Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 133 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 09:54 

vanduo4 rašė:
bahuriux rašė:
Tai kam bandei išsisukinėti ir mykti kad Žemė išgaubto bliūdo formos ir eksperimentai kurie rodo išlinkimą nieko neįrodo.

Tam, kad toks ribotas kaip tu suprastų jog tu nuo žemės paviršiaus niekaip negali įrodyti jog žemė apvali. Ten netgi vienas pilietis pateikė skaičiavimus, kad iš tavo siūlomo aukščio 1 laipsnio pakitimų akimi net nepastebėsi.
bahuriux rašė:
Aš galiu laisvai tai įrodyti daug būdų tiek praktinių tiek teorinių,

Tu nieko negali įrodyti netgi žinodamas jog esi teisus - tame ir buvo diskusijos esmė, bet tavo smegenims to nesuprasti.
bahuriux rašė:
o tavo 3,14daboliškus argumentus sumaliau į miltus.

Dalbajobas čia esi tu. Aš paaiškinau diskusijos esmę, o tu ir vėl čiupt už vadžių vėl iš pradžių.
Debilui aiškinu: tu negali įrodyti žemės apvalumo netgi žinodamas jog tai tiesa. Va čia ir visas žinojimo paradoksas.
bahuriux rašė:
mokslas turi mokslinį metodą ir jo laikosi

Tu turi debilumo metodą ir jo laikaisi. Kodėl tu manai jog jis vienintelis teisingas atsakymas?
bahuriux rašė:
eksperimentai parodys kad "fundamentali tiesa" yra neteisinga,

Gal būt bet iki tol bus sunaikinta daugybė nekaltų žmonių, kaip kažkadais buvo naikinami plokščios žemės teorijos neigėjai, o dabar viskas atvirkščiai. Ir dėl ko? Dėl to jog tokie debilai kaip tu neturi kritinio mąstymo ir jokios pagarbos alternatyvoms.
bahuriux rašė:
vienu plokščiagalviu mažiau,

Įtariu čia kalbi apie - "profesorių". Galliu pasakyti jog idėja apie negalėjimą įrodyti žemės apvalumo buvo mano. AŠ ČIA LYDERIS. Profesorius tiesiog "pagavo kampą" ir prisijungė prie manęs, o krūva debilų puolė ginti savo pozicijas bet taip ir nesugebėjo.
Čia aš esu diskusijos lyderis - tu tesi tik visuotinės propagandos auka, nesugebanti įžvelgti situacijos alternatyvų.
Bachuriuks - debiliuks. (tokį niką turi kiemo vaikai, besididžiuojantys išorine savo stiprybe. Tokie vaikai neturi kognityvinių sutrikimų, jie tik pasaulį suvokia iš jėgos pozicijų būtent todėl nekenčia visko, kas vyksta ne pagal juos).
bahuriux rašė:
Mes nekenčiam jūsų nes jūs šūdmaliai.

Nesusprog iš pykčio - NEVYKĖLI. Bachuriuks - debiliuks.
Geros dienos. Susitiksime diskusijose.
P.s. kažkaip man kilo mintis jog tu esi labai trapi asmenybė. Pasakyk atvirai - kokios tau kyla mintys kai jautiesi bejėgis?
Mano atvirumas būtų toks: bandymas surasti būdą kaip trapias situacijas paversti tvirtomis? Tu negali įrodyti jog žemė yra apvali ir tu tai žinai. Silpna kojose?

Žmogau tau kažkaip labai paumėjo gal kreipkis Adresu: Vasaros g. 5, Vilnius 10309
Phone: (8-5) 262 5569. Daugiau neturiu tau ko pasiūlyti, po to kai išbandžiau išdėstyti visus argumentus.
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +1999

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 11:22 

conjurer rašė:
Siūlau geriausią šios absurdiškos diskusijos sprendimą, po šio mano komentaro, visi ne troliai nustokit komentuoti šitą straipsnį. Kam jums reikalingas stresas, atsirandant aiškinant mokslą troliams ir idiotams? Sugalvokit kaip iš jų gauti naudos ar pinigų palaikant jų nuomonę.

Kam aiškinti šuniui apie mikrobus, kai viskas ko jis nori, įšokti į purvo balą?

Nešerk trolio pasitvirtino, aplodismentai conjurer už geriausią pasiūlymą :).

Profesoriau ir vandenie, kadangi žemės plokštumą kažkaip susiejuote su dievu, noriu paklausti, kas yra dievas? Jeigu žemė plokčia tai kokios ji formos?
  • +2

Reputacija: +810

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 14:46 

Cituoti:
Iš tavo komentarų analizės galima nustatyti tavo smegenų gebėjimus.

tai kokia tavo analize apie mano smegenu gebejimus? :D

Cituoti:
Deja, išvados liūdnos.

konkreciau,ar labai?

Cituoti:
Aibė gramatinių klaidų, logikos nebuvimas, nepagarba, vaidmainiavimas ir daugybė kitų.

nesinaudoju redagavimu,kaip tu ir daugelis. logika? klausimas ar tu pats zinai kas tai yra? veidmainiavimas? kaip sauksi taip atsilieps :D ir daugybe kitu? konkreciau?

Cituoti:
Žmogau, derėtų susirūpinti! Matematika ir fizika nemeluoja.

is kur zinai,kad nemeluoja? patikrinai?
  • 0

Reputacija: -254

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 15:12 

Cituoti:
Profesoriau ir vandenie, kadangi žemės plokštumą kažkaip susiejuote su dievu, noriu paklausti, kas yra dievas? Jeigu žemė plokčia tai kokios ji formos?

na cia as susiejau plokscia zeme su Dievu. vanduo4 man rodos to nedare.
ir tai susiejau remdamasis rastu.
kas yra Dievas? :D tai yra be galo sudetingas klausimas...
mano supratime Jis yra viso ko Kurejas. Jis yra gyvybes saltinis ir viskas yra is Jo. ir visa gyvybe nuo zemes kirmino iki zmogaus yra sventa. matydamas zmogu as matau ne bezdzione,o Dievo kurini,kaip ir visa kita.

bet tavo supratime yra atsitiktinumas ir Big Bang'as,darvinizmas ir evoliucija ir pan. ar zinojei,kad atsirasti baltymui tikimybe yra 10*256 :D suvoki koks tai skaicius? ir mokslininkai tai irode :D tu bent suvoki koks tai neitiketinai mazas sansas? ir mes ale i ji pauoleme...

kiekvienas tiki tuo ko nori tiketi. as netikiu,o zinau,kad Dievas yra.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 15:26 

Cituoti:
Tai karas gerbiamasis, naikink arba būk sunaikintas. Amen

:DDD va cia tai stipriai! :D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 15:37 

Profesorius :) rašė:
Cituoti:

mano supratime Jis yra viso ko Kurejas. Jis yra gyvybes saltinis ir viskas yra is Jo. ir visa gyvybe nuo zemes kirmino iki zmogaus yra sventa. matydamas zmogu as matau ne bezdzione,o Dievo kurini,kaip ir visa kita.

bet tavo supratime yra atsitiktinumas ir Big Bang'as,darvinizmas ir evoliucija ir pan. ar zinojei,kad atsirasti baltymui tikimybe yra 10*256 :D suvoki koks tai skaicius? ir mokslininkai tai irode :D tu bent suvoki koks tai neitiketinai mazas sansas? ir mes ale i ji pauoleme...

Visada knietėjo sužinoti, iš kokios sub…dimensijos ištraukta baltymų atsiradimo tikimybė. Ir šiaip jau tikimybė turėtų būti nuo 0 iki 1 arba bent jau nuo 0 iki 100%. Pasakymas „mokslininkai tai įrodė“ iš tamstos lūpų skamba pernelyg hipokritiškai.
  • +1

Reputacija: +1175

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 15:45 

Cituoti:
Tai karas gerbiamasis, naikink arba būk sunaikintas. Amen

:DDD va cia tai stipriai! :D

Patiko ar ne? Bet kaip čia gaunasi, kad palei tavo tikėjimą, tu to (agresijos) neturėtum palaikyti, vietoj to turėtum atsukti kitą žanda, na bent jau nepalaikyti agresyvių veiksmų ar pasisąkymų.

Dėl dievo ir žemės kirminų šventumo, tai kodėl tie šventi padarai ėda kitus šventus padarus? Kaip visagalis, visažinis, beribis, neišmatuojamas kūrėjas padarė tokia klaidą ir taip susimovė, kad sukūrė kančias ir mirtį?

Jei rimčiau visata galimai yra beribė ir galbūt su begalybė multivisatų versijų, tai tas tikimybės skaičius atsirasti baltymui gali būti googolus kartų dar didesnis, atsitiktinumui begalinėje visatoje tai menkniekis. OK dar trumpai apie dievą jo nėra, na bent jau nėra tokio visagalio visako kūrėjo, nes tam kad jis galėtu sukurti visatą, jam pačiam atsirasti reikalinga vieta ir laikas, bent jau vieta (visata kokia ji bebūtu) tai itkrai. Paradoksas bet jo pačio (dievo) visatą turėjo irgi kažkas sukurti, taigi taip išeitu, kad tavo dievas yra pačiu geriausiu atveju antrarūšis kūrėjas, nes jį patį kažkas prieš tai turėjo sukurti. O su antrarūšiu dievu tu nesutinki arne? Tada išvada paprasta pasianudojam Okamo skustuvo principu ir išmetam dievą iš pasaulio sukūrimo, kaip perteklinį nieko nepaaiškinantį ir niekur nevedantį pasakų herojų.
  • +2

Vartotojo avataras

Reputacija: +1999

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 16:29 

[/quote]Visada knietėjo sužinoti, iš kokios sub…dimensijos ištraukta baltymų atsiradimo tikimybė. Ir šiaip jau tikimybė turėtų būti nuo 0 iki 1 arba bent jau nuo 0 iki 100%. Pasakymas „mokslininkai tai įrodė“ iš tamstos lūpų skamba pernelyg hipokritiškai.[/quote]

labai gaila,bet dabar nepamenu skaitytos knygos pavadinimo.... beje man tas skaicius pasirode tiesiog neitiketinas ir tuo labai abejojau...bet "mokslininkai" irode....
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 16:33 

Cituoti:
Jau pats straipsnis yra rasistinio pobūdžio nekalbant apie jo idėjas palaikančius komentuojančius idiotus ir tu sakai čia galima baigti?

Nauja rase atsirado, ploksciasmegeniai?

Zeme yra cemodano formos, kokie dar gali buti gincai.
  • +2

Reputacija: -84

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 17:23 

Cituoti:
Patiko ar ne? Bet kaip čia gaunasi, kad palei tavo tikėjimą, tu to (agresijos) neturėtum palaikyti, vietoj to turėtum atsukti kitą žanda, na bent jau nepalaikyti agresyvių veiksmų ar pasisąkymų.

Patiko,net labai :D vargu ar mano "tikejimas" turetu tureti kazka bendro su mano "jausmais" jeigu mane pazynotum galbut ir nustebtum,kad as toks budamas dar "tikiu" i Dieva :D

Cituoti:
Dėl dievo ir žemės kirminų šventumo, tai kodėl tie šventi padarai ėda kitus šventus padarus? Kaip visagalis, visažinis, beribis, neišmatuojamas kūrėjas padarė tokia klaidą ir taip susimovė, kad sukūrė kančias ir mirtį?

kodel manai,kad Jis susimove? kodel nemanai,kad viskas taip ir turi buti? juk parasyta (Visa, kas juda ir gyva, bus jums maistui; visa jums duodu, kaip daviau žaliuojančius augalus.) kancia? bet ar tu tikrai zinai kas yra kancia? mirtis? yra gyvenimas ir jo pradzia,turi buti ir jo pabaiga. juk jeigu zmogus cia butu nemirtingas ir mes nuolatos daugintumemes tai ateitu laikas kai mes tikrai cia nebetilptumem. parasyta,kad nera nieko amzino. tik vienintelis Dievas yra amzinas. ir Jis ta amzinybe dalinsis.

Cituoti:
Jei rimčiau visata galimai yra beribė ir galbūt su begalybė multivisatų versijų, tai tas tikimybės skaičius atsirasti baltymui gali būti googolus kartų dar didesnis, atsitiktinumui begalinėje visatoje tai menkniekis.

is kur tu gali zinoti,kad visa tai gali buti? nes apie tai skaitiai pvz t.lt puslapyje ar dar kazkur? juk cia viso labo "mokslininku" fantazijos.

Cituoti:
OK dar trumpai apie dievą jo nėra, na bent jau nėra tokio visagalio visako kūrėjo, nes tam kad jis galėtu sukurti visatą, jam pačiam atsirasti reikalinga vieta ir laikas, bent jau vieta (visata kokia ji bebūtu) tai itkrai. Paradoksas bet jo pačio (dievo) visatą turėjo irgi kažkas sukurti, taigi taip išeitu, kad tavo dievas yra pačiu geriausiu atveju antrarūšis kūrėjas, nes jį patį kažkas prieš tai turėjo sukurti. O su antrarūšiu dievu tu nesutinki arne? Tada išvada paprasta pasianudojam Okamo skustuvo principu ir išmetam dievą iš pasaulio sukūrimo, kaip perteklinį nieko nepaaiškinantį ir niekur nevedantį pasakų herojų.

niekas nezino koks yra Dievas,Kurejas. kodel tu manai,kad jam reikalinga vieta ir laikas? :D kodel nenori pagalvoti,kad Jis gali buti nepavaldus visiskai niekam? o gal visata ir yra Dievas? o del antrarusio-tai tokiu atveju galim eiti iki begalybes nes ta kita kazkas turejo sukurti,tada ta kita vel ir t.t ir t.t.
tu manai,kad okamo skustuvo principas labiau tinka Big Bang'ui? deja...
kaip galima is pasaulio sukurimo ismesti Ta kuris ji sukure? :D ir Jis negali buti perteklinis nieko nepaaiskinantis ir niekur nevedantis pasaku herojus...labai klysti.
as anksciau irgi buvau pries Dieva ir visa kas su juo susije. matydamas pasaulyje klestinti blogi as Ji belekaip keikdavau... bet buvo laikas kai priverciau save pasidometi,kaip yra istikro. ir kaip ten yra istikro as nezinau...galiu tik tiketi ir viena ar kita,bet Jis yra sita as tikrai zinau. nes as tikrai nepatikesiu,kad viskas atsirado is NIEKO.

beje pats neigi Dievo buvima ir vadini Ji pasaku herojumi,bet tuo metu pats tiki i begaline visata ar begalines multivisatas kas greiciausiai ir yra tikros pasakos.
tiek as tiek tu tiek daugelis kitu zmoniu nezino daugybes dalyku,o musu tas varganas zmogiskas supratimas bunant cia vargu ar yra pajegus suprasti Dieviskaja begalybe.
  • -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 19:04 

...
Aš vis dar turiu menką viltį, kad tu koks saito adminas kionig ar kitas, kuris kursto visus ir skatina "clickus".
Jeigu ne, tai nežinau kokie jausmai užplūsta darosi liūdna ir baisu, kad tokie žmonės kaip tu vaikšto gatvėse šalia mūsų šeimų.
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +102

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 19:32 

Komentaras ištrintas.
Priežastis: forumo teršimas, gana jau tų tyčiojimosi, viskam yra ribos
Redagavo: vazzy
  • +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 19:54 

O kas yra? Bezdzionei baisu darosi pagalvojus,kad gali buti kitaip negu jam sake?
Ir ka as tavo seimai galeciau padaryti? Kokios baisios mintys tave kamuoja? Su kuo mane tapatini?

Susidaro įspūdis, kad to (kad gali būti kitaip, nei manote žinąs) labiau bijote pats tamsta ir projektuojate šią baimę kitiems. Neegzistuojančiais dalykais aklai tikintys žmonės natūraliai kelia baimę, nes jų elgesys menkai prognozuojamas.
Tapatinti galima su kuo tik norima. Pavyzdžiui, su buvusiu (?) kaliniu – nemažai jų laisvės atėmimo vietose „atranda“ dievą, „klyčkė“ profesorius irgi tiktų mėgstančiam parašinėti neleidžiančiu abejoti tonu (su nemažai klaidų, tad veikiausiai buvusiam nelabai geram mokiniui) , manipuliatyvi bendravimo maniera.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 20:10 

O kas yra? Bezdzionei baisu darosi pagalvojus,kad gali buti kitaip negu jam sake?
Ir ka as tavo seimai galeciau padaryti? Kokios baisios mintys tave kamuoja? Su kuo mane tapatini?

Kai mano vaikas eis iš mokyklos sugalvosi patikrinti, ar nustūmus nuo tilto jis iš tikrųjų nukris i upę, ar čia tik tie kvaili mokslininkai su savo gravitacija nusišneka, o gal jis liks ore ir skraidys... Panašių pavizdžių galėčiau prigalvoti bet tikriausiai net nesupranti apie ką aš čia?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +102

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 20:25 

manau jau diskusijos lygio tikrai nenusmugdysiu, tai keletas gerų photo iš 9gag, kurios tikrai atitinka tema

Paveikslėlis

Paveikslėlis
  • +6

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +399

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 21:36 

Cituoti:

Na, davai tuo paciu ginklu atgal per veideli: Is kur zinai? Patikrinai? :D Paklausiau tavo paties nuolat kartojamu klausimu.

[/quote]
Tikejimui irodymu nereikia. Zinojimui - taip. Tad irodymus i studija. Patinka gaut slapiu skudureliu atgal per veideli? :D
  • -1

Reputacija: +516

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 21:43 

Čia gerą taktiką paėmęs Profesorius, kelios taisyklės :

1.Tu nematei, pats neatlikai bandymų, neskridai ten - Everestas ne pats aukščiausias , nes na tu jame nebuvai.

2. Visa mokslinė veikla, knygos, formulės ,skaičiavimai ir t.t suklastota, todėl negali remtis, nes ten melas, kaip ir dėl žemės , viskas suklastota . Vienintelis variantas tinkamas 1 punktas.

3. Kelk abejones visur - tiki gripu ir ligomis? Ten melas, iš tikro nėra ten tokių dalykų . Apgauna mus. Pateiki įrodymus? Ne ne, jie suklastoti, matei gripą pats? O sergame nes musų Či susvyravo, taip youtubėi sakė.

4. Youtubės filmukai - neginčijama tiesa, ten ne melas, ir juose skaičiavimai, mokslinės analizės jau teisingos.

5. Tikiu tik tais mokslininkais kurie sutinka su mano nesąmone ( kad ir 1:1000* santykiu) bet likusiais ne, nes jie meluoja ir papirkti.

Ir tokia metodika gali patvirtinti bet ką, ginčytis ir bei įrodyti bet ką.

Driežažmogiai egzistuoja :

a. Niekas neįrodė kad jie negali egzistuoti.
b. Yra Youtube filmukų ir kitur straipsnių, be to JAV net 12 milijonų tiki jeis.
c. Nasa ir vyriausybė slepia tiesa, jose dirba tie patys Driežažmogiai.

Ir viskas, Driežažmogiai yra tarp mūsų, bandysi įrodyti kitaip? Skaityk 1-5 punktus.
  • +3

Vartotojo avataras

Reputacija: +424

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-22, 01:24 

Komentaras ištrintas.
  • 0

Reputacija: +516

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-22, 08:56 

Komentaras ištrintas.
  • 0

Reputacija: +15

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-22, 17:56 

Cituoti:
Susidaro įspūdis, kad to (kad gali būti kitaip, nei manote žinąs) labiau bijote pats tamsta ir projektuojate šią baimę kitiems.

as tikrai nebijau. del projektavimo kitiems tai manau klystate tamsta...

Cituoti:
Neegzistuojančiais dalykais aklai tikintys žmonės natūraliai kelia baimę, nes jų elgesys menkai prognozuojamas.

jus taip pat tikit aklai dalykais kuriu patys negalit nei patvirtint nei paneigt,o pasitikit ir tikit. (ir jie jums yra "tikri") mano elgesys neprognozuojamas? jus gal juokaujat? gal konkreciau?

Cituoti:
Tapatinti galima su kuo tik norima.

butent. ir tai ne man vienam tinka.

Cituoti:
Pavyzdžiui, su buvusiu (?) kaliniu – nemažai jų laisvės atėmimo vietose „atranda“ dievą, „klyčkė“ profesorius irgi tiktų mėgstančiam parašinėti neleidžiančiu abejoti tonu (su nemažai klaidų, tad veikiausiai buvusiam nelabai geram mokiniui) , manipuliatyvi bendravimo maniera.

o jums buve kaliniai ne zmones? daugelis zmoniu gyvenime padaro klaidu. keistas jusu mastymas,kad "tik" ikalinimo istaigoje galima atrasti Dieva...
del "klyckes" Profesoriaus....na galejau ir genijus pasivadint,bet ar tai kanors keicia? del neleidziancio abejoti tono tai....
del klaidu ;DD nu isties tik intelektualas galetu prie to prikibti...nesinaudokit redagavimais,kaip as tada bus galima paskaiciuoti paciu klaidas :D
  • -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-22, 18:16 

Galima graziai tai pabaigti.
Kaip mokslininkai jau zino, laikui einant atsirado butinas mokslines teorijos aspektas - turi buti bent teorine galimybe ja paneigti. Tai yra falsifikuoti teorija (teorijos verifikavimas (patvirtinimas) savaime aiskus butinumas). Jei teorijos nera galimybes paneigti ji nera moksline, nes nera pilnai patikrinama.
Tai gi, Profesoriau, dekite dalykus, kurie gali falsifikuoti, paneigti plokscios zemes teorija. Jei tokiu dalyku nebus pagal dabartine mokslo metodologija si teorija ne moksline.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +107

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-22, 20:29 

Cituoti:
Susidaro įspūdis, kad to (kad gali būti kitaip, nei manote žinąs) labiau bijote pats tamsta ir projektuojate šią baimę kitiems.

as tikrai nebijau. del projektavimo kitiems tai manau klystate tamsta...

Neteigiu savo visiško neklystamumo. Tiesiog susidaro toks įspūdis.

Cituoti:
Neegzistuojančiais dalykais aklai tikintys žmonės natūraliai kelia baimę, nes jų elgesys menkai prognozuojamas.

jus taip pat tikit aklai dalykais kuriu patys negalit nei patvirtint nei paneigt,o pasitikit ir tikit. (ir jie jums yra "tikri") mano elgesys neprognozuojamas? jus gal juokaujat? gal konkreciau? [/quote]
Akcentas būtų žodžiui „aklai“.
Žemės apvalumas yra gan nesunkiai patikrinamas.

Cituoti:
Tapatinti galima su kuo tik norima.

butent. ir tai ne man vienam tinka.

Cituoti:
Pavyzdžiui, su buvusiu (?) kaliniu – nemažai jų laisvės atėmimo vietose „atranda“ dievą, „klyčkė“ profesorius irgi tiktų mėgstančiam parašinėti neleidžiančiu abejoti tonu (su nemažai klaidų, tad veikiausiai buvusiam nelabai geram mokiniui) , manipuliatyvi bendravimo maniera.

o jums buve kaliniai ne zmones? daugelis zmoniu gyvenime padaro klaidu. keistas jusu mastymas,kad "tik" ikalinimo istaigoje galima atrasti Dieva...
del "klyckes" Profesoriaus....na galejau ir genijus pasivadint,bet ar tai kanors keicia? del neleidziancio abejoti tono tai....
del klaidu ;DD nu isties tik intelektualas galetu prie to prikibti...nesinaudokit redagavimais,kaip as tada bus galima paskaiciuoti paciu klaidas :D[/quote]
Kodėl darote išvadą, kad buvusių kalinių nelaikau žmonėmis? Tiesiog modeliuoju situaciją, taikau dedukcinį metodą.
Niekur neteigiu, kad „tik“ laisvės atėmimo įstaigose galima atrasti dievą. Tiesiog iš pasakojimo susidariau įspūdį, kad anksčiau dievotas nebuvote, nušvitimas įvyko vėliau. O nušvitimas dažniau(siai) pasitaiko tarp atliekančių laisvės atėmimo bausmę. Todėl leidau sau padaryti tokią prielaidą.
Klyčkę šiaip, dėl gražumo prisabačinau, lyrinis nukrypimas, taip sakant :)
Redagavimu dažniausiai nesinaudoju, nebent kokia žiopla klaida, trukdanti suprasti mintį pasitaiko, tada ištaisau.
O šiaip visada skatinu pranešti apie pastebėtas klaidas straipsniuose ir tas nutinka dažniau, nei norėtųsi.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-23, 12:28 

Cituoti:

Jeigu dievas tavo manymu yra visa ko kūrėjas, tai kodėl beždžionė nėra dievo kūrinys "matydamas zmogu as matau ne bezdzione,o Dievo kurini".

Ir dar neatsakiai klausimo, kurį ir aš norėjau užduot, bet mane aplenkė bahuriux: kur ir kada atsirado dievas?
  • 0

Reputacija: +810

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-23, 12:45 

Ai, gal palikit jus ta religinem/sektantinem dogmom be jokios logikos protaujanti profesoriu ramybeje... :) Tegu zmogus mano, ka nori - jo reikalas.

Galima bent jau pagirti uz drasa technologiju ir mokslo puslapyje neigti moksla ir bandyti kazka gristi religija :D
  • +1

Reputacija: +542

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-23, 17:14 

2011 metais 15 metų moksleivis (šiuo metu jam jau turėtų būti virš 20 metų) iškėlė į 30km aukštį zondą su fotoaparatais.

Rašė ir technologijos.lt
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/a ... eo?l=2&p=1

Taip pat ir delfis, kur pateikė net ir nuotraukas, kur aiškiai matėsi žemės linkis.
https://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/mo ... d=55145935

Naudotų fotoaparatų modeliai taip pat paviešinti:
Canon PowerShot A590 IS (pagrindinis)
PRAKTICA DCZ 5.7 (atsarginis)

Šių fotoaparatų objektyvai nekeičiami, o jų židinio nuotolis nuo 35mm – ne tiek platus, kad išlenkimas būtų dėl fotoaparto objektyvo kaltės. (Plokščiasmegeniaižemiai teigia, kad tokiose nuotraukose kažkodėl visi žmonės naudoja vien tik plačiakampius objektyvus, dėl to matosi tie išlinkimai).

Sukeisti aparatus būtų gana sunku, per daug liudytojų. Vienintelis paaiškinimas, kad Žydomasonai pasigavo vargšą jaunuolį jau po baliono nukritimo ir privertė sufotošopinti apie 3115 nuotraukų. (tokį bendrą nuotraukų skaičių skelbia straipsnis), bei nepasakoti niekam ką matė iš tikrųjų.

Bet, kadangi žydomasonai yra bejėgiai prieš tuos autorius, kurie kelia medžiagą į youtubę (nes juk nepanaikino visų, tikrąją tiesą apie žemę atskleidžiančių video, taip pat neprivertė autorių atsižadėti savo žodžių), gal galima susirasti šį žmogų ir paprašyti papasakoti viską kaip buvo ir įkelti į youtube? Jei jo atsakymas bus kažkas panašaus į "wtf, eik pasigydyti gal idiote", vadinasi žydomasonai tiek praplovė jam smegenis, kad teks patiems viską daryti.

Juk išeitų taip iškelti kokį nors telefoną, kuris filmuotų ir tiesiogiai į youtubę transliuotų, ir taip įtikėtų net skeptikai, kad žemė plokščia? Žinoma, aukštai nebūtų interneto, bet gal išeitų aktyvuoti siuntimą kai tik pasieks tą aukštį, kur jau yra internetas? Tokio eksperimento kaina būtų apie 2000€, manau, kaip už didžiosios tiesos žmonijai atskleidimą nėra labai didelė suma, ir daug mažesnė už kitą plokščiažemio iniciatyvą - konstruoti raketą ( https://www.npr.org/sections/thetwo-way ... own-rocket )
  • +2

Reputacija: +726

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 133 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'