Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 67 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Pasaulio paslaptys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-10, 16:47 
     
buvau toje piramideje tai yra idomi del dvieju dalyku. Pirma kad galima pazvengti is visu kitu kurie ten ale kaupia jegas, o kitas dalykas tai rimtesnis . Toji piramide turi labai labai gera akustika. Ant durniaus paleidau gera gabala is telefono tai gavosi kaip per kolonkes buciau paleides ta muzika . o visa kita tai ten tiesiog skersai keista...
 • 0
Užsiregistravo: 2011-06-09, 15:16
Pranešimai: 730
Reputacija: +46
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-10, 17:23 
     
Kalbant apie visas tas teigiamas energijas ir pan, tai anaiptol nėra prasimanymas, tik priežastys visai kitos, negu ezoterikai mėgsta teigti. Aš nesu tikintis, tačiau gerbiu kitų tikėjimus ir apskritai žmogiškąsias tradicijas iš tam tikros meninės/filosofinės perspektyvos, kaip bendrą žmonijos paveldą. Todėl kai einu į tam tikrą religinę reikšmę turinčią vietą - budistinę, daoistinę, krikščionišką ar stačiatikių bažnyčią, kokį nors šventą kalną, apeigų vietą, masines kapavietes ar mums įprastas kapines visada pasineriu į tose vietose esančią atmosferą. Tą atmosferą sukuria mūsų protas ir požiūris į pačią vietą. Ji iš nėra niekuo ypatinga ir nežinantis žmogus tikrai ten nieko nepajaustų, tačiau, kai žinai tos vietos istoriją, apie tai galvoji, natūraliai ateina tam tikros rimties ir sąlyčio su praeitimi pajautimas.

Į tokias vietas verta tiesiog nueiti, susimąstyti ir pažvelgti į pačią vietą iš istorinės perspektyvos, įsivaizduoti, kas joje vyko tam tikru istoriniu laikotarpiu.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-07-05, 20:11
Pranešimai: 750
Miestas: Vilnius
Reputacija: +2
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-10, 17:54 
     
Baznycia sukteikia savotiska "mistine" aplinka, o zmogui tai padeda atsipaliduoti. Stai ir viskas. Tokio paties lygio atsipalaidavima gali pasiekti medituodamas, sportuodamas ir pan.
 • 0


_________________
Padėk Dieve varguoliams.


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-04-13, 17:31
Pranešimai: 2480
Reputacija: +227
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-10, 17:54 
     
"Kazin tie idiotai isvis zino kokiais vienetais ta energija matuojama?" - anonimas is Delfi

Daug kas tiki, jaucia ir zino, kad ka tik nuplautas automobilis greiciau vaziuoja. Tai va ir tos piramidziu "energijos" yra panasios prigimties ;)
 • 0
Užsiregistravo: 2012-01-25, 22:20
Pranešimai: 481
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-10, 19:26 
     
Kvailumas beribis.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-05-29, 09:06
Pranešimai: 1712
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-10, 19:58 
     
Nu, žmonės tiki kur kas didesnėmis nesąmonėmis - priešrinkiminiais pažadais, pavyzdžiui. Reklama - net ir visiškai prasilenkiančia su apysveikiu protu. Tiki ir tai, ką sako per žinias.
Net nieko nesakau apie horoskopus, bioritmus, dietologus, vegetarus ar ekologus!
Kuo užkliuvo vieta, kur žmogus be didelės žalos organizmui įgauna truputį jėgų naujiems darbams? Pavadinkit tas vietas kitaip, pvz, placebo ir nurimkit :-D
 • 0  
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-10, 20:34 
     
"TasKitas" teisus. Žmonėm svarbu prieštaraut. Kai aš parašiau kad Higgso Bozonas tik fantazijos vaisius- mane užsipuolė mokslinčiai kaip durnelį, o va kaip kažkokie "MOKSLININKAI" nusprendė patikrint ar visata nėra kažkokia kompiuterinė programa- tai normalu. Netikėjau tom virbulėm visiškai, kol vienas tipas nesurado po žeme vandens vamzdžio atsilaužes pora galų aliuminio drato mano akyse. Gal juos sukioja ir nevalingi žmogaus judesiukai, bet kas sukelia tuos judesiukus ?
 • 0
Užsiregistravo: 2013-04-02, 21:23
Pranešimai: 304
Miestas: Druskininkai
Reputacija: +25
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-10, 20:47 
     
Algucis R rašė:
"TasKitas" teisus. Žmonėm svarbu prieštaraut.
O kai kuriem svarbu skiest ir pasakoti apie rožinius vienaragius.

Cituoti:
Netikėjau tom virbulėm visiškai, kol vienas tipas nesurado po žeme vandens vamzdžio atsilaužes pora galų aliuminio drato mano akyse. Gal juos sukioja ir nevalingi žmogaus judesiukai, bet kas sukelia tuos judesiukus ?
Susirask straipsnį apie virgules, kuris buvo gana jau seniai ir perskaityk dar sykį. Mažiau erezijų gal skleisi.
 • 0


_________________
Kliūtis pradedame matyti tada, kai nukreipiame žvilgsnį nuo tikslo | Henry Ford


Moderatorius

Užsiregistravo: 2009-01-13, 02:37
Pranešimai: 12908
Miestas: Panevėžys
Reputacija: +217
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-10, 21:17 
     
sielinas rašė:
Kvailumas beribis.

Ir tarptautinis.
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-03-12, 00:36
Pranešimai: 108
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-10, 21:21 
     
Piramideje man pradejo skaudet galva labai greit, nors ja skauda retai. Gal as setonas?
 • 0
Užsiregistravo: 2010-07-28, 23:24
Pranešimai: 199
Miestas: Kaunas
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-10, 22:00 
     
Algucis R rašė:
"TasKitas" teisus. Žmonėm svarbu prieštaraut. Kai aš parašiau kad Higgso Bozonas tik fantazijos vaisius- mane užsipuolė mokslinčiai kaip durnelį, o va kaip kažkokie "MOKSLININKAI" nusprendė patikrint ar visata nėra kažkokia kompiuterinė programa- tai normalu. Netikėjau tom virbulėm visiškai, kol vienas tipas nesurado po žeme vandens vamzdžio atsilaužes pora galų aliuminio drato mano akyse. Gal juos sukioja ir nevalingi žmogaus judesiukai, bet kas sukelia tuos judesiukus ?


Vandens tekme, ar elektros kabelis turi savo magnetini lauka I kuri ir sureguoja virgules. Tai ne kazkokia magija, o elementari fizika.

P.S. kazkada teko dirbti elektromontuotoju, kai neturedavome "gitaros", tekdavo traukti virgules I darba ir labai tiksliai viska surasdavome.
 • 0
Užsiregistravo: 2013-10-04, 23:04
Pranešimai: 28
Reputacija: +30
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-10, 22:19 
     
Straipsnio intencija gera, bet išpildymas silpnas. Autorius papilstė truputį lengvo vandenėlio ir tiek. mano patarimas būtų toks, jei jau norima priešpastatyti kažką prieš New Age, reikėtų bent pavardinti kuo remiamasi, jei net necituojami šaltiniai, tai nors paminėti, kieno mintimis ar nuomonėmis, ar knygomis remiamasi. Nes dabar susidaro įspūdis, kad autorius sukurpė straipsnį iš nuogirdų, kurių kilmės pats negali atsekti. Nemažai stiliaus klaidų, nes žodis "ezoterika" kartais per tris sakinius pakartojamas penkis kartus.
Yra ir keletas bendros nekompetencijos momentų straipsnyje:
Cituoti:
Tam tikslui dažnai net nebūdavo perstatinėjami pastatai, tiesiog būdavo pakeičiamas interjeras, pristatoma papildomų šventyklos dalių, kad suteikti krikščioniškam priderantį pavidalą ir tiek. Iš esmės ši praktika palengvindavo perėjimą nuo vieno tikėjimo prie kito.

Gal galima pateikti pavyzdžių Lietuvoje..? Nes nei vienotokio nežinau. O žinau tik tai, kad Baltų pagonių architektūra aplamai buvo žemo lygio, o šventvietės buvo po atviru dangum. Profesionalioji pasaulietinė architektūra į Lietuvą atėjo su krikščionybe.
Cituoti:
Jokie senieji tekstai nepatvirtina, ezoterinio teigimo, jog bažnyčios buvo statytos remiantis energetiniais kanalais.

Autoriau, kokius tekstus visgi ištyrėte? + Dar nuo gotikos laikų amatininkai, mūrininkai labai saugojo savo profesionalumo paslaptis, niekas subtiliais profesionalumo receptais viešai nesidalindavo, nes galėjo baigtis liūdnai. Mikelandželas būtų buvęs sudegintas gyvas, jei vyskupai tada būtų supratę ko jis pripaišė freskose. :))
Cituoti:
Apskritai energijos sąvoka į ezoteriką atėjo faktiškai tik su Naujojo Amžiaus judėjimo atsiradimu ir ilgainiui tapo raktiniu ezoterikos žodžiu.

Iš esmės taip, teisingai. Bet ekvivalentų galima rasti ir daugiau. Kol nebuvo sugalvotas "energijos" terminas įvairias jėgas žmonės vadindavo dvasiomis. Bet manau, kad ir pats terminas "energija" nėra tinkamas tiems metafiziniams reiškiniams apibrėžti.

Cituoti:
Taigi remiantis krikščioniška kosmologija, bažnyčioms vieta negalėjo būti parenkama išeinančių iš žemės jėgų pagalba, nes seniau tikėta, jog po žeme yra pragaras, tad vienintelė galia kuri galėtų iš ten išeiti būtų šėtoniškos prigimties, tad natūralu, jog tokiose vietose bažnyčios nebūtų statomos.

O gal kaip tik statoma, tam kad tokias vietas "nukenksminti" :-D . Be visa ko gi nepaneigsim fakto, kad žymiausios pasaulio šventvietės dažnai įsidėsto vienoje linijoje per kelis žemynus, kažkoks to priežastingumas turėjo egzistuoti, kad ir nebūtinai "energetinis". Kalbant apie Krikščioniškas šventoves, tai bažnyčios statymas ant kalno padėjo ne tik geriau sklisti varpo garsui, bet ir simbolizavo Golgotos nukryžiavimo kalną, ir kartu vaizdžiai ireiškė ir bažnyčios dvasinį statusą.
Cituoti:
Paprastai tikėta, jog rytuose yra rojus ar pažadėtoji žemė, taip pat tikėta, jog išganymas ar šventieji protėviai ateis būtent iš rytų.

Krikščioniškoje Vakarų kultūroje Rytai pirmiausia siejami su Jeruzale, o kartu ir su tekančia saule, kaip atsinaujinimo, prisikėlimo simboliu. Saulė besileidžianti Vakaruose simbolizavo laikinumą, mirtį, ir nuodėmingumą. Todėl į šventyklas būdavo įeinama iš Vakarų, tai reiškia - iš mirties pusės į Rytus - prisikėlimą. Pagal senovinę raštų interpretaciją buvo tikima, kad Kristus antrą kartą ateis iš Rytų.
Cituoti:
Taigi ar verta ieškoti tokių jėgos vietų, ar verta į jas investuoti savo laiką ir pinigus, ar jos apskritai egzistuoja, raginu skaitytoją nuspręsti pačiam.

Į tai geriausiai atsako mūsų senutė Biblija: Apd 17;24 Dievas, pasaulio ir visko, kas jame yra, kūrėjas, būdamas dangaus ir žemės valdovas, gyvena ne rankų darbo šventyklose ir nėra žmonių rankomis aptarnaujamas, tarsi jam ko nors trūktų. 8.)
 • 0
Užsiregistravo: 2010-12-02, 01:33
Pranešimai: 856
Reputacija: +283
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-10, 22:27 
     
Piramidėje smagu! Vaikšto žmonės ratais aplink laumžirgį:DDD Dar gauni bembelį su vandeniu, o vanduo jau ten įšvalytas ir t.t. :D Tik įžengęs į ta piramidę prisiminiau filmo ištrauką sakydamas: I see dead people ir aidas vis kartodavo tą patį.

Toje vietovėje patiko šeimininkų šuo, didelis toks.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-04-28, 13:11
Pranešimai: 1619
Reputacija: -1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-11, 00:33 
     
O elektromagnetines bangos - tai ne magija? Kokiam viduramziu kastonui parodyk magentus tai butu tave ant lauzo... :D
Anksciau niekas nezinojo, dabar zino...
Idomu kas bus kai atras prietaisus parodancius kokias nors naujas bangas ar energijas. Magija vel taps mokslu, mokslas toliau neigs magija? :D
 • 0


_________________
Vaizduotė yra svarbesnė už žinias. Žinios turi savo apribojimus, o vaizduotė neturi ribų. - Albertas EinšteinasUžsiregistravo: 2013-08-26, 10:46
Pranešimai: 424
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-11, 01:46 
     
Shanti rašė:
O elektromagnetines bangos - tai ne magija? Kokiam viduramziu kastonui parodyk magentus tai butu tave ant lauzo... :D
Anksciau niekas nezinojo, dabar zino...
Idomu kas bus kai atras prietaisus parodancius kokias nors naujas bangas ar energijas. Magija vel taps mokslu, mokslas toliau neigs magija? :D

Magija yra ne fokusų demonstravimas, o ritualinė praktika, jos ezoterinis pagrindas yra penkios substancijos: žemė, oras, ugnis, vanduo, eteris (dvasia). Na ir iš viso to plaukiančios pasekmės.
 • 0
Užsiregistravo: 2010-12-02, 01:33
Pranešimai: 856
Reputacija: +283
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-11, 02:43 
     
Shanti rašė:
O elektromagnetines bangos - tai ne magija? Kokiam viduramziu kastonui parodyk magentus tai butu tave ant lauzo... :D
Anksciau niekas nezinojo, dabar zino...
Idomu kas bus kai atras prietaisus parodancius kokias nors naujas bangas ar energijas. Magija vel taps mokslu, mokslas toliau neigs magija? :D


Magnetai buvo žinomi daug ankščiau negu viduramžiai. Blogus pavyzdžius duodi. Nesvarbu ar magneta paims tikintis, netikintis ar galų gale beždžionė - jis veiks. Dabar kiek žmonių buvusių piramidėse tiek ir nuomonių. Tai apie kokį mokslą galima šnekėt? Priklauso su kokiu požiūriu įeisi į piramidę tą ir pajausi. Nebent egzistuoja "nuomonės bangos", kurios veikia tik žmones turinčius tam tikrus įsitikinimus. Na bet žinoma, čia jau žmogui spręsti kuo jam tikėti. Jei tai kažkam padeda, suteikia prasmę gyventi - puiku, tegu ir daugiau tokių vietų būna.
 • 0
Užsiregistravo: 2011-08-03, 18:20
Pranešimai: 650
Miestas: Klaipeda
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-11, 08:02 
     
Šitaip ieškodami „mokslo“ pražiopsom realybę :-D
Va, voltmetro rodyklė nekrusteli - škiasi nieko nėra :-D
O paprastai pažiūrėt neina? Pvz, randu gražią vietą, pabūnu ten, pailsiu, įgaunu jėgų - ir kaip man ją vadinti? Ogi bet kaip :-D Kad ir jėgos vieta ;-) Gal ten tiesiog suveikia psichologija: gražu, neįprasta ar netikėtai surasta, gal ir tas jėgų padaugėjimas tik įsivaizduojamas, na ir kas?
Kitas dalykas: pardavėjai išrado prekę „ezoterika“ ir pardavinėja ją pasakų, knygų, kursų, apmokymų ir bilietų pavidalu. Na ir kas, kad jokios elektromagnetinio lauko fliuktuacijos nėra - pelnas tai grynais pinigais :-D
 • 0  
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-11, 08:58 
     
visos vietos kuriose kazkokios energijos yra daugiau yra jegos vietos. turbut tos vietos kur energijos yra zymiai maziau nei aplinkui irgi vadinamos jegos vietom. tik dar neaisku ar ta energija veikia teigiamai ar neigiamai, jei teigiamai tai reikia dziaugtis tokia jegos vieta. manau kad transformatorines, elektrines, aukstos itampos linijos irgi yra jegos vietos, tik kad veikia neigiamai :-D :D :D . o kiek dar mes nezinom energiju rusiu, bet tos energijos irgi turi savo vietas kuriose ju daugiau, maziau ar ju proporcijos tokios kad padeda zmogui , tai zmones ir vadina jegos vietom. antarktidoj jegos vieta butu karsto vandens geizeris, kuriame maudytis galima :D
 • 0
Užsiregistravo: 2010-06-17, 13:11
Pranešimai: 1444
Reputacija: +51
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-11, 09:11 
     
Bent dabar jokių kitokių energijų su virgulėmis nustatyti neina nes bent man jos neveikia. Nors šiame forume 2011-08-31 aprašinėjau kaip susiradau drenažo trasas. Prieš pora savaičių pabandžiau padaryti tą patį ir nieko nesigavo. Tiesiog stačiu kampu sulenkti aliuminio laidai visiškai nejuda. Klausimas kaip galėjo dingti kažkoks nevalingas raumenų susitraukimas. Matyt tai su raumenimis neturi nieko bendro. Tiesa švytuoklė specifiniu savu būdu veikia be problemų. Vienur raumenys susitraukinėja kitur ne. Nerimtas mokslininkų paaiškinimas arba jie nieko nenustatė.
 • 0
Užsiregistravo: 2010-02-06, 00:34
Pranešimai: 1267
Reputacija: -90
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-11, 09:31 
     
Straipsnyje nepaminėta dar viena, miestuose itin paplitusi, jėgos vieta - viršininko kabinetas.
 • 0


_________________
RC Pilotai


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-04-28, 20:13
Pranešimai: 894
Reputacija: +4
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-11, 09:46 
     
kionig rašė:
ir pasakoti apie rožinius vienaragius..

- Jau pastebėjau "Kingo sindromą", jis visuose forumuose, kur tik dalyvauja, visiem pasakoja apie "rožinius", taip juos neigdamas.

p.s.
.. mano kaimynas tai "baltus kumelius" vis neigia ir visiem pasakoja, kad jis jų nemato.


:eek:
 • 0


_________________
(c) by "vvv2".


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-15, 11:54
Pranešimai: 3365
Miestas: Kaunas city
Reputacija: +21
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-11, 13:17 
     
Bet psichologiniu praktiku veiksmingumo istirti irgi neimanoma. Ar tai reiskia, kad jos bevertes?
 • 0


_________________
Vaizduotė yra svarbesnė už žinias. Žinios turi savo apribojimus, o vaizduotė neturi ribų. - Albertas EinšteinasUžsiregistravo: 2013-08-26, 10:46
Pranešimai: 424
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-11, 22:09 
     
vvv2 rašė:
Jau pastebėjau "Kingo sindromą", jis visuose forumuose, kur tik dalyvauja, visiem pasakoja apie "rožinius", taip juos neigdamas.

p.s.
.. mano kaimynas tai "baltus kumelius" vis neigia ir visiem pasakoja, kad jis jų nemato.
O aš pastebėjau vėvėvėdu sindromą: parašyti pirmą teiginį ale į temą, o antru pms'iniu dar didesnę nesąmonę nei pirmasis. O taip! Tamstos stilius "tikrai" išskirtinis ir turbūt orgazmą gaudai nuo kiekvieno savo pė-es-o su smailiku gale 8-)

p.s. tamstos stiliuku: tai išsikraustyk ir negyvenk su tokiais kaimynais kurie nemato apie tavuosius susapnuotus bei išgalvotus rožinius vienaragius bei baltus arklius. Manau išsikrausčius adresu vasaros g. 5, ten tikrai rasi ne vieną kaimynėlį, kuris laiko savo jėzumi arba dievu, ir dar daugiau kaimynėlių, kurie mato dar daugiau nei mūsų aptarinėjamas išgalvotas būtybes. :B:
 • 0


_________________
Kliūtis pradedame matyti tada, kai nukreipiame žvilgsnį nuo tikslo | Henry Ford


Moderatorius

Užsiregistravo: 2009-01-13, 02:37
Pranešimai: 12908
Miestas: Panevėžys
Reputacija: +217
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-11, 23:09 
     
Egzistuoja. Elektros tinklo rozetė. Yra daug atrastų energijos rūšių: mechaninė, šiluminė, atominė, cheminė,šviesos, elektros, ir t.t.Visos gali virsti viena į kitą. Patogiausia yra elektros energija, nes lengviausiai transformuojasi.Psichinės energijos kol kas neįrodė, nes tai dažniausiai smegenų reakcija į tam tikrus cheminius dirgiklius. Kas galėtų paneigti, kad piramidėse nėra garinamos kokios medžiagos, heroino tipo.
 • 0
Užsiregistravo: 2008-05-21, 17:34
Pranešimai: 1211
Miestas: Alytus
Reputacija: +2
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 67 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'