Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Informacinės technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-16, 20:16 

azotas rašė:
jeigu is siknos rankos auga tai visos sistemos bus prastos, teko dirbt ir su linux ir su mac ir su windows, nei vienoi sistemoi nebuvo tokios problemos kurios nebutu galima issprest panarsius per google.
Man ne tik teko su tavo išvardintom sistemom dirbt, bet jas instaliuoti krūva versijų ir paruošt 100% naudojimui PC ir mac su visu softu ir draiveriais. Man savo kompą paruošt naudojimui 100% užtrunka kelias dienas ir labai užknisa, kai po updeitų tiesiog kažkas nebeveikia, arba UI pasdaro prastesnis ir mažiau funkcionalus nei senoj versijoj. O googlint šiais laikais moka visi.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1520

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-16, 20:19 

kernel_panikuoja rašė:
Paprastas_zmogus rašė:
Esu sutikęs žmonių su religiniais įsitikinimais. Vienas iš principo nenaudojo Windows, tai kai reikėjo jam Photoshop (cc) failą atsidaryti, buvo apgailėtina :D vargšelis bandė atsidaryt su cs2 versija :D
Moralas: religija yra kvailas dalykas

Krastutines paziuros yra zmogaus savybe nepriklausanti nuo naudojamos OS. Visu tipu OS user'iu puseje tokiu atsiras, nereik pagal tokius vertint visus. Is to atsiranda klaidingi stereotipai. Realybe yra tokia, kad absoliuciai daugumai zmoniu giliai pofik ta OS - jie naudoja tai, kas jiems padeda atlikti reikiama darba ir tiek. Tie visi Apple vs non-Apple hw, MacOS vs Win vs LNX ir pan. gincai yra absoliuciai daugumoje atveju pointless'iniai, nes dazniausiai ginco logika buna "fura geriau, nes daugiau paveza, o formule geriau, nes greiciau vaziuoja, uz tai dabar vienas bus gaidys, o kitas ne, nes man tai tinka"

Pasakei, kad nieko nepasakei. Pakartojai tą patį, ką jau pasakiau :D

zipper rašė:
O kad neina atidaryti failo su tam tikru formatu realiai turėtu būti žmogaus kuris davė tą failą problema kad nepasirinko tinkamo formato (o jį galima pakeisti). Jei ta leiskim darbe vietoj photoshop naudojamas GIMP, tavo problemos kad esi užsispyręs ir naudoji Photoshop :D.

Nu, Photoshopas industrijoj de facto standartas, tai neįsivaizduoju kokiu dar formatu galima failą atiduoti, jei ne PSD :D
Čia juk ne koks (Lietuvoj) egzotinis Sketch App.
Na o apie Gimp aš gal išvis mandagiai patylesiu :D

Bet šeip tiek linux tiek mac veikia su naujausiais Photoshop.[/quote]
Linux? Nuo kada? Ten tik entuziastų išprievartautos pasenusios versijos veikia.
  • -1

Vartotojo avataras

Reputacija: +37

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-16, 23:35 

Jei naudojat piratines versijas, išbandykit Windows 10 LTSB. Šiaip, čia tik enterprise skirta, bet žmonės dažniausiai juos labiau mėgsta už pro ar home. LTSB esmė - stabilumas, win update nerašo jokio šlamšto, priverstinai neperkrauna sistemos, tik saugos naujinimai, jokių su atnaujinimais pridedamų funkcijų ar ko kito, nėra Win Store, Apss, Cortana ir kito bloat'o, "komplektacija" kaip win 7 ultimate :D Atrodo tobula win sistema, bet tik su enterprise licencija :( Manau, jei tokią politiką taikytų ir namų vartotojams, Windows 10 populiarumas būtų žymiai didesnis.
  • 0

Reputacija: +8

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-21, 02:15 

Paprastas_zmogus rašė:
Iš tikro aš labai nepavydžiu Microsoftui. Turėtų būti ŽIAURIAI sunku gyventi su tokiais vartotojais, kurie nori tobulumo, tačiau neleidzia jokių didesnių pokyčių.

Beje, kas leidžia savo tevams sedeti su Windows XP, greičiausiai nekenčia savo tėvų :D subjektyvi nuomonė, bet manau, kad niekas tokių kančių nenusipelnė

as matau kad tu esi IT zalias ir komentuoji. Kaip iprasta. Operacines yra tarpininkas tarp programu bei dalis periferijos. Pats branduolys su nauja winodows versija speju pasikeite praktiskai nuli. Man Microsoft periferija sivis neidomi, jie sugeba tik sugadinti gerus produktus isigije. Per prievartas brukamas IE ir tai is vartotoju iseina.
Tad tarpininkas tas pats, periferija man neidomi, branduolys praktiskai tas pats, kam man reikia nuo 8.1 pereiti prie w10?
Realus argumentai ?

Gal eik i delfi komentuoti.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +206

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-02-21, 11:06 

Daugiau nei kelis metus naudoju Microsoft Surface su Win10, kaip paprastam naudotojui, sistema vizualiai šiuolaikiška, tiek stabili, nė karto nebuvo bluskryno ar persikrovimų, app'su integravimas į sistemą asmeniškai didelis pliusas ir evoliucija iš 8tų į 10tus tik teigiama. Man pasikartosiu kaip "namų vartotojui" - geriausia Windows versija ever.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +38

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'