Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Naujos temos kūrimas  Pagrindinis diskusijų puslapis » Paranormalūs reiškiniai ir sąmokslo teorijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 10:41 

As, bandysiu pateikti savo mintis kuo paprasciau, nors visa sita teorija yra labai paini ir sudetinga. Pradesiu nuo to, kad zmogus mintimis valdo materjalu pasauli, as pavyzdziuj tuo pilnai tikiu, kokiu rezultatu kiekvienas noretu cia jau kiekvieno asmeninis reikalas, galiu pridurti, svarbiausia yra tuo tiketi. Mane domina kaip tai veikia, ir manau rades atsakyma.
As neesu fizikas, visokiu ten saveikos desniu nesvarstysiu, bet esu girdejes apie kvantine mechanika, jos desniai nera kolkas pagrysti ir apibudinti, as suradau teorija kurios pagalba galima tureti teigini kaip zmogaus samone veikia materija. Paimsime paprasta fotoparata su skaidre, kad fotoparato skaidreje liktu nors kazinkoks vaizdelis tai ta skaidre turi saveikauti su materija, o jaigu paemus kvantines mechanikos lygmenyje ir dar pridejus visotini tvermes desni, tai skaidre turi sukurti antikvantus kurie savo ruostu uzpildys spragas materijoje is kur buvo nufotografota nuotrauka, (tai aisku labai sudetinga suprasti). Jaigu paemus skaitmenini fotoparata tai tas pats rezultatas bus su atminties kortele, kuri su aplinkine materija pasikeis kvantais. Darau prielaida kad, zmogaus akis i aplinka isspinduliuoja ne visai toki pati antikvantu vaizdo maketa koki gavo is materialaus pasaulio, mes mintimis galime valdyti butent ta antikvantu maketa, kuris turetu uzpildyti spragas kvantose materjaleme pasaulyje, kazin kodel manau tai esant teisinga prielaida. Paemus svesmecis tai sudetinga issivaizduoti. Jaigu pastovei i materjalu pasaulio maketa spinduliuoti per akis antikvantus, siek tiek pakoreguotus musu samones ivyks trukumas kvantineme lygmenyje ir materija bus priversta keistis fiziskai. Kita karta bandysiu pateikti prielaidas kokiu budu saveikauja musu mintys su materia ir ja keicia.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 10:53 

Cituoti:
As, bandysiu pateikti savo mintis kuo paprasciau, nors visa sita teorija yra labai paini ir sudetinga. Pradesiu nuo to, kad zmogus mintimis valdo materjalu pasauli, as pavyzdziuj tuo pilnai tikiu, kokiu rezultatu kiekvienas noretu cia jau kiekvieno asmeninis reikalas, galiu pridurti, svarbiausia yra tuo tiketi. Mane domina kaip tai veikia, ir manau rades atsakyma.

Taigi savaime suprantama, kad jei žmogus tiki, nesvarbu kokio apsurdiškumo laipsnio teorija, tai ir atrodys ne nesąmonė. Juk niekas netikės, suvokdami, jog tai visiška nesąmonė. Nesvarbu kokia apsurdiška teorija būtų: ar apie poveikį visatai mintim, ar poveikį visatai masturbacija, ar teorija, jog garsiai plojant galima prisišaukti vienaragius. Todėl, kai pasaka yra tokio apsurdo lygio, tai pseudomokslininkai ir skiepija visiems "svarbiausia tikėti". (o kritinis mąstymas apskritai blogis :) , pseudomokslams mąstančių žmonių nereikia )

Svarbiausia ne tikėti, o svarbiausia įrodyti. Pvz fizikos dėsniais niekas tavęs neverčia tikėti. Jei netiki - galima pačiam jais įsitikinti padarius eksperimentą.
Tad vietoje pilstymo iš tuščio į kiaurą arba pateik įrodymus, eksperimentus, rezultatus, stebėjimus ir visą kitą, arba neskiesk nesąmonių.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 10:56 

Gal pirma pasidomėk, kas vyksta tavo "braintope", tada turėtum suprasti, kur yra spragos, o kur ne.
Paveikslėlis Jei egzistuotu panašus ryšys, tai išeitu, kad visa visata laikosi tik ant mūsų minčių, bet jei geriau pamąstysi, tai suvoksi, kad jokios priklausomybės nėra. Mintys tėra tik bitai, saugomi ir manipuliuojami atmintyje.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 11:04 

Visu pirma cia nera nesamone, as nesiruosiu nieko irodineti, o del sitos temos vieno zmogaus nuomone nieko nereiskia, paprasciausiai ira tiesu kuriu mes nenorime pripazinti.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 11:22 

m.stasys. rašė:
Visu pirma cia nera nesamone, as nesiruosiu nieko irodineti, o del sitos temos vieno zmogaus nuomone nieko nereiskia, paprasciausiai ira tiesu kuriu mes nenorime pripazinti.

Tai kokio velnio postini čia, jei net nesiruoši pagrįsti? O sekantis tavo postas bus apie teletabius, gyvenančius Kentauro alfoje ir irgi teigsi, jog čia tiesa, kurios nenorime pripažinti, bet nesiruoši nieko įrodinėti?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 11:52 

Kažką teko girdėti, kad kažkokia tais izoterinė (pseudomokslinė) sritis tai nagrinėja, bet tai ir išlieka pseudomokslu, nes to neįmanoma (kaip ir sakė) patikrinti nebent būtum vienas iš dievų (tada gal).

Kas įdomiausia man, pagal šią teoriją, mintimis galima keisti viską, tačiau niekas to nėra įrodęs. Tad...
  • 0

O HMZ ir Imortaliukas žydai. Hamman kvanka

Vartotojo avataras

Reputacija: -17

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 12:52 

:-D :-D :-D :-D :-D
Beveik pasiilgau tokių temų - geriau už cha.lt :D

O jei rimtai tai, m.stasy, kas tie antikvantai? Nieko apie juo nežinau, tai gal gali plačiau?
Ir kodėl ten juos spinduliuoja būtent akys? Nes lig šiol maniau, kad mūsų akys nespinduliuoja nieko, tiesiog receptoriai reaguoja į šviesą. Ir mūsų akies veikimas, žinok, nėra toks pats kaip fotoaparatų.
Trumpai - jei ištiesų fotoaparatas išspinduliuoja kažką, kas gali keisti materiją (apie šį reiškinį norėtusi plačiau, jei nesunku), tai dar nereiškia, jog, mums žiūrint į ką nors, tą patį daro ir mūsų akys.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 13:26 

Man atrodo, reikėtų padaryti taip, kad naują temą galėtų kurti tik forumo senbuviai arba jau sukurtą temą, kad ji išvystų dienos šviesą, turėtų patvirtinti moderatoriai.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 13:40 

Baaaik rašė:
Man atrodo, reikėtų padaryti taip, kad naują temą galėtų kurti tik forumo senbuviai arba jau sukurtą temą, kad ji išvystų dienos šviesą, turėtų patvirtinti moderatoriai.

+1. Antrai idėjai. Pirmu atveju - diskriminacija, antru atveju - brainwash'o reiškimosi kontrolė.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 14:13 

Zmogus mintimis valdo pasauli, nes mintys valdo kuna. Kadangi esam pakankamai protingi, tai sugebam prisiukslinti zemes orbita ir pacioj zemej, dar siek tiek kazka pastatom - tiek ir valdom :)
O pasakymas, kad jei labai noresi, tai ir atsitiks turi viena nutylima dali - tu daryk kazka, kad tas noras issipildytu. Jei labai noresi ir daug darysi tai ir issipildys. O seip sakyciau gal baik pirma bent pradine, kad tokiom temom svaiciot... Cia kaip 4 metu vaikas, kuris mano kad po sviesoforu sedi zmogeliukas kuris jungineja sviesas...
  • 0

Reputacija: +2022

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 14:30 

Yra dvi knygos: The Secret(sitam yra ir filmas sukurtas) ir The Power. http://www.thesecret.tv/ Ju pagrindine mintis, tereikia panoreti ir viskas atsiras.

Abi knygas skaiciau ir su jomis sutinku, tereikia noreti ir viskas atsiras. Atsiras namas, atsiras kariera, atsiras masina. Knygu esme supras TIK optimistini poziuri turintys zmones. Kodel viskas atsiras? Viskas atsiras del to, kad tu stengsiesi. Nieko nedarysi - nieko neturesi. Zinoma is oro niekas neatsiras, taciau zmones kurie stengiasi del tikslo kurio nori, dazniausiai ji pasieke.

Link to pacio tikslo veda daug keliu, viename suklupus nereikia pasiduoti. Jai labai noresi - pasieksi. Sita teorija yra teisinga, mintys valdo realuju pasauli taciau tai nereikia interpretuoti tiesiogiai. Mintys valdo tavo veiksmus, o tavo veiksmai jau valdo pasauly aplink tave.

Mes esame kas mes pasirenkame buti. Niekas musu nevercia skustis ar buti laimingam, mes patys tai pasirenkam todel kad taip galvojam. Galutinis rezultatas yra tik paciu jusu mintys. Gyvenime reikia uzsibrezti daug. Tu gali niekada nepasieksi savo uzsibrezto tikslo taciau kuo daugiau busi uzsibrezes tuo daugiau pasieksi einant link jo.

Deje kaip jau sakiau sitas poziuris yra budingas labiau optimistams, nes jie labiau pasitiki savimi, o tas ir yra svarbiausia.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +27

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 14:32 

mest tokius trolius lauk. Cia tas pats ziurkius sears..

Siaip siulau pamacius tokia keistas troliaus sapaliones isvis i jas neatsakineti.
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +170

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 15:11 

kionig rašė:

Siaip siulau pamacius tokia keistas troliaus sapaliones isvis i jas neatsakineti.

Nelabai sutinku su tokiu mąstymu. Tai labai ksenofobiškas pareiškimas.

Nesvarbu ar sears ir m.stasys yra vienas ir tas pats asmuo ar ne, bet aš jų nelaikyčiau tipiniais troliais, kurie fantazuoja dėl dėmesio, noro sukelti nepalankią nuotaiką forume ar pan. Bent jau kolkas tokių variantų nelabai mačiau. Aš tokius žmones paprastai įsivaziduoju kaip neitin išsilavinusius, bet žingeidžius ir nebijančius fantazuoti paauglius/vaikus (10m-17m). Man visada susidaro toks vaizdas, kad jie nori suprasti pasaulį, kuria savo teorijas, nors realiai jiems trūksta kompetencijos: neturi reikiamų fizikos, chemijos, biologijos, mokslinio metodo, kritinio mąstymo, logikos ir pan. pagrindų. Dažnai jie tingi ir ignoruoja juos įgyti, a) nes nemato prasmės, b) mes juos nesąmoningai atkalbame savo komentarais, arba c) tingi mokytis.

Siūlau nesijuokti, nevadinti fantastais jų, bet vietoj to tiesiog paaiškinti labai labai trumpai, kodėl jų teiginiai klaidingi, kodėl pasaulis taip neveikia, nukreipti link tolimesnės literatūros ir paraginti/sudominti pasidomėti ja.

Peace.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 15:27 

As jug parasiau neesantis fiziku ir neviena karta tekste esu pabrezes, kad cia tik prielaidos, paprasciausiai jaigu kam neidomi tema galite tesiog ja ignoruoti. Man buvo tesiog butina pasidalinti mintimis ir paeskoti bendraminciu, gal as ne i ta foruma kreipiausi tai tada ACIPRASAU.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 15:34 

m.stasys. rašė:
As jug parasiau neesantis fiziku ir neviena karta tekste esu pabrezes, kad cia tik prielaidos, paprasciausiai jaigu kam neidomi tema galite tesiog ja ignoruoti. Man buvo tesiog butina pasidalinti mintimis ir paeskoti bendraminciu, gal as ne i ta foruma kreipiausi tai tada ACIPRASAU.

Visų pirma, tai nesvarbu ar jūs fizikas, ar ne. Jei teigiate kažkokią teoriją (nesvarbu kokią, kad ir apie teletabius kentauro alfoje), reikia pateikti kokių tai argumentų, kitu atveju, galite net nevargti.
Antra, tai būtų neprošal išmokti rašyti.(Žodis paryškintas ^)
Trečia, manau tikrai būtų labai šaunu, jei prieš temai išeinant į viešumą, administracija ją patikrintų. Kitu atveju, čia labai reikėtų skyrelio "PAFANTAZUOKIME".
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 15:43 

Nelabai supratau kodel si tema taip kai kuriuos papiktino na bet jai jau jus prasote irodymu tai paimkite zinomus pasaulio asmenis: Bila Geitsa, Styvena Jobsa, Mikla Dzeksona, Alberta Einsteina ir kitus. Visi jie pasieke daug gyvenime. Kodel? Todel kad daug dirbo, tikejo tuom ka daro ir sake sau kad neimanoma yra tik proto kliutis.

Visi kazko nori taciau ne visi kazka daro.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +27

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 15:46 

sz520qm rašė:
Baaaik rašė:

+1. Antrai idėjai. Pirmu atveju - diskriminacija, antru atveju - brainwash'o reiškimosi kontrolė.

taip pat +1 uz ideja

o tokius zmones beviltiska kuo nors itikint, jiems ju tiesa teisingiausia ir taskas

mazadaug "sukuriau teorija, jei nepritariat man eikit na****"

su tokiu poziuriu m.stasy Nobelio premijos tikrai negausi :/

zodziu, sekmes bandant uzkariaut visata mintimis...

Arwis rašė:
Nelabai supratau kodel si tema taip kai kuriuos papiktino na bet jai jau jus prasote irodymu tai paimkite zinomus pasaulio asmenis: Bila Geitsa, Styvena Jobsa, Mikla Dzeksona, Alberta Einsteina ir kitus. Visi jie pasieke daug gyvenime. Kodel? Todel kad daug dirbo, tikejo tuom ka daro ir sake sau kad neimanoma yra tik proto kliutis.

Visi kazko nori taciau ne visi kazka daro.

o tai ka tu parasiai, greiciau galima butu priskirt prie pozityvaus mastymo

taip, tai veikia, bet cia jau psichologija
  • 0

Reputacija: +21

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 16:11 

Del ACIPRASAU klaidos, man tesiog buvo idomu ar kas nors atkreips demesi.
O del temos niekas dar nepateike irodymu mane esant suklydus. Dar karta kartoju, kam neidomu igmoruokit tema.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 16:18 

m.stasys. rašė:
O del temos niekas dar nepateike irodymu mane esant suklydus. Dar karta kartoju, kam neidomu igmoruokit tema.

Tema pradejai Tu, Tu ir turi irodinet.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 16:23 

m.stasys. rašė:
Pastebim ir ne tik tai:

".............Jaigu pastovei i materjalu............."
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 16:26 

kionig rašė:
m.stasys. rašė:
Pastebim ir ne tik tai:

".............Jaigu pastovei i materjalu............."

Cituoti:
igmoruokit
:eek:
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 16:27 

TOMMYY, nepatikesi, net nesiruosiu nieko irodineti ir tikrai pas tave neklausiau del Nobilio premijos.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 16:29 

m.stasys. rašė:
TOMMYY, nepatikesi, net nesiruosiu nieko irodineti ir tikrai pas tave neklausiau del Nobilio premijos.

Paaugliška isterija. Čia žinai, kai pabandai žmogui paaiškint, atsako "Kas tavęs klausė?" tai čia tas pats variantas. :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 16:33 

sz520qm rašė:
kionig rašė:

Nelabai sutinku su tokiu mąstymu. Tai labai ksenofobiškas pareiškimas.

Nesvarbu ar sears ir m.stasys yra vienas ir tas pats asmuo ar ne, bet aš jų nelaikyčiau tipiniais troliais, kurie fantazuoja dėl dėmesio, noro sukelti nepalankią nuotaiką forume ar pan. Bent jau kolkas tokių variantų nelabai mačiau. Aš tokius žmones paprastai įsivaziduoju kaip neitin išsilavinusius, bet žingeidžius ir nebijančius fantazuoti paauglius/vaikus (10m-17m). Man visada susidaro toks vaizdas, kad jie nori suprasti pasaulį, kuria savo teorijas, nors realiai jiems trūksta kompetencijos: neturi reikiamų fizikos, chemijos, biologijos, mokslinio metodo, kritinio mąstymo, logikos ir pan. pagrindų. Dažnai jie tingi ir ignoruoja juos įgyti, a) nes nemato prasmės, b) mes juos nesąmoningai atkalbame savo komentarais, arba c) tingi mokytis.

Siūlau nesijuokti, nevadinti fantastais jų, bet vietoj to tiesiog paaiškinti labai labai trumpai, kodėl jų teiginiai klaidingi, kodėl pasaulis taip neveikia, nukreipti link tolimesnės literatūros ir paraginti/sudominti pasidomėti ja.

Peace.
Tai gal tada ivardinkime taisykles kaip reikia teisingai diskutuoti. Siulau pradziai gerai isiziureti i pirmaji posta, o poto i labai kategoriska teigima:

Stasys rašė:

Pries kaltindami ksenofobijomis, pirma tada praveskime tokiems aksiomininkams kritinio mastymo pamokeles.

Nera jokio tikslo suformuluota, tiesiog is kur darytos isvados, kokie saltiniai ir t.t. Taigi vienokie ar kitokie ksenofobiski pareiskimai ir yra protesto bei nepritarimo forma. Kad tas kuris skelbia turi visada atsakyti uz savo rasliavas. O nedaryti kaip jau citavau. Man praktiskai nesvarbu kiek jam metu, ir ar as jam atmusiu fantazija. Vistiek jis jau yra atsiploves smegenis nezinia is kur. Fantazuoti visi laisvai galime, bet ta reikia daryti su saiku. Tada as nieko pries.

Gaila, kad sio portalo forumas baigia nuskursti pseudomokslinio teoriju kurimu ir ju beletristisku interpretavimu. Atrodo zmonija nebeturi ka veikti, maitinasi vien nezemiskos gyvybemis, o kai tiesiog panoseje yra paprastesniu ir idomesniu dalyku. Pasauli pazinti reikia pradeti mokytis ne is kito galo.
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-09, 16:44 

m.stasys. rašė:

sakityk atidziau, pateike ir ne viena

visu pirma, kas tie antikvantai? cia pats sugalvojai? :D

antra, nuo kada akys ir fotoaparatas kazka spinduliuoja?

trecia, pagal tave, uztektu vien tik "projektuoti" savo mintis, kad jos saveikautu su materija? tuomet kodel musu mintys nesimaterializuoja?

ketvirta, ar savo teorija galetum pagryst fizikiniu bandymu?

laukiu atsakymu
  • 0

Paskutinį kartą redagavo nondescript 2010-10-09, 16:44. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: +21

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas   [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume