiai (tiesa, nedrožia jo 24 h per parą).

kai už OS moki pinigus, nori kad ji net naudojama kaip šiūkšledėžė, kaip kolega išsireiškėte, turi veikti nepriekaištingai, o kai OS yra nemokama tai jokių minusų aš jai prikabinti negaliu...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-02, 00:29 

Nebūtina rinktis Win Vista, kai dar yra Win XP palaikymas. Patys MS pripažįsta, kad Vista - nesusipratimas.

Ką reiškia tiuninguotas XP? Palik standartą XP ir standartą Ubuntu. Man abi veikė vienodai greičio atžvilgiu.

Dabar naudoju ir Linux Mint (kaip kažkas minėjo, parašyta Ubuntu pagrindu, bet jau gerokai nuo jos nutolo). Gnome deskto'pas (taupesnis resursų atžvilgiu) užsirkauna lėžiau, nei WinXp. Beje, lėčiau paskutiniu metu ir užsikraudavo Ubuntu dar prieš ištrynimą. Yra įvairių sistemos krovimo spartinimo priemanių tike Ubuntu, tiek WinXP.

O šiaip, labiausiai ko nevirškinu - šriftų glodinimo linux'e. Nesuprantu, kodėl aš kaskart turiu viską persireguliuot, kad manęs nevimdytų, kodėl tokių paprastų dalykų net nebūna instaliavimo pasirinktyse?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-02, 01:21 

Pats esu Linux naudotojas. Esu labai patenkintas.

Koks greitas yra linux: youtube taškas com/watch?v=47XRnR-wxLM Pasižiūrėkit į kompo parametrus (AMD XP 1800, 512MB RAM, NVIDIA geForce2 MX 32MB) ;) Aišku Ubuntu didžiausio galimo greičio neduos, nes Ubuntu turi didelį perfomance drop, bet ne jis toks didelis kaip Vista.

Windows 7 būsima aplinka yra nukopijuota iš KDE 4 (Linux'o).

Dėl komandinės eilutės (terminalo) jo visai nebūtina naudoti :)

Dėl virusų neturiu problemų su jais. Ir nė vienas mano pažįstamas naudodamasis Linux neturėjo virusų problemos. Ši svetainė veikia ant Linux. 99 % lietuviškų svetainių veikia ant Linux. O būtent serveriai - kur stovi vartotojų paštas, valdomas vartotojams suteikiamas internetas ir kt. yra labiausiai puolami, nes būtent šičia guli didžiausi duomenys.

Perkant (pvz.: nešiojamą) kompą OS tikrai kainuoja! Nebent įrašo nelegalius arba įskaičiuoja į bendrą kainą.

Kodėl Linux yra geriau už Windows: whylinuxisbetter taškas net/index_lit.php?lang=lit
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-02, 01:25 

Pasiskaitykite čia apie hakerius, (nepainiokit su "crackeriais"). Toje svetainėje rasite ir daugiau apie (Lin)Unix sistemos istoriją ir t.t. Šiaip labai daug jūsų komentuoja, bet tie jūsų teiginiai neatitinka realybės. Jau vėlu, dabar nenoriu veltis į diskusijas, bet Windows sistemos struktūra yra primityvi. Taip jau išėjo, kad ji paplito tarp vartotojų. O, kad Linux nėra suderinta su dauguma programų ar žaidimų... Kam firmoms kurti programas sistemai, kuri užima 1-2% rinkos? Jei Linux užimtų bent 15-20%, tai ir daugumos firmų dėmesio susilauktų.

Dar vienas dalykas. Linux dominuoja su savo serveriams skirtomis OS. Tad teigti, jog virusai (arba "worms" ir kitos rūšies kenkėjai) nėra kuriami Linuxams, nes jie nėra populiarūs yra šiek tiek kvaila, nemanot? Linux serveriai yra daug saugesni (kaip ir desktop versijos), bet vis dėl to, virusai jų nepalaužia taip kaip Windows serverių. Tingiu aš daugiau rašyti, labanaktis :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 78 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'