Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 16 pranešimai(ų) ] 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Istorija ir archeologija
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-29, 12:28 
     
Reikalas nedalomas, todėl tokiam atsiskaitymui gali tarnauti ir automobilis, ir namas, ir žiedas, ir riestainis. Namo perdavimas nėra skaičiukų pakeitimas, todėl sakyti kad pinigų perrašimas iš vienos saskaitos į kitą turi savyje kanors realaus labai optimistiška. Sensta ir namas ir automobilis, o pinigai nuvertėja, todėl atsiskaitymas kintančia verte yra skolų nurašinėjimas ir sukelia norą šį pokytį paneigti, tuo tikslu įvedant delspinigius arir palūpenas. Akmenų nuvertėjimas menkas, todėl aprašytas būdas tvaresnis tiek už daiktus, tiek ir už pinigus. Nuosavybės į skolą perdavimo būdas, elektroninis ar notarinis kadastrinis, nėra tiek svarbus kiek jo vertės kitimas, todėl investicijos į autoremontą ar naujų kupiūrų emisija artutinai nelyginami su aprašytuoju kaip žemės nuosavybės perdavimas su jos nuoma. Reiškia čia aprašyta kita ekonomikos forma, netaikoma Pasaulyje.
 • -2
Užsiregistravo: 2019-02-06, 02:23
Pranešimai: 0
Reputacija: -87
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-29, 13:28 
     
Daikto perdavimas kito nuosavybėn pagal nutylėjimą laikomas ir perdavimu atsakomybės, rūpinimosi, priežiūros tuo daiktu, o tai reiškia kad įsiskolinimas yra daikto egzistavimo uždėta pareiga perėjusi naujam šeimininkui. Čia skola padengiama daiktu, bet neuždeda skolininko pareigos buvusiam savininkui, skirtingai nuo pinigų, atsiskaitymas kuriais yra vergavimo arba turto perdavimas už privalomają adekvačių investicijų daikto gyvavimui pareigą. Kitaip pinigai būtų beverčiai tarsi atidavus veltui.
 • -2
Užsiregistravo: 2019-02-06, 02:23
Pranešimai: 0
Reputacija: -87
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-29, 13:40 
     
Amžinas klausimas - dvasinės (moralinės) vertybės ar materialinės (pinigai)?
Pirmąsias renkasi keistuoliai, supratę jog pasaulyje nėra nieko amžino, pamažu yra kalnai ir Egipto piramidės, todėl gyvenimas per trumpas, kad dėl kūno malonumų vertėtų draskyti kelnes.
Kiti renkasi antrąsias, matydami jog aplinkui visi taip daro - kovoja, dirba ir netgi žudo už pinigus - pinigai jėga, jie valdo pasaulį.
Dar kiti bando rasti kompromisą, bet jiems dažniausiai sekasi nekaip.
Verdiktas - kolei dauguma žmonių negyvens pagal 10 Dievo įsakymų ir meilę artimui, tol be pinigų nė iš vietos ir tol vieni gyvens gerai arba labai gerai, bet didžioji dalis skurde ir nepritekliuje, deja.
Kuo skiriasi banko kortelė piniginėje nuo akmeninių pinigų? Patogumais. Bet esmė lieka ta pati - virtuali vertė, kuri nustatoma pagal susitarimą ir kuri verta tik tiek, kiek tuo tikima. Tereikia pvz. doleriui stipriai susiūbuoti ir tu prarandi savo darbą ir nebežinai, ką reikės valgyti ir už ką mokėti mokesčius ir paskolas.
Viskas gyvenime remiasi pasitikėjimu (pvz. pinigais) ir TIKĖJIMU, kad viskas bus gerai arba taip, kaip man norisi. Tai kertinis akmuo, ant jo laikosi visa konstrukcija. Absoliutus paradoksas.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-05-03, 13:57
Pranešimai: 445
Reputacija: -7
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-29, 14:23 
     
Taip kaip norisi dažniausiai yra blogai, o ne gerai. Virtuali vertė egzistuoja nuo seniausių laikų, kai atsirado menas ir tikėjimas grožio pasakomis. Dievo Įsakymais negali vadovautis tik dalis gyventojų, nes nesivadovaujantys jais išgalabytų besivadovaujančius. Pasitikėti galima betkuo kuo tikima, bet taipat sėkmingai apsigauti apsirikus pasirinkime. Visa esmė ir yra tame kad siekiama būti aukščiau kitų, todėl ar su ar be pinigų bus siekiama to paties, tik kitais būdais. Tokius būdus žinome iš senovės Istorijos. Dėl paradoksų, tai turbūt ne aš ir ne tu išradome šizofreniją, o tie gudručiai kurie sugalvojo kaip apipsti naivuolius ir geraširdžius. Jau ideologijos pradžioje buvo numatytas prieštaravimas logikai, realybei ir atsakomybei, ir melas yra viena pagrindinių šizofrenijos priežasčių, kaip ir neišprusimas bei kvailumas vadovaujantis geiduliais. Skyzis egzistuoja seniai ir samoningai slepiamas daugelį metų, bet realybė neišvengiamai padarys tam galą, kadangi dėsniams nepaprieštarausi ir jie tiksliai simetriškai paims tai kas buvo pasėta, puoselėta, auginta, ir gražins tokiąpat šizaa kaip sukurta. Tai tik laiko klausimas, ant kurio vis pasimauna stipruoliai ir gudruoliai, nes atlygis visada vėlinamas dėl galimybės gryžtamajį smūgį sušvelninti iki nemirtino. Deja iki paskutinio jis dar labiau intensyvinamas absurdiškai tikintis kad taip įmanoma apsisaugoti. IQ0.
 • 0
Užsiregistravo: 2019-02-06, 02:23
Pranešimai: 0
Reputacija: -87
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-29, 14:57 
     
Kiekvienam savo. Jei tavo gyvenimą apibrėžia gilus tikėjomas neteisingumu tavo ir kitų atžvilgiu, esi nelaimingas ir nerandi išeities, bet tai tik tavo paties pasirinkimas.
Kas yra realybė? Dievas. Kas keičia tavo ir kitų aplinką (realybę)? Tavo pasirinkimas, kuo tikėti.
Dauguma žmonių tiki pinigais, kiti dar mokslu ar kitais antraeiliais dalykais. Bet jausmas, kad tai yra ne tai, daro juos nelaimingus ir amžinai klaidžiojančius patamsiuose. Visi tavo stresai ir nesėkmės yra tiktai testas tavo tikėjimui.
Kas yra šizofrenija? Tikėjimas susikurta paraleline realybe, kurioje visi tik ir taikosi tave kažkaip nuskriausti.
Kaip ten Maxima sakydavo? Jūsų teisė rinktis...
 • 0
Užsiregistravo: 2009-05-03, 13:57
Pranešimai: 445
Reputacija: -7
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-29, 16:13 
     
Arduain, man psichoterapija nereikalinga, kaip ir mokyklinių žinių kartojimas, o šizofrenija yra realus sutrikimas gana gerai stebimas tiek išoriškai, tiek iš vidaus, todėl tikrai pripažintinas egzistuojančiu, o ne išsigalvotu. Šizifrenija nėra vien baimės, o realybė yra ne susikurta, o egzistuojanti asmeniui, ir tas egzistavimas objektyviai yra, nepriklausomai nuo noro jį pripažinti, suprasti, pasmerkti, ignoruoti ar panašiai. Taspat kas tavo minimas Dievas, kurį galima suprasti kaip paranojinio kliedesio apraiška ir kaip Realybę, reiškia objektyvų. Jei tiki, tiksliau mano atveju žinai, kad Dievas yra, tai klausimų dėl teisingumo nelieka, bet dėl minėtų individualių realybių toks supratimas laikomas lokaliu, nes kitose realybėse toks teiginys tėra nesamonė, ir todėl pasekmės atitinkamos, reiškia teisingumo, kaip Absoliuto pasekmės, nėra. Vadinsi tokį tikėjimą kvailu ar ne, bet toks yra ir nevalia sakyti kad tokio nėra dėl nuomonės apie jo teisingumą. Baimė neatsiejama pasauliečių gyvenimo dalis, ir ji dėsninga prie tokių esminių postulatų rinkinio, todėl smerkti pasirinkimą eiti pražūtin, remiantis vien savūjų postulatų priešingumu, klaidinga, nes pasauliečių šizofrenija tokį kelią vadina bandymu gelbėtis, o ne nusibaigti. Pabaigoje pats nurodai teisę rinktis, todėl tikiuosi sutinki kad smerkimas dėl pasirinkimo klaidingas.
 • 0
Užsiregistravo: 2019-02-06, 02:23
Pranešimai: 0
Reputacija: -87
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-29, 16:57 
     
Hm, ar aš ką smerkiu?.. Jeigu tu renkiesi nuo devinto aukšto šuolį žemyn galva, tai tavo pasirinkimas.
Lietus lyja visiems, nepriklausomai nuo to, kuo jie tiki. Saulė šviečia visiems, nepriklausomai nuo to, ar jie man atrodo teisūs savo pasirinkime, ar klysta.
Betgi, jei žmogus klaidžioja labirinte ir nežino, kaip iš jo išeiti, galima jam parodyti, jei žinai kaip. Tik tiek. Pasirinkimas (teisingas ar ne) yra jo.
Šizofrenija (mano požiūriu) yra tiktai klaidingas žmogaus požiūris į aplinką. Jis gal ir teisus jo atveju (mes visi teisūs "lokaliai"), bet daugumos požiūriu jis klysta, nors to ir nesupranta.
Su baimėmis tas pats - tikėjimas (pasirinkimas), kad kažkas nutiks ar jau vyksta neteisingo tavo atžvilgiu suformuoja aplinkybes, kurios ir įsikūnija. Ir atvirkščiai - jei manai, kad viskas dėsningai vystosi gera linkme, tai ir vyksta.
Ir dar - Dievas egzistuoja nepriklausomai nuo mano pasirinkimų ir tikėjimų, galima sakyti, kai tai vienintelė Realybė iš kurios išplaukia viskas, ką galiu suvokti ir gerokai daugiau.
Kur teisingumas, kai tu, eidamas miško keliuku, užlipi ant skruzdėlės ir nueini, to nepastebėjęs? Kartais dalykai tiesiog nutinka ir nereikia dėl to kaltinti Dievo ar Absoliuto ar dar kuo ten tu tiki ar netiki.
Jei priimi gyvenimą kaip mokyklą, o visa, kas atsitinka, kaip testą tavo suvokimui, gėrio ir blogio sąvokos nelieka, tai lokalus požiūris (tavo terminologija).
 • 0
Užsiregistravo: 2009-05-03, 13:57
Pranešimai: 445
Reputacija: -7
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-29, 17:14 
     
Jei esi po stogu, tai lyja turbūt nevisiems. Taspat ir dėl Dievo: jeigu Juo netiki, tai Jis ne prievartautojas kad savivaliautų, pats nustatęs taisykles, ir prieštarautų tuo Sau Pačiam. Kitaip tariant, Dievas, būdamas objektyviai, taipat gali naudotis ir subjektyvumu, kitaip salyginiu egzistavimu, ko pasekmes visuomenėje matome kasdien. Atgailos atveju nelieka lokalaus teisumo ir buvimas po stogu ar be jo irgi yra pasirinkimo reikalas, kaip ir neteisumo pripažinimas. Patarimų dalinimas kurkas priimtinesnis kai jų klausiama, bet neatmetu galimybės ir savavališko informacijos pateikimo kaip atsako į situaciją kad nežinantis principe negali užduoti informaciją atitinkančio klausimo nei sugalvodamas tokį nei atsitiktinai, kaip nesant tokių savokų jo samonėje. Gerai kad skruzdėlytės auką supranti kaip priežastį pagalvoti, nes tai atveria galimybę suprasti kad paties neatidumo pasekoje įvyko žūtis.
 • 0
Užsiregistravo: 2019-02-06, 02:23
Pranešimai: 0
Reputacija: -87
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-29, 17:44 
     
Kažkaip pasijutau ne tą vartojantis.. kas čia vyksta komentaruose?
 • +5
Užsiregistravo: 2008-07-14, 10:06
Pranešimai: 2973
Reputacija: +1314
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-29, 17:46 
     
Aš esu Tiesa, Kelias ir Gyvenimas. //Kristus

Dievas sau neprieštarauja - tai lokalus požiūris. O šiaip, ginčuose negimsta tiesa, kaip kažkas klaidingai pasakė. Ji egzistuoja nepriklausomai nuo to, ar mes ją suvokiame ar tik lokaliai, per savo tualeto langelį į ją žiūrime. Tiesa randama netgi ne protu, o širdimi. Medituojant.
Mes visi teisūs, žiūrėdami iš savo taško ir neteisūs, jei tą požiūrį bandome užkrauti kitiems. Sėkmės, prireiks bandant suvokti tai, ko protu suprasti neįmanoma.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-05-03, 13:57
Pranešimai: 445
Reputacija: -7
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-29, 17:57 
     
SaMaras rašė:
Kažkaip pasijutau ne tą vartojantis.. kas čia vyksta komentaruose?


Bando naujus narkotikus matyt
 • +1


_________________
Surinkai -10 takšų? Tavo komentarų nebematau ir nebeskaitau. Sėkmės savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.Užsiregistravo: 2009-04-04, 03:11
Pranešimai: 16263
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Reputacija: +3186
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-29, 18:37 
     
SaMarui, arduain, immortallt, visiems trims sakau, kad narkotikai yra paranojinis įsitikinimas, veikiantis organizmo hormonų sistemą iki genetinių pokyčių ir neuroninių sinapsų pasiskirstymą smegenyse, tik ne naikinimo o pergrupavimo požiūriu. Immortallt galbūt galvoja kad arduain sako kažką naujo, bet nurodymas keliui išsakytas daugiau nei prieš dvi eras ir visą tą laiką ta informacija buvo maitinama, tiesa modifikavus, vietoje pasakymo kad toks mano kelias į išsigelbėjimą buvo sakoma kad pats sakantysis yra kelias, ir vietoje informacijos šaltinio nurodymo buvo tvirtinama kad kelio unikalumas reiškia dieviškumą. Tai tiek tame apgavystės, todėl SaMarui atrodo lyg kitas narkotikas, nors tėra sintetinis pakeistas tokiupat natūraliu. Sutinku su arduain kad ne ginčuose o ieškojimuose, įskaitant diskusijas, išsiaiškinama tiesa, bet nesutinku kad žiūrėjimas iš savo taško visada yra tiesa, jau vien dėl tos priežasties kad žinios ribotos ir gana neretai klaidingos, netgi samoningai sumeluotos klausančiam, todėl teisingų išvadų principe pateikti negali. Širdis leidžia identifikuoti asmeninių įsitikinimų tapatumą išvadoms ir įspėja apie galimus apgaulės pavojus, bet suvokimas kaip toks yra samonės reikalas, kur širdis dalyvauja kaip sprendimo dėl teisingumo ir tinkamumo priėmimo antspauduotojas.
 • -1
Užsiregistravo: 2019-02-06, 02:23
Pranešimai: 0
Reputacija: -87
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-29, 21:43 
     
Perskaičiau, kaip kažkokioje saloje kelias tonas sveriantį akmenį naudoja kaip pinigus, bet taip ir neparašė, kas yra pinigai.

Akmuo, vario gabalas, aukso gabalas, popierius ir t.t. visi šitie daiktai gali būti pinigai, nes pinigas tai tik pasitikėjimas ir susitarimas. Bet skirtingi pinigai patys turi skirtinga vertę. Akmenį, vari, auksą ir t.t. galima panaudoti kažko gamybai ką paskui galėsi parduoti (iškeisti), pav.: akmeninė skulptūra, varinis ar auksinis papuošalas. Bet iš popierinio pinigo daugiau nieko nepagaminsi. Todėl kai viena pinigų forma yra paremta tik pasitikėjimu (popieriniai pinigai, bankinė bankininkystė), kiti pinigai patys turi kažkokia piniginę vertę. Bet ta vertė yra kintama. Anksčiau buvo auksinės monetos ir visi jas naudojo, bet jei jas sudarančiam auksui priskirsime dabartine aukso kainą, galėsime sakyti, kad duonos kepalas tuo metu kainavo 100 eurų. Nes anksčiau auksas nebuvo toks vertingas kaip yra dabar. Kaip ir su bitkoinu, pradžioje buvo bevertis, paskui gavo verte, kuri laikui bėgant kilo ir kilo, bet galiausiai pradėjo kristi.
Nors auksas visais laikais buvo brangus, bet jo vertė visados skyrėsi, nes tai taip pat yra susitarimo reikalas. Vienas menininkas gali nupaišyti paveikslą ir ji parduoti už 100 milijonų euru, kitas gali nupaišyti tokį pat paveikslą ir sugebės parduotu tik už 10 eurų.
 • 0


_________________
Propaganda


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-29, 19:55
Pranešimai: 5620
Reputacija: +1800
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-30, 03:15 
     
Shinigami, jei tikrai domina kas yra pinigas ir galvoji kad jis turi vertę, tai laikyk kad jo išradėjas yra Kainas. Pinigas yra skola, skola yra vergovė, kitaip tariant Pragaras, Dievas yra Teisingas, reiškia skolininkas yra žmogžudys, kitaip skola neegzistuotų dėl jos priežasties nebuvimo. Kai atsiranda toks supratimas kaip dalinis nėštumas ir nuodėmė tampa įkainuojama, reiškia kokiu procentu esi miręs, tai pavadinama pinigais.
 • -2
Užsiregistravo: 2019-02-06, 02:23
Pranešimai: 0
Reputacija: -87
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2019-03-30, 14:27 
     
Kažkokių iš psichiatrinės ligoninės sektantų paleistų padavė...
 • +2


_________________
Surinkai -10 takšų? Tavo komentarų nebematau ir nebeskaitau. Sėkmės savo graudžiame, neapykantos ir pavydo persmelktame gyvenime.Užsiregistravo: 2009-04-04, 03:11
Pranešimai: 16263
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Reputacija: +3186
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'