Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 12 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Biotechnologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-11, 09:29 

Čia yra grynai ateitis. Aš beveik garantuotas, kad žmonės valgys ir gers dirbtinius produktus sukurtus, kad būtų kuo efektyviai pasisavinamos visos būtinos medžiagos.

Gaila, bet dėl marketingo dėsnių, ateityje augs ištisos kartos, kurios nežinos tikrų produktų tikro skonio.

Beje dėl dirbtinės mėsos galimybės aš asmeniškai nesvarstai tapti veganu. Mano nuomone, marketingas pats išspręs daugumą etinių problemų.
  • 0

Reputacija: +160

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-11, 09:44 

O žmogienos skonio mėsos bus? Išbandytų net ne vegetarai! Ar čia jau būtų "neetiška"?
  • 0

Reputacija: +387

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-11, 09:58 

M134 rašė:
Čia yra grynai ateitis. Aš beveik garantuotas, kad žmonės valgys ir gers dirbtinius produktus sukurtus, kad būtų kuo efektyviai pasisavinamos visos būtinos medžiagos.

Gaila, bet dėl marketingo dėsnių, ateityje augs ištisos kartos, kurios nežinos tikrų produktų tikro skonio.

Beje dėl dirbtinės mėsos galimybės aš asmeniškai nesvarstai tapti veganu. Mano nuomone, marketingas pats išspręs daugumą etinių problemų.

Klausimas kas greičiau įvyks.
A) Iš rinkos dings tikra mėsa.
B) Žmonės persijungs į matricą ir bus "maitinami" per vena. Kaip matricos filme.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1610

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-11, 09:59 

"Tikras skonis" - keista sąvoka. Matai, dabar tai ką valgai, prieš 100 metų turbūt niekas neegzistavo. Viskas atrankos būdu yra stipriai pasikeitę. Na nebent keli produktai, kaip braziliški riešutai, kurie neauga kultivuojami, ar laisvėje pagautos žuvys.
  • +4

Reputacija: +2235

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-11, 10:21 

Apie sita ir panasius projektus neturiu daug ziniu, bet asmeniskai ziuriu skeptiskai i tokius sprendimus..Nelabai suprantu kokie jo tikslai..mazint mesos vartojima?

Padejus ta i sona, manau geriausias budas mazint prastos mesos (prasto maisto bendrai) vartojima-stipriai padidinti gyvuliu auginimo standartus, ko pasekoje stipriai padides ir kaina.

Kaip vartoptojai, tokius pokycius galim paspartint kekviena kart pirkdami kokybiskesne produkcija.
  • 0

Reputacija: +219

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-11, 10:32 

M134 rašė:

Tu jau dabar gali taip maitintis, yra nemažai firmų rinkoje, siūlančių būtent tai.

Audrius rašė:
Padejus ta i sona, manau geriausias budas prastos mesos (prasto maisto bendrai) vartojima-stipriai padidinti gyvuliu auginimo standartus, ko pasekoje stipriai padides ir kaina.

Dauguma žmonių klaus, kam to reikia. Daugumai žmonių auginimo standartai neįdomūs, jiems reikia mėsos, nes jie įpratę prie jos skonio. Tokiu atveju bus pasiūlyta dar labiau subsidijuoti mėsą, ir mes grįšim į pradinį tašką.
  • +2

Vartotojo avataras

Reputacija: +578

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-11, 10:52 

UTF16 rašė:
M134 rašė:

Tu jau dabar gali taip maitintis, yra nemažai firmų rinkoje, siūlančių būtent tai.

Žinoma man tai, bet turiu galvoje, kad dėl didelio kiekio žmonių nebus ir kito pasirinkimo, kaip valgyti neaiškios kilmės dirbtinį maistą.
  • 0

Reputacija: +160

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-11, 11:34 

Jei tai bus skanu, iperkama ir sveika tai bus vartojama. Ir tuomet tik kokiu progu metu bus vartojama gryna mesa.
  • 0

Reputacija: +459

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-11, 16:38 

Neseniai ir 621 buvo sveika.
  • +1

Reputacija: -34

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-11, 22:50 

O kuris dar pamenat natūralaus pieno skonį? Tokio dabar nusipirkti reikia paieškoti. O ir paragavus, dažną sutasytų. Dirbtiniai ar dalinai dirbtiniai produktai jau senai užvaldę pieno rinką. Dalis jų puikiai tinkami vartojimui, dalis - atrabotkė.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +386

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-08-12, 08:06 

Talkatif rašė:
O kuris dar pamenat natūralaus pieno skonį? Tokio dabar nusipirkti reikia paieškoti. O ir paragavus, dažną sutasytų. Dirbtiniai ar dalinai dirbtiniai produktai jau senai užvaldę pieno rinką. Dalis jų puikiai tinkami vartojimui, dalis - atrabotkė.

Dar kartais galima rasti natūralaus pieno kuris nėra "išvalytas", o tik pasterizuotas. Dar rečiau esu radęs ir ne pasterizuoto pieno. Toks pienas būna ūkininko kampelyje. Jį esu matęs tiek didelėje maximoje, tiek didelėje rimi. Visas kitas pienas tik baltas vanduo.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1610

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume