Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 16 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Paranormalūs reiškiniai ir sąmokslo teorijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-18, 23:08 

dedu sita tema i samokslo teorijas, nes nezinau kur daugiau patalpint :) tiem kuriem jau bloga nuo politikos, galit neskaityt, sorry, tiesiog cia vienintelis forumas kuriame lankausi, tai neturiu kur daugiau paklausti

gal kas nors zinote ka nors daugiau, apie nauja istatyma kuri galvoja priimti valstybe del privalomojo sveikatos draudimo, jog tie, kurie jo pernai neturejo, bus jai skolingi?

visu pirma man idomu, ar sita istatyma jau prieme ir kur galima rasti daugiau info?

nuo kuriu metu ir kokio menesio valstybe ruosiasi skaiciuoti skolas?

kaip suprantu, tie kurie visus metus gyveno ir dirbo/mokesi uzsieni ir turejo sveikatos draudima ten, jis cia negalios, ir valstybei vistiek reiks grazinti skola?

jei mokinaisi neakivaizdziai, tai taip pat galios?

bei, pajamu deklaravimas yra vienintelis budas suzinoti kiek esi skolingas valstybei?

tv ir delfi naujienu neseku, neseniai tai suzinojau is pazystamu, tai turiu sioki toki galvos skausma ir noriu pasitikslinti, nes kas liecia istatymus, nieko nenusimanau
  • 0

Reputacija: +21

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-19, 15:33 

Kiekas suprantu, reikes moketi jei esi neregistruotas bedarbis, kuris nori gyventi is kitu kiseniu ar tiesiog susikloste taip aplinkybes. Bet mano nuomone, tai yra teisinga, jei nedirbi/nesimokai ir esi sveikas (ne totalus invalidas), tai kodel kiti turi moketi uz tavo sveikatos "remontus". Cia tas pats kas ir su masinos draudimu, jei padarei avarija kai ta vienintele diena metuose buvai likes neapsidraudes - dengsi is savo kisenes.
O del skolu, kokia tiksliai tavo situacija ? Omeny mokaisi ? As pvz mokausi universitete, bet esu isvaziaves pusmeciui pagal Erasmus, bet sveikatos draudimas man vis tiek galioja visoj europoj, pasidares kortele ir jei kas nors atsitiktu, man padengtu ligoniu kasa islaidas susijusias su butinaja pagalba (dantu remontas deja neieina).
  • 0

Reputacija: +2020

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-19, 17:08 

na žinant Lietuvėlės situaciją medicinos srityje ir ekonomikos srityje, manau kad toks mokestis yra tas pats kas mokėt už orą, nes realiai tu naudojiesi oru kurį sukūrė medžiai, kuriuos pasodino kažkokia įmonė..

jeigu aš nesu invalidas ir neinu į ligoninę kas savaitę, turiu mokėt už tai kad galbūt nueisiu į tą ligoninę, tai klausimas išlieka ar ne geriau būtų susimokėt tada kaip jau ateini negu mokėt visada. Man asmeniškai jau gali kylt noras susilaužyt kokią ranką kad tik nueičiau pažiūrėt už ką aš ten moku.. tiksliau, ko gero jau mokėsiu, nes baigsiu mokyklą šiemet tai realiai tapsiu bedarbiu, nebent tas negalioja abituriantams..

beje gal kas domisi apie prieglobstį kitoje valstybėje, ar jos pilietybės suteikimą, nes aš vis dažniau pagalvoju apie lietuvos pilietybės atsisakymą, realiai šitą mokestį galima lyginti su mokesčiu už tai kad esi lietuvos pilietis, tu ne lietuvoje bet vis tiek turi susimokėt..

dar man kilo vienas neaiškumas dėl šito mokęsčio ir bedarbio pašalpos :D kaip čia gaunasi kad neužsiregistravęs darbo biržoje sumoka 72lt o jeigu jau užsiregistruoji tai gauni pašalpą apie 600lt :D tai realiai registruotis apsimoka :D
ar čia pašalpas ne visi gauna?

p.s. gera mintis patalpint šitą temą į sąmokslo teorijų skiltį :D
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-19, 17:21 

Pašalpą gali gauti tik tuo atveju, jei dirbai ir mokėjai mokesčius 8 ar kiek ten mėnesių.

Aš prieš 2 mėnesius užsiregistravau, tai nieko negaunu, nes nesu dirbęs, nors tipo turėtų po 3 mėnesių po ~350lt 3 mėnesius pradėti mokėti, jei darbo neduos.

O jei reikės mokėti tuos 72lt už kiekvieną mėnesį nuo univero baigimo (kokie 7-8 mėnesiai gaunas), tai pasiūlysiu nuskaičiuoti iš neišmokėtų stipendijų du semestrus, kurios man pagal įstatymus priklausė ir iš bedarbio pašalpos, kuri irgi priklauso, bet nieks neduoda.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +367

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-19, 17:37 

immortallt rašė:
Kiekas suprantu, reikes moketi jei esi neregistruotas bedarbis, kuris nori gyventi is kitu kiseniu ar tiesiog susikloste taip aplinkybes. Bet mano nuomone, tai yra teisinga, jei nedirbi/nesimokai ir esi sveikas (ne totalus invalidas), tai kodel kiti turi moketi uz tavo sveikatos "remontus". Cia tas pats kas ir su masinos draudimu, jei padarei avarija kai ta vienintele diena metuose buvai likes neapsidraudes - dengsi is savo kisenes.
O del skolu, kokia tiksliai tavo situacija ? Omeny mokaisi ? As pvz mokausi universitete, bet esu isvaziaves pusmeciui pagal Erasmus, bet sveikatos draudimas man vis tiek galioja visoj europoj, pasidares kortele ir jei kas nors atsitiktu, man padengtu ligoniu kasa islaidas susijusias su butinaja pagalba (dantu remontas deja neieina).

as visiskai tam pritariu, bet vistiek kai ko nesuprantu. mano situacija buvo tokia, kad as mokiausi neakivaizdziai (tokiu atveju nesuteikia soc. draudimo), bet per tuos metus nesinaudojau jokiom medicinos paslaugom, tiesa buvau kelis kartus, bet uz tuos pacius vizitus iskart paprase susimoket po 30lt (cia aisku suprantama), tuomet ka jie nori atskaiciuoti is zmoniu?

mano draugo situacija panasi, tik jis dirbo uzsieny ir turejo ten visas soc. garantijas, bet pasirodo nors ir gyventum Jamaikoi vistiek turetum moketi uz lietuviska draudima?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-19, 20:16 

blizzard rašė:
na žinant Lietuvėlės situaciją medicinos srityje ir ekonomikos srityje, manau kad toks mokestis yra tas pats kas mokėt už orą, nes realiai tu naudojiesi oru kurį sukūrė medžiai, kuriuos pasodino kažkokia įmonė..

jeigu aš nesu invalidas ir neinu į ligoninę kas savaitę, turiu mokėt už tai kad galbūt nueisiu į tą ligoninę, tai klausimas išlieka ar ne geriau būtų susimokėt tada kaip jau ateini negu mokėt visada. Man asmeniškai jau gali kylt noras susilaužyt kokią ranką kad tik nueičiau pažiūrėt už ką aš ten moku.. tiksliau, ko gero jau mokėsiu, nes baigsiu mokyklą šiemet tai realiai tapsiu bedarbiu, nebent tas negalioja abituriantams..

beje gal kas domisi apie prieglobstį kitoje valstybėje, ar jos pilietybės suteikimą, nes aš vis dažniau pagalvoju apie lietuvos pilietybės atsisakymą, realiai šitą mokestį galima lyginti su mokesčiu už tai kad esi lietuvos pilietis, tu ne lietuvoje bet vis tiek turi susimokėt..

dar man kilo vienas neaiškumas dėl šito mokęsčio ir bedarbio pašalpos :D kaip čia gaunasi kad neužsiregistravęs darbo biržoje sumoka 72lt o jeigu jau užsiregistruoji tai gauni pašalpą apie 600lt :D tai realiai registruotis apsimoka :D
ar čia pašalpas ne visi gauna?

p.s. gera mintis patalpint šitą temą į sąmokslo teorijų skiltį :D

nereikia prieglopsciu ar pilietybiu atsisakymo,norint gyvent, dirbt uzsieni ir nemoket mokesciu Lietuvoje. nes uzsieni dirbant, moket mokescius taip pat reikia, todel nereikia ir Lietuvoj moket tu paciu mokesciu. ES salyse,taip pat norvegijoj...
as gyvenu ilgiau nei 6 men. per metus uzsieni,todel man reikia issimt pazyma,kad as cia moku mokescius ir nereiks moket Lietuvoj.
bet,kodel mano zmona ejo pas daktarus (pernai) ir reikejo susimoket uz kiekviena vizita,o niekas neklause, kodel nemoka to PSD :))
o jau siais metais reikia susimoket uz pernykscius metus (mano zmona nedirbo, tai mokejom pinigus uz vizitus pas daktarus)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-19, 20:22 

nondescript rašė:
mano draugo situacija panasi, tik jis dirbo uzsieny ir turejo ten visas soc. garantijas, bet pasirodo nors ir gyventum Jamaikoi vistiek turetum moketi uz lietuviska draudima?

Jeigu deklaruota gyvenimo vieta Lietuvoje — taip.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +215

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-19, 21:25 

Dvigubas nulis rašė:
nondescript rašė:

Jeigu deklaruota gyvenimo vieta Lietuvoje — taip.

jei dirba uzsieny nereikes moket,nes jis jau ten mokeja.O ir seip nieks neturetu isvisa moket,jei valstybe pati neziur kokius istatymus isleidz ir net nesirupin kad jie butu tvarkingai atlikti.;
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-19, 21:27 

Ar nėra čia gerų matematikų- finansininkų, kas galėtu pateikti duomenis, kiek procentų nuo atlyginimo moka "Achemos" (ar panašios įmonės) direktorius, kiek ponas Kubilius, ir kiek "runkelis nabagas"?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-19, 22:15 

gal google :???:
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-19, 22:34 

mane irgi domina sis klausymas - oficialiai niekur nedirbu, i poliklinikas faktiskai nevaikstau, jei kur einu, susimoku.. birzoj nestovejau - maniau valstybe tik dziaugesi.. dabar pasirodo esu skoloj.... idomu realiai ka zmogus prarastum atsisakes lt pilietybes, neskaitant balsavimo teises???
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-19, 22:50 

atsisakes Lt pilietybes,tai busi be pilietybes, ar kaip? :-?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-19, 23:30 

Šiaip įdomu kaip su tuo išieškojimu? Na tarkim neturiu aš darbo pusmetį, kaip dėl anstolių?
Būvimas Lietuviu kaip loterija, kurios taisykles "organizatoriai" gali keisti kaip nori. Skirtumas tik tas, kad joje dalyvavimas būtinas...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-20, 13:24 

Arcciss rašė:
Šiaip įdomu kaip su tuo išieškojimu? Na tarkim neturiu aš darbo pusmetį, kaip dėl anstolių?
Būvimas Lietuviu kaip loterija, kurios taisykles "organizatoriai" gali keisti kaip nori. Skirtumas tik tas, kad joje dalyvavimas būtinas...

kiek girdejau, tiems kas patys nesusimokes, automatiskai bus atskaiciuojama is banko saskaitos, bet siaip nieks negali suteikti normalios info, rasiau i ligoniu kasas, tai atrase visai ne i tema

man tai kvailiausia, kad jei zmones butu zinoje, jog reiks susimoket, tai butu ir sedeje darbo birzoj, kaip galima po laiko isleist istatyma?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-20, 21:22 

Darbo Lietuvoje nera,uzsiregistravus biržoje pašlpos negauna kas ketvirtas bedarbis ,išvaziavus mokytis ar dirbti į užsienį privalomą sveikatos draudimą turi susimokėti Lietuvoje...,kažin ar dar yra tokie įstatymai kokioje nors kitoje Europos ar net mūsų planetos Žemės valstybėje....? :))
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-21, 12:40 

Ričardas rašė:
Darbo Lietuvoje nera,uzsiregistravus biržoje pašlpos negauna kas ketvirtas bedarbis ,išvaziavus mokytis ar dirbti į užsienį privalomą sveikatos draudimą turi susimokėti Lietuvoje...,kažin ar dar yra tokie įstatymai kokioje nors kitoje Europos ar net mūsų planetos Žemės valstybėje....? :))

taip,Lietuvoj bedarbis gali ir nevalges gyvent,jau baigia prisitaikyt. vykstant atostogu,ar laikinai mokytis,reikia moket PSD Lietuvoje ir REIKALINGA EUROPOS SVEIKATOS DRAUDIMO KORTELĖ http://www.ktlk.lt/gyventojams/es/

jei vaziusi dirbti i kita ES sali, mokesi mokescius toje salyje kur dirbsi. o Lietuvje reikia pristatyt dokumentus yrodancius, kad moki mokescius kitoje valstybeje,todel nereiks moket Lt.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume