Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas  Pagrindinis diskusijų puslapis » Paranormalūs reiškiniai ir sąmokslo teorijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-17, 22:33 

Baaaik rašė:
Lietuvis rašė:
Smėlis rašė:

kodel tureciau?as nieko cia nesistengiu paneikti,tuiru savo nuomone apie kai kuriuos dalykus as asmensikai manau kad tik pirmasisi skrydis buvo fake o kiti buvo tikri,jei kas turi kita nuomone tegul turi as nieko pries (tik niekada nesuprasiu kodel reikia nekesti zmogaus jei jisai kitokiu paziuriu ar nuomoniu apie ivairius dalykus :) ) p.s cia tam kuris daunina visus

Būk tu, kokių tik nori pažiūrų ir nuomonių, bet kiek galima tas pačias temas kurti? Jau kokia 4 tema, vien technologijos.lt su tokia pačia antrašte.

as pries savaite gal uzsireginau o cia forumose pilna tu temu kzkaip ir noro ir laiko gaila ieskoti kur ka iterpti ir siaip sukuriau tema nes radau tos informacijos galvojau gal kam idomu bus pasiziureti pasiskaityti,nes ne i pievas parasyta tenai,plius nemanau kad cia tragedija jei sukuriau sita tema,jei kam jisai trugdo tai nerasykit ir neskaitykit,as sukuriau ne tam kad visi pradedetu vienas ant kito krauti kaip delfi,vienas dalykas informacijos pateikimas o kitas jos persimas,tipo tikekit nes taip parasiau,mano nuomone yra objektyvi as tikiu iki to kas nera uz proto ribu jei man kyla klausimu pasidomiu ir tada turiu nuomone kuria ginu,o tokie kaip 'kionig' ateina i sita saita ir issipisineja,nieko nenutuokia ka pats raso apie veidrodzius 8-)
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-17, 22:39 

kionig rašė:
Lietuvis rašė:
logika tokia kad skrydis kainuoja dahuja o ir faktu cia nemazai kad tos skrydzio galejo nebuti
Jei nemoki paneigineti, tai gal tas dalykas ne tau ? Teorijos ir faktai nera taip griaunami, kaip tu darai.

Gerai, tarkim as turiu dafiga faktu ir liudytoju, kad tu esi jau uzsitarnaves cia idioto lygi. Ir ka tu i tai ?

4680 zinuciu,tu cia visko ekspertas?viska zinantis?kiekviename forume reiskiesi,toks vaizdas kad nieko daugiau gyvenime neveiki tik technologijos.lt forumas, bisiki nesa i tuos vadinamus no life,srry zmogau eik i delfi ten tavo vieta
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-17, 22:44 

Retry rašė:
Lietuvis rašė:
logika tokia kad skrydis kainuoja dahuja o ir faktu cia nemazai kad tos skrydzio galejo nebuti

Bet visus kitus darė (nors ir brungu) ir suklastojo tik pirmąjį?

kiek as skaiciau tai tuo metu saltasis karas kai vyko varzesi jav su sovietu sajunga,sovietai pirmi issiunte i kosmosa gagarina o jav neturejo kuo atsakyti tai po berods poros metu jav issiunte i menuly zmogu kaip atsakymas i rusu zingsni tuo metu jie varzesi ginklu gamyba butent atominiu ir ivairiu raketu gamyba kad kuo labiau viena kita ibauginti viso to paskejoje turbut ir nekilo karas,juk nebereikalo tike pas rusus tiek pas jav tiek daug ginkluotes uzsisike is praeito simtemcio
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-17, 22:46 

Lietuvis rašė:
kionig rašė:
Lietuvis rašė:
Jei nemoki paneigineti, tai gal tas dalykas ne tau ? Teorijos ir faktai nera taip griaunami, kaip tu darai.

Gerai, tarkim as turiu dafiga faktu ir liudytoju, kad tu esi jau uzsitarnaves cia idioto lygi. Ir ka tu i tai ?

4680 zinuciu,tu cia visko ekspertas?viska zinantis?kiekviename forume reiskiesi,toks vaizdas kad nieko daugiau gyvenime neveiki tik technologijos.lt forumas, bisiki nesa i tuos vadinamus no life,srry zmogau eik i delfi ten tavo vieta
Pofig kiek tu zinuciu, net jei ir butu ju 1000000000000, tai nieko nekeicia.

As tau sakiau kaip reikia paneigti teorija. Bet tu to nesupranti. Matai ir as lengvai galiu visus googles indeksus sukelti ir pasakyti tai pranasiskai, kad tai absoliuti tiesa :U:

Tau buvo uzduoti klausimai, bet matau tu i juos nesiruosi net atsakineti. O tavo paneigimas, jei ji tokiu galima pavadinti butu idomus tik afrikieciams.

Arba va as cia prisirinksiu visokiu straipsniu irgi busiu dievas, nes menulyje niekas neisilaipino !
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +170

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-17, 22:53 

Kionig... Nesupratai minties to video, kurį aš ne šiaip sau daviau pasižiūrėti. Eik dar kartą ir tada dar kartą pasižiūrėti. O iš tikrųjų galiu pasakyti: arba rašyk kažką prasmingo, arba nerašyk nieko.

Lietuvis -> Gagarinas kosmose pirmą kart pabuvojo 1961, o Mėnulyje nusileido žmonės 1969, tad tai nėra pora metų. Kitas dalykas: amerikiečiai ne iš karto išsiuntė žmogų į Mėnulį, jie buvo ir į kosmosą nuskridę ir išėjimai į atvirą kosmosą ir nepilotuojamos, paskui pilotuojamos misijos į Mėnulį. Nebuvo taip, kad Gagarinas kosmose -> Amstrongas Mėnulyje.

Tai dabar atsakyk man vėl, kodėl jie klastojo pirmą skrydi, o kiti buvo tikri?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-17, 22:55 

kionig rašė:
Lietuvis rašė:
kionig rašė:
Lietuvis rašė:

Pofig kiek tu zinuciu, net jei ir butu ju 1000000000000, tai nieko nekeicia.

As tau sakiau kaip reikia paneigti teorija. Bet tu to nesupranti. Matai ir as lengvai galiu visus googles indeksus sukelti ir pasakyti tai pranasiskai, kad tai absoliuti tiesa :U:

Tau buvo uzduoti klausimai, bet matau tu i juos nesiruosi net atsakineti. O tavo paneigimas, jei ji tokiu galima pavadinti butu idomus tik afrikieciams.

Arba va as cia prisirinksiu visokiu straipsniu irgi busiu dievas, nes menulyje niekas neisilaipino !

uzdave klausimus ir atsakiau,parasiau savo nuomone..o kalbant apie tiesa tai kiekvienas tiki tuo kuo nori tiketi jau rasiau anksciau kad sitame forume nekieno nezadu itikineti jog taip buvo....viska perfrazuoji
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-17, 22:56 

Lietuvis rašė:
as pries savaite gal uzsireginau o cia forumose pilna tu temu kzkaip ir noro ir laiko gaila ieskoti kur ka iterpti ir siaip sukuriau tema nes radau tos informacijos galvojau gal kam idomu bus pasiziureti pasiskaityti,nes ne i pievas parasyta tenai,plius nemanau kad cia tragedija jei sukuriau sita tema,jei kam jisai trugdo tai nerasykit ir neskaitykit,as sukuriau ne tam kad visi pradedetu vienas ant kito krauti kaip delfi,vienas dalykas informacijos pateikimas o kitas jos persimas,tipo tikekit nes taip parasiau,mano nuomone yra objektyvi as tikiu iki to kas nera uz proto ribu jei man kyla klausimu pasidomiu ir tada turiu nuomone kuria ginu,o tokie kaip 'kionig' ateina i sita saita ir issipisineja,nieko nenutuokia ka pats raso apie veidrodzius 8-)
O laiko yra skleisti erezijas, ane ?

Mum nereikia tavo jokiu nuorodu. Mum reikia tavo destymo kaip tu ta paneigi. Kur yra neatitikimai, kaip jie interpretuojami. Tavo paneigimas tera myzernas, uzklidai ant atsitiktinio is milijono straipsniu ir patikejai, ir priimei tai kaip tiesa. Ir tavo pirmasis postas sioje tema tai irodo.

Paliktus veidrodzius paminejau nebereikalo. Taip pat, kaip tu reaguosi i tai, kad rusai buvo uzfiksave radiobangomis ju pakilima, nusileidima. Gal tai surast RADIO zurnaluose specialiai tau ?
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-17, 23:00 

Retry rašė:
Kionig... Nesupratai minties to video, kurį aš ne šiaip sau daviau pasižiūrėti. Eik dar kartą ir tada dar kartą pasižiūrėti. O iš tikrųjų galiu pasakyti: arba rašyk kažką prasmingo, arba nerašyk nieko.
Nu tai pasakyk kokia ten pagrindine ir esmine mintis buvo ? Nes man kai reikia klausyti tai su anglu kalba slubuoja.
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-17, 23:04 

Retry rašė:

Lietuvis -> Gagarinas kosmose pirmą kart pabuvojo 1961, o Mėnulyje nusileido žmonės 1969, tad tai nėra pora metų. Kitas dalykas: amerikiečiai ne iš karto išsiuntė žmogų į Mėnulį, jie buvo ir į kosmosą nuskridę ir išėjimai į atvirą kosmosą ir nepilotuojamos, paskui pilotuojamos misijos į Mėnulį. Nebuvo taip, kad Gagarinas kosmose -> Amstrongas Mėnulyje.

Tai dabar atsakyk man vėl, kodėl jie klastojo pirmą skrydi, o kiti buvo tikri?

todel kad pirmasis skrydis turejo buti atsakas i rusu skrydi,jav turejo irodyti jog nera technologiskai atsilikusi o dar labiaui pazengusi nei sovietai,kadangi tuo metu galimybiu realiu galimybiu nusileisti menuly nebuvo ir pinigu ir kitais atzivlgiais labiau apsimokejo suklastuoti viska, tai sugalvojo apkvailinti visuomene ir tuo paciu visus itikinti ,visa pasauli jog jav yra visa galva auksciau nei sovietai
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-17, 23:09 

Kionig->
Pagrindinė mintis buvo: Don't be a dick!
Girdėjai klausimus, kuriuos uždavė pradžioje talk'o?
1. Kas iš jūsų turėjote (būtasis laikas) kokių nors įtikėjimų?
2. Kiek iš jūsų atsisakėte jų, kai jus išvadino debilu ir protiškai nesveiku?

Ir pats galėtum į šituos klausimus atsakyti.

Nori mano atsakymo?
Aš vaikščiodavau į bažnyčia, be proto daug skaičiau apie Nostradamą, susipažinęs su žmonėmis pasižiūrėdavau, ką rašo apie jų zodiaką, UFO ir kiti dalykai buvo natūraliai priimti, taip pat abejojau ir amerikiečių nusileidimu Mėnulyje. Galvoji, kad ėmiau ir per vieną dieną visų šitų tikėjimų atsisakiau, tik snap ir dingo jie? Ir galvoji jie dingo dėl to, kad kažkas mane debilu išvadino?

Lietuvis->
wikipedia.org rašė:
Apollo 12 was the sixth manned flight in the United States Apollo program and the second to land on the Moon (a H type mission). It was launched on November 14, 1969, four months after Apollo 11.

Tai jau po 4 mėn sugebėjo normaliai nusileisti Mėnulyje?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-17, 23:12 

ir siaip kazkada buvau rades ir interviu ir straipsni mokslininko pasisakyma butent ne apie nusileidima pati bet apie susisiekima radio bangomis su appolo tai jisai paminejo kad tuometines technologijso tu metu nebuvo nasios,neturejo galimybiu tokiu tiesiogiai bendrauti be sekundziu paklaidos,nes nei garsas nei vazidas nevelavo kas keisciausia,jei dabar tv kai ziuri tiesiogiai kartais dar atsilieka vaizdas it tai juk nepaprasta transliacija bangis turi eiti per kosmosa...o tada juk buvo 68-70 metai is dalies keistai.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-17, 23:26 

Retry rašė:
Kionig->

Nori mano atsakymo?
Aš vaikščiodavau į bažnyčia, be proto daug skaičiau apie Nostradamą, susipažinęs su žmonėmis pasižiūrėdavau, ką rašo apie jų zodiaką, UFO ir kiti dalykai buvo natūraliai priimti, taip pat abejojau ir amerikiečių nusileidimu Mėnulyje. Galvoji, kad ėmiau ir per vieną dieną visų šitų tikėjimų atsisakiau, tik snap ir dingo jie? Ir galvoji jie dingo dėl to, kad kažkas mane debilu išvadino?

Lietuvis->
wikipedia.org rašė:
Apollo 12 was the sixth manned flight in the United States Apollo program and the second to land on the Moon (a H type mission). It was launched on November 14, 1969, four months after Apollo 11.

Tai jau po 4 mėn sugebėjo normaliai nusileisti Mėnulyje?

as manau jei jie ir sugebejo pirmaji nusileidima suvaidinti tai galejo ir su antru ir treciu ta pati padaryti bet su juos sukurti jau be klaidu,as asmeniskai neradau daug informacijos ir nuotrauku bei video su velesniais nusileidimais neskaitant pirmojo appolo 11,galbut jie po tu 4 menesiu ir kazka sugalvojo kaip iseiti i atvira kosmosa ir nusileisti menuly,galbut tiek laiko jiem uzteko per akis,bet kas liecia ta pirmaji nusileidima tau yra daugybe video,foto ir zmoniu pasisakymu
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-18, 00:06 

Retry rašė:
Kionig->

Nori mano atsakymo?
Idomu ar vaiksciodavai i baznycia savo noru ? Ar tevu ar mociuciuciu priverstas ?

Man nieks nieko nekimso i galvas visokiu tikejimu. Mokykloje lankydamas etika, o ne tikyba kaip buvo iprasta 5-10 klasese lankyti ja. Buvau toks iskirtinis, juk neprestizas pasirinkti tai ko kiti nesirenka. Va cia vienais metais pameginau tikyba, o ten totalus sudas, darydavom nesamones ir tiek. Vel gryzau prie etikos, nes kadangi man labai patiko zmogaus psichologija, morale, amzinu temu gvildenimas, kaipo meile, seksas, pyktis ir t.t.

Gaila, dar tada neturejau kritinio mastymo. Bet vistiek visa ko neimdauvau uz kaip fakta. Jei labai kuom abejodavau, tai laikydavau, kad 50:50 santykis.

Atvejis savam kieme, neva vaikai prisikviete dvasiu ir sako girdi ju balsus. Na ten dar sumale, kad vienas zuves avarijoje, kita irgi is panasios parapijos. Gerai sakau einam paklausyti, nu nuejom ir nieko as negirdejau, o visi kiti vos ne kinkas drebindavo. Eiktu kazi ar tu isivaizduoji kokios samokslo teorijos sklisdavo kieme, ten su visokiom adatu vedziojimu, dantu pastos tepimu, apie visa tai pagalvojus net juokas paiima, kuom mes tada gyvendavome :D

Galiu prisipazinti, kad nesu mates zeitgeisto. Tiesiog per savo tinguma kazkaip jo tingejau ieskoti ir ziureti. Kazkada ieskodamas uzklydau uz KOB. Na pagalvojau, kad dalis tiesos ten yra, bet didesne dalis yra zymi propaganda ir nesiruosiu as ja tiketi. Tiesiog viskas yra labai paprasta. Galioja atitinkami desniai, tik visuose tuose video ypac madinga visa tai pervirskinti 100 kartu, kad tokie lietuviai susibalamutintu smegenis ir pradetu tiketi. Isivaizduoji koks dabar galingas dalykas yra itaigumas ? Ka ir paminejau pirmai atsakydamas i tavo video.

Del antro punkto: as visada esu pasiryzes pakeisti savo isitikinimus, jei man irodys kad butent taip, o ne kitaip ir nesikirstu su mano tiesomis, tada as prisipazinsiu klydes viesai forume. Pakolkas manes lietuvis neitikino ne per menkiausia nago juodyma :-)
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-18, 00:13 

Lietuvis rašė:
ir siaip kazkada buvau rades ir interviu ir straipsni mokslininko pasisakyma butent ne apie nusileidima pati bet apie susisiekima radio bangomis su appolo tai jisai paminejo kad tuometines technologijso tu metu nebuvo nasios,neturejo galimybiu tokiu tiesiogiai bendrauti be sekundziu paklaidos,nes nei garsas nei vazidas nevelavo kas keisciausia,jei dabar tv kai ziuri tiesiogiai kartais dar atsilieka vaizdas it tai juk nepaprasta transliacija bangis turi eiti per kosmosa...o tada juk buvo 68-70 metai is dalies keistai.
Is ko sprendi, kad negalejo ? http://ru.wikipedia.org/wiki/Аполлон-11 Pasiskaityk, paziurek viskas kaip ant delno ! Sekundziu tikslumu surasyti visi pakilimai ir nusileidimai bei varikliu veikimai ! Apie ta eucharistika tai velniop, ji neaisku kokio psicho istraukta ir sukurta. Cia kazkas irgi buvo pradejes butent ta teksta skleisti kaip kokia tiesa, o logikos nulis.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo kionig 2010-08-18, 00:24. Iš viso redaguota 2 kartus.

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-18, 00:20 

Lietuvis rašė:
as manau jei jie ir sugebejo pirmaji nusileidima suvaidinti tai galejo ir su antru ir treciu ta pati padaryti bet su juos sukurti jau be klaidu,as asmeniskai neradau daug informacijos ir nuotrauku bei video su velesniais nusileidimais neskaitant pirmojo appolo 11,galbut jie po tu 4 menesiu ir kazka sugalvojo kaip iseiti i atvira kosmosa ir nusileisti menuly,galbut tiek laiko jiem uzteko per akis,bet kas liecia ta pirmaji nusileidima tau yra daugybe video,foto ir zmoniu pasisakymu
Ziurek kaip cia mes dabar veidmainiskai elgiames.

1. Is pradziu svaistomes faktais i visas puses.
2. Toliau malame suda, kad tingejau ieskoti.
3. Radau kazkoki atsitiktini straipsni su ekskliuzyviomis foto ir neaiskaus astronomo sapalionemis.
4. Patikejau visa tuom ir nusprendziau itikinti kitus.
5. Nieko negaliu itikinti, bet juk reikia ir toliau itikinamai sneketi ir kurti savo scenariju kaip cameronui.
6. Prasideda tiesiai per aplinkui, kad to negalejo buti ir ano.

Dabar reziume - jeis svaistaisi faktais, tai jokiu "as manau", "kazkada kazkur", "vieno mokslininko" negali buti ! Isikalk tai i galva visam gyvenimui.

Siuo atveju tu tik uzsiiemi spaminimu. Taip kad pats ir eik i delfi reikstis, daugiau sulauksi salininku, o gal priesininku ? ismegink si eksperimenta pvz ir kokiame lrytas.lt forume ;)
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-18, 07:20 

Rasom visi apie mienuli is surio. Kam, cia tu nauju temu prikuriat? :-)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-18, 09:01 

kionig rašė:
Lietuvis rašė:
Ziurek kaip cia mes dabar veidmainiskai elgiames.

1. Is pradziu svaistomes faktais i visas puses.
2. Toliau malame suda, kad tingejau ieskoti.
3. Radau kazkoki atsitiktini straipsni su ekskliuzyviomis foto ir neaiskaus astronomo sapalionemis.
4. Patikejau visa tuom ir nusprendziau itikinti kitus.
5. Nieko negaliu itikinti, bet juk reikia ir toliau itikinamai sneketi ir kurti savo scenariju kaip cameronui.
6. Prasideda tiesiai per aplinkui, kad to negalejo buti ir ano.

Dabar reziume - jeis svaistaisi faktais, tai jokiu "as manau", "kazkada kazkur", "vieno mokslininko" negali buti ! Isikalk tai i galva visam gyvenimui.

Siuo atveju tu tik uzsiiemi spaminimu. Taip kad pats ir eik i delfi reikstis, daugiau sulauksi salininku, o gal priesininku ? ismegink si eksperimenta pvz ir kokiame lrytas.lt forume ;)

ir vel tu viska verti i kita puse mano dialoga , zmogus uzdave klausima as parasiau nuomone ir kodel taip galvojui,jei tau atrodo jog as cia turiu tau dabar irodineti jog buvo taip o ne kitaip,cia tik linkas buvo numestas kad pasisakaityt jei ka domina tai ir nuomone parasyti,o mano darbas dabar tipo butinai irodineti salininku ieskoti?as ne jehovistas,chebros tikinciu ta pati ka ir as man nereikia.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-18, 09:39 

Lietuvis rašė:
ir vel tu viska verti i kita puse mano dialoga , zmogus uzdave klausima as parasiau nuomone ir kodel taip galvojui,jei tau atrodo jog as cia turiu tau dabar irodineti jog buvo taip o ne kitaip,cia tik linkas buvo numestas kad pasisakaityt jei ka domina tai ir nuomone parasyti,o mano darbas dabar tipo butinai irodineti salininku ieskoti?as ne jehovistas,chebros tikinciu ta pati ka ir as man nereikia.
jei nori diskutuoti, tai turi mokėti pagrįsti savo poziciją. temos vien tam, kad pasidalinti kažkokiu neaiškios kilmės link'u nebus toleruojamos. kitaip tariant, eik į temą apie mėmulį iš sūrio ir dalinkis tais link'ais.

UŽRAKINTA.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +26

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas   [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume