Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 278 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Paranormalūs reiškiniai ir sąmokslo teorijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-18, 20:39 

rwc rašė:
Ai, Chronai, išlįsk iš spintelės, atmerk trečiąją akį.

Gi visai nesvarbu, kas ten aplinkui darosi, slepia kažkas kažką ar ne, kiek smegenines pudrina visokie tamsiųjų jėgų užvaldyti masonai einšteinai. Esmė musyse!

:))
O man svarbu. Svarbu, nes į tokius dalykus žiūriu kaip į subtilią humoro rūšį :) (žinau, gali skambėt kiek chamiškai, bet tiek jau to :P ) Juk pamąsčius, tai ir kūrybos, ir vaizduotės tokiuose dalykuose yra žymiai daugiau nei besikartojančiuose Holivudo filmuose ar nuvalkiotam anekdote ar daugumos nūdienų rašytojų tekstuose. Tie šamanai (kaip aš juos vadinu) yra tikri talentai! Tiesiog paklydę... :-D

Ei, esmė visąlaik ir buvo musyse! :) Va čia ir yra man juokingiausias momentas, kalbant apie trečiosios akies pasaulį: kokia ta esmė? Ir kas gi mes? :D Ponas "Alaje iš Plejadžių", kaip ir milijonai kitų, regis, turi labai konkrečius ir įdomius atsakymus į šiuos klausimus :D
  • 0

Reputacija: +14

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-19, 04:24 

:(
Tik dabar supratau, kaip švaisčiau savo laiką dvasiniam tobulėjimui nepadedantiems tiksliesiems mokslams... Ech...

O juk čia pat, Lietuvėlėje, yra tokia nuostabi, valstybės finansuojama studijų programa: http://www.su.lt/edukologijos-fakulteta ... entams/lpd . Visame mokslo pasaulyje tas diplomas pripažįstamas - nauda dviguba!

Tie informatikos ir fizikos technokratiniai siauražiūriai nepripažįsta nei chirologijos, nei pasakų terapijos :(

Gerai dar, kad atsiranda ir praregėjusių matematikos doc. dr.: http://www.dupasauliai.com/lt/component ... destytojai . Arba http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=57220061 (žr. paskutinę pastraipą), http://www.balsas.lt/naujiena/589011/un ... -burtais/1 . Vis šiokia tokia geresnio pasaulio viltis...
abs rašė:
Ger.Šliogeri ar perskaitete nors vieną M.Laitmano knygą, kad galėtumėt tinkamai apie kabalos mokslą atsiliepti, suprantama, kad ne?. Juk prisimetusių kabalistų pasauly daugybę, ir kiekvienas dėsto savo mintis, kaip savimi išmano,dėl ko kab. ir nebuvo skleidžiamas pasauly-buvo paslėptas nuo visuomenės iki ji pribręs šio mokslo supratimui-atpažinimui. O pasirodo, Jūs ger.Šliogeri, ir ten kiti komentuojantys neigiamai, neesate pribrendę to atpažinti, dar jums reikia truputį laiko, kad prie to teigiamai su poreikiu ir siekiu prie to prieiti.Neesate susipažinę su šio profesoriaus ir mokslo daktaro, skelbiamu mokslo idėjomis, vadovaujatės pasaulio plepalais, o gaila, ir dar taip nieko nežinodami, neišmanydami, klaidinate kitus,kaip tik dėl tokių ir panašių žmonių ir buvo paslėptas kabalinis mokslas, kaip dabar jūs beesantys, taip neigiamai komentuojantys, kad netinkamai būtų pritaikytas, kaip dabar norite pritaikyti. Kabalos mokslas pradėjo skleistis tik nuo 1995 metų, ir yra Šviesos mokslas,o ne koks jūsų išgalvojimais mistinis, burtinis ar dar koks ir pan.? Paskaitykite M.Laitmano leidžiamas knygas ir susipažinsite su tikraja tiesa pasaulėdaros,užuot pasikliovę netikrais kabalistais, kurių pasauly tuo prisedengusių daugybę, taip neklaidinkite jaunimo, ateities studentijos ir kitų žmonių, pats nesusipažinęs su M.Laitmano skleidžiamu mokslo idėjomis-tikrają tiesą.Pasiskaitykime, gerai savimi-savo vidumi atpažinkite, kur tikroji tiesa, tuomet ir kalbėkite viešai visuomenei, o ne plepalų lygyje skleiskitės, taip klaidindamas visuomenę.Šviesa sunkiai sverbiasi pasauly, bet skverbiasi, ir jau Jos niekas neužstos, bus visi priversti į tai atsiversti,atsisukti, to reikalauja jau pati GAMTA , juk matome, ir gal jau pradedame suprasti, kas vyksta pasauly, ir kodėl taip viskas irstančiai ir nykstančiai vyksta, gal jau pradeda kilti tokie klausimai, tiesa, mielijei, aišku, kad tiesa?!!!.Kaip siunčiamos visokios pamokos į pasauly, ir mes visi esame dėl to kalti, kad per silpnai į tai sukamės-rūpintis kitu- įgauti savije atidavimo savybę-prilygstančių GAMTOS dėsniams.Sekmės mums visiems kartu mokytis Šviesos mokslo pažinimo savije, ir taip kartu taisyti/keisti padėtį pasauly į gerąją pusę !!!!!.
  • 0

Reputacija: +402

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-21, 23:55 

Na šiaulių universitetas, tai labai mane palinksmino :D

taip pat patiko kelios ištraukos iš ankščiau pateiktos nuorodos:

Cituoti:
K. Kalbama, kad gyliai po žeme egzistuoja mėlynų žmonių rasė. Ar tai tiesa, ar jie panašūs į mus, ar kitokie ?
A. Taip, mėlynos spalvos oda egzistuoja net ir Plejadžių žvaigždyne, bet ten to priežastis – mėlynai šviečianti saulė.

Cituoti:
K. Ar egzistuoja kokia pastovi vieta kur susitinka visos būtybės iš Galaktinės Šviesos Federacijos ?
A. Taip, yra didelis erdvėlaivis toli už Žemės ribų.

Cituoti:
K. Ar egzistuoja mūsų Saulės sistemoje 12 planeta ? Ar ji gyvenama?
A. Kaip aš jau minėjau, visos planetos yra gyvenamos ir visos Saulės sistemos sudarytos iš 12 planetų. (tai atsako į klausimą, kad Nibiru egzistuoja. Vert.past)
Čia viską galima išcituoti, nes kiekvienas klausimas ir atsakymas vienas už kitą geresnis :D Dar pabaigai vieną numesiu, kaip iš SG1 serialo:
Cituoti:
K. Norėčiau sužinoti ar tiesa, kad pilkieji (Greys iš Zeta Reticuli planetos Vert.past.) vykdo žmonių grobimus ? Ko jie iš mūsų nori ? Ar jie tikrai kuria hibridinę rasę ?
A. Taip, pilkieji sugadino savo genetiką ir daugiau negali daugintis natūraliu būdu. Todėl dauguma jų – klonai.

Patiko man ši tema reikės ir man paieškoti nesamonių ir su jumis pasidalinti.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-22, 01:09 

Stargate SG-1, Avatar'as ir Babilon 5 :-D Is kur jie tokias orginalias idejas traukia!

Man idomu ar yra zmoniu kolonija visatoje kuri bega nuo rases kuri bando juos sunaikinti?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +28

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-22, 09:07 

Arwis rašė:
Stargate SG-1, Avatar'as ir Babilon 5 :-D Is kur jie tokias orginalias idejas traukia!

Man idomu ar yra zmoniu kolonija visatoje kuri bega nuo rases kuri bando juos sunaikinti?

Battlestar Galactica?

O žinot tą kur tipo reptilijos valdo žemę? Nu man iškart mintyse iškyla "V" :))
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-22, 13:13 

Chronas rašė:
Genetalijų faršas ir sliekų paštetas su trupučiu Mėnulio sūrio, torsioninių laukų ir kalnu gruziniškos smėgmos. Viskas prandinta dykumos lauko tualeto gelmėse ištisus metus, supakuota į papuvusį lininį skudurą ir tėkšta tiesiai į veidą pro kompiuterio ekraną 1000 N jėga. Bam!

- tekstas tiktų šizikų/narkašų testui: perskaitęs juokiasi -> ligonis!

:x
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +21

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-22, 14:44 

Taigi, paklydusios sielos. Šįkart jums paviešinsiu slaptą susitarimą prieš žmoniją.

Cituoti:
O kas, jei iš tikrųjų milijonais ar net milijardais metų mūsų išsivystymą lenkianti nežemiška civilizacija kruopščiai vykdo kolektyvinės sąmonės kontroliavimo ir visuotino žmonių pavergimo planą, manipuliuodama politika, bankais, žiniasklaida, farmacija, švietimu? Nereikia būti genijum, kad įsitikintum to realumu.

Visą reikiamą informaciją rasite čia http://atsimerkiam.tk/

Trumpos ištraukos:
Cituoti:
Kai jų dantys suges, mes užplombuosime juos metalais, kurie žudys jų protą ir vogs ateitį.

Cituoti:
Mes užverbuosime dalį iš jų mūsų plano vykdymui, pažadėsime jiems amžiną gyvenimą, bet jie niekada neturės amžino gyvenimo, nes jie nėra iš mūsų.

Užverbuotieji bus vadinami inicijuotais ir jiems bus įdiegtas tikėjimas apgaulingomis perėjimo į aukštesnius lygmenis apeigomis.

:-? Tai čia gaunasi, kad tie astraliniai fanatikai, yra tik marionetės? Kuo toliau tuo labiau nebesuprantu.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-22, 16:01 

vvv2 rašė:
Chronas rašė:
Genetalijų faršas ir sliekų paštetas su trupučiu Mėnulio sūrio, torsioninių laukų ir kalnu gruziniškos smėgmos. Viskas prandinta dykumos lauko tualeto gelmėse ištisus metus, supakuota į papuvusį lininį skudurą ir tėkšta tiesiai į veidą pro kompiuterio ekraną 1000 N jėga. Bam!

- tekstas tiktų šizikų/narkašų testui: perskaitęs juokiasi -> ligonis!

:x

Jauties kietas? Toliau patariu skaityt tik tuščiu skrandžiu ir velniškai šaltais nervais.
[spoil]Parašyk googlėj "2 girls 1 cup", eik į pirmą rezultatą. Suprasi iš kur tokia liguista emocijų ir pykinimo banga :D Kažkada mane taip ir prigavo. Galvojau, kad koks pokštas... [/spoil]
  • 0

Reputacija: +14

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-22, 17:29 

mygatukas rašė:
:-? Tai čia gaunasi, kad tie astraliniai fanatikai, yra tik marionetės? Kuo toliau tuo labiau nebesuprantu.

Man atrodo greičiau proto ligoniai, tokie iš prigimties turi polinkį tikėt viskuo, turbūt informacijos "filtrai" galvoj neveikia :) o kad kažkas iš tų vargšų kišenės kraunasi sau turnus, jokia paslaptis.

Aj dar į temą, pasižiūrėkit šito veikėjo video, dar ne tokių dalykų išgirsit :D

• 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-22, 21:18 

nondescript rašė:
mygatukas rašė:

Man atrodo greičiau proto ligoniai, tokie iš prigimties turi polinkį tikėt viskuo, turbūt informacijos "filtrai" galvoj neveikia :) o kad kažkas iš tų vargšų kišenės kraunasi sau turnus, jokia paslaptis.

Aj dar į temą, pasižiūrėkit šito veikėjo video, dar ne tokių dalykų išgirsit :D

net garso nejungiau :)) DIEVAS TAVIMI BJAURISI :o
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-24, 09:05 

Nieko neoriu įžeisti ar pasirodyti bedarąs skubotas išvadas, bet tas bičiukas labai primena gėjų. O kaip mes visi puikiai žinome, gėjai dega krikščionių pragare. Todėl aš čia įžvelgiu tam tikrą interesų konfliktą.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +29

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-24, 10:52 

Smėli: turi ką nors prieš mergaitiškai atrodančius berniukus? Fe, Jėzus tavim šlykštisi.
  • 0

Reputacija: +402

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-24, 11:33 

rwc rašė:
Fe, Jėzus tavim šlykštisi.

- Jezus turėjo draugą Šėtoną, jie draugiškai pabendravo dykumoje, tačiau vis tik nesutarė..

:mad:
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-24, 12:29 

rwc rašė:
Smėli: turi ką nors prieš mergaitiškai atrodančius berniukus? Fe, Jėzus tavim šlykštisi.
Nu kaip ir neturiu nieko prieš. Jėzui nėra ko šlykštėtis. Tiesiog įžvelgiau tam tikrus niuansus. Mano įžvalgos, be abejo, gali būti neteisingos. Visgi jei jau jos teisingos, tai šis "mergaitiškai atrodantis berniukas" degs verdančios sieros kubile.

Nebent, tai šėtono pasiųstas antikristas mėginantis suvedžioti naivias tikinčiųjų sielas?..

Disclimeriz:
Šios hipotezės paremtos tik netiesioginiais subjekto stebėjimais jūtūbėje ir gali neturėti visiškai nieko bendro su mūsiške ir daugeliu kitų paralelinių visatų. Autorius atsisako prisiimti bet kokią atsakomybę šiame ir/ar pomirtiniame gyvenime už galimai neteisingas interpretacijas.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-08-24, 12:34 

Mano subjektyvia nuomone sis mergaitiskai atrodantis berniukas turejo kunigo 'palaiminima' kuris pakeite jo poziuri.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +28

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-11-21, 16:19 

EXPLOSIVE NEW EVIDENCE PROVES MARS LANDING IS A HOAX!
O ne!!! NASA ir vėl visus išdūrė!!! NEEEEEE!!!
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-11-23, 19:37 

Smėlis rašė:
EXPLOSIVE NEW EVIDENCE PROVES MARS LANDING IS A HOAX!
O ne!!! NASA ir vėl visus išdūrė!!! NEEEEEE!!!

NASA visada taip elgėsi:
http://www.pipedija.com/index.php/I%C5% ... 4%97nulyje
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +89

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-03, 19:09 

IsmokTaisykles rašė:
Taip pat yra iskelta hipoteze, kad anksciau antarktidoje, pozeminiuose ezeruose gyveno ir galbut gyvena ateiviai is marso, kai marso atmosfera buvo kritines busenos, buvo ieskoma arciausiai palankios planetos isgyventi. Tai zeme, antarktida. Taigi siuo metu skiriamas didelis demesys marso tyrinejimui, kai kitos protingos civilizacijos irodymai yra antarktidoje.

Daug žadančios išvados :)
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +172

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-03, 19:53 

Keista, kad Antarktida. Kodėl ne Afrika, Azija ar Himalajai? Matyt, geriau sekasi slėptis, ypač požeminiuose ežeruose.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-03, 20:10 

Hipotezė matyt remiasi filmais The Thing ir Alien vs Predator.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-04, 09:51 

Dabar galai mano galvelėje susivedė.
Prisiminiau, kad ir A.Hitleris su ištikimaisiais SS kariais tebegyvena Antarktidos požeminėse bazėse.
Matyt marsiečiai fiureriui ir jo pasekėjams padeda - pailgino amžių, duoda marsietiškas technologijas.
Ir bus WW3, nes A.Hitleris tikrai nori revanšo už pralaimėtą WW2. Tik šį kartą A.Hitleris bus pranašesnis, nes bus ginkluotas marsiečių ginklais. Po pergalės A.Hitleris valdys pasaulį, jam vadovaus marsiečiai, SS ir keletas arijų bei aš bus išrinktieji, o visi kiti taps vergais.
Vat taip. Ir prašau nesiginčyti.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-04, 10:22 

Aidas rašė:
Dabar galai mano galvelėje susivedė.
Prisiminiau, kad ir A.Hitleris su ištikimaisiais SS kariais tebegyvena Antarktidos požeminėse bazėse.
Matyt marsiečiai fiureriui ir jo pasekėjams padeda - pailgino amžių, duoda marsietiškas technologijas.
Ir bus WW3, nes A.Hitleris tikrai nori revanšo už pralaimėtą WW2. Tik šį kartą A.Hitleris bus pranašesnis, nes bus ginkluotas marsiečių ginklais. Po pergalės A.Hitleris valdys pasaulį, jam vadovaus marsiečiai, SS ir keletas arijų bei aš bus išrinktieji, o visi kiti taps vergais.
Vat taip. Ir prašau nesiginčyti.

Kažką painiojate. Šis dokumentinis filmas pasakoja šiek tiek kitaip:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=He_PWsJqsVY[/youtube]
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-04, 10:26 

Šį kartą Smėliui atleidžiu. Bet jei kas nors neigs mano faktus, tai po fiurerio pergalės taps mano asmeniniais vergais. :))
http://anomalija.lt/2012/01/a-hitleris- ... arktidoje/
Edit: pagalvojau, kad A.Hitleris gali turėti daug bazių. Man, kaip išrinktajam, atskleidė tik vieną - Antarktidoje.
Tai gal Smėlis irgi išrinktasis - žino kokią kitą bazę?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-04, 12:00 

Aš bandau pėdas sumėtyt, o tu čia viešai apie marsiečių ir hitlerio planą kalbi. Žydai/masonai ir Steve Jobs apie tai sužinos ir ims ruoštis, ar dar blogiau, Antarktidą atomkėm užmėtys.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-04, 12:09 

Smėlis rašė:
Aš bandau pėdas sumėtyt, o tu čia viešai apie marsiečių ir hitlerio planą kalbi. Žydai/masonai ir Steve Jobs apie tai sužinos ir ims ruoštis, ar dar blogiau, Antarktidą atomkėm užmėtys.

Nebijok, jiems visiems praplautos smegenys (marsiečių telepatijos ir pasąmoninių kodų metodais).
Todėl visi mano, kad męs čia juokaujame. ;)
Žydai ir masonai turi savo planų ir arijai vieninteliai gali jiems pasipriešinti.
http://www.pipedija.com/index.php/%C5%B ... %85mokslas
Taip, kad iš tikrųjų kova vyksta tarp Java Centauri ir Marso.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 278 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'