Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Paranormalūs reiškiniai ir sąmokslo teorijos

Ar tikite paranormaliais reiškiniais ?
Taip 51%  51%  [ 28 ]
Ne 49%  49%  [ 27 ]
Viso balsų : 55
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2007-08-16, 15:59 
     
Dabar žiūriu filmą temos pavadinimu. Ir man kyla klausimas ar tiki forumiečiai astrologija ? Kalbėjimu su numirusiais ? Būrimu iš kortų ar kavos tirščių. Ir visais kitais panašiais dalykais. Ir kodėl ?
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-07-16, 20:49
Pranešimai: 326
Miestas: Vilnius
Reputacija: +2
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2007-08-16, 17:01 
     
Čia rašau ne redakcijos vardu, bet tik dėstau savo nuomone. Iš esmės nesu fanatikas nei vieno dalyko, tačiau NIEKADA viduje nesakau, kad kažko negali būti. Nors ir neįrodyta šimtai pačių įvairiausių reiškinių ir nerasta jiems paaiškinimo, tačiau kodėl jų negali būti? Yra tokia gera lietuviška patarlė - "dūmų be ugnies nebūna". Nesvarbu, kiek reiškinys skamba fantastiškai ir nerealiai, tačiau jeigu apie jį kalbama, reiškias kažkaip jis atėjo į gamvą. Kad ir fantazija, bet jei gimė fantazijoje, kodėl negali būti kažkuriame paraliariniame pasaulyje?

Žiūrint iš materialistinių pozicijų, tai žmogus žino tris matmenis. Ir juose paranaormalūs reiškiniai lieka paranormaliais - jie visiškai neįsipaišo į mokslo pažinimą. Tačiau jeigu Visatoje matmenų yra 5? 8? 10? Gal šiuose matmenyse visi šie nepaaiškinami reiškiniai tampa labai logiški, savaime suprantami ir neatsiejami nuo visos Visatos?
 • 0Portalo administracija
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-07-07, 18:04
Pranešimai: 2693
Miestas: Kaunas
Reputacija: +54
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2007-08-16, 19:26 
     
Aš mastau gal ir panašiai, bet mano išvada - viskas ankščiau ar veliau bus paaiškinta :) Čia apie paranormaliu reiškinius, bet va astrologija ir panašiais dalykais netikiu. Man patiko ši laida. Ir šiaip kiek skaičiau knygų, tai mokslininkai labai skeptiškai žiūri į astrologija. Labai patiko visas skyrius apie ateities numatymą Steveno Hawkingo knygoje "Visata Riešuto Kevale".

Albert Einstein rašė:
There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-07-16, 20:49
Pranešimai: 326
Miestas: Vilnius
Reputacija: +2
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2007-08-17, 12:11 
     
Prabalsavau už tikėjimą paranormaliais reiškiniais. Juk viskas kas neįprasta ir ko mes nesugebame paaiškinti paprastai įvardijama kaip "paranormalu". Su laiku vieni reiškiniai tampa įprastais, atsiranda naujų kandidatų į nepaaiškinamus :)
 • 0Portalo administracija
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-07-08, 20:48
Pranešimai: 3372
Miestas: Kaunas
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-02, 22:29 
     
Sena tema, bet iki šiol diskutuotina...Mane sudomino naujausias pranešimas apie tai, kad "Pasaulio vartai atsidaro kas 8 minutes". Mokslininkai dabar laužys galvą, kodėl kas 8? Bus labai įdomu kada nors išgirsti jų atsakymą. Astrologiškai skaičius 8 susijęs su Uranu - naujų atradimų, transformacijos ir sublimacijos planeta, perėjimas į kitą lygmenį. Aštuonkampė žvaigždė, kurios pagalba Zodiakas dalinamas į 8 dalis, 360° /8 bus 45°, kampinis aspektas, leidžiantis žmogui (žmonijai) atmesti sąlygotumus, jis tampa kūrybingas, jaučia, kad kažkas jį jaudina, nors ne visada suvokia kas...
 • 0
Užsiregistravo: 2008-11-02, 22:08
Pranešimai: 5
Miestas: Vilniaus rajonas
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-02, 22:35 
     
Įdomi tema - skaičiai :) Buvo toks gyvenimo etapas, kai domėjausi egzoterine literatūra, tai iš jos pamenu, jog skirtingose knygose minimi įvairūs reikšmingi skaičiai. Pavyzdžiui 3 - šventoji trejybė, 2 - prietybės (jis ir ji), 1 - asmens suvokimas, 7 - lyg ir dieviškasis skaičius. Dabar dar 8. Tai apskritai, nereikšmingų skaičių yra? Gal tada viskas, kas nors kiek aprašoma skaičiais yra reikšminga dvasinėje ar dar kokioje plotmėje... O kaip tada atsirinkti, kas tikrai kažkas "TOKIO", o kas tiesiog atsitiktinumas, dėsnių pasekmė?...
 • 0Portalo administracija
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-07-07, 18:04
Pranešimai: 2693
Miestas: Kaunas
Reputacija: +54
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-03, 16:44 
     
Tema apiema tiek daug dalykų, kad vienu ypu apie visus neatsakysi :)

Imkime astrologiją - kodėl turėtume ja tikėti? Iš kur pirmieji astrologai sužinojo apie ryšį tarp šviesulių judėjimo ir žmogaus gyvenimo? Ar jie atliko stebėjimus ir statistinę analizę? Taigi visas šitas "mokslas" yra ne mokslas, o religija, atsiradusi ne iš gamtos stebėjimo, o iš kažkieno fantazijos. Jokių astrologijos patvirtinimų neteko girdėti, o va prieštaravimų jai - nors vežimu vežk.

Ali rašė:
Juk viskas kas neįprasta ir ko mes nesugebame paaiškinti paprastai įvardijama kaip "paranormalu".

Nieko panašaus. Kai Galilėjus atrado, kad skirtingo svorio kūnai krenta vienodu greičiu, niekas nepradėjo šito reiškinio vadinti paranormaliu. Kai buvo atrasta daugybė kitų įdomių ir tuo metu nepaaiškinamų reiškinių - niekas nepradėjo jų vadinti paranormaliais.
 • 0
Užsiregistravo: 2008-09-19, 22:34
Pranešimai: 1891
Miestas: Vilnius
Reputacija: +337
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-03, 22:23 
     
Na taip, atliko stebėjimus ir statistinę analizę. Astrologijoje net yra toks skyrius, kur pateikiami asmens dvyniai, t.y. žmonės, turintys tuos pačius astrologinius duomenis ir galima palyginti jų gyvenimus su savaisiais. Ir šiaip, kiek skaičiau astrologijos teorijos, tai ne žvaigždės buvo "pritaikytos" žmonėms, bet buvo stebimas žmonių elgesys, karai ar kiti svarbūs įvykiai, žiūrima, kokia planetų konsteliacija buvo tuo metu ir tik paskui buvo atrastos sąsajos. Niekas jokių "pranašysčių" iš dangaus neatsiuntė, tik pirmieji astrologai pastebėjo panašumus, pasikartojimus. Kaip žinote, mokslo pasaulyje, yra pripažinta: jeigu kas nors įvyko nieną kartą, tai gali ir pasikaroti, o tai jau yra faktas, kurį galima tyrinėti, analizuoti ir statistiškai apdoroti. Visos astrologinės prognozės remiasi jau buvusių įvykių analogais bei jų atitikimu planetų judėjimo atžvilgiu, tik kiekvieną kartą gyvenimas patikslina eigą pagal konkrečias aplinkybes (skiriasi valstybė ar kitas objektas (subjektas), metai, gal įvykio mąstas ir pan.) O skaičiai astrologijoje turi svarbiausią reikšmę, nes tai labai tikslus mokslas (gal ne mokslas, kiek simbolių kalba paremtas mokymas, nes astrologijos "mokslu" asmeniškai man visai nesinori vadinti, nes moksle pernelyg daug sąlygotumų, pernelyg viskas išgryninta, o astrologija vis tik nemaža dalimi okultinis mokymas ir man tai labiausiai patinka).
 • 0
Užsiregistravo: 2008-11-02, 22:08
Pranešimai: 5
Miestas: Vilniaus rajonas
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-04, 12:20 
     
mano manymu "paranormalumas" atsiranda iš elementarau nesugebėjo paaiškinti tam tikrus dalykus. o kas dėl skaičių, tai Umberto Eco "Fuko švytuoklėje" laikraščių kiosko matmenų kosmologinę analize padarė.
norint rasti "paranormalius" reiškinius toli ieškoti nereikia. o vat surasti fizikinį jų paaiškinima yra kur kas sunkiau.
visgi kiekvienas renkamės kuo tikėti mums paranku, lengviau ar tiesiog labiau priimtina :)
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007-08-02, 14:13
Pranešimai: 2874
Miestas: Kaunas
Reputacija: +33
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-04, 14:09 
     
Eolantja rašė:
Na taip, atliko stebėjimus ir statistinę analizę

Nejuokink žmonių. Astrologija atsirado dar senovės laikais, kuomet stebėjimas ir eksperimentas beveik nebuvo naudojami gamtai tirti. Gal manai, kad Ptolemėjus užsirašinėjo į laboratorinį žurnalą šviesulių padėtis gimstant žmonėms ir paskui kasmet siuntinėdavo jiems anketas su klausimais "Kiek ir kada šiemet sirgote?", "ar šiemet sutikote žavų nepažįstamąjį ir kada?", "kada jausdavotės kupinas jėgų?" ir t.t.?
 • 0
Užsiregistravo: 2008-09-19, 22:34
Pranešimai: 1891
Miestas: Vilnius
Reputacija: +337
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-05, 00:29 
     
Žmonių juokinimas - rimtas dalykas. Jeigu tai sugebėčiau, gal astrologija nei nesidomėčiau. O gal tu manai, kad Ptolomėjus iš viso buvo neraštingas? O laboratorinai žurnalai atsirado tik šiandien? Visi, kas tuo metu buvo raštingi, buvo ne eiliniai piliečiai ir jie neklausinėjo paprastų žmonių. Astrologija buvo prieinama tik privilegijuotiesiems, ir ne apie kasdieninius reikalus ten buvo kalbama. Tai dabar, kai astrologija prieinama kiekvienam, kas tik tuo domisi, visi puolė lyginti savo gimimo duomenų su žymiais žmonėmis, ieškoti analogijų, tik pamiršo vieną dalyką: tas prigimtines savybes reikia lavinti, įgyvendinti siekius, tik tada būsi panašus į prototipą. O dėl "kiek sirgote, kada sutikote" , tai galima pasakyti, kad anksčiau astrologiškai buvo numatomos tik masinės epidemijos, karai, nes tuo rūpinosi valdovai. Be to, ką gali vienas ar keli astrologai, kuriuos, be kita ko, dar ir nugalabydavo, jeigu kokiam karaliui ar karvedžiui negerai ką išpranašaudavo. Su tais slaptais mokslais visada taip: sužinoti nori visi, bet kodėl neįsitikinę viską neigia?
 • 0
Užsiregistravo: 2008-11-02, 22:08
Pranešimai: 5
Miestas: Vilniaus rajonas
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-05, 14:29 
     
Eolantja rašė:
Astrologija buvo prieinama tik privilegijuotiesiems, ir ne apie kasdieninius reikalus ten buvo kalbama (...) anksčiau astrologiškai buvo numatomos tik masinės epidemijos, karai

Susiradau Ptolemėjaus traktatą "Tetrabiblos" (apie apie kurį sakoma, kad jis padėjo šiuolaikinės astrologijos pagrindus) - ir ką aš matau? Gyvenimo trukmės, temperamento, kūno sudėjimo ir kitų "kasdienių reikalų" prognozavimas.
Tačiau aš nerandu tame traktate jokių žinių apie tyrimus, kuriais remiantis buvo nustatyti ryšiai tarp, sakysim, kūno sudėjimo ir šviesulių padėties.

Cituoti:
O dėl "kiek sirgote, kada sutikote" , tai galima pasakyti, kad anksčiau astrologiškai buvo numatomos tik masinės epidemijos, karai, nes tuo rūpinosi valdovai. Be to, ką gali vienas ar keli astrologai, kuriuos, be kita ko, dar ir nugalabydavo, jeigu kokiam karaliui ar karvedžiui negerai ką išpranašaudavo

Tai nori pasakyti, kad šviesulių ryšio su ligomis apskritai niekas netyrinėjo? Tada iš kur buvo sužinoti tie dalykai?
 • 0
Užsiregistravo: 2008-09-19, 22:34
Pranešimai: 1891
Miestas: Vilnius
Reputacija: +337
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-05, 15:36 
     
Astrologija, alchemija etc. paprastas ir lengvas būdas įlįsti į naivių (ir nepabijokim to žodžio - kvailų) žmonių piniginę. Neveltui visi tie "new age" žmogystos tarpsta. Tarkim, kai reikia pademonstruoti savo "gydomąsias galias" plačiai publikai - prašau - mostaguoja rankomis, varto akis, bamba užkeikimus, mini dievo vardą ir t.t. ir pan., o kai suserga pats "healeris" - ups - kreipiasi į gydytojus - į tuos bloguosius gydytojus, kurie remiasi mokslu, o ne įvairiais pseudomokslais...
 • 0
Užsiregistravo: 2008-09-18, 13:48
Pranešimai: 589
Miestas: Vilnius
Reputacija: +32
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-05, 20:43 
     
"Žmogaus didybė - jo dvejojime" - šiandien pasakė A.Zuokas. Būkite didingi, o aš labiausia bijau "viską žinančių". O jau tas astrologijos lyginimas su visokiais šarlatanais, oi kaip tai nebeįdomu. Kiekvienam mulkiui savo mulkintojas.
 • 0
Užsiregistravo: 2008-11-02, 22:08
Pranešimai: 5
Miestas: Vilniaus rajonas
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-06, 00:48 
     
Eolantja rašė:
"Žmogaus didybė - jo dvejojime" - šiandien pasakė A.Zuokas. Būkite didingi, o aš labiausia bijau "viską žinančių". O jau tas astrologijos lyginimas su visokiais šarlatanais, oi kaip tai nebeįdomu. Kiekvienam mulkiui savo mulkintojas.

Čia ir neprivalu būti "viską žinančiu", užtenka elementarių mokyklinių žinių ir sveiko proto. O astrologijos aš nelyginu su šarlatanais - astrologija yra grynas šarlatanizmas.
 • 0
Užsiregistravo: 2008-09-18, 13:48
Pranešimai: 589
Miestas: Vilnius
Reputacija: +32
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-05-09, 01:52 
     
uz balsavau taip bet is tiesu ne, as tikiu tik nso, ir visokiais zmoniu zombiavimais bei kitokiais dalykeliais vykditasi CIA ir SOVIET
 • 0


_________________
Aš esu papirktas naftininkų ir žydų, priklausau slaptai masonų brolijai, padedu NASA'i išlaikyti paslaptis, bei dangstau didžiules koorporacijas tad nepykit dėl ištrintų komentarų.


Moderatorius

Užsiregistravo: 2008-12-11, 00:52
Pranešimai: 1221
Reputacija: +20
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-05-09, 23:34 
     
Aš turėčiau būti prie skeptikų, nes netikiu religijom (na tenka dėl akių laikytis religinių tradicijų), netikiu kad žmones grobia nso ir t.t bet vienas įvikis privertė mane labai atsargiai vertinti šiuos dalykus.
O buvo taip...>
Praėjusią vasarą viešėjau pas gimines. Lyg ir viskas kasdieniška, išskyrus tai kad ten mirė jauna 12 metų giminaitė, prieš 6 metus. Aišku pavakarojom... ir išsiruošėm miegot. 2 kambarių vasarnamyje viename kambaryje sugulėm tryse. Visi užmigo, tik aš dar telefoną maigiau... ir išgirdau kaip koridoriumi kažkas eina(nes senos grindys tai labai girgžda). Pagalvojau kad jau kas nors bajerius krečia. Staigiai atidariau duris ir uždegiau šviesą- o ten tuščia ir lauko durys užrakintos taigi niekas negalėjo vaikščioti. Vėl atsiguliau (o kas belieka) ir vėl tas pats apie 3 min. Po to viskas ramu. aišku pusė nakties nemiegota. Niekam nieko apie tą potyrį nesakiau. Nieko neįrodinėju, tiesiog atpasakoju tikrą įvikį. Gal kas irgi turit kokių panašių nuotikių?
 • 0
Užsiregistravo: 2009-04-06, 23:49
Pranešimai: 225
Miestas: Šiauliai
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-05-10, 10:59 
     
yra parasyta begale knygu apie astralini lygmeni, i kuri gali iseiti kekvienas is musu, aprasomo ivairios technikos ir t.t. ir kas nekeista tikrai yra daug zmoniu kurie moka tai daryti... ne viskas yra isgalvota, nors isgalvotu dalyku yra didzioji dalis, kad ir paimti ta astrologija, man asmeniskai astrologija skirta tik tam kad zinociau kada koki augala tinka sodinti. ( beje galit isbandyt: nusikirpti plaukus per priespilni ir paskui delcioje, manau pamatysit aisku skirtuma kad plaukai leciau auga kai juos nukirpote delcioje)
apie zmogaus horoskopu sudarymus, neisivaizduoju koke iaka gali daryt planetos zmogui. Manau kad toki horoskopa parasiaus "is lempos"(nors juos taip ir raso) butu galima kaska atspeti... Psichologija naudojantis galima iteigti viska, net kad 2012 bus pasaulio pabaiga, arba kad i roju pateks tik 144000 zmoniu... taip ir sektos dirba ivairiausios, o astrologija nuo ju skiresi tik tuo kad nevercia savo dievu tiket..
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-01-08, 19:37
Pranešimai: 4172
Reputacija: +3
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-08, 19:26 
     
astraliniai dalykeliai isties idomus tiek pasidomet tiek papraktikuot , del pacios astrologijos taj cia kas kaip supranta ir ka teisia : ar universalius dienos horoskopus zurnale ar pilnus , isamius zvaigzdziu stebejimus konkreciu atveju (kaip kad astrologes Palmyros atveju ).
 • 0
Užsiregistravo: 2009-08-08, 19:00
Pranešimai: 4
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-10, 10:56 
     
Tikiu, ištikruju pačiam teko pabuvoti tokiose situacijose kaip: Samoningame sapne ar Astraliniame lygmenyje ir galiu tvirtai pasakyti, jog tie du dalykai TIKRAI egzistuoja, o apie kita nežinau, bet numanau apie kai kuriuos dalykus, kad tai taip pat įmanoma, tik reikia save treniruoti pastoviai(ne raumenimis), o kaip čia pasakius "dvasiškai" gal? Na nežinau, spreskite patys.

Mintis mano tokia: Jeigu tai nepažinta, tai nereiškia jog tai neįmanoma, nes kiek mes žinome visata neapsiriboja tik 3 dimensijom.Įmanoma, kad yra ir paraleninių pasaulių, nors tai skamba fantastiškai, bet juk prieš kokius 500 metų nuskristi į mėnulį irgi buvo fantastiška ar ne? :D
 • 0


_________________
GyckaZUžsiregistravo: 2009-01-05, 18:22
Pranešimai: 58
Miestas: Jurbardakas
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-10, 13:01 
     
GyckaZ,

Sąmoningo sapno aš tikrai nepavadinčiau paranormaliu reiškiniu :) Čia tiesiog reikia praktikos, na, kitiems dar ir savaime tokie dalykai atsitinka. Teko pačiam tokiame sapne pabūti, gana įdomu, bet reikėjo įdėti nemažai pastangų. Dabar dingo tas entuziazmas, tai nebeužsiemu tokiais dalykais, o gal vis dėl to reikėtų? :D

EDIT: Balsavau taip, tikiu. Bet paranormalūs reiškiniai (mano nuomone) yra tie, kurių mes nesuprantame, galbūt niekada ir nesuprasime, tai tiek.
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-09-05, 20:57
Pranešimai: 421
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-10, 19:22 
     
Numerologija pagrįsta 10-taine skaičiavimo sistema. Jei, neduokdie, būtų pasirinkta 7-tainė sistema, savaitė turėtų 10 dienų, 10 nesidalintų iš 2, o skaičius 11 nebūtų pirminis, nes jis atitiktų mūsiškį 8.
 • 0
Užsiregistravo: 2008-05-21, 17:34
Pranešimai: 1211
Miestas: Alytus
Reputacija: +2
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-10, 22:22 
     
Skaičius rašė:
Bet paranormalūs reiškiniai (mano nuomone) yra tie, kurių mes nesuprantame, galbūt niekada ir nesuprasime, tai tiek.

XIV amžiuje buvo nežinoma, kodėl trenkia žaibas. Ar išeina, kad XIV amžiuje žaibas buvo paranormalus reiškinys?
 • 0
Užsiregistravo: 2008-09-19, 22:34
Pranešimai: 1891
Miestas: Vilnius
Reputacija: +337
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-10, 23:02 
     
Hmz rašė:
XIV amžiuje buvo nežinoma, kodėl trenkia žaibas. Ar išeina, kad XIV amžiuje žaibas buvo paranormalus reiškinys?


Baltai garbino perkūną, saulę, mėnulį ir t. t. Jie negalėjo paaiškinti kas tas žaibas ir pan. Na, manau, kad dievus galiu priskirti paranormaliems reiškiniams :)
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-09-05, 20:57
Pranešimai: 421
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-10, 23:22 
     
Skaičius rašė:
Baltai garbino perkūną, saulę, mėnulį ir t. t. Jie negalėjo paaiškinti kas tas žaibas ir pan. Na, manau, kad dievus galiu priskirti paranormaliems reiškiniams :)

Jei visi paranormaliais reiškiniais vadintume tai, ko mokslas dar neišaiškino, tektų paranormalia laikyti mažiausiai pusę šiuolaikinės fizikos. Tačiau juk nevadiname fizikų ekstrasensais, o kvazarų ar juodosios materijos garbei nedeginame mėsos?

Paranormaliais reiškiniais vadinami tokie, kurie ne tik nepaaiškinti mokslo, bet kurių ir egzistavimas nėra įrodytas - pvz, telepatija, teleportacija, levitacija, poltergeistas, auros ir pan. Saulė, vėjas ir žaibas čia tikrai neįsipaišo.
 • 0
Užsiregistravo: 2008-09-19, 22:34
Pranešimai: 1891
Miestas: Vilnius
Reputacija: +337
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'