Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 01:31 

giedrius.saugai rašė:
Lietuvoje pabandyti negerti yra rimtas iššūkis. Tuoj tave išvadina ligoniu, keistuoliu, nepilnaverčiu , dingsta 2 trečdaliai draugų. Pats negeriu 3 metai nė lašo. Juokingiausia situacija ,kai sužino žmogus, kad nevartoji ir taip atsargiai klausia : - o gal su sveikata kas negerai??? gal kepenys pairo? o gal kodavais?
Yra dvi priežastys kodėl taip daug Lietuvoje geriama : pirma būti "baltai varnai", ir antra,- svarbiausia- vertybių sistemos krizė,- kai alkoholis vertinamas kaip gėris, draugas. Kol galvosi, kad alkoholis yra gėris, tol mesti nepavyks. Nepadės jokie anoniminių alkoholikų klubai. Priešingai negu sako visi daktarai,- alkoholizmas nėra nepagydoma liga,- tai nesąmonė, melas.

Kai žmogus negeria NEI LAŠO, tai yra kažkas tikrai negerai. Tu jei į mėnesį išgersi viena, du alaus - čia blogai?

Tokie žmonės išviso negeria, nes:

A) Yra alkoholikai, kurie paragavę bent truputį neturės saiko sustoti.
B) Turi kažkokius įdomius įsitikinimus kurie yra sunkiai paaiškinami logiškai.

Viskam yra savo ribos ir aukso vidurys, kam tie kraštutinumai - negeriu išviso arba tiek, kad po to kojos pinas.

Jei turi proto ir valios visada gali tai daryti su saiku.
  • 0

Reputacija: +10

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 02:08 

giedrius.saugai rašė:
DJ_LFS rašė:
Ne lietuviškas, o rusiškas, kitaip sakant azijatiškas bruožas yra alkoholizmas

O kiniečiai? irgi alkoholikai?

Skirk azijiečius nuo AZIJATŲ
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +98

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 02:54 

deivis rašė:
Kai žmogus negeria NEI LAŠO, tai yra kažkas tikrai negerai. Tu jei į mėnesį išgersi viena, du alaus - čia blogai?

Esi puikus pavyzdys, kaip visuomenė nesugeba suprasti negerenčių. Pvz. aš negeriu jau 6 metus, tiesą sakant mečiau, kai man buvo 16. Arba gal geriau sakyt, kad net ir nepradėjau, tik pabandžiau. Ir dabar negeriu nei lašo ne dėl to, kad bijau prarast saiką arba dėl kokių keistų įsitikinimų. Mano įsitikinimai yra labai paprasti ir nekeisti:

1. gėrimas dėl paragavimo yra nieko vertas ir visiškai betikslis. Gert vieną alaus, tai lygiai toks pats tikslas, kaip gert vieną praktiškai bet ko kito - vistiek nieko nepajauti, telieka skonio reikalas.

2. jeigu aš noriu atsigert, kodėl turėčiau gert tai, kas man nėra skanu ir naudinga. Namie būdamas mieliau gersiu arbatą, o parduotuvėj mieliau rinksiuos sultis ir ne dėl to, kad sveikiau, bet dėl to, kad skaniau. Aišku galima ginčytis dėl skonio, tačiau beveik visi sutinka, kad alkoholiniai gėrimai nėra skanūs, kol nepripranti prie jų skonio. O tikslas pratintis prie skonio manau toks pats, kaip mokytis važinėt riedlente, kad būtum kietas gatvės vaikų akyse.

3. kelis metus negeriant, visiškai nelieka jokio noro gert. Nereikia tai suprast, kaip pasišlykštėjimą alkoholiu ar pan., tiesiog jis nesukelia jokių emocijų, kaip koki grikiai. Net būnant labai prastos emocinės būsenos visiškai nekyla jokios minties apie alkoholį.

Tai kodėl aš turėčiau dabar daryt tai, kam visiškai nejaučiu jokio potraukio, nei fizinio, nei emocinio? Visuomenei nepatinka, kad negeriu? Gerai, tegul nepatinka, tačiau tegul nekiša man to kaip kokios krikščionybės.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 03:16 

MindaugasV85 rašė:

Per siaurai mąstai :D
Kodėl manai, kad klaidą daro tas, kuris geria, o ne pati evoliucija, kuri lyg ir suteikė potraukį gert, bet nesuteikė tam imuniteto?
kaip ir sakiau - tai tik nuomonė :)
Tik nesuprask, kad aš bandau pateisinti tuos visus alkoholio mėgėjus.
Pažiūrėk
(po vieno gali dar nesuprasti kas bandoma pasakyti). Na iš principo aš tau bandžiau atkartoti tai, apie ką čia kalbama.

Visų pirma alkoholio kvapas, mūsų organizmui, yra keliantis šleikštulį, todėl natūraliai gaunasi, kad paprastai gamtoje gyvūnas pasirinktų vandenį vietoje pačios brangiausios, geriausios, tauriausios, per anglies ir aukso ar svarovskio kristalų filtrus, išgrynintos degtinės. Bet jei jau taip nutiktų ir netyčia alkoholio patektų į organizmą, tai mūsų/betkokio gyvūno kūnas jį iškart skaidytų ir jo bandytų atsikratyt. Jei šiuo būdu tai nepavyksta, tai į pagalbą pasitelkiamas avarinis skrandžio turinio pašalinimas atgal per ten pro kur jis ir pateko. Bet tik tokie kaip tu, gali visą tai ignoruoti, ir bandyt įtikinti, kad evoliucija alkoholizmui neprieštarauja. Ir po to tokie, evoliucijos ekspertai, trinasi prie ikiukų su tuščiom bonkėm, laukia pakol atidarys pc, kad tik monikutės vynelio lyžtelt galėtų... Bet juk evoliucija tam taipogi neprieštarauja.

Ir jei tau atrodo, kad aš pasakodamas leidžiuosi į kraštutinumus, tai pasakysiu, kad pats pažystu tokių alhašų, nes teko su jais vienam mokyklos suole sėdėt. Atrodo, kai turėtų būti pats jėgų žydėjimas vyrui, kai viskas ko nori gali būti tavo ir belieka tik džiaugtis gyvenimu, jie geriau renkasi būti paliegusiais, kiekvieną dieną gert, kai jau šeimas reikėtų kurt, jie pas mamos balkone, cigaretes (tas pačias kurias mama nupirko) vieną po kitos traukia ir vargo nemato. Teisingiau - mato, tik kaltina dėl to vargo visus aplinkui, bet tik ne save. O viskas prasidėjo nuo to, kad buvo afigeni bahūrai prie panetkių ir varydavo tūsint penktadieniais.
  • 0

Reputacija: +36

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 03:41 

deivis rašė:

Viskam yra savo ribos ir aukso vidurys, kam tie kraštutinumai - negeriu išviso arba tiek, kad po to kojos pinas.

Pats kvailiausias alkoholizmo pateisinimas, kokį tik gali sugalvoti GERIANTIS asmuo.

O tu man pasakyk, ar daugiau yra žmonių, kurie negeria, nes turi kažkokių problemų, ar tų kurie geria nes turi kažkokių problemų.

Žmonės turintys psichologinių problemų yra linkę į alkoholizmą o ne į blaivininkystę, žmonės turintys emocinių problemų, dažniausiai bando jas išspręsti alkoholiu. Žmonės turintys fizinių problemų ir dėl to kompleksuodami irgi viską bando paslėpt už taurelės. Taigi, visi kurie turi problemų yra linkę į šią priklausomybę, o didžioji dauguma fiziškai bei psichiškai sveikų individų, sėkmingai gyvena be alkoholio.

Didžiausia negeriančių problema yra tai, kad jie rūpinasi savo sveikata (čia geriantieji tai įvardytų, kaip problemą) arba jiems tiesiog tai nepatinka daryt.

Man asmeniškai nepatinka nei alkoholio skonis (pradedant alum ir baigiant tekila), nei stadija kai būni apsvaigęs nuo alkoholio, o įvertinus žalą organizmui išvis to brūdo nebesinori.

Beje, jei žmonės negertų, policijai darbo metu liktų tik nosį krapštyt. Teisėsaugai reikėtų kovot tik su organizuotu nusikalstamumu.

O ir tokios laidos, kaip tv pagalba ar 24 valandos, nebeturėtų ką rodyti.
  • 0

Reputacija: +36

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 08:46 

Kestytis rašė:
Tiesiog labai užjaučiu žmones vartojančius alkoholį.

Linksmiausias komentaras :D
  • 0

Reputacija: +40

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 08:56 

Pauliusgl rašė:
deivis rašė:

Esi puikus pavyzdys, kaip visuomenė nesugeba suprasti negerenčių. Pvz. aš negeriu jau 6 metus, tiesą sakant mečiau, kai man buvo 16. Arba gal geriau sakyt, kad net ir nepradėjau, tik pabandžiau. Ir dabar negeriu nei lašo ne dėl to, kad bijau prarast saiką arba dėl kokių keistų įsitikinimų. Mano įsitikinimai yra labai paprasti ir nekeisti:

1. gėrimas dėl paragavimo yra nieko vertas ir visiškai betikslis. Gert vieną alaus, tai lygiai toks pats tikslas, kaip gert vieną praktiškai bet ko kito - vistiek nieko nepajauti, telieka skonio reikalas.

2. jeigu aš noriu atsigert, kodėl turėčiau gert tai, kas man nėra skanu ir naudinga. Namie būdamas mieliau gersiu arbatą, o parduotuvėj mieliau rinksiuos sultis ir ne dėl to, kad sveikiau, bet dėl to, kad skaniau. Aišku galima ginčytis dėl skonio, tačiau beveik visi sutinka, kad alkoholiniai gėrimai nėra skanūs, kol nepripranti prie jų skonio. O tikslas pratintis prie skonio manau toks pats, kaip mokytis važinėt riedlente, kad būtum kietas gatvės vaikų akyse.

3. kelis metus negeriant, visiškai nelieka jokio noro gert. Nereikia tai suprast, kaip pasišlykštėjimą alkoholiu ar pan., tiesiog jis nesukelia jokių emocijų, kaip koki grikiai. Net būnant labai prastos emocinės būsenos visiškai nekyla jokios minties apie alkoholį.

Tai kodėl aš turėčiau dabar daryt tai, kam visiškai nejaučiu jokio potraukio, nei fizinio, nei emocinio? Visuomenei nepatinka, kad negeriu? Gerai, tegul nepatinka, tačiau tegul nekiša man to kaip kokios krikščionybės.

16+6=22

Perskaičius tekstą - labai nesunku suvokti, kad tai yra jauno žmogaus mastymas.

Jeigu po +15 metų dar taip pat galvosi, tada vienareikšmiškai bus šis variantas:
"B) Turi kažkokius įdomius įsitikinimus kurie yra sunkiai paaiškinami logiškai."

;)
  • 0

Reputacija: +40

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 09:10 

bat0nas rašė:

Jeigu po +15 metų dar taip pat galvosi, tada vienareikšmiškai bus šis variantas:
"B) Turi kažkokius įdomius įsitikinimus kurie yra sunkiai paaiškinami logiškai."

;)

Jei po +15metų su tokiu mąstymu rytais dar nestovėsi prie kioskiuko tai bus neblogas gyvenimo pasiekimas... Problema yra ne negeriantys, o būtent geriantys.
  • 0

Reputacija: +611

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 09:31 

Na jau 56m ir vis dar nevartoju alkoholio. Buvo laikas kai "formaliai" kokį gurkšnį nurydavau. Bet iš tikro tame absoliučiai jokios prasmės. Visiško nevartojimo pozicija žymiai malonesnė. Jei negeri kam dar apsimetinėti kad ragauji. Aišku prie to paties savaime dingsta ir kiti žalingi įpročiai. Nors jų taip pat kaip ir neturėjau. Moralinis, psichologinis stabilumas garantuoti savaime. Visa tai labai naudinga finansine prasme. Bet esi savotiškas valstybės ir propagandos priešas. Prie viso to dar nevartoju cukraus, kavos, mėsos. Absoliučiai jokių sveikatos problemų. Taip pat malonu neturėt reikalų su medikais. Gyvenimo patirtis rodo kad tarp ragavimo ir gėrimo riba yra neapčiuopiama. Viena diena dar žmogus ragauja, o kitą jau geria pilnu tempu.
  • 0

Reputacija: -13

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 09:41 

Monteiro rašė:
Tarkim žmogus standartinis lietuvis t.y darbo dienomis išgeria bent 2 alaus, jei buvo bloga diena darbe išgeria 3, o jei dar rodo krepšinį arba futbolą arba šiandien yra penktadienis ir balius tik rytoj, tai kodėl neišgėrus ir 4. Tarkim vidutiniškai per darbo diena 3 alaus. Per metus gaunasi 780, 5% alui tai yra 7.8 gryno auchogolio(čia tas kur nuo poros alaus per dieną nieko nebūna). Plius baliai, festivaliai, gimtadieniai, vestuvės, susipykau su žmona, su draugais išėjom, kolegos pakvietė po darbo atsipalaiduot... Manau nesunkiai gausime 15 litrų.
Jeigu į statistiką įskaičiuoti vaikai, kūdikiai ir močiutės nu tai man tik vienas klausimas iš kur pas mus tiek pinigų šnapsui?

2, 3, 4 - ka? butelius, litrus, dezes, cisternas. ir kas yra auchogolis? ji turbut is eksfalto gamina.
  • 0

Reputacija: -84

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 11:39 

mch0lic from Africa rašė:
Lietuvoje priklausomybė nuo alkoholio iš vis yra tabu, žmonės toliau geria, tuo didžiuojasi ir nemato tame nieko blogo...

Paveikslėlis

- Taip, tikrai Afrika blaivi, bet Lietuvoje geresnė padėtis nei Prancūzijoje..

p.s.
.. tačiau pilnai pritariu, kad nei ilsėtis, nei švesti, nei linksmintis nemokam be šnapso, ko nėra laisvąjame pasaulyje.

deivis rašė:
Kai žmogus negeria NEI LAŠO, tai yra kažkas tikrai negerai.

- Taip, tų žmonių organizmas nesugeba skaidyti alkoholio, todėl jie nesupranta kaip tai gali gerti kiti?

Cituoti:
A) Yra buvę alkoholikai, kurie paragavę bent truputį neturės galimybės sustoti.

- Nepainiokime sąvokų, regis esate apsišvietę?

a) negeriantis visai - abstinentas;
b) geriantis saikingai - sveikas žmogus;
c) geriantis daug - girtuoklis;
d) negalintis negerti (pakitusi medžiagų apykaita sukėlusi priklausomybę) - alkoholikas;

p.s.
.. abstinentai paprastai būna pikti ir dirglūs, jie visus ne iš savo ratelio niekinamai ir neteisingai vadina "alchoGolikais".

:)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 11:48 

Cituoti:
- Taip, tų žmonių organizmas nesugeba skaidyti alkoholio, todėl jie nesupranta kaip tai gali gerti kiti?

Prie ko čia skaidymas, neskaidymas?.. Taip, yra žmonių, kurie visiškai netoleruoja alkoholio - išgeria ir iškart jiems bloga. Bet Lietuvoje tokių, turbūt, vienetai.

O gal tiesiog kiti nemato PRASMĖS gėrime?..
  • 0

Reputacija: +458

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 11:56 

vytra rašė:
.. abstinentai paprastai būna pikti ir dirglūs, jie visus ne iš savo ratelio niekinamai ir neteisingai vadina "alchoGolikais".

Sakyčiau atvirkščiai man visiškai vienodai žmogus geria ar ne. Svarbu kad savo gėrimu man nekelia problemų. O va kad ir saikingai geriantys negeriantiems pastoviai bando daryti spaudimą. Tipo "jei visiškai negeri esi kažkaip nesveikas". :-) Aišku ima juokas iš tokios logikos.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 12:05 

vytautas50 rašė:
Sakyčiau atvirkščiai, kad ir saikingai geriantys negeriantiems pastoviai bando daryti spaudimą..

- Priklauso nuo kolektyvo sąmoningumo, sakykim mūsų mažam kolektyve vienas yra visai negeriantis ir niekas jam nė nebando siųlyti ar kažkaip tyčiotis.. beje, jis taip pat negeria ir kavos, taigi tarp Jūsų šviečiasi kažkas bendro..

p.s.
.. tačiau bent jau aš pilnai Jums pritariu, kad būtina iškapoti supuvusio socializmo supuvusį socialinį girtavimą. Išgėrimai galimi tik asmeniniai, mano nuomone.

• 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 12:32 

vytra rašė:
.. tačiau bent jau aš pilnai Jums pritariu, kad būtina iškapoti supuvusio socializmo supuvusį socialinį girtavimą. Išgėrimai galimi tik asmeniniai, mano nuomone.

Na aš kaip ir supuvusio socializmo liekana bet su alkoholiu neturėjau ir neturiu nieko bendro. :-) Kaip ir nelabai yra ką kapoti. Tiesa man kur kas baisiau atrodo kapitalizmo narkomanija. Išsivadavusių iš alkoholio matau gan daug. Bet narkomanų tokių nematau.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 12:57 

vytautas50 rašė:
.. aš kaip ir supuvusio socializmo liekana bet su alkoholiu neturėjau ir neturiu nieko bendro.

- Tai reiškia "labai jauna liekana", nes kitu atveju žinotumėte, kad masiniai girtavimai Lietuvoje atsirado maždaug "kolūkių kūrimo dienomis", prieškario Lietuvoje buvo tik reti pavieniai girtuokliai, didžioji dauguma negėrė.

Cituoti:
Kaip ir nelabai yra ką kapoti.

- Šiandien visuose kolektyvuose tęsiasi CCCP girtos tradicijos darbo/mokslo kolektyvuose: cementowkės, gimtadieniai, šventės ir net girti savaitgaliai.

Cituoti:
Tiesa man kur kas baisiau atrodo kapitalizmo narkomanija. Išsivadavusių iš alkoholio matau gan daug. Bet narkomanų tokių nematau.

- Sutinku.

• 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 13:10 

vytra rašė:
vytautas50 rašė:
.. aš kaip ir supuvusio socializmo liekana bet su alkoholiu neturėjau ir neturiu nieko bendro.

- Tai reiškia "labai jauna liekana", nes kitu atveju žinotumėte, kad masiniai girtavimai Lietuvoje atsirado maždaug "kolūkių kūrimo dienomis", prieškario Lietuvoje buvo tik reti pavieniai girtuokliai, didžioji dauguma negėrė.

Visiškai sutinku. Bet girtavimas pradėjo rastis dar karo metu. Bent taip tėvai pasakoja. Na o sovietmečiu pasiekė apogėjų. Bet prisimenu atėjau dirbti į gamyklą tik baigęs tuometinį KPI. Ceche gėrė visa administracija be išimties. Kai išeidinėjau geriantis buvo likęs tik vienas technologas. Jaunimas administracijoje jau negėrė. Taip kad vyko pokyčiai į teigiamą pusę. Bet sekanti suirutė vėl viską sujaukė.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 13:49 

Čia tiek nelogiškų pasisakymų už alkoholį yra, kad nori "žuvį" kai kuriems duot. Alkoholis yra nuodas, dėl kurio atsiranda visokie etiketai, taisyklės ir t.t. Išgėrei ant vienos kojos, reikia išgerti ant kitos, pirmas sau negali įsipilti ir t.t. Nu iš durnumo, t.y. iš girtumo žmonės prisigalvoja nesamonių.
Taip esu gėręs, prisigėręs ir persigėręs. Ir vistiek kažkada išgersiu, bet alkoholis yra nieko gero, tiek galiu pasakyt. Su saiku išgerti gal ir nieko blogo, bet nieko gero irgi neduoda. Negaliu sugalvoti nė vieno "taip" alkoholiui, nu nebent kompresui, kartais 50 gr. alkoholio padeda nusiraminti arba peršalimui sumažinti, bet čia greičiausiai irgi mitas. Alkoholis tai dar viena linksmybė, bet kaip ir narkotikai, alkoholio padauginus - nebebūna linksma. Būna gėda už save ir už aplinkinius.
Taigi, linkiu pagalvoti tiems, kurie labai už alkoholį pasisako, ką gero alkoholis duoda. Punktais galite išvardinti ir labai protingai juos paneigsiu.

P.S. pažįstu nemažai žmonių, kuriuos sugadino alkoholis, bet nė vieno nepažįstu, kuriuos jis būtų pataisęs. Šioje vietoje labai tinka ironiška :)
  • 0

Reputacija: +810

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 14:01 

sub rašė:
Alkoholis tai dar viena linksmybė, bet kaip ir narkotikų, alkoholio padauginus - nebebūna linksma.

- Kai Lietuva atgavo nepriklausomybę, buvo nerealūs lūkesčiai bei siekiai, dominavo tikėjimas ir optimizmas. Tokiomis sąlygomis girtuoklius visi smerkė ir nepalaikė.

p.s.
.. deja, maždaug 1940 metai lietuvius įvėlė į beviltiškas kovas, tai prieš rusus, tai prieš vokiečius tai vėl prieš rusus. Apie 1950 metais absoliučiai visos kovos buvo absoliučiai pralaimėtos, taigi tuomet prasidėjo "indėnų likimas" su "ugniniu vandeniu".

.. dabar istorija kartojasi, Lietuva negali išsivaduoti iš ekonominės ir politinės blokados, kurią remia tiek vakarai, tiek rytai, tiesa dėl skirtingų motyvų. Tuo naudojasi mafukai, lėbautojai ir kitos padugnės.

• 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 14:16 

Pirmiausiai tai kad ir labai blogos situacijos suvokimas blaiva galva manu žymiai geresnis variantas. Tiesiog lieka galimybė priimti kad ir paskutinį bet maksimaliai gerą sprendimą. :-)
Iš kitos pusės malonu kad yra kad ir išgeriančių žmonių bet suvokiančių kad tai nieko gero visomis prasmėmis.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 15:53 

deivis rašė:
giedrius.saugai rašė:
Lietuvoje pabandyti negerti yra rimtas iššūkis. Tuoj tave išvadina ligoniu, keistuoliu, nepilnaverčiu , dingsta 2 trečdaliai draugų. Pats negeriu 3 metai nė lašo. Juokingiausia situacija ,kai sužino žmogus, kad nevartoji ir taip atsargiai klausia : - o gal su sveikata kas negerai??? gal kepenys pairo? o gal kodavais?
Yra dvi priežastys kodėl taip daug Lietuvoje geriama : pirma būti "baltai varnai", ir antra,- svarbiausia- vertybių sistemos krizė,- kai alkoholis vertinamas kaip gėris, draugas. Kol galvosi, kad alkoholis yra gėris, tol mesti nepavyks. Nepadės jokie anoniminių alkoholikų klubai. Priešingai negu sako visi daktarai,- alkoholizmas nėra nepagydoma liga,- tai nesąmonė, melas.

Lietuvelej turbut is tikruju yra bedu su alkoholio vartojimu, jeigu negert jau yra nenormalu.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 15:58 

huinia.huini rašė:
Lietuvelej iš tikrųjų yra bėdų su alkoholio vartojimu, jeigu negert yra nenormalu.

- Lietuvoje yra bėdų su asmenybe, jei tu turi savo nuomone, jei tu darai savo verslą ar nesiklaupi prieš vietinį "agurką", tu esi "blogis", tai vykdoma totaliai, netgi šiame forume.

p.s.
.. tikslas? tikslas parklupdyti laisvės siekius taip, kad kalti būtų tik vietiniai.

• 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 17:33 

Nežinau ar šiame forume yra tokių problemų, bet kad Lietuvoje tokių yra faktas.
Vieniems normalu yra negerti, kitiems normalu yra išgerti. Bet vieni teigia, kad išvis negerti yra blogai - tai tie teigiantys visai jau degradavę asmenys. Kiti teigia - kad šiek tiek išgerti jau yra nenormalu - taigi ir kategoriški žmonės žiūrintys iš savo varpinės.
Manau nepiktnaudžiaujant įvairiais dalykais galima mėgautis gyvenimu ir viską išbandyti. Kas per daug - tas nesveika. O permažai gali būti tik pinigų ir sveikatos.
  • 0

Reputacija: +810

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 18:18 

deivis rašė:
giedrius.saugai rašė:

Ir kuo alkoholis sveikitinas? Yra nežemiški gyventojai, kurie neturi sielos, jei jie supranta kad kažkas negerai, jie to jokiu būdu nedarys. O žmogus supranta, kad tai negerai, kad kenkia sveikatai, bet jis galvoja jausmais, jam tai malonu, jam nuotaikos nėra ir viskas daro ten, kur turėtų nedaryti arba nedaro to, ką turėtų daryti, kas yra harmonijga, kas vestų žmones prie laimės ir pražydėjimo.
O tavo teiginiai neteisingi, kad nereikia pulti į kraštutinumus, čia ne tas atvejis. Jei alkoholis būtų sveikas nors truputi, tada būtų galima pateisinti, jį galima gerti tik kaip vaistą, bet ne kaip kokią progą už sveiktą, gimtadieno, vakarėlio ar kokią kitą progą, sako geriam į sveikatą, bet kaip tik geria į nesveikta ir nori, kad būtų sveikata ar nekeistas tas žmogus?..
Tie, kas save vadina nepriklausomaids nuo alkoholio suranda priežąstis jo išgerti, ką tada kalbėti apie tuos, kuriuos jie vadina priklausomais nuo alkoholio ir kaip jie padės jiems mesti šitą žalingą įprotį rodydamį pavyzdį?
  • 0

Reputacija: -30

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-12-15, 18:33 

vytra rašė:

.. dabar istorija kartojasi, Lietuva negali išsivaduoti iš ekonominės ir politinės blokados, kurią remia tiek vakarai, tiek rytai, tiesa dėl skirtingų motyvų. Tuo naudojasi mafukai, lėbautojai ir kitos padugnės.

Ne šita priežastis. Ekonomika ir politika čia nieko dėti.
  • 0

Reputacija: -30

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'