Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 133 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-19, 17:33 

Siūlau geriausią šios absurdiškos diskusijos sprendimą, po šio mano komentaro, visi ne troliai nustokit komentuoti šitą straipsnį. Kam jums reikalingas stresas, atsirandant aiškinant mokslą troliams ir idiotams? Sugalvokit kaip iš jų gauti naudos ar pinigų palaikant jų nuomonę.

Kam aiškinti šuniui apie mikrobus, kai viskas ko jis nori, įšokti į purvo balą?
  • +5

Reputacija: +777

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-19, 19:20 

Visai t.lt komandai uzdejei bana :D o seip jeigu kazkam sita tema skausminga tai klausimas ko jie cia uzsuka? Ko jie skaito?
Beje klausyk ubageli gal tau pervest kelis eurus?
  • -1

Reputacija: -254

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-19, 19:49 

- rašė:
Easy įrodyti, kad dievo nėra.

Jei dievas būtų, jį reikėtų nuversti.
  • +2

Vartotojo avataras

Reputacija: +620

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-19, 19:57 

UTF16 rašė:
- rašė:
Easy įrodyti, kad dievo nėra.

Jei dievas būtų, jį reikėtų nuversti.

Koks antivolteriškas pareiškimas :)
  • +1

Reputacija: +1167

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-19, 20:19 

Punktyrai,UT16 nemaniau,kad jus troliai... ;D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-19, 20:49 

Netikejau,kad tokiu idiotu dar yra kaip profesorius... :D
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +24

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-19, 21:03 

Profesorius :) rašė:
Punktyrai,UT16 nemaniau,kad jus troliai... ;D

Mąstymo nelankstumu nenustebinote ;)
  • 0

Reputacija: +1167

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-19, 21:20 

Punktyrai. Cia tik jums taip atrodo. Nenoreciau patiket,kad manes nesupratot.
Rimvydai. ;D eik wikipedijos paskaityt ir multiku paziuret.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-20, 00:30 

- Finalfour - tavo intelektui yra netgi labai toli iki manojo;
- Jeigu įsigilinsite į mano komentarus, aš niekur nesakiau jog žemė plokščia, tai tik jūsų plokščios smegenėlės taip suprato;
- Aš tik iškėliau du klausimus:
1. kodėl kitokios nuomonės žmonės taip nekiančiami jeigu jie niekam blogo nedaro (straipsnis būtent skleidžia tokią neapykantą - juk buvo galima ir nerašyti jog tai pajuokos objektas - tai kvailio rašliava);
2. jūs sakote jog plokščios žemės teorija yra nesamonė - sutinku, bet paradoksas tame jog jūs net nesugebėtumėt įrodyti jog žemė yra apvali. Va čia ir visas prikolas :-) Net smagu žiūrėt kaip kvailių armija ginčijasi dėl velniai žino ko ir šneka kas šauna į galvą ir džiaugiasi vieni kitiems dėdami pliusus.
- Finalfour - tu esi plokščias ir tu to netgi nesupranti.
- Tu netgi nesugebi įrodyti apvalios žemės teorijos tad ką kalbėti apie plokščios paneigimą.
Išvada: netgi fundamentalios tiesos gali turėti labai "slidų" atramos tašką.
Man tik įdomu, kodėl jūs taip viskuo užtikrinti? Gal tiesiog nesugebate mąstyti savarankiškai, tad "ale žinojimas" jums suteikia saugumo jausmą? Va gal iš čia ir kyla ta neapykanta abejojantiems jūsų tiesomis?
P.s. Profesorius ir Vanduo4 labai puikiai atlaikė savo linksmas pozicijas prieš visą armiją žinovų :D Tik vienas kitas įtarė jog tai tik prikolas :-)
Siūlyčiau pažiūrėti filmą - 12 angry mans -

Gal tuomet suprasi kodėl aklas tikėjimas "fundamentaliomis" tiesomis gali atvesti prie tragedijos.
  • -3

Paskutinį kartą redagavo vanduo4 2017-11-20, 00:42. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Reputacija: +258

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-20, 00:41 

Gal jau laikas ištraukti ir daugiau nepelnytai puolamų teorijų? Pvz. Dark Suckers Paveikslėlis
ar tiesiog Mėnulį iš sūrio (buvo gi kažkada tema)
  • 0

Reputacija: +606

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-20, 11:09 

vanduo4 rašė:
1. kodėl kitokios nuomonės žmonės taip nekiančiami jeigu jie niekam blogo nedaro (straipsnis būtent skleidžia tokią neapykantą - juk buvo galima ir nerašyti jog tai pajuokos objektas - tai kvailio rašliava);
2. jūs sakote jog plokščios žemės teorija yra nesamonė - sutinku, bet paradoksas tame jog jūs net nesugebėtumėt įrodyti jog žemė yra apvali. Va čia ir visas prikolas :-) Net smagu žiūrėt kaip kvailių armija ginčijasi dėl velniai žino ko ir šneka kas šauna į galvą ir džiaugiasi vieni kitiems dėdami pliusus.
- Finalfour - tu esi plokščias ir tu to netgi nesupranti.
- Tu netgi nesugebi įrodyti apvalios žemės teorijos tad ką kalbėti apie plokščios paneigimą.
Išvada: netgi fundamentalios tiesos gali turėti labai "slidų" atramos tašką.
Man tik įdomu, kodėl jūs taip viskuo užtikrinti? Gal tiesiog nesugebate mąstyti savarankiškai, tad "ale žinojimas" jums suteikia saugumo jausmą? Va gal iš čia ir kyla ta neapykanta abejojantiems jūsų tiesomis?
P.s. Profesorius ir Vanduo4 labai puikiai atlaikė savo linksmas pozicijas prieš visą armiją žinovų :D Tik vienas kitas įtarė jog tai tik prikolas :-)

1 Malonu žinoti, kad pakeitei nuomuonę ("išvertei kailį") iš plokščios į 3D, vienu plokščiagalviu mažiau, juk aš neklystu ar ne. O jei manai kad Žemė yra tokia kokia ir turi būti, o vistiek gini ir stumi" alternatyvia" nuomuonę niekuo nepagrystą, tai gal koks kognityvinis sutrikimas pas tave?
2. Tai kam bandei išsisukinėti ir mykti kad Žemė išgaubto bliūdo formos ir eksperimentai kurie rodo išlinkimą nieko neįrodo. Aš galiu laisvai tai įrodyti daug būdų tiek praktinių tiek teorinių, o tavo 3,14daboliškus argumentus sumaliau į miltus.

a. fundamentalios tiesos ar ne, koks skirtumas, mokslas turi mokslinį metodą ir jo laikosi, jei eksperimentai parodys kad "fundamentali tiesa" yra neteisinga, bus sukurta nauja teorija ir pataisyta ta kuri neteisinga. Tame ir skirtumas tarp mūsų kurie turi kritinį mąstymą ir supranta kaip ir kam naudojamas mokslinis metodas ir jūsų kurie TIKI sąmokslais, kurių nuomuonės nepakeis niekas, net faktų krūva į veidą.
b. viskas išdėstyta a. punkte. męs užtikrinti nes mokam paskaičiuoti ir pamatuoti, tada padaryti išvadas, tuom ir skiriamės nuo jūsų, nes jūs to nemokat, mokat tik TIKĖTI ir ginti sąmokslų teorijas.

Išvada tokia jei vienu sąkiniu. Mes nekenčiam jūsų nes jūs šūdmaliai.

PS. Nu pasisakykit kiek dar tikinčių plokščia žeme liko.
  • +4

Vartotojo avataras

Reputacija: +1981

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-20, 14:13 

Žemė nėra plokščia. Ji yra tuščiavidurė.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-20, 14:50 

bahuriux rašė:
Tai kam bandei išsisukinėti ir mykti kad Žemė išgaubto bliūdo formos ir eksperimentai kurie rodo išlinkimą nieko neįrodo.

Tam, kad toks ribotas kaip tu suprastų jog tu nuo žemės paviršiaus niekaip negali įrodyti jog žemė apvali. Ten netgi vienas pilietis pateikė skaičiavimus, kad iš tavo siūlomo aukščio 1 laipsnio pakitimų akimi net nepastebėsi.
bahuriux rašė:
Aš galiu laisvai tai įrodyti daug būdų tiek praktinių tiek teorinių,

Tu nieko negali įrodyti netgi žinodamas jog esi teisus - tame ir buvo diskusijos esmė, bet tavo smegenims to nesuprasti.
bahuriux rašė:
o tavo 3,14daboliškus argumentus sumaliau į miltus.

Dalbajobas čia esi tu. Aš paaiškinau diskusijos esmę, o tu ir vėl čiupt už vadžių vėl iš pradžių.
Debilui aiškinu: tu negali įrodyti žemės apvalumo netgi žinodamas jog tai tiesa. Va čia ir visas žinojimo paradoksas.
bahuriux rašė:
mokslas turi mokslinį metodą ir jo laikosi

Tu turi debilumo metodą ir jo laikaisi. Kodėl tu manai jog jis vienintelis teisingas atsakymas?
bahuriux rašė:
eksperimentai parodys kad "fundamentali tiesa" yra neteisinga,

Gal būt bet iki tol bus sunaikinta daugybė nekaltų žmonių, kaip kažkadais buvo naikinami plokščios žemės teorijos neigėjai, o dabar viskas atvirkščiai. Ir dėl ko? Dėl to jog tokie debilai kaip tu neturi kritinio mąstymo ir jokios pagarbos alternatyvoms.
bahuriux rašė:
vienu plokščiagalviu mažiau,

Įtariu čia kalbi apie - "profesorių". Galliu pasakyti jog idėja apie negalėjimą įrodyti žemės apvalumo buvo mano. AŠ ČIA LYDERIS. Profesorius tiesiog "pagavo kampą" ir prisijungė prie manęs, o krūva debilų puolė ginti savo pozicijas bet taip ir nesugebėjo.
Čia aš esu diskusijos lyderis - tu tesi tik visuotinės propagandos auka, nesugebanti įžvelgti situacijos alternatyvų.
Bachuriuks - debiliuks. (tokį niką turi kiemo vaikai, besididžiuojantys išorine savo stiprybe. Tokie vaikai neturi kognityvinių sutrikimų, jie tik pasaulį suvokia iš jėgos pozicijų būtent todėl nekenčia visko, kas vyksta ne pagal juos).
bahuriux rašė:
Mes nekenčiam jūsų nes jūs šūdmaliai.

Nesusprog iš pykčio - NEVYKĖLI. Bachuriuks - debiliuks.
Geros dienos. Susitiksime diskusijose.
P.s. kažkaip man kilo mintis jog tu esi labai trapi asmenybė. Pasakyk atvirai - kokios tau kyla mintys kai jautiesi bejėgis?
Mano atvirumas būtų toks: bandymas surasti būdą kaip trapias situacijas paversti tvirtomis? Tu negali įrodyti jog žemė yra apvali ir tu tai žinai. Silpna kojose?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-20, 15:34 

Vandenuk tu, vandenuk... Į maišelį pakvėpuok gal, nes toks vaizdas, kad tuoj insultas ištiks po tokių paklodžių. : ))
  • +3

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-20, 15:37 

abetern0 rašė:
Vandenuk tu, vandenuk... Į maišelį pakvėpuok gal, nes toks vaizdas, kad tuoj insultas ištiks po tokių paklodžių. : ))

- Pabandyk argumentuoti savo poziciją pilieti. Slabo? O gal maišiukas iškreipė tavo erdvę? Bachuriuks - debiliuks bent jau pabandė, o kaip tau? Kelnėse skystimas?
- Insultas nuo paklodžių neištiks, tik gaila bet negaliu pasakyti kodėl. Kai kuri informacija pinigais neįkainojama. Sorry.
- Beje mano paklodes lengva skaityti - gal pasakysi kad ne? Ne kaip kitų nesuprasi kur pradžia, o kur pabaiga. Pas mane viskas aiškiai atskirta ir argumentuota.
  • -2

Paskutinį kartą redagavo vanduo4 2017-11-20, 16:02. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-20, 16:00 

Na, vandenuk, visada galima pacituoti protingiausią:
vanduo4 rašė:
Protingas žmogus į šūdą rankų nekiša.

tada ne tokį protingą, bet vis tiek:
Cituoti:
Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.

tad aš įsitikinęs, kad man nepavyks, neturiu reikiamų savybių, čia kaip vėjo malūnai, žinai... : )) O ir skatinti ligos simptomus yra ne visai gražu. Taigi ties čia ir pasakysiu - Bon Voyage.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo abetern0 2017-11-20, 16:26. Iš viso redaguota 2 kartus.

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-20, 16:09 

abetern0 rašė:
vanduo4 rašė:
Protingas žmogus į šūdą rankų nekiša.

Kame čia įžvelgi problemą? Tu tai išėmei iš Bachurix komentaro konteksto. Ten jis mane bandė įvelti į savo nesamones, tad ir pasakiau jog nekišiu ranku. Beje, ne visi žmonės yra stiprūs pasakyti - NE.
Beje jis mesdamas man iššūkį apie mane atsiliepė labai nepagarbiai, todėl ir aš atsakiau nepagarbiai ir mano nuostabai - jo stiklas įskilo, tik jis to nesupranta ir mane puola dar labiau. Na, ką padarysi- kovok arba mirk.
Cituoti:
Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.

Teisingai. Tad jeigu tu toks protingas kodėl ginčijiesi?
Ar tik neprieštarauji pats sau?
Cituoti:
tad aš įsitikinęs, kad man nepavyks

Na nesumenkink taip savęs, netgi po insulto tu manau sugebėsi bent savo poziciją išreikšti.
Turiu tau paslaptį - protingi žmonės tavęs nelies, o kvailiai net nepastebės.
Cituoti:
O ir skatinti ligos simptomus yra ne visai gražu.

Negražu, bet darai? Bandai įpiršti žmonėms insultą ir tipo tu čia ne prieko. Elgiesi kaip moteris - sukelia konfliktą ir dėl to ji nekalta - aplinkybės kaltos.
Išvada: tu nesi kvailys, tu esi bailys.
[
  • 0

Paskutinį kartą redagavo vanduo4 2017-11-21, 01:39. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-20, 17:09 

vanduo4 rašė:
bahuriux rašė:
Tai kam bandei išsisukinėti ir mykti kad Žemė išgaubto bliūdo formos ir eksperimentai kurie rodo išlinkimą nieko neįrodo.

Tam, kad toks idiotas kaip tu suprastų jog tu nuo žemės paviršiaus niekaip negali įrodyti jog žemė apvali. Ten netgi vienas pilietis pateikė skaičiavimus, kad iš tavo siūlomo aukščio 1 laipsnio pakitimų akimi net nepastebėsi.
bahuriux rašė:
Aš galiu laisvai tai įrodyti daug būdų tiek praktinių tiek teorinių,

Tu nieko negali įrodyti netgi žinodamas jog esi teisus - tame ir buvo diskusijos esmė, bet tavo smegenims to nesuprasti.
bahuriux rašė:
o tavo 3,14daboliškus argumentus sumaliau į miltus.

Dalbajobas čia esi tu. Aš paaiškinau diskusijos esmę, o tu ir vėl čiupt už vadžių vėl iš pradžių.
Debilui aiškinu: tu negali įrodyti žemės apvalumo netgi žinodamas jog tai tiesa. Va čia ir visas žinojimo paradoksas.
bahuriux rašė:
mokslas turi mokslinį metodą ir jo laikosi

Tu turi debilumo metodą ir jo laikaisi. Kodėl tu manai jog jis vienintelis teisingas atsakymas?
bahuriux rašė:
eksperimentai parodys kad "fundamentali tiesa" yra neteisinga,

Gal būt bet iki tol bus sunaikinta daugybė nekaltų žmonių, kaip kažjadais buvo naikinami plokščio žemės teorijos neigėjai, o dabar viskas atvirkščiai. Ir dėl ko? Dėl to jog tokie debilai kaip tu neturi kritinio mąstymo.
bahuriux rašė:
vienu plokščiagalviu mažiau,

Įtariu čia kalbi apie - "profesorių". Galliu pasakyti jog idėja apie negalėjimą įrodyti žemės apvalumo buvo mano. AŠ ČIA LYDERIS. Profesorius tiesiog "pagavo kampą" ir prisijungė prie manęs, o krūva debilų puolė ginti savo pozicijas bet taip ir nesugebėjo.
Čia aš esu diskusijos lyderis - tu tesi tik visuotinės propagandos auka, nesugebanti įžvelgti situacijos alternatyvų.
Bachuriuks - debiliuks. (tokį niką turi kiemo vaikai, besididžiuojantys išorine savo stiprybe. Tokie vaikai neturi kognityvinių sutrikimų, jie tik pasaulį suvokia iš jėgos pozicijų būtent todėl nekenčia visko, kas vyksta ne pagal juos).
Geros dienos. Susitiksime diskusijose.

Aišku, kad gali. Daug žmonių tą sugebėtų. Matai, esmė tame, kad vidurinės / profkės / daugumos kolegijų ir kai kurių universitetų matematikos kurso lygis yra šūdo vietoje. Tai, kad net nežinai ir neigi, jog tą galima apskaičiuoti... :D Atima bet kokią motyvaciją ir norą tau parodyti kaip tą padaryti. P.S. Per didelės pastangos rasti prasmę veda prie filosofinių haliucinacijų.
  • 0

Reputacija: +8

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-20, 17:28 

Chronas rašė:
Aišku, kad gali. tą galima apskaičiuoti... :D

Skaičiavimas yra tavo fantazija, o ne realybė. Jeigu skaičiavimas toks visagalis, kodėl iki šiol nepaaiškinta tokia akivaizdi sąveika kaipo gravitacija? Kur tavo skaičiavimai?
Skaičiai - tai fantazijos rezultatas. Apskaičiuok moterį gerbiamasis :D
Chronas rašė:
Atima bet kokią motyvaciją ir norą tau parodyti kaip tą padaryti. P.S. Per didelės pastangos rasti prasmę veda prie filosofinių haliucinacijų.

Taisingai, savo haliucinacijų niekada nevadink įrodymais. Skaičiuok savo haliucinacijas ir netrukdyk praktikams.
Išvada: skaičiavimas - tai vienas iš daugelio būdų paaiškinti aplinką, bet ne pati aplinka.
Skaičius - tai ne apvali žemė, tai žmogaus SUGALVOTAS, realybėje neegzistuojantis "elementas".
Sėkmės matematinis filosofe.
Pasakysiu kas mūsų plačiai naudojama, bet realybėje NEEGZISTUOJA: laikas, matematika, mokslas, žinios, gravitacija, viskas kas moksliškai juoda, meilė, baimė, Dievas, jausmai - viskas tai tik mūsų interpretacijos gerbiamasis.
  • +1

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-20, 21:47 

Pasiskaičiau "diskusiją", dar "desertui"
[url]https://www.dropbox.com/s/rwbiuenvkno5ged/200%20Įrodymų%20kad%20Žemė%20nėra%20Besisukantis%20Kamuolys.pdf?dl=0[/url] Kur daugybę tų "faktų" jau net pačios prielaidos jau melagingos; daug kur kai aiškina apie "fizikos dėsnius", ištiesų šneka apie savo išgalvotus fizikos dėsnius, ar klaidingai suprastus (manau autorius iš fizikos negaudavo daugiau 4, jei apskritai baigė mokyklą) o išvados dažnai visiškai net neplaukia iš prielaidų.

Net kartoka pasidarė, kad rimtai yra žmonių, kuriems atrodo, kad jau virš 7 metų ir ne tik tiki šita nesąmone, bet dar net ir didžiuojasi savo bukumu, tuo kad jiems nedaeina net kai atsiranda žmonių skiriančių savo laiką ir bando paaiškinti mokyklines žinias. Gerai nors tiek, kad ši konspiracijos teorija jau ypač radikali. Skirtingai, nei visokiausiomis populiariomis pseudomokslinėmis nesąmonėmis eilinių žmonių neįtikinsi. Plokščia žeme patikėti gali tik jau totaliai bukas ir neturėti nei lašo kritinio mąstymo (turi atitikti abi sąlygos). Nors, kažkada taip galvojau ir apie kreacionizmą, bet jį jau dėsto (arba bent jau nedėsto evoliucijos) mokyklose, kad "neužgautų tikinčiųjų jausmų". Jei po 30 metų dėl tos pačios priežasties mokyklose vengs minėti, kad žemė yra apvali ir šalia mokins dar ir tai, kad žemė yra plokščia, tai po 100 metų žmonės gyvens vėl "dvasingai" urvuose prie laužų.

O dėl profesorių ir vandenių tai arba jie tiek buki, kad rimtai nedaeina, arba troliai. Abiem atvejais nėra jokios prasmės kreipti dėmesio ir kažką atrašinėti ar tuo labiau "diskutuoti". Aš, jei dar technologijose ką nors rašysiu, visose temose šiuos ir panašius veikėjus ignoruosiu.
  • +1

Reputacija: +712

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-20, 23:24 

;DD kad tu zinotum,kaip as sujaudintas. Eik i youtube NASA multiku paziuret.
  • -2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-20, 23:32 

Vanduo - akivaizdu, kad viską dėstai argumentuotai, bet akivaizdus rezultatas, kurio tu pasieki - tiesiog bendruomenės priešinimas, kai kurių asmenų erzinimas. Ar tikrai to ir nori, ar tai teikia malonumą?

Beje, nemačiau, kad nors vienas komentatorius būtų sakęs - kad plokščios žemės teorijos šalininkai - debilai, o štai apvalios - normalūs. Visi puikiai suprantame, kad absoliuti dauguma apvalios žemės šalininkų (ne iš t.lt bendruomenės, bet iš masių) nesugebėtų savo jėgomis pagrįsti, skaičiavimais ar praktiniais eksperimentais bent iš dalies įrodyti, kad žemė apvali, tai taip, galima teigti, kad ta dauguma tiesiog tiki. Bet dabar tą daugumos "aklą" tikėjimą paimti kaip argumentą ir juo čia mosuoti komentaruose kaip didžiuliu koziriu - mažų mažiausiai keista kaip iš tokio intelektualaus žmogaus :) čia tikrai nėra ta arena, kur kiekvienas galėtų imti ir pagrįsti savo tiesą eksperimentiškai, matematiniais skaičiavimais ar dar kaip sugalvos. Aš visiškai tikiu, kad didelė dalis t.lt komentuotojų subebėtų įrodyti žemės apvalumą, kaip tu sakai "nuo žemės", tik kokia to prasmė, būtent čia, komentaruose?

Kitas dalykas - o tu nepagalvoji, kad galbūt tarp komentarus skaitančių yra iš tikro sergančių - kam tas šizofrenijos skatinimas? Tau gal juokas, o kažkam - pasekmės.

Ir pabaigai - pora komentatorių neteisingai interpretavo, kai citavau vieną savo dėstytojų - aš toli gražu nepritariu nepagarbiam požiūriui į bet kokius žmones - ar tai būtų aukštesnio, ar žemesnio iq. Taip kad peace. Tema neišsemiama, bet bent jau čia ją galima baigti :)
  • +1

Reputacija: +65

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 01:30 

ForbiSK rašė:
Vanduo - akivaizdu, kad viską dėstai argumentuotai, bet akivaizdus rezultatas, kurio tu pasieki - tiesiog bendruomenės priešinimas, kai kurių asmenų erzinimas. Ar tikrai to ir nori, ar tai teikia malonumą?

- Pagal tave išeitų jeigu mažuma yra išjuokiama tai yra gerai, bet va kai mažuma sugeba pasipriešinti kvailių gaujai ir tai sukelia triukšmą - va čia jau mažuma kalta, nes dauguma duoda didesnį pelną? Ar ne taip?
- Klausyk, mėgaukis nes būtent aršios diskusijos kelia šio puslapio reitingus. Išmetus mane jis neteks labai daug ko. Aišku ir man bus ne kas, daug aš čia visko sužinojau - ne kiek iš straipsnių, bet kiek iš komentarų.
- Čia komentarai yra aukštesnio lygio nei patys straipsniai. Tad bent tegu jie išmoksta antraštes parašyti be jokios pajuokos gaidelės, tiesiog būkite objektyvūs, jau ne kartą žmonės skundėsi jog straipsnių pavadinimai neatitinka straipsnio turinio.
ForbiSK rašė:
Beje, nemačiau, kad nors vienas komentatorius būtų sakęs - kad plokščios žemės teorijos šalininkai - debilai, o štai apvalios - normalūs.

- Manau tu kai ką praleidai. Vien straipsnio pavadinimas skamba išjuokiančiai tuos žmones, kurie tuo tiki. Tad aš uždaviau retorinį klausimą, ar besijuokiantys iš jų patys galėtų įrodytū tai kuo tiki jie? Ir atmušinėjau visus jų išpuolius;
- O gal tu nenorėjai matyti? Vien final four mane pyzdabolu (rusiškai) - debilas (lietuviškai) vadino, kiti siūlė gydyt ar net naikinti. Treti dar kitaip pašaipiai išjuokė ir tu to nepastebėjai? Gal tu aklas?
ForbiSK rašė:
Tema neišsemiama, bet bent jau čia ją galima baigti :)

- Jau pats straipsnis yra rasistinio pobūdžio nekalbant apie jo idėjas palaikančius komentuojančius idiotus ir tu sakai čia galima baigti?
Gerbiamasis - tai karas. Ir jeigu tu nenori šito karo, pasistenk jog mane užblokuotų arba kad t.lt daugiau nespausdintų tokio kitus žmones žeminančio šūdo.
Tai karas gerbiamasis, naikink arba būk sunaikintas. Amen.
  • +1

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 02:21 

Oi tu, profesoriau.. Įvedė Internetą ir į tavo trobą.

Iš tavo komentarų analizės galima nustatyti tavo smegenų gebėjimus. Deja, išvados liūdnos. Aibė gramatinių klaidų, logikos nebuvimas, nepagarba, vaidmainiavimas ir daugybė kitų.

Net tikri profesoriai užkliūna. Žmogau, derėtų susirūpinti! Matematika ir fizika nemeluoja. Kai šias disciplinas "perkąsite", tada bus įmanoma ir pabendrauti, kodėl planeta apvali?
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +21

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-11-21, 03:04 

vanduo4 rašė:
- Beje mano paklodes lengva skaityti - gal pasakysi kad ne? Ne kaip kitų nesuprasi kur pradžia, o kur pabaiga. Pas mane viskas aiškiai atskirta ir argumentuota.

Jis rimtai tiki kad jo paklodes yra sedevrai :D :D :D Sito sizo rasliava yra argumentuota :D Ir jis tuo tiki :D :D
Nu, rezk puses metro ilgio atsakyma, tik nepamirsk kur reikia paryskint, padidint, ar spalva pakeist, nu, zinai, kaip tu moki :D
  • +1

Reputacija: +516

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 133 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'