Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Paranormalūs reiškiniai ir sąmokslo teorijos

Ar tikite paranormaliais reiškiniais ?
Taip 51%  51%  [ 28 ]
Ne 49%  49%  [ 27 ]
Viso balsų : 55
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-11, 10:33 

Na, atvirai pasakius, tai as absoliuciai netikiu i jokius paranormalius reiskinius, vaiduoklius, astrologija, burimus, telepatija ir t.t. nes nera pagrindo jais tiketi.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-11, 11:34 

Dabar turiu daugiau laiko tai parašysiu. Aš eilinį kartą ne taip išsireiškiau, man taip dažnai forumuose būna :)

Pateiksiu keletą pavyzdžių ką aš turėjau galvoje.

Prieš keletą metų mano tėvas remontavo nuošalų sodo namelį. Darbo dienomis jis ten nakvodavo, nes važiuoti namo buvo per toli. Jis pasakojo, kad ten girdisi žingsniai ir kiti garsai. Vėliau jis į pagalbą dirbti pasiėmė mano brolį. Grįžęs namo jis irgi pasakojo, kad tame namelyje kažkas ne taip. Tą patį sakė ir namelio šeimininkai. Vieną kartą net daiktai nuo stalo nulėkė kol visi buvo lauke. Tarkime, kad čia vaidenasi. Tai – paranormalu.

Kitas pavyzdys. Prieš keletą metų dėl ligos buvau prijungtas prie kvėpavimo aparato. Vieną vakarą man pasidarė labai blogai. Daktarai staigiai mane užmigdė ir atliko kažkokias procedūras. Tada aš pradėjau matyti save iš šalies. Viskas buvo velniškai neaišku, kaip po vandeniu. Man netgi pavyko "nueiti" į kitą kambarį. Tokių situacijų kai man suleisdavo vaistų, kad miegočiau dar vėliau buvo dešimtys kartų, bet savęs iš šalies niekada nebemačiau. Čia vaistų poveikis ar OOBE? Tarkime čia buvo OOBE. Tai – paranormalu.

Dabar iš kitos pusės. Mokslininkai nežino daug dalykų, bet aš jų netalpinu į paranormalius rėmus. Neseniai skaičiau straipsnį, kuriame mokslininkai aiškinasi tokius paprastus dalykus kaip žmogaus išraudimas meluojant, juokas, sapnai ir pan. Jie iki galo šių dalykų nesupranta, kartais viskas ir telieka spėliojimais, bet kaip ir sakiau, aš to nevadinu paranormaliais reiškiniais :) Yra tam tikri faktoriai, kurie ir lemia vieno ar kito dalyko priskyrimą prie paranormalių reiškinių. Šių faktorių aš tikrai nerašysiu, bet iš mano pateiktų pavyzdžių turėtų būti šiek tiek aiškiau, manau.

Manau, kad dabar išsireiškiau suprantamiau :)

EDIT: Hmz, vakar aš paskubėjau per daug apie tą žaibą, nors pavyzdys ir nebuvo visiškai beviltiškas, bet vistiek ne koks :D Manau, dabar aiškiau parašiau.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-28, 13:53 

Sveiki visi. Noriu, kad jūs man padėtumet suprasti kai ką : paranormalūs reiškiniai- tai dalykai kurie kartais padeda, na pvz telepatija, ateities matimas... O man yra vienas iš šių dalykų- ateitis. Jau kelintą kartą galiu nusakyti viską labai smulkiai kaip kas bus. Jau nusakiau , kad už lygiai 2 min. ateis tokia mergina, kurios aš tikrai nepažystų, aš net nenutuokiau, tiesiog žiūrėdama į duris atsakiau. Pasakiau šeimai, kad į kelionę išvažiuosim, bet tėčiuo bus labai sunku su atostogo ( tai sakiau sausio mėnesį, ir taip buvo, išvažiavom, bet į atostogas nenorėjo išleisti), po to nusakiau apie namą, kartojau, kad mes jį turėsim kitą vasarą( o tada apie namą nebuvo nei kalbos, dabar jau stato ir po naujųjų metų turėsim), dar sapnavau savo ir sesės vestuves. Į save žiūrėjau iį šono ir mačiau, kad viskas yra gražu, nuostabu. Bet kas keisčiausia ryte prabudusi pajutau plauką ir iš busnos irtraukiau juodą laku ir žele kvepantį plauką( mano plaukai yra šviesiai rudi ir ploni, o ten buvo kitoks nei mano). Mano teta pasakojo, kas žmogus kai miega, jo siela atsiplešia nuo kūno ir gali klaidžioti kur tik nori. Ji panašiai sapnavo mano dėdes laidotuves, pasorodo tą naktį kai sapnavo, mirė mano dėdė ir tikrai ji negalėjo žinoti.
Vienu žodžius aš pasimetus. Ar galit man patarti, arba paaiškinti kas tai gali būti.
Ačiū iš anksto. :D :-D :-)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-28, 14:03 

Skaičius rašė:
Dabar turiu daugiau laiko tai parašysiu. Aš eilinį kartą ne taip išsireiškiau, man taip dažnai forumuose būna :)

Pateiksiu keletą pavyzdžių ką aš turėjau galvoje.

Prieš keletą metų mano tėvas remontavo nuošalų sodo namelį. Darbo dienomis jis ten nakvodavo, nes važiuoti namo buvo per toli. Jis pasakojo, kad ten girdisi žingsniai ir kiti garsai. Vėliau jis į pagalbą dirbti pasiėmė mano brolį. Grįžęs namo jis irgi pasakojo, kad tame namelyje kažkas ne taip. Tą patį sakė ir namelio šeimininkai. Vieną kartą net daiktai nuo stalo nulėkė kol visi buvo lauke. Tarkime, kad čia vaidenasi. Tai – paranormalu.

Kitas pavyzdys. Prieš keletą metų dėl ligos buvau prijungtas prie kvėpavimo aparato. Vieną vakarą man pasidarė labai blogai. Daktarai staigiai mane užmigdė ir atliko kažkokias procedūras. Tada aš pradėjau matyti save iš šalies. Viskas buvo velniškai neaišku, kaip po vandeniu. Man netgi pavyko "nueiti" į kitą kambarį. Tokių situacijų kai man suleisdavo vaistų, kad miegočiau dar vėliau buvo dešimtys kartų, bet savęs iš šalies niekada nebemačiau. Čia vaistų poveikis ar OOBE? Tarkime čia buvo OOBE. Tai – paranormalu.

Dabar iš kitos pusės. Mokslininkai nežino daug dalykų, bet aš jų netalpinu į paranormalius rėmus. Neseniai skaičiau straipsnį, kuriame mokslininkai aiškinasi tokius paprastus dalykus kaip žmogaus išraudimas meluojant, juokas, sapnai ir pan. Jie iki galo šių dalykų nesupranta, kartais viskas ir telieka spėliojimais, bet kaip ir sakiau, aš to nevadinu paranormaliais reiškiniais :) Yra tam tikri faktoriai, kurie ir lemia vieno ar kito dalyko priskyrimą prie paranormalių reiškinių. Šių faktorių aš tikrai nerašysiu, bet iš mano pateiktų pavyzdžių turėtų būti šiek tiek aiškiau, manau.

Manau, kad dabar išsireiškiau suprantamiau :)

EDIT: Hmz, vakar aš paskubėjau per daug apie tą žaibą, nors pavyzdys ir nebuvo visiškai beviltiškas, bet vistiek ne koks :D Manau, dabar aiškiau parašiau.

Labas, manau tu teisus. Visokie tokie dalykai egzistuoja. Kad ir vaiduokliai- esu pati tai patyrusi. O dėl ligos man panašiai buvo tik sapne, kai pati save mačiau su naktiniais stovinčią ant šalto asfalto ir žiūrinčia į savo vestuves. :) Manau, tai galėjo buvo ir trumpas filmukas apie mano ateitį. O tau tiesiog kaip ir sakė mano teta " Kiekvieno žmogaus sielą naktį atsiplešia nuo kūno ir skrenda kur tik nori." Tiesiog matei save iš šono. :) Aš taip manau.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-28, 16:25 

Nika,

Įdomiai čia parašei :)

Gal čia visas tas ateities spėjimas yra tik sutapimas? Tu pati bandai numatyti ateitį ar tai atsitinka spontaniškai? Ar visi spėjimai visada būna teisingi, o gal dauguma jų taip ir neįvyksta?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-28, 14:59 

Ar tikite paranormaliais reiškiniais ?

Paranormal sąvoka reiškia kažką, kas yra nesuprantama, nepaaiškinama, paslaptinga, bet vis dėlto vyksta. Paranormalus yra iki tol, kol nėra paaiškintas. Šis reiškinys pasireiškia dėl riboto subjekto suvokimo. Pvz., aš žvelgiu į šviečiančią lempą, tačiau nesuprantu, kodėl ji šviečia. Dėl savo riboto suvokimo, šį reiškinį galiu įvardinti paranormaliu. Telekinezė, telepatija, teleportacija, vaiduokliai ir t.t. laikomi paranormaliais reiškiniais. Vaiduokliai ir man yra paranormalus reiškinys, nes aš niekaip nesuvokiu, kokiu būdu siela, būdama kitoje dimensijoje, sugeba veikti fizinės terpę. Kiti dalykai, kaip kad mano minėta telekinezė, teleportacija ar telepatija man nėra jokie paranormalūs reiškiniai, nes jie man tikroviški ir suvokiami. Ir vėlgi, tai, jog man jie suvokiami, dar nereiškia, kad aš galiu moksliškai išsamiai paaiškinti, kaip jie vyksta. Analogiškai, kaip daugybė žmonių suvokia, kad gravitacija yra realus reiškinys, tačiau jie nežino, kaip ji veikia. Manau, kad šis klausimas labai netikslus. Bet taip, tikiu jais. Kaip galima netikėti, kad yra kažkas, ko tu nežinai. Tačiau norėčiau pastebėti, kad daugybė dalykų, tokių kaip sąmonės egzistavimas už kūno ribų, astralinės projekcijos ir pan., yra labai puikiai paaiškinta, tačiau daugelis žmonių to paaiškinimo atsisako ir toliau teigia, kad tai paranormalu. Tai paranormalu jiems, nes jų per siauras suvokimas.
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'